Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Gucci Bamboo W EDP, 75 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 50 ml
od 1 647 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Britney Spears Midnight Fantasy W EDP, 100 ml
od 334 Kč
3,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Britney Spears Midnight Fantasy je podmanivá vůně od Britney Spears. Je to šťavňatá, květinově ovocná kompozice se smyslným, vanilkovým nádechem, která si získá skutečně každou dívku či ženu. …
Cacharel Amor Amor W EDT, 30 ml
od 333 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Fleur De Pecher W EDP 50 ml
od 331 Kč
6,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- 50 ml
Dámská parfémová voda Fleur de Pecher byla vytvořena tak, aby se stala nepostradatelným kouskem ve vašem olfaktorním šatníku. Obléká pokožku do důmyslné elegance s moderním šmrncem.
Cacharel Anais Anais L'Original W EDT, 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dámská vůně Cacharel Anais Anais L'Original vyzařuje svěžest, čistotu a krásu. Okouzlující složení překypuje květinovými tóny, které skvěle podtrhnou váš půvab. Jemnost květin doplňuje šťavnaté…
Estée Lauder Pleasures W EDP, 100 ml
od 793 Kč
7,93 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Přímý vzor současného světa. Perfektně zachycuje novodobý smysl pro světlo, průzračná vůně. Estee Lauder pleasures je rozkošně jemně květinový vytvořený z lilií, pivoněk, jasmínu a květů…
Giorgio Armani Si Passione Red Musk W EDP, 100 ml
od 2 257 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
NUXE Prodigieux Floral W EDP 50 ml
od 721 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Příjemně květinová svěží vůně má i jemné tóny Huile Prodigieuse Florale. Obsahuje 89 % složek přírodního původu. Veganská formule, neobsahuje žádné složky živočišného původu. Svěží, jemná…
Paris Corner Khair Fusion W EDP 100 ml
od 327 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Khair Fusion je ovocná parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Nabízí harmonické spojení ovocných, květinových a dřevitých tónů, které…
Givenchy Irresistible W EDP, 35 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží Irresistible vzdoruje zákonům přitažlivosti. Vůně je symbolem čistého svádění, vyzařuje šarm a ženskost. Její spontánnost je nakažlivá a přirozeně podmanivá. Irresistible odhaluje barevné…
Burberry My Burberry W EDP, 90 ml
od 1 082 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Anglické
- 90 ml
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml
od 712 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Lattafa Sakeena W EDP 100 ml
od 410 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda Sakeena od značky Lattafa je určena pro ženy, které preferují orientální květinově-ovocné vůně. Tato parfémová voda je inspirována arabskými a orientálními vůněmi, které jsou…
Bugatti Bellissima Viola W EDP 60 ml
od 429 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Výrobce: Bugatti Parfémovaná voda Bugatti Bellissima Viola je určena pro ženy, které hledají elegantní a smyslnou vůni. Tento parfém nabízí vyváženou kombinaci…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDP, 100 ml
od 3 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní kompozice s intenzivní svěžestí, která se opírá o hluboký, bohatý dřevitý základ. Vůně se otevírá pikantní svěžestí citronového akordu, který intenzivně osvěžuje a povzbuzuje, a poté…
Cacharel Noa W EDT, 50 ml
od 505 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flakón parfému Cacharel Noa symbolizuje perlu, která evokuje otevřenost a věčnost života. Parfém Cacharel Noa je jako symbol šťastné planety, je jako zeměkoule plná šťastných lidí, kteří chtějí…
Nina Ricci Nina W EDT, 80 ml
od 1 106 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hlava citron Srdce pivoňka, zelené jablko, pralinka Základ jabloňové dřevo, pižmo, cedrové dřevo Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, …
Paco Rabanne Million Gold W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 976 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Paco Rabanne Million Gold je parfémová voda, která přináší květinovou vůni s výraznými tóny bílých květin a růže. Je navržena tak, aby vyzařovala zářící energii a dodávala pocit výjimečnosti. Je…
Clinique Happy W EDP, 50 ml
od 447 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Clinique Happy je svěží květinová vůně. Dominují v ní citrusové plody a květiny. Happy je milá a veselá vůně plná dobré nálady. Vytvořena byla v roce 1997 a v roce 1998 získala cenu FiFi.
