Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Bi-es, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bi-es Crystal W EDP, 100 ml
od 119 Kč
1,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Bi-es Crystal je lehká vůně, která je svěží a povzbuzující a je ideální pro sezónu jaro nebo léto. Nádech vůně tvoří ovoce a květiny. Vhodné pro ženu přímou a otevřenou, které bude zajišťovat…
Bi-es Crystal W EDP, 15 ml
od 68 Kč
4,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Bi-es Crystal je lehká vůně, která je svěží a povzbuzující a je ideální pro sezónu jaro nebo léto. Nádech vůně tvoří ovoce a květiny. Vhodné pro ženu přímou a otevřenou, které bude zajišťovat…
Bi-es Blossom Hills W EDP 100 ml
od 157 Kč
1,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Bi-es Blossom Hills je dámská parfémová voda, která jemně zaujme svou vůní. Stimuluje smysly parfému, kterému dominuje jemná růžová nota. Spousta pocitů a emocí vyvolá cedrové dřevo s přízvukem…
Bi-es Paradiso Woman EDP 50 ml
od 93 Kč
1,86 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Nádherné spojení šťavnatých akcentů ovoce se smyslností a zároveň nádech květů tvoří svádivou, smyslnou vůni Bi-es Paradiso. Jde o sladkou, šťavnatou ovocnou vůni.
Bi-es Blossom Garden W EDP 100 ml
od 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bi-es Blossom Garden je rajská zahrada uzavřená v láhvi. Květinová kompozice vůně s nenápadným vývojem, s převládajícími tóny pivoňky, jasmínu a bílých květů, které obklopují jejich aroma a…
Bi-es World Bouquet of Euphoria W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Bi-es World Bouquet of Euphoria W EDP 100 ml je dámská parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci květinových, sladkých a gurmánských tónů. Tato vůně je ideální volbou pro chladnější…
Bi-es Experience The Magic W EDP 100 ml
od 118 Kč
1,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Bi-Es Experience The Magic je úžasná, smyslná a magická, odvážná a elegantní, ale zároveň velmi jemná vůně, která okouzlí od prvního okamžiku. Je to vůně pro svůdné ženy, které…
Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W EDP 50 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Dámská parfémovaná voda Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W EDP 50 ml Parfémovaná voda Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W o objemu 50 ml je určena pro ženy, které se cítí energické a veselé. Tento…

Bi-es Fragrance World Ambroise Pour Femme 100ml parfém pro ženy EDP
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
- 100 ml
Fragrance World Ambroise Pour Femme 100ml – Okouzlující parfém pro ženy, Ambroise Pour Femme, je unikátní arabský parfém od…
v 12 obchodech

BI-ES parfémová voda Blossom Orchid 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
BI-ES parfémová voda Blossom Orchid (100 ml) Hledáte vůni, která je ztělesněním tajemné elegance, smyslnosti a neotřelé…
v 4 obchodech

BI-ES parfémová voda Blossom Meadow 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
BI-ES parfémová voda Blossom Meadow (100 ml) Hledáte vůni, která je ztělesněním čisté přírody, nespoutané svobody a jiskřivé…
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?