Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 236 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Antonio Banderas Her Golden Secret W EDT, 50 ml
od 543 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Antonio Banderas Her Golden Secret je dámská vůně, která otevírá další novou kapitolu v tomto příběhu. Her Golden Secret tu zastupuje tajemství a svádění. Tato intenzivní, tajemná a hravá vůně…
Gianfranco Ferre Rose Princesse W EDT, Tester 100 ml
od 1 489 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Gianfranco Ferre Ferré Rose Princess. Gianfranco Ferre Ferré Rose Princess EDT 100ml Tester W u Vás do 24 hodin. parfémy Gianfranco Ferre Ferré Rose Princess EDT 100ml Tester W. .
Replay Your Fragrance for Her EDT, 20 ml + 50 ml sprchový gel
od 1 014 Kč
51 Kč/ml- Toaletní voda
- 20 ml
Složení kazety Edt 20ml + 50ml sprchový gel Hlava pomeranč, bergamot, frézie Srdce lesní ovoce, červený rybíz, jahoda, růže, orchidea Základ pižmo, santalové dřevo, kůže, virginský cedr Replay…
Salvatore Ferragamo Incanto Heaven W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Heaven je parfém, který byl uveden na trh s hlavní myšlenkou probudit v ženě životní jiskru a sílu plnit si své touhy. Je charakteristický svojí až magickou, …
Givenchy Tartine de Chocolat Ptisenbon W EDT, 100 ml
od 996 Kč
9,96 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Givenchy Tartine et Chocolat Ptisebon je citrusově-dřevitá vůně pro děti s výrazným akcentem květin. Pokud milujete tradiční tóny, vyzkoušejte dnes již klasický parfém Tartine et Chocolat…
LOEWE I Loewe You W EDT, 30 ml
od 637 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Loewe I Loewe You je svěží, květinově dřevitá vůně s lehkými tóny grapefruitu. Sladce hřejivá vůně Loewe I Loewe You je doplněna o esence aromatické vanilky. Neodolatelná vůně…
Christina Aguilera Red Sin W EDP, 30 ml
od 382 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Christina Aguilera Red Sin je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně je oslavou ženství s provokativním symbolem červené barvy. V úvodu vůně se skrývá jablko a skořice, v srdci brambořík. …
Christina Aguilera Red Sin W EDP, 50 ml
od 512 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Christina Aguilera Red Sin je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně je oslavou ženství s provokativním symbolem červené barvy. V úvodu vůně se skrývá jablko a skořice, v srdci brambořík. …
Bruno Banani Magic Woman EDT, 20 ml
od 521 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Německé
- 20 ml
Vůně Magic Woman je nepopsatelná, opojná a svůdná pro každou ženu. Magic Woman je vůně pro ženy, které milují flirt - kdekoli, kdykoli a jakkoli chtějí. Potají, troufale, svůdně nebo nezbedně s…
Shakira S W EDT, 50 ml
656 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Shakira S byl inspirován radostí, úspěchem a pohodou, což jsou rysy vlastní samotné zpěvačce. Flakon Shakira S byl vytvořen z vysoce kvalitního tvrzeného skla, jehož tvar připomíná tělo břišní…
Moschino Toujours Glamour W EDT, 100 ml
od 707 Kč
7,07 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Moschino Glamour Toujours - toaletní voda 100 ml + tělový gel 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml. Vaší pokožky se lehce dotkne závan svěžesti, který rázem odhalí i ty nejtajnější…
Diesel Plus Plus Feminine EDT, 75 ml
od 506 Kč
6,75 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Diesel Plus Plus Feminine je smetanová vůně s květinovými tóny bílé lilie. Připomíná vůně pocházející z přírody. Mléčně-exotická, delikátní, ovocně-rostlinná směs se postupně rozvíjí do…
Puma Create Woman EDT, 20 ml
od 465 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 20 ml
Dámská vůně Create Woman EdT je inspirativní a plná nápadů. O tom svědčí i zcela originální tvar flakonku, který znázorňuje vymačkanou tubu barvy. Po přičichnutí k originální vůni Create Woman…
Fragrance World Elysia Vanilla W EDP 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Fragrance World Elysia Vanilla je určena pro ženy, které hledají bohatou a smyslnou vůni s orientálním nádechem. V její kompozici se prolínají sladké, krémové a teplé tóny, které…
EX NIHILO Lust in Paradise W EDP 100 ml
7 000 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy je ideální volbou pro ty, kdo hledají jemnou a zároveň sofistikovanou vůni, která se hodí pro každodenní nošení. Její vonná kompozice je sestavena tak, aby osvěžila a…
GERnétic L´Exquis niche - parfém s něžnými vonnými tóny 15 ml
690 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda L´Exquis představuje unikátní spojení květinových, citrusových a mořských akordů, které se na pokožce postupně rozvíjí a mění svůj charakter. Vzniká tak harmonická a jemná vůně, …
GERnétic L´Exquis niche - parfém s něžnými vonnými tóny 50 ml
1 490 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda L´Exquis přináší jedinečnou kombinaci vonných tónů, která osloví ženy hledající sofistikovanou a jemnou vůni pro každodenní nošení. Její charakter je postaven na harmonickém…
Michael Kors Pour Femme EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
1 680 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Michael Kors Pour Femme je parfémovaná voda, která představuje moderní ženskost skrze harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů s pižmovým základem. Tato vůně je ideální pro každodenní…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, plnitelný flakon 100 ml
1 920 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Typ vůně: Květinově-vodní Formát: Toaletní voda Toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline je inspirována čistotou a jemností křišťálu. Navržena renomovaným parfumérem Albertem Morillasem, byla…
