Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Armand Basi, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Armand Basi In Red W EDP, 100 ml
od 641 Kč
6,41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Hlava - zázvor, klementinka, bergamot, kardamón Srdce - lilie, jasmín, fialky, …
Armand Basi In Red W EDT, 100 ml
od 552 Kč
5,52 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Jaro je ve vzduchu, cítíte jej? S vůní Armand Basi In Red jej budete cítit pořád a…
Armand Basi In Red W EDT, 50 ml
od 497 Kč
9,94 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Jaro je ve vzduchu, cítíte jej? S vůní Armand Basi In Red jej budete cítit pořád a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
