Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Lancôme Poême W EDP, 100 ml
od 1 510 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Dámskou parfémovanou vodu Lancôme Poême můžete právem nazývat lyrickou básní ve světě vůní. Můžete ji nosit po celý den, a dopřát si tak opravdu nespoutaně vonící luxus. Nechejte se unášet…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 30 ml
od 778 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
MEXX Inspired Nature W EDP, 30 ml
od 221 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
MEXX Inspired Nature je parfémovaná voda pro ženy, která přináší nový vonný zážitek inspirovaný přírodou. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila atmosféru klidu a…
Burberry Weekend for Women EDP, 50 ml
od 495 Kč
9,90 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 50 ml
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Afnan Modest Deux Pour Femme W EDP 100 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Afnan je mladá parfémová značka z dálného východu založená v roce 2012. Přináší vám parfémovanou vodu Modest Deux Pour Femme. Vůně je květinová, ovocná a sladká. Hlava - jahody, třešeň, …
Versace Yellow Diamond Intense W EDP, 30 ml
od 812 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá, svěží a okouzlující, to je vůně Versace Yellow Diamond Intense. Parfém Yellow Diamond Intense je určen pro moderní, nespoutanou ženu, která chce upoutat pozornost. Voní po svěžím…
Paco Rabanne Fame W P, 50 ml
od 1 525 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 50 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine W P, 90 ml
od 1 900 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Absolutní intenzita kontrastní svobody z jejíž vášnivosti vám přeběhne mráz po zádech. Vůně neohrožené ženy, která překonává živly, aby zažila všechny extrémy. Flakon připomínající šperk je…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 100 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Jeanne Arthes Boum Rainbow W EDP 100 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato dámská parfémovaná voda je synonymem letního optimismu a radosti. Její aroma, plné života a svěžesti, přináší do každého dne sluneční záři a lehkost. Vyrobená ve francouzském Grasse, známém…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 50 ml
od 979 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Calvin Klein Escape For Women EDP, 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Calvin Klein Escape sugeruje filozofii intenzivního života takovým způsobem, aby měl význam každý okamžik. Zdůrazní vaši ženskost, používejte dámský parfém s jedinečnou a osobitou vůní. Srdce…
AVON Pur Blanca Elegance W EDT 50 ml
od 169 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Zahalte se elegantní kompozicí šťavnatého lesního ovoce, jasmínu a hřejivých tónů mošusu. Horní složky: hruška, mandarinka, lesní ovoce Srdce vůně: gardénie, jasmín, bílá orchidej Základ vůně:…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 125 ml
od 1 358 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 125 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Guy Laroche Fidji W EDT, 100 ml
od 487 Kč
4,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Guy Laroche Fidji je květinová vůně vytvořená modním návrhářem Guy Laroche. Tato vůně nese jméno ostrovů Fiji v Jižním Pacifiku. Fidji se otvíra čerstvími tropickými tóny a přechází do…
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau W EDP, 50 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich přirozenou krásu a dodá jim pocit svobody a svěžesti. Parfémová…
Kenzo Amour W EDP, 50 ml
od 775 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Montblanc Signature W EDP, 90 ml
od 998 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Květinová, orientální a pižmová parfémová voda píše příběh výrazně ženského a záhadného kontrastu mezi bohatostí orientální vůně vanilky a bílou čistotou pižma. Jiskřivé tóny klementinek, …
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 100 ml
od 1 332 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Burberry Burberry Her EDP 30 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Her je ztělesněním atmosféry Londýna, dynamického města, jež se neustále proměňuje. Vůně tak dokonale doplní osobnost ženy, která miluje dobrodružství a nebojí se…
Asombroso The Sunny W EDP, 100 ml
od 1 885 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Asombroso The Sunny for Woman je parfémovaná voda pro ženy, která spojuje svěžest, eleganci a přirozenou ženskost. Vyniká svou ovocně-květinovou kompozicí s jemným kokosovo-vanilkovým akordem, …
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 30 ml
od 166 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash W EDP 50 ml
od 538 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**DKNY Ice Pop Citrus Splash EDP 50 ml** DKNY Ice Pop Citrus Splash je parfémovaná voda, která slibuje jedinečný zážitek inspirovaný osvěžujícími ovocnými nanuky. Tato vůně je součástí nové…