Calvin Klein Contradiction W EDP, 100 ml
od 456 Kč
4,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Contradiction je moderní klasická vůně, která ztělesňuje návrat k eleganci a rozvážnosti. Je inspirována jednoduchostí a smyslností orchideje. Je to vůně směsí rozličných složek…
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia W EDT, 100 ml
od 157 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elizabeth Arden představuje toaletní vodu Green Tea Citron Freesia, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je součástí kolekce Green Tea a je určena pro ženy, které preferují svěží a…
Chloé Love Story W EDP, 50 ml
od 1 195 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Staňte se hlavní hrdinkou příběhu o lásce. Vypráví ho parfémovaná voda Chloé Love Story prostřednictvím něžných květinových tónů a odehrává se v romantické noční Paříži. Prožijte i vy jeho…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 100 ml plnitelný flakon
od 1 028 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 453 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 50 ml
od 1 440 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Jeanne en Provence Jasmin Secret W EDP, 60 ml
od 177 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Jeanne en Provence Jasmin Secret je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny. Květinová vůně je vhodná pro optimistickou ženu. Ideální na denní nošení, …
Tesori d'Oriente Flower of Dragon EDP 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Filozofie značky Tesori d'Oriente pochází z vize, nabídnout každému možnost přeměnit každodenní rutinu a stres na očistný potěšující rituál. Nabídnout každému vůně jako ozvěny vzdálených zemí…
Ajmal Sacrifice W EDP 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámský parfém Ajmal Sacrifice je příjemná květinově-vodní vůně pro moderní, dynamické a sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí. Parfém od značky Ajmal představuje přirozenou eleganci, půvab a…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, náplň 3x 20 ml
od 2 249 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Paris Corner Taskeen Caramel Cascade W EDP 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
Paris Corner Taskeen Caramel Cascade je dámská parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek díky své sladké a orientální vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které chtějí…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 30 ml
od 1 141 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 150 ml
od 3 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Versace Versense W EDT, 30 ml
od 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Busy B Parfum Light Becky Blossom W EDT 30 ml
od 555 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
BusyB Parfum Light Becky Blossom od českého výrobce Angry Beards je lehkou a svěží alternativou k silným parfémům. Její květinovo-ovocná vůně je ideální pro rychlé osvěžení během dne nebo pro…
Lattafa The Kingdom W EDP 100 ml
od 443 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Lattafa The Kingdom je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje sladkou a bohatou vůní. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je zahalí do aury vznešenosti a elegance. Parfémovaná…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 30 ml
od 855 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …
Hermes Un Jardin Sur Le Nil W EDT, 100 ml
od 1 507 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Každý rok si Hermes vybírá téma, na kterém buduje svoji aktuální kolekci. Pro rok 2005 je to Řeka, a proto se nová vůně jmenuje "zahrada na Nilu". Egypt nejsou jenom pyramidy a Sahara, ale také…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 50 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Kenzo Amour W EDP, 100 ml
od 970 Kč
9,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Ariana Grande Mod Vanilla W EDP, 100 ml
od 936 Kč
9,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Tato vůně v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Vůně je vhodná pro každodenní nošení Hlava - pižmo, švestka, růžová frézie Srdce -…
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush W EDP, 50 ml
od 1 912 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte ovocně-květinovou éterickou hloubku v parfémované vodě Yves Saint Laurent Libre Berry Crush, která vnáší do klasické kompozice Libre svěžest a lehkost. Tato vůně spojuje sladkou živost…
La Rive Vanilla Touch W EDP, 30 ml
od 98 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Sladkost není jen pocit chuti – je to i atmosféra, emoce, vzpomínky a ženský šarm. Ciťte všechny tyto odstíny v podmanivé kompozici Vanilla Touch od La Rive! Orientální květinová vůně byla…
Hugo Boss Alive W EDP, 30 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 100 ml
od 809 Kč
8,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Kenzo Parfum D´Ete W EDP, 75 ml
od 1 058 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Kenzo Parfum D'Ete ve vás vyvolá pocit, jako kdybyste leželi na obrovské louce plné květin. Tato zelená parfemovaná voda okouzluje svěžími tóny právě posekané trávy spolu s lehkou ovocnou vůní a…
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla W EDP, 90 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla přináší zářivou a radostnou vůni, která oslavuje spojení květinových a ovocných tónů. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit…
Versace Dylan Blush Pink W EDP, 100 ml
od 1 780 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dylan Pink Blush představuje svěží a moderní interpretaci květinově ovocné vůně, která oslavuje ženskost a spontánnost. Její kompozice je navržena tak, aby vyvolávala pocit…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
