Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy adidas, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
adidas Fizzy Energy W EDT, 75 ml
od 92 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato zářivá ovocno-květinová vůně je návyková a ženská zároveň. Ovocné nóty grapefruitu, červeného jablka a ananasu v hlavě přináší svěží a šumivý pocit. V srdci září zelená papája, jasmín a…
adidas Fruity Rhythm W EDT, 75 ml
od 126 Kč
1,68 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Sršíte pulzující a energickou pink náladou? Vaší ideální společnicí bude vůně Fruity Rhythm a na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy podtrhne každý váš…
adidas Fruity Rhythm W EDT, 50 ml
od 143 Kč
2,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Sršíte pulzující a energickou pink náladou? Vaší ideální společnicí bude vůně Fruity Rhythm a na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy podtrhne každý váš…
adidas Pure Lightness W EDT, 30 ml
360 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Pure Lightness od Adidasu je květinově-ovocná vůně pro ženy, klasická a osvěžující. Vrchní tóny jsou příjemné melounovou vůní, po chvíli přecházejí do jasmínovo-fialkové. Závěr podtrhuje…
adidas Get Ready! For Her EDT, 50 ml
od 170 Kč
3,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vášeň. Spontánnost. Život, který žijeme naplno. Duo limitované edice Adidas Get Ready! je inspirované brazilským pestrobarevným způsobem života. Kolekce vůní Get Ready! oslavuje jedinečný…
adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml
od 279 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml Adidas Vibes Wonder Force je dámská parfémovaná voda navržená pro ty, kteří hledají optimistickou a radost budící vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro…

Adidas Vibes Full Recharge Parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Přírodní
- Pižmová vůně
- 30 ml
Pociťte atmosféru - s novou parfémovanou vodou adidas Vibes. Šest náladových vůní pro něj i pro ni, které prokazatelně…
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?