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, 90 ml
od 1 341 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Elizabeth Arden Green Tea Lavender W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Green Tea Lavender od značky Elizabeth Arden je dámská, květinově-svěží vůně, která se otevírá citrusovými tóny citronu, mandarinky, heřmánku a máty. V srdci nalezneme levanduli, čaj a magnólii, …
Versace Yellow Diamond W EDT, 200 ml
od 1 581 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy W EDT, 100 ml
od 2 363 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2022. Je rozšířením ikonické řady značky Valentino. Podobně jako ostatní vůně ze stejné řady je…
Saphir My Future W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir My Future W EDP 200 ml Parfémovaná voda Saphir My Future přináší neobyčejný květinově-dřevitý zážitek. Je navržena pro ženy, které si rády užívají nové zážitky a…
Calvin Klein Eternity W EDP, 50 ml
od 664 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Zimaya Fatima Velvet Love W P 100 ml
od 404 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Fatima Velvet Love od značky Zimaya je parfémový extrakt, který přináší elegantní květinovou vůni pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni s výraznými květinovými a sladkými tóny. …
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 50 ml
od 926 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 30 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense W EDP, 100 ml
od 133 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense je jako kytice uvázaná z těch nejkrásnějších květinových tónů, které dohromady tvoří spojení…
Giorgio Armani My Way Ylang W EDP, 50 ml
od 1 523 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani My Way Ylang je parfémovaná voda, která přináší další zážitek do ikonické kolekce My Way. Otevírá se svěžími a šťavnatými tóny manga, které jsou doplněny jemnými bílými květy a…
Dermacol Dubai Delight W EDP 50 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dámská parfémovaná voda Dubai Delight je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě spojuje eleganci, sladkost a smyslnost. Patří do kategorie gourmand, která je charakteristická…
Narciso Rodriguez For Her W EDP 100 ml
od 1 250 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Mladý a velmi moderní americký návrhář kubánského původu Narciso Rodriguez uvedl na trh své první vůně, které se okamžitě staly hitem nejenom v USA. Dámský parfém Narciso Rodriguez For Her je…
Tesori d'Oriente Thalasso Therapy W EDP 100 ml
od 104 Kč
1,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Italské
- Aromatická vůně
- 100 ml
Rituál čistoty. Nechte se omámit elegantní, svěží, mořskou vůní parfémované vody Tesori d´Oriente Thalasso Therapy. Vůně je jedinečná, smyslná, nadčasová a ztělesňuje nadčasovou atmosféru…
Lattafa Hayaati Florence W EDP 100 ml
od 303 Kč
3,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Hayaati Florence od značky Lattafa je citrusově-sladká parfémovaná voda. Podmanivý a sofistikovaný vonný elixír v úvodu okouzlí přívětivou, exotickou stopou liči a grapefruitu, který doprovází…
DKNY Be Delicious W EDP, 50 ml
od 615 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter W EDP, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter je dámská parfémovaná voda, která kombinuje luxusní třpytky s bohatou a sofistikovanou vůní. Otevírá se svěžími květinovými tóny, které přinášejí okamžitý…
La Rive Queen of Life W EDP, 75 ml
od 125 Kč
1,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
La Rive Queen of Life je óda na radost. Buďte královnou svého života s Queen of Life a užijte si celou řadu pocitů, které jsou okouzleny v této romantické vůni. Hlava - černý rybíz, hruška…
Tom Ford Black Orchid W EDP , 100 ml
od 1 900 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Cacharel Anais Anais W EDT, 30 ml
od 377 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Hlava bílá lilie, růže Srdce pomerančový květ Základ kosatec, jasmín Anais Anais symbolizuje věčnou mladost a romantismus. Vůně je pojmenovaná podle perské bohyně lásky Anaitis. Delikátní a…
Gabriela Sabatini Miss Gabriela EDT, 20 ml
od 209 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 20 ml
Gabriela Sabatini přichází s úžasnou vůní Gabriela Sabatini Miss Gabriela. Tato mladistvá, ženská vůně je stvořená pro zvýraznění přirozeného charizma ženy. „Živá, radostná a temperamentní vůně, …
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, 50 ml
od 924 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 50 ml
Juliette Has A Gun Not A Perfume. Juliette Has A Gun Not A Perfume EDP 50ml W u Vás do 24 hodin. Parfémy Juliette Has A Gun Not A Perfume EDP 50ml W skladem. Parfém Juliette Has A Gun Not…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
