Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Armaf, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Armaf Club De Nuit W EDP, 105 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml je dámská parfémovaná voda, která patří do kategorie květinově-ovocných vůní. Tento parfém je dílem renomovaného parfuméra Oliviera Crespa a je vhodný pro…
Armaf Club De Nuit W EDP, 200 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 453 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
**Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Armaf Delights Yum Yum je inspirována milkshakem, sladkým dezertem, který se rozpouští v ústech a stimuluje chuťové buňky. Tento…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 105 ml
od 803 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Club de Nuit White Imperiale od značky Armaf je parfémová voda pro ženy. Dodává se v perleťově bílém flakonu, který kombinuje ovoce, koření, květinové a dřevité tóny a výraznou vůni vanilky. …
Armaf Magnificent Jardin W EDP 100 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Magnificent Jardin je květinově-zelená parfémovaná voda pro ženy, která dokonale spojuje svěží a smyslné esence. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají parfém, jenž oslavuje…
Armaf Odyssey Candee W EDP 100 ml
od 335 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Armaf Odyssey Candee představuje sladký a podmanivý zážitek pro ženy, které si potrpí na hravé a ovocné vůně plné elegance. Tato vůně, vytvořená značkou Armaf, je ideálním…
Armaf Voyage Hawai Pink W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově ovocná vůně přináší svěží a exotickou kompozici, která osloví ženy hledající radostnou a povznášející vůni. V úvodu se rozvíjí sladká a šťavnatá kombinace broskve, svěžího bergamotu a…
Armaf Vanity Femme Essence W EDP 100 ml
od 246 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
Okouzlující vůně lásky, romantického a smyslného elixíru pro ty, kteří mají rádi pobláznění a lásku. Květinové vrchní tóny otevřené se smyslnými esencemi jasmínu, hořkého pomeranče zabalené do…
Armaf Infinity Gold W EDP 105 ml
od 565 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Armaf Infinity Gold W EDP 105 ml Infinity Gold od značky Armaf je levandulová, sladká parfémovaná voda pro ženy. Tato vůně je navržena tak, aby zaujala svou jemností a vybranými vonnými…
Armaf Delights Island Breeze W EDP 100 ml
od 622 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy představuje harmonické spojení ovocných, pižmových a pudrovitých tónů, které vytvářejí jemnou a zároveň osvěžující vůni. Tato vůně je navržena tak, aby vyvolala pocit…
Armaf Island Bliss W EDP 100 ml
od 501 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Parfémovaná voda Armaf Delights Island Bliss je vůně, která vás přenese na exotický ostrov plný klidu a přírodní krásy. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni s květinovými, …
Armaf Club De Nuit W EDP, 30 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Armaf Le Femme EDP, 100 ml
od 313 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Armaf Le Femme. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. Tato ovocná…
Armaf High Street W EDP 100 ml
od 323 Kč
3,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Armaf High Street je květinová a dřevitá vůně určená pro ženy. Hlava se otevírá šťavnatými citrusovými tóny v kombinaci se sladkou malinou. Vůně pak přechází do květinových akordů, srdce se…
Armaf Tag-Her EDP 100 ml
od 355 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armaf Tag-Her, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava -…
Armaf Connoisseur Women W EDP 100 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Armaf Connoisseur Women je orientálně květinová vůně, která v sobě snoubí eleganci a sofistikovanost. Vznikla jako pocta blízkovýchodním tradicím a přináší podmanivou směs…
Armaf The Pride Of Armaf White W EDP 100 ml
od 527 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Armaf The Pride Of Armaf White je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tato vůně pochází ze Spojených arabských emirátů, země s bohatou tradicí v…
Armaf Ego Exotic W EDP, 100 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Armaf Ego Exotic poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní vaše…
Armaf Miss Armaf Voce Viva W EDP 100 ml
od 468 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Armaf Miss Armaf Voce Viva je parfémovaná voda pro ženy, která svým jemným květinovým akordem potěší především ty, které hledají vůni plnou elegance a romantiky. Květinová kompozice se vyznačuje…
Armaf Niche Pink Coral W EDP 90 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
Armaf Niche Pink Coral je parfémovaná voda pro ženy. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého…
Armaf Venetian Girl W EDP 100 ml
od 422 Kč
4,22 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Armaf Venetian Girl je parfémovaná voda určena výhradně pro ženy, která se vyznačuje ovocným, svěžím a zeleným aroma. Tento parfém byl představen na trh v roce 2023 a nabízí moderní, svěží a…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 353 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…
Armaf Passion W EDP 100 ml
439 Kč
4,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, díky které obdržíte jeden kompliment za druhým? Armaf Passion nabízí dokonalou vůni pro ženy. V této parfémované vodě je hlavní složkou orientální příměs, …

Armaf Le Parfait Femme Opus EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Zažijte okouzlující vůni Armaf Ladies Le Parfait Femme Opus, luxusního Eau de Parfum spreje pro moderní ženu. Vytvořený…
v 15 obchodech

Armaf Art Du'Parfum Abstracto 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Armaf Art Du'Parfum Abstracto ve 100ml lahvi je parfémovaná voda s dřevito-gurmánským charakterem a delší výdrží, unisex…
v 11 obchodech

