Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Banana Republic, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Banana Republic Wildbloom W EDP, 100 ml
od 417 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Banana Republic Wildbloom Vert (2012) je novější variantou Wildbloom z roku 2011. Vůně je svěží, temperamentní a energická ve srovnání se svým předchůdcem. Je určen především pro vyrovnanou, ale…
Banana Republic Modern Woman EDP 100 ml
od 315 Kč
3,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Květinovo ovocná parfémovaná voda Modern Woman od značky Banana Republic byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně. Originální parfém světoznámého výrobce.
Banana Republic Wildbloom Rouge EDP 100 ml
od 396 Kč
3,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Wildbloom Rouge je lehká, ovocně-květinová vůně s pižmovým aroma, kterou americká módní značka Banana Republic uvedla na trh v roce 2013. Vůně v roztomilém flakonu s…
Banana Republic W EDP, 125 ml
od 395 Kč
3,16 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Svěží vůně Banana Republic W pro každodenní zahalení ženy do vůně z exotické Banánové republiky. Svěží parfém Banana Republic W EDP je vhodný pro každodenní nošení ale i pro zvláštní…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
