Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml
od 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kenzo L'Eau par Kenzo je jiskřivá svěží vůně, která osvěží každý horký letní den, ale dokáže stejně tak dobře povzbudit i v období chladnějšího podzimu či zimy. L'Eau par Kenzo je velice lehká a…
Tesori d'Oriente Orchidea Della Cina EDP 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémová voda Tesori d'Oriente Orchidea Della Cina vás okouzlí svou květinovou vůni s teplými orientálními tóny. Zahalte se do této tajemné a vzácné vůně, která očaruje všechny vaše smysly. …
ELODE So Lovely W EDP, 100 ml
od 145 Kč
1,45 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská vůně ELODE So Lovely je přeplněná čerstvými tóny, jež přinesou gurmánský požitek pro váš nos a pro vaši pokožku koupel v zátoce esenciální svěžesti. Parfémovaná voda se nese ve víru…
Marc Jacobs Dot W EDP, 100 ml
od 583 Kč
5,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Lattafa Angham Second Song W EDP 100 ml
od 516 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Angham Second Song je unisex vůně, která spojuje sladké orientální a gurmánské tóny do elegantní a přitažlivé kompozice. Je vhodná pro ty, kdo hledají vůni s výrazným…
Asombroso The Sunny W EDP, 50 ml
od 1 375 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Asombroso The Sunny W EDP je lehká a svěží vůně, která osloví ženy, jež hledají jemnou eleganci a přirozený šarm. Její charakter je optimistický, ženský a nenuceně smyslný, což…
Calvin Klein Beauty W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její nádherná aura. Vůni vytvořily tři hlavní ingredience:…
Giorgio Armani My Way Nectar W EDP, 30 ml
od 1 196 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armani My Way Nectar, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří…
Lattafa Washwashah W EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Washwashah od značky Lattafa je jantarově květinová vůně pro ženy. Pikantní tóny růžového pepře se prolínají s malinou a hořkým pomerančem, aby v srdci vůně rozkvetlo magické spojení tuberózy, …
Yodeyma Vália W EDP, 50 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato rafinovaná vůně staví svou osobnost na jemných kontrastech a nezaměnitelné jemnosti. Okouzlí vás prostřednictvím tónů evokujících hebkost. Nejprve se setká bergamot s mandarinkou a jemnou…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 25 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Dolce & Gabbana Pour Femme EDT, 100 ml
od 1 060 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dolce & Gabbana Pour Femme je aromatická, dřevitá toaletní voda plná elegance a rafinovanosti, která oslavuje ženskost s nádechem italské smyslnosti. Jiskřivé aldehydy, svěží mandarinka a…
Versace Yellow Diamond W EDT, 50 ml
od 861 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Versace Dylan Blush Pink W EDP, 50 ml
od 1 370 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Dylan Pink Blush představuje harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů, která oslavuje ženskost, spontánnost a sebevědomí. Její kompozice je navržena tak, aby přinášela…
Versace Crystal Emerald W EDP, 30 ml
od 1 166 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Versace Crystal Emerald je parfémovaná voda pro ženy, která zprostředkovává elegantní a svůdnou vonnou kreaci vhodnou pro všechny příležitosti. Jedná se o sofistikovanou vůni, která příjemně…
Carolina Herrera 212 VIP W EDP, 80 ml
od 1 200 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- 80 ml
Carolina Herrera 212 VIP je obklopená slogany jako "Jsi na seznamu?" nebo "Toto je soukromá párty". Čerstvá vůně rumu a svůdné mučenky v začátku složení přechází do srdce složeného z pižma a…
Boucheron Quatre W EDP, 50 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Boucheron Quatre je květinově-ovocná dámská vůně, která vás překvapí svojí elegancí a vytříbeností. Tato vůně je inspirována krásou prstenu Quatre a zároveň je navržena jako pocta pravé…
JOOP! Le Bain W EDP, 75 ml
od 383 Kč
5,11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Michael Kors Sexy Amber W EDP, 50 ml
od 562 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Parfémovaná voda Michael Kors Sexy Amber je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou ženskou krásu a smyslnost. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2013 a za jejím vznikem stojí…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 150 ml
od 3 169 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 100 ml
od 1 441 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte W EDP, plnitelný flakon 75 ml
od 1 644 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte osloví milovnice komplexních a bohatých vůní. Její složení nabízí harmonickou kombinaci dřevitých, květinových a ovocných tónů, což ji činí vhodnou pro…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 90 ml
od 1 943 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
AVON Attraction for Her EDP, 100 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
Lattafa Emaan W EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Emaan je parfémovaná voda, která nabízí svěží a květinovou vůni. Je inspirována jarní přírodou a její vůně je navržena tak, aby zanechala nezapomenutelný dojem. Parfémovaná voda se…
Sabrina Carpenter EDP Cherry Baby , 30 ml
od 455 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
**Sabrina Carpenter EdP Cherry Baby** Parfémovaná voda Sabrina Carpenter Cherry Baby o objemu 30 ml je ideální volbou pro ženy, které hledají výraznou a zároveň rafinovanou vůni. Cherry Baby…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, 50 ml
od 594 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Gucci Flora Gorgeous Jasmine W EDP, 50 ml
od 1 221 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Flora Gorgeous Jasmine představuje harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Tento produkt od výrobce Gucci je ideální pro ženy, které hledají uklidňující a…
Versace Woman EDP, 100 ml
od 610 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Woman je elegantní, vkusná vůně navržená jako doplněk pro krásnou ženu. Je to bohatý a svůdný parfém, který podtrhuje ženskost, dokonalé spojení módy a vůně. Parfém Versace Woman…
Ariana Grande Cloud Pink W EDP, 100 ml
od 937 Kč
9,37 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ariana Grande Cloud Pink je výjimečná svou kombinací ovocných a dřevitých tónů. Jedná se o parfémovanou vodu, která je vhodná pro každodenní nošení. Je dostatečně intenzivní, aby vydržela po…
Revlon Charlie Red W EDT, 100 ml
od 104 Kč
1,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Toaletní voda s rozprašovačem Charlie Red od značky Revlon je orientálně-květinová vůně pro dívky a ženy, které milují výraznější vůně.Na trh byla uvedena v roce 1993.
