Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Issey Miyake A Drop d'Issey W EDP, 30 ml
1 182 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…
Laura Biagiotti Tender W EDT, Tester 75 ml
849 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Italské
- 75 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Rochas Girl W EDT, 100 ml
od 468 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Rochas Girl ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji především žena…
Prada Candy W EDP, 80 ml + EDP 7 ml
2 499 Kč
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Italské
Candy od značky Prada je dámská, orientálně-sladší vůně. Kompozice vůně vítá hned v úvodu elegantní směsí pižma, která se stylově mísí s vanilkovými tóny benzoinu. Vůni zakončuje sladký karamel…
Ajmal Sierra W EDP 90 ml
1 013 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Sierra od značky Ajmal je parfemovaná voda pro všechny ženy. Kombinuje pikantní ovocnou vůni s květinovými a dřevitými tóny, ke kterým se ještě přidá pižmo. Výsledkem je, že lákavá vůně je svěží…
Giorgio Armani My Way W EDP, Tester 90 ml
2 416 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani My Way je vůní pro ženu, která je sama sebou. Je připravena rozšiřovat své obzory a získávat nové zkušenosti, které ji neustále posouvají vpřed. Tato dámská vůně je spojením…
Bruno Banani Daring Woman W EDP 20 ml
474 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 20 ml
Růžová parfémovaná voda Bruno Banani Daring Woman je svůdná květinově-dřevitá vůně pro mladé ženy pronikající do umění flirtování. Osloví sebevědomé dámy, které umějí dobře nakládat se svým…
Carolina Herrera Good Girl Légére W EDP, Tester 80 ml
1 871 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v únoru v roce 2018, která navazuje na úspěšný a oblíbený orientální parfém Good Girl z roku 2016. Vaše nové já. Vůně byla koncipována tak, aby…
Ajmal Solace W EDP 100 ml
1 621 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Ajmal Solace je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den. Hlava - citrusy Srdce - levandule, muškát Základ - ambra, cedr, pižmo
Stella McCartney Pop W EDP, Tester 100 ml
1 110 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Vzrušující, jiskřivá a plná energie - to je nová dámská vůně Stella McCartney Pop pro rok 2016. Pop představuje ženu, která je sama sebou, miluje svobodu a dobrodružství. Vůně Pop propojuje…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, Tester 75 ml
403 Kč
5,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Laura Biagiotti Forever W EDP, 100 ml
2 820 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Italské
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
Lolita Lempicka Sweet W EDP, Tester 100 ml
1 564 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ovocná, koketní vůně Lolita Lempicka Sweet symbolizuje radost a potěšení z každodenních maličkostí. Lahodná vůně Sweet je inspirována ženskostí a přirozenou elegancí. Složení se otevírá tóny…
Escada Fiesta Carioca W EDT, 30 ml + kosmetická taška
963 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Ovocno-květinová vůně Fiesta Carioca se otevírá šťavnatými tóny marakuji v doprovodu malin a fialek. Srdcem prostupují něžné tóny jasmínu a mučenky. To vše je zasypané jemnými pomerančovými…
Police Blue Desire W EDT 40 ml
582 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 40 ml
Blue Desire je svěží citrusová vůně pro ženy. Hlava obsahuje zelené jablko a citron, v srdci se rozvoní jasmín společně s růžovým dřevem. Kompozici uzavírá ambra, pižmo a cedrové dřevo. Hlava…
Naomi Campbell Prêt à Porter Absolute Velvet W EDT 30 ml
od 611 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- 30 ml
Naomi Campbell dámská EdT Prêt à Porter Absolute Velvet ztělesňuje všechny tváře této neskutečně silné, talentované a odhodlané ženy – módní ikony, nadčasového symbolu ženské krásy, kulturního…
Jean Paul Gaultier Scandal by Night W EDP, Tester 80 ml
4 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Orientální květinová vůně uvedena na trh v srpnu 2018. Scandal by Night otevírá divokou noc za doprovodu medových tónů, nót bílých květů tuberózy, bobů tonka a pačuli. Hlava - med, …
Laura Biagiotti Tender W EDT, 50 ml
959 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Prada Candy Night W EDP, 50 ml
1 539 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Prada Candy Night je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a luxusním vyzněním. Jedná se o orientální vůni a chodí se na běžné nošení, ale i na…
Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush W EDT, Tester 75 ml
1 918 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Toaletní voda Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Vůně oslavuje radost ze života, pozitivní energii a štěstí. …
Christian Dior Joy by Dior W EDP, Tester 90 ml
2 749 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Je koncipována jako vůně plná energie, živosti, jemnosti, štěstí a dobré nálady. Vůně která v sobě nese živý úsměv z květin a citrusových plodů, hladké pohlazení lesů a klid pižma. Vůně s tisící…
Bruno Banani Woman Intense EDP, 40 ml
849 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, Tester 100 ml
4 561 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Christina Aguilera Red Sin W EDP, Tester 50 ml
466 Kč
9,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Christina Aguilera Red Sin je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně je oslavou ženství s provokativním symbolem červené barvy. V úvodu vůně se skrývá jablko a skořice, v srdci brambořík. …
Katy Perry Indi Visible W EDP, 30 ml
199 Kč
6,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Indi Visible od Katy Perry je výrazná orientální vůně pro ženy. Hlavu tvoří růžový pepř, rum a švestka. Srdce patří kokosu, gardénii a fazoli tonka. V základu se rozvoní pačuli, santalové dřevo…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, Tester 100 ml
852 Kč
8,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…
Givenchy Very Irresistible Electric Rose W EDT, Tester 75 ml
2 664 Kč
36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Givenchy Very Irresistible Electric Rose je aromatická-květinová vůně inspirována hudbou rock'n'rollu. Vůně odrážející vzpurný styl a nevšední eleganci. Tváří vůně Very Irresistible Givenchy…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, Tester 125 ml
534 Kč
4,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Limitovaná edice od značky Elizabeth Arden s názvem 5th Avenue NYC Limited Editon byla vytvořena v roce 2013 a jedná se o orientální, květinovou vůni pro ženy. Je určena všem ženám, které milují…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, Tester 100 ml
1 041 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Citrusová, ovocná, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Složení Hlava - tangerinka, hořký pomeranč, sorbet, maliny, černý rybíz Srdce - růžová pivoňka, jasmín, magnolie...
