Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Ariana Grande, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ariana Grande Cloud W EDP, 50 ml
od 746 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Ariana Grande Ari W EDP, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Ariana Grande Cloud W EDP, 100 ml
od 889 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, 100 ml
od 777 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, 50 ml
od 594 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Ariana Grande Cloud Pink W EDP, 100 ml
od 937 Kč
9,37 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ariana Grande Cloud Pink je výjimečná svou kombinací ovocných a dřevitých tónů. Jedná se o parfémovanou vodu, která je vhodná pro každodenní nošení. Je dostatečně intenzivní, aby vydržela po…
Ariana Grande Cloud W EDP, 30 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Ariana Grande Mod Vanilla W EDP, 100 ml
od 936 Kč
9,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Tato vůně v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Vůně je vhodná pro každodenní nošení Hlava - pižmo, švestka, růžová frézie Srdce -…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 100 ml
od 841 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 100 ml
od 769 Kč
7,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, 30 ml
od 543 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Ariana Grande Mod Blush W EDP, 100 ml
od 882 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně inspirovaná moderní dobou, svobodou sebevyjádření a současným důrazem na osobitost je parfémovaná voda Mod Blush. Luxusní ovocná vůně Mod Blush vytváří jedinečný smyslový zážitek, který…
Ariana Grande Ari W EDP, 50 ml
od 532 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Ariana Grande Cloud Pink W EDP, 30 ml
od 635 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Ariana Grande Cloud Pink je výjimečná svou kombinací ovocných a dřevitých tónů. Jedná se o parfémovanou vodu, která je vhodná pro každodenní nošení. Je dostatečně intenzivní, aby vydržela po…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 50 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Ariana Grande Ari W EDP, 30 ml
od 513 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Ariana Grande Mod Vanilla W EDP, 30 ml
od 499 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Aromatická vůně
- 30 ml
Tato vůně v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Vůně je vhodná pro každodenní nošení Hlava - pižmo, švestka, růžová frézie Srdce -…
Ariana Grande Cloud 2.0 Intense W EDP, 100 ml
od 908 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Krémové pižmo a světlá dřeva evokují smyslné kouzlo kůže podobné kašmíru, díky čemuž je tato vůně nepopiratelně neodolatelná. Vůně byla uvedena na trh v…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 50 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 30 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Ariana Grande Cloud W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 311 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Ariana Grande R.E.M. Cherry Eclipse W EDP, 100 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Ariana Grande R.E.M. Cherry Eclipse je dámská parfémovaná voda, která zaujme svým jemným a zároveň výrazným charakterem. Tato vůně spojuje ovocné a květinové tóny, čímž vzniká komplexní a dobře…
Ariana Grande Ari W EDP, Tester 100 ml
od 666 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, Tester 100 ml
od 745 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Ariana Grande Mod Blush W EDP, 30 ml
od 604 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Vůně inspirovaná moderní dobou, svobodou sebevyjádření a současným důrazem na osobitost je parfémovaná voda Mod Blush. Luxusní ovocná vůně Mod Blush vytváří jedinečný smyslový zážitek, který…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 30 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, Tester 100 ml
od 735 Kč
7,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 100 ml
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Ariana Grande Thank U Next 2.0 W EDP 30 ml
od 559 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Ariana Grande Thank U Next 2.0 je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou ženskost a zároveň si zachovat nezávislost. Vůně se vyznačuje sladkými a ovocnými tóny, které jsou…

Ariana Grande Ariana Grande MOD Blush parfémovaná voda pro ženy
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 30 ml
Vyberte si být originální s MOD, novou kolekcí vůní od Ariany Grande. Tato kolekce oslavuje jak sílu duality, tak opojnou…
Ferwer.cz

Ariana Grande Cloud pro ženy parfémová voda 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon parfému ve tvaru obláčku…
Ferwer.cz

Ariana Grande MOD Vanilla parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 30 ml
Vyberte si být originální s MOD, novou kolekcí vůní od Ariany Grande. Tato kolekce oslavuje jak sílu duality, tak opojnou…
Ferwer.cz

Ariana Grande Thank U Next parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Ariana Grande Thank U Next je parfémovaná voda pro ženy, které milují hravé, sladké a smyslné vůně. V úvodu vás okouzlí…
Ferwer.cz

Ariana Grande Cloud 2.0 Intense parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Dřevitá, pudrová a pižmová vůně Cloud 2.0 Intense je nádherná vůně pro ženy z domu Ariany Grande. Cloud 2.0 Intense je…
Ferwer.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?