Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Ajmal, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ajmal Sacrifice W EDP 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámský parfém Ajmal Sacrifice je příjemná květinově-vodní vůně pro moderní, dynamické a sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí. Parfém od značky Ajmal představuje přirozenou eleganci, půvab a…
Ajmal Entice Allura W EDP 75 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s vyváženou kompozicí, která spojuje svěžest citrusů, smyslnost květin a hřejivost dřeva, je navržena pro ženy, které hledají jemně smyslnou a harmonickou vůni. Její charakter…
Ajmal Raindrops W EDP, 50 ml
od 162 Kč
3,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Raindrops je kombinací povznášejících ovocných a smyslných květinových tónů pro ultramoderní ženu dneška. Vůně vyzařuje jednoduchou eleganci, která obklopuje nositele v jemné vazbě…
Ajmal Wisal W EDP, 50 ml
od 417 Kč
8,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Wisal je parfémová voda o objemu 50 ml, která je ideální pro zralé a dynamické ženy. Tato vůně je inspirována arabskými a orientálními tóny, které se snoubí s moderními a svěžími…
Ajmal Aurum W EDP, 75 ml
od 502 Kč
6,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 75 ml
Aurum, neboli zlato, se představuje v celozlatém flakonu a nabízí nám exkluzivní, zvláštně opojnou, a přitom jemně se linoucí vůni, která mluví řečí luxusu. Hladivý úvod nám předkládá hedvábně…
Ajmal Ruby Blossom EDP W 50 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Ruby Blossom od značky Ajmal je ovocná parfémovaná voda navržená speciálně pro ženy. Tato vůně přináší svěží a sladké esence, které se hodí pro každodenní nošení. S ohledem na vaše potřeby při…
Ajmal Love Addict W EDP 100 ml
od 250 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ajmal Love Addict je svěží a květinově laděná vůně, která osloví ženy hledající romantický a zároveň živý parfém pro každodenní nošení. Její složení spojuje ovocné, květinové a…
Ajmal Evoke Midnight Edition For Her EDP 75 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Evoke Midnight Edition For Her od značky Ajmal je určena pro ženy, které hledají výraznou a komplexní vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje citrusové a květinové tóny, což ji…
Ajmal Shadow For Her EDP 75 ml
od 276 Kč
3,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Ajmal Shadow For Her. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. Tato…
Ajmal Entice W EDP 75 ml
od 387 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Ajmal Entice nabízí kombinaci květinových a ovocných tónů, které se harmonicky prolínají a vytvářejí svěží a zářivý dojem. Vůně začíná svěžími citrusovými tóny mandarinky, …
Ajmal Sacred Love W EDP 50 ml
od 164 Kč
3,28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Posvátná láska ukrytá ve vůni parfumérů firmy Ajmal, vábí svým sladce hebkým pohlazením s něžně se linoucím objetím a smyslností. Nechte své smysly prostoupit květinovou vlnou svůdně znějících…
Ajmal Aristocrat For Her EDP 75 ml
od 732 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Svádění je hra a neodolatelná vůně je ženskou zbraní, se kterou budete mít vždy navrch. Parfémovaná voda Ajmal Aristocrat vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít…
Ajmal Aurum Summer W EDP, 75 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Parfémová voda Ajmal Aurum Summer je určena pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, která je zároveň sladká a svěží. Ajmal Aurum…
Ajmal Evoke Gold Her EDP 75 ml
od 570 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Fantasie zapouzdřená ve zlatě, Evoke je navržena tak, aby přilákala odcházející a dobrodružnou mladou ženu. Vůně postavená na pikantní ovocné špičce růžového pepře, černého rybízu a jablka, …
Ajmal Hatkora Wood W EDP 100 ml
od 1 717 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientálně-kořeněná vůně Hatkora Wood je unikátní kompozice, která osloví ty, kdo hledají výraznou a neotřelou vůni. Její základ tvoří vzácný citrus hatkora, který dodává vůni nezaměnitelný…
Ajmal Qasida Dahabia W EDP 60 ml
od 877 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Ajmal Qasida Dahabia je orientální parfémovaná voda určená ženám, které hledají vůni s výrazným charakterem a hloubkou. Tato vůně nabízí komplexní zážitek, který se proměňuje v různých fázích…
Ajmal Sierra W EDP 90 ml
1 013 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Sierra od značky Ajmal je parfemovaná voda pro všechny ženy. Kombinuje pikantní ovocnou vůni s květinovými a dřevitými tóny, ke kterým se ještě přidá pižmo. Výsledkem je, že lákavá vůně je svěží…
Ajmal Solace W EDP 100 ml
1 621 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Ajmal Solace je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den. Hlava - citrusy Srdce - levandule, muškát Základ - ambra, cedr, pižmo

Ajmal Aurum Winter 75 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 75 ml
Aurum Winter od značky Ajmal představuje exkluzivní ambrově-květinový parfém, který v sobě harmonicky spojuje eleganci a…
v 18 obchodech

Ajmal Electron 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Arabské
Electron by Ajmal je energická parfémovaná voda z roku 2023, navržená speciálně pro sebevědomé muže, kteří se nebojí vybočit…
v 12 obchodech

Ajmal Raindrops Fleur Intense 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Ajmal Raindrops Fleur Intense v celé 100ml lahvi je dámská parfémovaná voda z květinové rodiny, intenzivnější verze oblíbené…
v 12 obchodech

Ajmal Oath Her W EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Pižmová vůně
Květinová bílá, tuberózová, pižmová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Složení Hlava - konvalinka,…
ProdejParfemu.cz

Ajmal Shadow Eau de Parfum pro ženy 75 ml (EXP: 01/2025),
- 75 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Ajmal Shadow je elegantní dámská parfémovaná voda, která spojuje svěží ovocné akordy s jemnými květinami a hřejivým pižmovým…
v 17 obchodech

Ajmal Evoke Gold Edition Him 90 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 90 ml
Ajmal Evoke Gold For Him představuje výjimečný parfém z kolekce Evoke Gold Edition Him, který byl uveden na trh v roce 2018.…
v 14 obchodech

Ajmal Eau d'Oud parfémovaná voda unisex
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Eau d'Oud by Ajmal je parfém z roku 2024, který oslovuje ženy i muže svou nečekanou kombinací svěžesti a hloubky. Vůně…
v 15 obchodech

Ajmal Evoke Silver for Her 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
- Arabské
- Pižmová vůně
Evoke Silver Edition by Ajmal, představená v roce 2016 v rámci kolekce Evoke Silver for Her, je parfémová voda navržená…
v 17 obchodech

Ajmal Amaze 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- Svěží parfém
Ajmal Amaze v 100 ml lahvi je teplá, ambrově-dřevitá parfémovaná voda s výdrží 8-9 hodin. Orientální pánská kompozice s…
v 13 obchodech

Parfémovaná voda Ajmal Wisal Dhahab 50 ml
- 50 ml
- Pižmová vůně
Wisal Dhahab by Ajmal je květinově-dřevitá pižmová vůně uvedená v roce 2015, která si ženy i muže získává jiskřivou svěžestí…
v 13 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?