Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montblanc Lady Emblem W EDP, 50 ml
849 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Nevtíravě ženská a moderní dámská vůně v sobě citlivě snoubí všechny aspekty značky MONTBLANC – eleganci, preciznost, originalitu a tradici. Pro značku Montblanc jsou diamanty poznávacím…
Narciso Rodriguez Narciso W EDT, 90 ml
3 654 Kč
41 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Opojná esence Narciso Rodriquez EDT . Nová vůně představuje další kapitolu příběhu o tajemství přitažlivosti a hře svádění, který začal uvedením parfému NARCISO. NARCISO eau de toilette dokonale…
Shiseido Ever Bloom W EDP, 30 ml
2 059 Kč
69 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Shiseido Ever Bloom - velmi ženská, svůdná a přitažlivá vůně z roku 2015. Základ kombinuje podmanivé tóny dřeva a pižma. Výsledkem je jemná a přirozená vůně, která zpříjemní Váš všední den. …
Mancera Aoud S W EDP, 120 ml
1 299 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 120 ml
Aoud S je květinová dřevitá pižmová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Mancera, jejíž parfémy jsou vyráběny ze vzácných a luxusních ingrediencí a na základě inspirace…
Trussardi My Name W EDP, Tester 100 ml
866 Kč
8,66 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Betty Barclay Sheer Delight W EDT, 50 ml
895 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Sheer Delight - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Vůně Sheer Delight je charakterizována jako jemná, sexy a "průhledná". Podpoří Vaši dobrou náladu a udělá Vám jednoduše radost ze života. …
S.T. Dupont Intense W EDP, 50 ml
561 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Dupont Intense Pour Femme jeho složení otevře bergamot, neroli a citrusy obklopené zelenými odstíny z čerstvých listů. Srdce nabízí jemnost pomerančového květu, růže a mimoza. základna nabízí…
John Richmond Viva Rock W EDT, 100 ml
1 050 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Viva Rock od značky John Richmond je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími ovocnými tóny karamboly, kaktusu a mandarinky. V srdci vůně se ukrývá růže, jasmín a květ třešně, v…
Chanel Coco Noir W EDP, Tester 100 ml
4 369 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Intimní, svůdná a naprosto oslňující. Taková je dámská parfémovaná voda Chanel Coco Noir, která moderním způsobem ztělesňuje uhrančivou smyslnost. Vůně nabitá skutečnými emocemi a touhou po…
New Yorker Women EDT, 30 ml
228 Kč
7,60 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
New Yorker Women - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml. New Yorker Women od značky New Yorker je květinově-dřevitá vůně pro dívky a ženy, které milují intenzivnější vůně. Tato smyslná vůně je…
Replay Your Fragrance for Her EDT, Tester 60 ml
390 Kč
6,50 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
Replay your fragrance! je moderní vůně, plná spontánnosti a optimizmu pro každou ženu dnešní doby. Květinově ovocný parfém Replay your fragrance! přemění obyčejné momenty na neobyčejné a…
Lanvin Jeanne W EDP, Tester 100 ml
740 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Escada Magnetism W EDP, Tester 75 ml
1 096 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěže-orientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, Tester 75 ml
2 389 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Chanel Chance W EDP, Tester 100 ml
4 147 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
S.T. Dupont Intense W EDP, 30 ml
654 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Dupont Intense 30 ml - Parfémová voda. Dupont Intense - vůně pro ženy. Dupont Intense - HLAVA: citrusy, bergamot, neroli SRDCE: růže, mimóza, květ ..