Paco Rabanne Olympéa Intense W EDP, 80 ml + EDP 10 ml
2 129 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bohyně dnešních dnů, vůně Paco Rabanne Olympéa Intense, která je oslavou krásy a vtipu každé ženy. Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určena pro probuzení smyslnosti, která dřímá v…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 30 ml
1 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Květinově-orientální pižmová vůně pro ženy uvedena na trh v březnu v roce 2016. V roce 2015 značka Nina Ricci vytvořila nový ženský sen: L Extase. V podání slavného Francise Kurkdjiana byla…
Kenzo World W EDP, 75 ml Tester
1 217 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Tester má identické složení jako produkt v běžném provedení. Odlišujícími rozdíly jsou: Balení – je provedeno v kartónových neozdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Obal – shodný…
Kenzo Flower by Kenzo Eau De Lumiere W EDT, Tester 50 ml
706 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Flower By Kenzo Eau De Lumière je další z kolekce květinových vůní. Tato byla uvedena na trh v roce 2017. Její hlava obsahuje svěží bergamot a listy černého rybízu. V srdci najdete kombinaci…
Kenzo Amour Make Me Fly W EDT 40 ml
1 290 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Květinově-ovocná vůně pro ženy Kenzo Amour Make Me Fly. Ovocný koktej se otevírá tóny šťavnaté mandarinky a švestky. V srdci vůně se mísí tóny jasmínu, magnólie s třešňovým květem, který dodává…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 80 ml Tester
1 957 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Tester má identické složení jako produkt v běžném provedení. Odlišujícími rozdíly jsou: Balení – je provedeno v kartónových neozdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Obal – shodný…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, Tester 100 ml
3 296 Kč
33 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
Acqua Di Parma Rosa Nobile W EDP, Tester 100 ml
1 835 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámský parfém Acqua Di Rosa Nobile je věnován elegantní a věčné růži. Sofistikovanou vůni Rosa Nobile si zamilují ženy, které touží po něčem novém a výjimečném. Bohaté složení se otevírá svěžími…
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel W EDP, 100 ml Tester
od 1 559 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Italské
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel parfémová voda pro ženy 100 ml Tester, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 Magnólie, nádherně silná a intenzivní rozvíjí své květinové…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml Tester
921 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Rochas Mademoiselle Rochas parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 elegance a romantika ve francouzském stylu Nechejte se okouzlit…
Guerlain Mon Guerlain W EDP, Tester 100 ml
2 150 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Vůně inspirována emocemi, touhou a sny. Dámský parfém Guerlain Mon Guerlain ztělesňuje moderní ženskost. Symbolizuje silnou a svobodnou ženu, která dosahuje svých cílů. Je velkorysá a výjimečná…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 50 ml
1 843 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Květinovo - orientální pižmová vůně pro ženy uvedena na trh v březnu v roce 2016. V roce 2015 značka Nina Ricci vytvořila nový ženský sen: L Extase. V podání slavného Francise Kurkdjiana byla…
Escada Fiesta Carioca W EDT, 100 ml
2 224 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ovocno-květinová vůně Fiesta Carioca se otevírá šťavnatými tóny marakuji v doprovodu malin a fialek. Srdcem prostupují něžné tóny jasmínu a mučenky. To vše je zasypané jemnými pomerančovými…
MEXX City Breeze W EDT, 15 ml
385 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Vůně City Breeze For Her je přesně to, co potřebujete po dlouhém dni v rušném městě. Osvěžující vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava - pomerančový olej, hruška, liči…
Bruno Banani Woman EDT, 40 ml
672 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her je mladistvá vůně stvořená pro nespoutané sebevědomé ženy. Osvěžující vůně letního ovoce vás dokonale posílí a nabije…
Carolina Herrera Good Girl W EDP , 50 ml + tělové mléko 75 ml
1 991 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, Tester 90 ml
2 386 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Kenzo Flower In The Air W EDP, Tester 100 ml
1 957 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Kenzo Flower in the Air. Kenzo Flower in the Air EDP 100ml W TESTER u Vás do 24 hodin. Parfémy Kenzo Flower in the Air EDP 100ml W TESTER skladem. Kenzo Flower in the Air je moderní…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
