Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Dámské parfémy DKNY, pižmová vůně

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dámský parfém DKNY Be Delicious W EDPTOP 8.Pokles ceny

DKNY Be Delicious W EDP, 100 ml

1 203

od 715 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně lehká
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…

od 715 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious W EDP

DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml

1 203

od 490 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně lehká
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…

od 490 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash W EDP 50 ml

DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash W EDP 50 ml

2

od 538 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

**DKNY Ice Pop Citrus Splash EDP 50 ml** DKNY Ice Pop Citrus Splash je parfémovaná voda, která slibuje jedinečný zážitek inspirovaný osvěžujícími ovocnými nanuky. Tato vůně je součástí nové…

od 538 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious W EDP

DKNY Be Delicious W EDP, 50 ml

1 203

od 615 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně lehká
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…

od 615 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY 24/7 W EDPPokles ceny

DKNY 24/7 W EDP, 100 ml

7

od 438 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně

Parfémovaná voda DKNY 24/7 je stvořena pro ženu, která si umí užívat každodenní život v plné míře. Tato vůně, inspirovaná dynamikou a neustálým pohybem města New York, je ideální volbou pro…

od 438 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY 24/7 W EDP

DKNY 24/7 W EDP, 50 ml

7

od 358 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně
  • Ovocná vůně

DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…

od 358 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Vanilla Latte W EDP 50 ml

DKNY Be Delicious Vanilla Latte W EDP 50 ml

od 629 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Orientální vůně
  • Sladký parfém
  • Americké

Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Vanilla je vůně, která osloví ženy hledající sladké a krémové tóny v moderním a gurmánském pojetí. Její teplá a hřejivá atmosféra vychází z orientální…

od 629 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Golden Delicious W EDP

DKNY Golden Delicious W EDP, 100 ml

79

od 537 Kč

5,37 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • 100 ml

Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…

od 537 Kč

od 5,37 Kč/ml

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Tempted Eau So Blush W EDP

DKNY Be Tempted Eau So Blush W EDP, 50 ml

9

od 404 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

Jedinečně jemné květinově dřevité pokušení Vůně DKNY Be Tempted Eau So Blush vás vtáhne do jedinečně jemného květinově dřevitého pokušení. Osvěžující kombinace růžových grepů, šťavnatých…

od 404 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY 24/7 Electric W EDP

DKNY 24/7 Electric W EDP, 30 ml

1

od 357 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

DKNY 24/7 Electric EDP 30 ml je parfémovaná voda určená pro moderní ženu, která žije dynamickým a aktivním životním stylem. Tento produkt je inspirován rušným životem ve městě, konkrétně New…

od 357 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Pistachio Latte W EDP 50 ml

DKNY Be Delicious Pistachio Latte W EDP 50 ml

od 591 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně

Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Pistachio přináší sladce laděnou a gurmánsky inspirovanou vůni, která osloví ženy vyhledávající vytříbené a moderní vonné kompozice. Její orientální…

od 591 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Cashmere Mist W EDT

DKNY Cashmere Mist W EDT, 100 ml

4

od 745 Kč

7,45 Kč/ml
  • Toaletní voda
  • Orientální vůně
  • 100 ml

DKNY Cashmere Mist byl uveden na trh roku 1994. Vůně je popisována jako svůdná orientálně-dřevitá a je inspirována dotykem kašmíru na pokožku jemného ženského těla. "Narodil se z pravé vášně. …

od 745 Kč

od 7,45 Kč/ml

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious W EDT

DKNY Be Delicious W EDT, 50 ml

13

od 588 Kč

12 Kč/ml
  • Toaletní voda
  • Květinové vůně
  • Ovocná vůně
  • 50 ml

Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici. Začátek vůně Be Delicious je jiskřivě svěží s neobvyklými jablečnými, okurkovými a…

od 588 Kč

od 12 Kč/ml

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry W EDP

DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry W EDP, 50 ml

2

od 493 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

DKNY Ice Pop Very Cherry parfémovaná voda pro ženy 50 ml DKNY představuje parfémovanou vodu Ice Pop Very Cherry, která láká svou květinově ovocnou gurmánskou vůní. Jde o limitovanou edici z…

od 493 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY 24/7 W EDP

DKNY 24/7 W EDP, 30 ml

7

od 413 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Americké
  • Pižmová vůně

DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…

od 413 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Nectar Love W EDP

DKNY Nectar Love W EDP, 50 ml

31

od 428 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Orientální vůně

Dámská parfémovaná voda DKNY Nectar Love je orientálně-květinová vůně oslavující ženu a lásku. Úžasný mix sladkého medu, něžných květin a vanilky v elegantním flakonu zdobeném včelkami si…

od 428 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Matcha Latte W EDP 50 ml

DKNY Be Delicious Matcha Latte W EDP 50 ml

1

od 629 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně

Parfémová voda DKNY Be Delicious Matcha Latte představuje vyváženou kompozici, která spojuje svěží a hřejivé tóny, ideální pro každodenní nošení. Vůně se otevírá osvěžujícím závanem, který…

od 629 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Golden Delicious W EDPPokles ceny