Lolita Lempicka Le Premier Parfum W EDT, 80 ml
1 145 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- 80 ml
Květinovo-orientální vůně Lolita Lempicka Le Premier Parfum zachycuje příběh dívky, která se postupně mění v ženu. Okouzlující pohádkové aroma plné přirozenosti, čistoty a půvabu vyjadřuje dívčí…
Burberry Weekend for Women EDP, Tester 100 ml
1 017 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Christina Aguilera Royal Desire W EDP, Tester 50 ml
574 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Christina Aguilera Royal Desire je květinově-dřevitá vůně zvýrazněná mošusem a je určená pro ženu, která se cítí jako opravdová královna. Má ráda luxusní věci, je vždy v centru dění a dokáže si…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDT, 100 ml
2 306 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Opravdová květinová bomba - to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Cacharel Anais Anais W EDT, 100 ml
1 399 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
Anais Anais symbolizuje věčnou mladost a romantismus. Vůně je pojmenovaná podle perské bohyně lásky Anaitis. Delikátní a něžná, záhadná a romantická, přinášející nádech jara. Cacharel Anais…
Elizabeth Arden Green Tea Tropical W EDT, Tester 100 ml
508 Kč
5,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Green Tea Tropical od Elizabeth Arden je osvěžující, aromatická vůně pro ženy. Green Tea Tropical je inspirována chladivým vánkem a horkým sluncem tropického pralesa. Green Tea Tropical je vůní…
Morgan Sweet Paradise W EDT, 60 ml
299 Kč
4,98 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
Morgan Sweet Paradise. Toaletní voda pro ženy 60ml Ovocně květinová vůně Morgan Sweet Paradise je určená romantickým mladým dívkám. Flakón vůně Morgan Sweet Paradise to svým romanticky laděným…
Paco Rabanne XS Black Pour Elle EDT, 80 ml
1 120 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Paco Rabanne Black XS pour Elle 80 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Paco Rabanne Black XS pour Elle - vůně pro ženy. Paco Rabanne Black XS pour Elle - Složení: Hlava: Růžový pepř, tamarind…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, Tester 100 ml
736 Kč
7,36 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Incanto Charms omámí všechny smysly svou jedinečnou magickou silou a dopřeje vám únik ze šedivého světa obyčejných starostí. Žena Incanto Charms je osobností, která vnímá každý nový den jako…
Rochas Muse de Rochas W EDP, 100 ml
829 Kč
8,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Orientální, květinová, svěží, živá a temperamentní vůně pro ženy. Určena pro ženy, které nosí parfém jako kus oděvu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 100 ml + EDT 2x 10 ml
od 1 619 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská dárková sada Dolce & Gabbana Light Blue nabízí kombinaci svěží a lehké vůně, která osloví ženy preferující jemný a zároveň osobitý parfém. Tento toaletní parfém, známý svou…
Christopher Dark Earl Grey W EDP, 100 ml
175 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
**Christopher Dark Earl Grey W EDP 100 ml** **Výrobce: Christopher Dark** Parfémovaná voda Christopher Dark Earl Grey představuje vyváženou směs citrusů a květin, která osvěží a zpříjemní…
Loewe I Loewe You Tonight W EDT, 100 ml
2 141 Kč
I Loewe You Tonight přináší energii a radost. Tato optimistická a dynamická vůně zapadá do nočního života velkoměsta. I Loewe You Tonight přitahuje pozornost třpytivým obalem a ženskou…
Roja Parfums Elysium Pour Femme W EDP, 50 ml
od 4 747 Kč
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje svěží a sladké tóny v harmonické kompozici, vhodná pro ty, kdo hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. V její struktuře se prolínají ovocné, květinové a…