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla W EDP, 30 ml
od 1 363 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla přináší zářivou a květinově ovocnou vůni, která v sobě nese esenci tropického slunce a radosti. V úvodu se rozvíjí svěží a zářivý akord…
Dolce & Gabbana The One W EDP, 75 ml
od 1 229 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dolce & Gabbana The One je orientálně svěží vůně pro každou ženu, která touží po změně. Na trh byla uvedena v roce 2006. Nechte své smysly hýčkat unikátními ovocnými esencemi z celého světa. …
Ariana Grande Cloud W EDP, 30 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 50 ml
od 420 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Calvin Klein Eternity Moment je svěží a svůdná dámská vůně plná květin a hřejícího slunce. Zachová všechny Vaše štastné a radostné momenty ve Vašem srdci. Při každé vzpomínce si vybavíte vůni…
Trussardi My Name W EDP, 100 ml
od 934 Kč
9,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP, 75 ml
od 588 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
**Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP 75 ml** Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream je dámská parfémovaná voda, která dokáže svou vůní vytvořit nezapomenutelný…
Montblanc Signature W EDP, 30 ml
od 520 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Květinová, orientální a pižmová parfémová voda píše příběh výrazně ženského a záhadného kontrastu mezi bohatostí orientální vůně vanilky a bílou čistotou pižma. Jiskřivé tóny klementinek, …
La Rive Saffira W EDP, 90 ml
od 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
**Popis produktu: La Rive Saffira W EDP 90 ml** Název: La Rive Saffira W EDP 90 ml Výrobce: La Rive Parfémovaná voda pro ženy La Rive Saffira vám přináší harmonii orientálních a…
Lanvin Modern Princess W EDP , 30 ml
od 350 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Lanvin Modern Princess představuje svůdnou a vášnivou ženu. Složení se otevírá mixem červeného jablka a rybízu, které se prolínají s něžným jasmínem a frézií. Základ je složen z…
Chanson d'Eau Original Vanilla W EDT 100 ml
od 188 Kč
1,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Chanson d'Eau Original Vanilla je toaletní voda, která se vyznačuje svou aromatickou a citrusovou vůní. Tato kombinace přináší svěží a zároveň teplý zážitek, který je vhodný pro každodenní…
Yodeyma Lis W EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfém Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdný, dobrodružný, jemný parfém snažící se objevit nejženštější stránku každé…
Estée Lauder Pleasures W EDP, 50 ml
od 535 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Přímý vzor současného světa. Estée Lauder Pleasures je rozkošně jemně květinová vůně vytvořená z lilií, pivoněk, jasmínu a květů Karo-Karounde. Zobrazuje moderní ženu toužící zažít každodenní…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 125 ml
od 304 Kč
2,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Elizabeth Arden představuje svůdnou novinku pro rok 2015 s názvem 5th Avenue NYC Premiere. Lákavé složení se otevírá směsí pomeranče a konvalinek, které jsou doplněny o tóny pikantního pepře. V…
Chloé Roses De Chloe W EDT, 50 ml
od 970 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Chloé Roses de Chloé - toaletní voda 50 ml + tělové mléko 75 ml . Toaletní voda Roses De Chloé je květinová vůně od značky Chloé pro ženy a dívky, které milují právě tento typ vůní. V úvodu se…
Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire W EDP, 50 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda La Vie Est Belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských mistrů značky Lancôme a její dlouholeté znalosti v oblasti květinových vůní. Spolu s flakonem…
Chanel Chance W EDP, 50 ml
od 2 624 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 30 ml
od 209 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