DKNY Golden Delicious W EDP, 30 ml

79

od 332 Kč

11 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • 30 ml

Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…

od 332 Kč

od 11 Kč/ml

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY 24/7 Electric W EDP

DKNY 24/7 Electric W EDP, 100 ml

1

od 529 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně

Parfémovaná voda DKNY 24/7 Electric je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou dynamickou a energickou povahu. Vůně je inspirována pulzujícím rytmem New Yorku a přináší do každodenního…

od 529 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Golden Delicious W EDP

DKNY Golden Delicious W EDP, 50 ml

79

od 490 Kč

9,80 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • 50 ml

Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…

od 490 Kč

od 9,80 Kč/ml

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze W EDT

DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze W EDT, 50 ml

3

od 517 Kč

  • Toaletní voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

Ovocná, citrusová a aromatická vůně pro ženy, která je vhodná na jarní a letní období. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - bergamot, jalovec, lesní ovoce Srdce - konvalinka, …

od 517 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Cashmere Mist W EDP

DKNY Cashmere Mist W EDP, 50 ml

4

od 1 572 Kč

31 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Orientální vůně
  • 50 ml

Podmanivý parfém DKNY Cashmere Mist je dalším zajímavým kouskem, který byl vytvořen pod taktovkou slavné módní návrhářky. Její inspirací se v tomto případě stal luxusní kašmír. Přesněji jeho…

od 1 572 Kč

od 31 Kč/ml

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Pool Party Lime Mojito W EDT 50 ml

DKNY Be Delicious Pool Party Lime Mojito W EDT 50 ml

3

od 452 Kč

9,04 Kč/ml
  • Toaletní voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • 50 ml

Citrusová, vodní, květinová vůně DKNY Be Delicious Pool Party Lime Mojito pro ženy byla uvedena na trh v roce 2019. Jiskřivé citrusy nabízí hned v úvodu spolu se štědrou dávkou citronu také…

od 452 Kč

od 9,04 Kč/ml

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Cashmere Mist W EDP

DKNY Cashmere Mist W EDP, 100 ml

4

od 1 753 Kč

18 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Orientální vůně
  • 100 ml

Když se Donny Karan zeptali, proč je Cashmere Mist tak úspěšný, odpověděla: "Narodil se z pravé vášně. Miluji kašmír. Pro mě je kašmír životní styl, proto musel Cashmere Mist vzniknout." Vůně…

od 1 753 Kč

od 18 Kč/ml

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious City Girls EDT 50 ml Tester

DKNY Be Delicious City Girls EDT 50 ml Tester

1

od 1 128 Kč

23 Kč/ml
  • Toaletní voda
  • 50 ml

Vůně toaletní vody DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl je jednou z omamných vůní kolekce DKNY Be Delicious, jež svou inspiraci čerpá v atmosféře newyorských čtvrtí. Vůně z roku 2017 je…

od 1 128 Kč

od 23 Kč/ml

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Crystallized W EDP

DKNY Be Delicious Crystallized W EDP, Tester 50 ml

10

1 041 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Ovocná vůně
  • Svěží parfém
  • Americké

Tato vůně je lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Vůně vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Flakónek je elegantní a…

1 041 Kč

KOKU.cz

Zobrazit detail
Dámský parfém DKNY Women Energizing W EDP

DKNY Women Energizing W EDP, Tester 100 ml

1 089

869 Kč

  • Parfémová voda
  • Tester
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Svěží parfém

DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…

869 Kč

Internetparfem.cz

Zobrazit detail
Dámský parfém DKNY DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP 50 ml

DKNY DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP 50 ml

  • Parfémová voda
  • 50 ml
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně
  • Americké
  • Pižmová vůně

DKNY Be Tempted Eau So Blush v 50 ml lahvi je parfémovaná voda, ovocně květinová s jemným nádechem vanilky, výdrž 6 až 8…

od 464 Kč
od 9,28 Kč/ml

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash - tělový závoj 250 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash - tělový závoj 250 ml + 2 měsíce na vrácení…

  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně
  • Svěží parfém
  • Americké
  • Pižmová vůně
  • 250 ml
Doprava od 124 Kč
od 216 Kč
od 0,86 Kč/ml

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY DKNY 24/7 - EDP 30 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

DKNY DKNY 24/7 - EDP 30 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně
  • Svěží parfém
  • Ambrová vůně
  • Pižmová vůně
  • 30 ml
Doprava od 99 Kč
od 406 Kč
od 14 Kč/ml

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry - EDP 50 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry - EDP 50 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně
  • Sladký parfém
  • Americké
  • Pižmová vůně
  • 50 ml
Doprava od 99 Kč
od 539 Kč
od 11 Kč/ml

v 2 obchodech

Porovnat ceny

Jak vybrat dámský parfém

Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?

Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie