Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Christian Audigier, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
od 425 Kč
4,25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ed Hardy Hearts a dýky 30ml eau de parfum spray na dámské . vzrušující abstrat květinovými koktejl . Glitering ovoce a florals, sálavé lesy a smyslné pižma jsou kombinovány krásně . Blood orange…
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck W EDP, 100 ml
od 393 Kč
3,93 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck. Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck EDP 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck EDP 100ml W. .
Christian Audigier Ed Hardy for Women EDP, 100 ml
od 447 Kč
4,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ovocná vůně pro ženy.
Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her je mladistvá vůně stvořená pro nespoutané sebevědomé ženy. Osvěžující vůně letního ovoce vás dokonale posílí a nabije…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