Armaf Odyssey Pink Pop EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Armaf Odyssey Pink Pop Eau de Parfum 100 ml je hravá dámská parfémovaná voda, která stojí na moderním sladkém ovocném stylu…
v 13 obchodech

Armaf Odyssey Aoud Parfémovaná voda pro muže 60 ml
- 60 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Odyssey Aoud by Armaf představuje toaletní voda s dřevitě-kořenitým vyzněním, uvedená v roce 2023. Vůně je určena mužům,…
v 20 obchodech

Armaf Odyssey Candee 60 ml
- 60 ml
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Armaf Odyssey Candee je parfémovaná voda pro ženy v 60ml lahvi z kolekce Odyssey (2024). Jde o ovocně-gurmánskou kompozici…
v 16 obchodech

Armaf Odyssey Mega - tělová mlha 250 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 250 ml
v 3 obchodech

Armaf Cloud 9 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
Armaf Cloud 9 v 100 ml lahvi je svěží vodně-dřevitá parfémovaná voda s výdrží kolem 8 hodin. Sillage střední, unisex…
v 16 obchodech

Armaf Le Parfait Azure Parfémovaná voda pro ženy 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- 200 ml
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Le Parfait Azure Pour Femme od Armaf představuje orientálně květinovou vůni pro ženy s bohatě vystavěnou a smyslnou…
v 15 obchodech

Armaf Odyssey Aoud Parfémovaná voda pro muže 100 ml
- Parfémová voda
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Odyssey Aoud by Armaf představuje toaletní voda s dřevitě-kořenitým vyzněním, uvedená v roce 2023. Vůně je určena mužům,…
v 22 obchodech

Armaf Éter Desert Flower parfémovaná voda unisex
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
Desert Flower od Armaf je unisexový parfém z roku 2024, který spadá do kategorie květinově-dřevitých pižmových vůní a…
v 19 obchodech

Armaf Tag Her Donna Colorata Woman Eau de Parfum 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Tag Her Donna Colorata by Armaf je parfémovaná voda s orientálně-květinovým charakterem, která byla uvedena na trh v roce…
v 17 obchodech

Armaf Miss Grandeur Dámská Eau de Parfum 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Armaf Miss Armaf Grandeur Eau de Parfum 100 ml je dámská parfémovaná voda. Patří do rodiny květinově ovocných vůní a…
v 18 obchodech

Armaf Éter Desert Breeze parfémovaná voda unisex
- Parfémová voda
- Pižmová vůně
Desert Breeze od Armaf je unisexový parfém z roku 2024, který patří do kategorie květinově-dřevitých pižmových vůní a…
v 13 obchodech

Armaf Beach Party 2025 unisex parfémová voda
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně lehká
- 100 ml
Beach Party by Armaf je svěží, tropická parfémovaná voda pro ženy i muže, uvedená na trh v roce 2025. Tato vůně dokonale…
v 19 obchodech

Armaf Bucephalus XI 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Armaf Bucephalus XI v 100 ml lahvi je kořeněná orientální parfémovaná voda s oudem a růží, výdrž kolem 8 hodin. Bucephalus…
v 20 obchodech

Armaf Odyssey Soda Pop U 2026 Unisex Parfémová Voda 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Orientální vůně
Armaf Odyssey Soda Pop Eau de Parfum 100 ml je živá unisex vůně uvedená v roce 2026, která zachycuje vzrušení z perlivých…
v 13 obchodech

Armaf Mirage Woman 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Armaf Mirage Woman v 100 ml lahvi je kvetoucí ovocná parfémovaná voda s výdrží kolem 8 hodin. Svěží, sladší úvod přechází do…
v 12 obchodech

Parfém Armaf X Christian Provenzano IV 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Luxusní
- Sladký parfém
ARMAF X Christian Provenzano IV Armaf je okouzlující parfémová kompozice v orientálně-květinová vůně ladění pro ženy i muže,…
v 12 obchodech

Armaf X Christian Provenzano III Parfém 100 ml
- 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
ARMAF X Christian Provenzano III Armaf je elegantní parfémová kompozice s charakterem květinově-dřevitě-pižmové vůně pro…
v 12 obchodech

Armaf Art du Parfum EDP 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
Zažijte kouzlo Armaf Art Du'Parfum, okouzlující pánské vůně ztělesňující sofistikovanost a eleganci. Vytvořená renomovaným…
v 17 obchodech

Armaf Miss Armaf Catwalk 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
Armaf Miss Armaf Catwalk ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda z roku 2023, květinová s mošovým závěrem. Výdrž kolem 6 hodin,…
v 19 obchodech

Armaf Niche Purple Amethyst Fleur EDP 90 ml W
- 90 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Purple Amethyst od Armaf představuje květinově dřevitou pižmovou vůni pro ženy s bohatě laděnou a sofistikovanou kompozicí.…
v 13 obchodech

Armaf Éter Arabian Sky 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Armaf Éter Arabian Sky v 100 ml lahvi je parfémovaná voda, citrusová a kořeněná na startu, unisex gender lean. Výdrž 6 až 8…
v 5 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?