Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Antonio Banderas, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Antonio Banderas Her Secret Temptation W EDT, 80 ml
od 356 Kč
4,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Přitažlivá, svůdná a tajemná, takto se představuje nová vůně Antonio Banderas Her Secret Temptation pro rok 2017. Smyslná toaletní voda Her Secret Temptation vás zavede do světa smyslnosti a…
Antonio Banderas Her Golden Secret W EDT, 80 ml
od 340 Kč
4,25 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 80 ml
Parfém Antonio Banderas Her Golden Secret : Tajemná, intenzivní a hravá vůně Her Golden Secret vítězí nad všemi smysly, takže je nemožné ubránit své ženské přitažlivosti. Tváří vůně se stala…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 200 ml
od 421 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně Antonio Banderas Blue Seduction se otevírá zelenými květinovými nótami fialkových lístků, energickými tóny vodního melounu a…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 80 ml
od 341 Kč
4,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně Antonio Banderas Blue Seduction se otevírá zelenými květinovými nótami fialkových lístků, energickými tóny vodního melounu a…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 50 ml
od 208 Kč
4,16 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Popis Hlava meloun, lístek fialky, hruška, bergamot Srdce pivoňka, konvalinka, gardénie, maliny Základ pačuli, pižmo, pryskyřice Antonio Banderas Blue Seduction má originální flakon, …
Antonio Banderas Her Golden Secret W EDT, 50 ml
od 578 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Antonio Banderas Her Golden Secret je dámská vůně, která otevírá další novou kapitolu v tomto příběhu. Her Golden Secret tu zastupuje tajemství a svádění. Tato intenzivní, tajemná a hravá vůně…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
