Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Afnan, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Afnan Modest Deux Pour Femme W EDP 100 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Afnan je mladá parfémová značka z dálného východu založená v roce 2012. Přináší vám parfémovanou vodu Modest Deux Pour Femme. Vůně je květinová, ovocná a sladká. Hlava - jahody, třešeň, …
Afnan Mystique Bouquet EDP, 80 ml
od 830 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mystique Bouquet od značky Afnan je květinově-ovocná parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela svěžest a eleganci do každodenního života i…
Afnan 9 AM Pour Femme W EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Afnan 9 AM Pour Femme je svěží a ovocná vůně, která je ideální volbou pro ženy hledající energický a optimistický parfém. Tento produkt je navržen tak, aby vyzařoval radost, …
Afnan Lynked Forever W EDP 100 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Květinově-ovocná dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest šťavnatého ovoce s krémovou elegancí bílých květin a hřejivým základem. Je navržena pro ženy, které hledají vyváženou a…
Afnan 9 AM 2020 W EDP 100 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Afnan 9 AM 2020 je ideální pro ženy, které preferují silnější a výraznější parfémové vody. Jedná se o aromatickou vůni, která kombinuje několik tónů. V první řadě zaznamenáte citrusové tóny, …
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tento parfém představuje skutečné spojení orientální vanilkové vůně, která se vyznačuje…
Afnan Kiaana Angel W EDP 100 ml
od 581 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Kiaana Angel od značky Afnan je dámská parfémovaná voda, která nabízí podmanivou a lehkou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a šarm v každodenním životě. Parfémovaná voda je…
Afnan Souvenir Desert Rose W EDP 100 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Afnan Souvenir Desert Rose vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Afnan Supremacy Purple W EDP 100 ml
od 679 Kč
6,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Purple je květinově ovocný elixír s hedvábně sametovou harmonií, který vás bude provázet celý den nebo noc. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020. Hlava - citrusy, ovoce Srdce -…
Afnan Delicious Bouquet W EDP 80 ml
od 720 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Afnan Delicious Bouquet W EDP 80 ml je vhodnou volbou pro ženy, které hledají vůni spojující svěžest citrusů a sladkost gurmánských tónů. Tento parfém byl uveden na trh v roce…
Afnan Ornament Purple Allure W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Parfémovaná voda pro ženy Afnan Ornament Purple Allure v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. …
Afnan Rare Tiffany W EDP 100 ml
od 577 Kč
5,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Afnan Rare Tiffany poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní vaše…
Afnan Supremacy Pink W EDP 100 ml
od 595 Kč
5,95 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Pink je plná květinových tónů. Nechte se pohltit opojnou a nekonečnou vůní všech možných růžových sadů. Růže splynou s konvalinkou a ucítíte také několik nádechů jemné pivoňky, kterou…
Afnan Supremacy Gold W EDP 100 ml
od 562 Kč
5,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Supremacy Gold od značky Afnan. Toto balení obsahuje 100 ml. Hlava - fialka, květ broskvoně, římský kmín, muškátový oříšek Srdce - pačuli, kosatec Základ - jantar, vanilka, …
Afnan Musk Abiyad parfémovaný olej 20 ml
od 399 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
O tom, že nanášení vůně může být komplexní smyslový zážitek, vás přesvědčí parfémovaný olej Afnan Musk Abiyad. Nejen jeho vonná kompozice vás přiměje zastavit se a vychutnat si každý okamžik…
Afnan La Fleur Bouquet W EDP 80 ml
od 699 Kč
8,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Arabské
- 80 ml
Nechte se strhnout na zahradní procházku čerstvě rozkvetlých květů a sladkosti ovoce, kde zlaté sluneční paprsky rozlévají uklidňující, zemité teplo, takže živé barvy louky ožívají. Větve…
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml Kiaana Crush od značky Afnan je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí bohatou a komplexní vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají způsob, …
Afnan Turathi Red W EDP 100 ml
od 569 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Afnan Turathi Red je jako kytice uvázaná z těch nejkrásnějších květinových tónů, které dohromady tvoří spojení plné smyslnosti a…
Afnan Souvenir Floral Bouquet EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet je květinově laděná vůně, která přináší esenci rozkvetlé zahrady a osloví především ženy hledající jemnou a elegantní vůni. Její složení je…
Afnan Highness V W EDP 100 ml
od 1 460 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně s arabským původem je určena pro ženy. Afnan je mladá parfémová značka z dálného východu založená v roce 2012. Zakladatelem je Imran Fazlani, výkonný ředitel a parfémový tvůrce společnosti…
Afnan Souvenir Floral Bouquet W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100…
1 025 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet nabízí možnost prožít každý den obklopeni svěží květinovou vůní. Tento produkt je určen pro ženy, které preferují jemné, avšak výrazné vůně, které…

Afnan - Tribute Peach EDP (100 ml) W
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
Vůně: Hlava: ananas, mandarinka, růžový pepř; Srdce: fialka, jasmín, růže; Základ: pačuli, pižmo, santalové dřevo. Svěží,…
v 19 obchodech

Afnan Rare Passion 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Afnan Rare Passion v 100 ml lahvi je parfémovaná voda, květinovo-jantarová kompozice s výdrží 6 až 8 hodin a střední…
v 21 obchodech

Parfémovaná voda Afnan Supremacy Silver 150 ml
- Parfémová voda
- 150 ml
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Supremacy Silver by Afnan představuje dřevitě květinovou pižmovou vůni pro muže, uvedenou na trh v roce 2013. Její elegantní…
v 17 obchodech

Afnan Fakhr Al Jamaal parfémový olej 20 ml
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 20 ml
Parfémový olej Fakhr Al Jamaal od Afnan je ovocná, povzbuzující vůně. Parfém, jehož vůni si okamžitě zamilujete.Stálá ovocná…
v 2 obchodech

Afnan Mukhallat Abiyad EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Afnan Mukhallat Abiyad 100 ml Eau de Parfum je luxusní unisex parfém, který vyzařuje sofistikovanost díky kombinaci…
v 15 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?