Chanson Chanson d'Eau Peach Toaletní voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
Coty Chanson d'Eau Peach představuje citrusovou toaletní vodu pro ženy, uvedenou na trh v roce 2025. Kompozice začíná svěžím…
v 12 obchodech

Giorgio Armani Acqua Di Gioia Jasmine parfémovaná voda dámská 100 ml tester
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Tester
- Vodní vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Odměňte se svěžím okamžikem, který probudí smysly a podtrhne vaši náladu. Parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua Di Gioia…
Ostriches1.cz
Pokles cenyMontblanc Collections Meisterstueck Collection Extreme Leather Eau de Parfum Spray…
- 125 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Luxusní
- Pižmová vůně
Správná kombinace rozhodujeParfémovaná voda ve spreji Montblanc Extreme Leather z kolekce Meisterstück vypadá luxusně už…
v 17 obchodech

Prada GRANDEUR Tubbees Cotton Candy EDP sprej 50ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
GRANDEUR Tubbees Cotton Candy EDP Spray 50ml – Sladká radost pro děti GRANDEUR Tubbees Cotton Candy je parfémovaná voda…
v 17 obchodech

Elizabeth Arden Beauty EdP 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Ardenbeauty je podmanivá, temperamentní a smyslná, květinově zelená, křišťálová vůně. Začne Vás vábit tóny květu rýže a…
Bezvavlasy.cz

Avon Incandessence Bright parfémová voda 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
AVON Parfémovaná voda Incandessence Bright 50 ml Rozjasněte svůj den novou, limitovanou edicí Incandessence Bright Eau de…
v 3 obchodech

DKNY Be Delicious Body Mist 250 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně lehká
- 250 ml
Více než parfém – Be Delicious je životní postoj plný energie, spontánnosti a hravosti. Ikonická vůně inspirovaná pulzujícím…
v 2 obchodech

Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Orientální vanilková vůně byla uvedena na trh v…
v 4 obchodech

Parfémovaná voda Maison Alhambra Philos Opus Noir 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Maison Alhambra Philos Opus Noir představuje orientálně-květinovou kompozici, která upoutá majestátním vyzněním i…
v 17 obchodech

Ajmal Evoke Gold Edition Him 90 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 90 ml
Ajmal Evoke Gold For Him představuje výjimečný parfém z kolekce Evoke Gold Edition Him, který byl uveden na trh v roce 2018.…
v 14 obchodech

Monotheme Venezia Apotheose de Rose EDT 100 ml W
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Monotheme Venezia Apothéose de Rose je elegantní toaletní voda, která dokonale zachycuje esenci ženskosti a krásy…
v 11 obchodech

Paris Corner Eternal Coffee parfémová voda 85 ml
- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 85 ml
- Aromatická vůně
- Francouzské
Eternal Coffee je vůně, která evokuje intenzivní zážitky gurmánských rozkoší, když první paprsky ranního slunce prozáří…
v 19 obchodech

Rasasi Yumn Pour Femme EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Yumn Pour Femme je moderní orientální vůně, která dokonale spojuje svěžest květin s vášnivými ovocnými tóny. Tato…
v 10 obchodech

Lattafa Safwaan Lautre Oud EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Vychutnejte si okouzlující přitažlivost Lattafa Safwaan L'autre Oud EDP. Unisex vůně, která vás přenese do srdce arabské…
v 18 obchodech

Zimaya Oscar EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Vstupte do světa elegance s Zimaya Oscar Eau de Parfum, výjimečnou unisex vůní od Zimaya Perfumes (SAE), která zosobňuje…
v 19 obchodech

Elie Saab Le Parfum Bridal 50 ml
- Parfémová voda
- 50 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Elie Saab Le Parfum Bridal v 50 ml lahvi je dámská parfémovaná voda, květinovo-dřevitá, s výdrží kolem 8 hodin. Svatební…
v 20 obchodech

Elie Saab Girl of Now Forever EDP 90 ml
- Parfémová voda
- 90 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Elie Saab Girl of Now Forever v 90 ml lahvi je parfémovaná voda (EDP) s hruškou, pomerančovým květem a vanilkou. Výdrž kolem…
v 3 obchodech
Sleva 33 %Adopt Paris Reverie parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- 30 ml
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
Jiskřivá, romantická a elegantní parfémovaná voda Paris Reverie je vůní zasněné ženy připravené zamilovat se. Na začátku se…
Rossmann.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?