Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Burberry, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry London for Women 2006 EDP, 100 ml
od 638 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje atmosféru britské metropole, která v sobě jedinečným způsobem spojuje…
Burberry Weekend for Women EDP, 100 ml
od 652 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry For Women EDP, 100 ml
od 725 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jednoduše elegantní, nadčasová a přirozeně krásná – taková je dámská parfémovaná voda Burberry for Women, stejně jako žena, které tato luxusní vůně padne dokonale na míru. Burberry for Women…
Burberry Her W EDP, 100 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry For Women EDP, 50 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Jednoduše elegantní, nadčasová a přirozeně krásná – taková je dámská parfémovaná voda Burberry for Women, stejně jako žena, které tato luxusní vůně padne dokonale na míru. Burberry for Women…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 257 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry London for Women 2006 EDP, 50 ml
od 562 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje atmosféru britské metropole, která v sobě jedinečným způsobem spojuje…
Burberry Her Elixir EDP, 100 ml
od 1 520 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…
Burberry My Burberry W EDP, 90 ml
od 1 082 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Anglické
- 90 ml
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Burberry Weekend for Women EDP, 50 ml
od 495 Kč
9,90 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 50 ml
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry Burberry Her EDP 30 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Her je ztělesněním atmosféry Londýna, dynamického města, jež se neustále proměňuje. Vůně tak dokonale doplní osobnost ženy, která miluje dobrodružství a nebojí se…
Burberry My Burberry W EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Anglické
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Burberry Brit Sheer W EDT, 100 ml
od 749 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Burberry Brit Sheer je citrusově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny ananasu a liči. Srdce vůně patří mandarince a yuzu, v základu nalezneme pižmo a pryskyřici. Jedná se…
Burberry Her EDT, 50 ml
od 1 108 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Burberry Her EDT, 100 ml
od 1 450 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Burberry Brit Sheer W EDT, 50 ml
od 494 Kč
9,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Brit Sheer - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Burberry Brit Sheer je citrusově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny ananasu a liči. Srdce vůně patří mandarince a yuzu, v…
Burberry Her EDT, 30 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Burberry Her Parfum W P 100 ml
od 2 027 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Burberry Her Parfum představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která spojuje jemnost květin s hřejivostí dřevitých tónů a smyslností vanilky. Tato květinově-dřevitá kompozice je určena…
Burberry Weekend for Women EDP, 30 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry Her London Dream EDP, 30 ml
od 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Burberry Her P 30 ml
od 949 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda s intenzivní a bohatou vůní je určena pro ženy, které hledají výrazný a sofistikovaný doplněk. Kombinace ovocných a sladkých tónů vytváří gurmánskou vůni, která je zároveň…
Burberry Her W EDP, 50 ml + 75 ml tělové mléko
od 1 747 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry Her Parfum P 50 ml
od 1 449 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Burberry Her Parfum představuje intenzivní a komplexní vůni, která spojuje ovocné, květinové a gurmánské prvky do harmonického celku. Její charakter je hřejivý a ambrový, s…
Burberry Brit Sheer W EDT, Tester 100 ml
od 885 Kč
8,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Burberry Brit Sheer je hodnocen jako citlivá, elegantní, ženská, květinová a naprosto dokonalá vůně vhodná pro moderní ženu. Dámská vůně Burberry Brit Sheer je něžným parfémem, který se vás…
Burberry Her Blossom EDT, 100 ml
od 1 449 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Společnost Burberry uvádí Her Blossom, gurmánskou podobu původní Eau de Parfum, která je zahalená do zářivých tónů švestkových květů. Tato lehoučká a něžná kombinace rozkvetlých květin a jemných…
Burberry My Burberry W EDP, 30 ml
od 933 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Burberry Her London Dream EDP, 100 ml
od 1 640 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 100 ml
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Burberry Her London Dream EDP, 50 ml
od 1 228 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Burberry Weekend for Women EDP, Tester 100 ml
1 017 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…

Burberry London parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Anglické
- Pižmová vůně
- 30 ml
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje…
Vmfashion.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?