Jean Paul Gaultier Divine W EDP 2025, 50 ml + tělové mléko 75 ml
2 265 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jean Paul Gaultier Divine 2025 je kosmetická sada, která se úzce zaměřuje na dámskou klientelu. Tato sada obsahuje plnitelnou parfémovanou vodu o objemu 50 ml a parfémované tělové mléko o objemu…
AVON Rare Pearls W EDP, 50 ml + tělový sprej 100 ml + tělové mléko 125 ml
349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
AVON Rare Pearls W EDP je parfémovaná voda, která nabízí výjimečný zážitek pro všechny, kdo hledají výraznou a harmonickou květinovou vůni. Tento produkt je zvláště vhodný pro ženy, které chtějí…
Lancôme Trésor W EDP, 30 ml + sprchový gel 50 ml + řasenka 2 ml
1 628 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Lancôme Trésor EDP Dámský parfém Lancôme Trésor je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež vyjadřuje eleganci a nadčasovou ženskost. Tento parfém je známý svou bohatou kompozicí…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 30 ml + tělové mléko 100 ml
997 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa - Dámská parfémovaná voda Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně, vytvořená parfumérem Laurentem Le…
Escada Sorbetto Rosso Limited Edition W EDT 100 ml
716 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Escada Sorbetto Rosso Limited Edition W EDT 100 ml Toaletní voda Sorbetto Rosso od výrobce Escada je aromatická ovocná vůně vytvořená speciálně pro ženy. Tato limitovaná edice byla uvedena na…
Roja Parfums Reckless Pour Femme W P 100 ml
4 432 Kč
44 Kč/ml- Parfém
- Luxusní
- 100 ml
Roja Parfums Reckless Pour Femme, 100 ml Parfém Roja Parfums Reckless Pour Femme představuje sofistikovanou volbu pro každou ženu, která touží po elegantní a smyslné vůni. Tento parfém, …
El Nabil Musc Slim Intense Limited Edition W EDP 15 ml
439 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
El Nabil Musc Slim Intense Limited Edition W EDP 15 ml Parfém El Nabil Musc Slim Intense Limited Edition je určen ženám, které preferují gurmánské a ovocno-květinové vůně. Tento parfém nabízí…
Van Cleef & Arpels Thé Amara W EDP 75 ml
4 999 Kč
67 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 75 ml
Produkt: Van Cleef & Arpels Thé Amara W EDP 75 ml Výrobce: Van Cleef & Arpels Objem: 75 ml Van Cleef & Arpels Thé Amara je parfémovaná voda, která je inspirovaná poklidnou procházkou po čajové…
CLEAN Classic Soft Laundry W EDP 60 ml
1 035 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda CLEAN Classic Soft Laundry je určena pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni vhodnou pro každodenní použití. Tato vůně se vyznačuje sofistikovanou vonnou kompozicí, která je…
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea W EDP 50 ml
1 881 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea Parfémovaná voda pro ženy 50 ml Parfémovaná voda Estée Lauder Bronze Goddess Aegea o objemu 50 ml představuje vhodnou volbu pro denní nošení. Její složení je…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml Spring Edition
1 991 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Givenchy Irresistible W EDP, 50 ml + EDP 12,5 ml
3 790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Givenchy Irresistible je určena pro ženy, které hledají vůni plnou šarmu a ženskosti. Tento parfém, uvedený na trh v roce 2020, kombinuje svěží ovocné a květinové tóny s jemným…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, Tester 100 ml
1 875 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Givenchy Irresistible W EDT, Tester 80 ml
1 620 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Uvolněte se, nechte věci plavat a užijte si nová propojení – s druhými i sama se sebou. Potřebnou energii vám k tomu kdykoli dodá toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible. Přijměte její…
Sisley Eau du Soir W EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml set Happy
3 220 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Francouzská módní značka Sisley, která má více než padesátiletou tradici, uvedla na trh svůj druhý parfém s názvem Sisley Eau du Soir. Vůně Eau du Soir je kořenitě-dřevitý noční květ. Tvůrci…
Zadig & Voltaire This Is Her! Vibes Of Freedom EDP, 100 ml
od 1 436 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Okamžitý příval pozitivity vás zasáhne ihned, když se dámská parfémovaná voda Zadig & Voltaire This Is Her! Vibes Of Freedom setká s vaší kůží. S touto vůní nikdo nepřehlédne váš sexappeal a…
Oriflame Eclat Nuit W EDP 50 ml
399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Vdechněte smyslnost pařížských nocí s Eclat Nuit pro ni, sofistikovanou parfémovanou vodou, která zachycuje kouzlo Paříže po setmění. Vychází z naprosto neodolatelné kytice bílých květů jasmínu…
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
2 034 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Replay Jeans Spirit For Her EDT, Tester 60 ml
342 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 60 ml
Vůně Replay Jeans Spirit For Her je oslavou individuality, tvořivosti a radosti z toho, že jste skutečně sami sebou. Vůně vám dodá stejný pocit sebedůvěry, optimismu a svobody jako vaše oblíbené…
Police Daydream W EDT 100 ml
445 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Police Daydream W EDT je okouzlující květinově-ovocná vůně pro ženu s romantickou duší. Je jako procházka po rozkvetlé louce s modrým nebem nad hlavou. Vůně se otevírá sladce…
Giorgio Armani Sí Passione Éclat W EDP, Tester 100 ml
2 416 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Sí Passione Éclat ztělesňuje odvážnou, moderní ženu a zachycuje představu vášně, která dává vašemu životu smysl. Květinový růžový parfém, vytvořený za použití zodpovědně…
Sonia Rykiel Belle En Rykiel W EDT 40 ml
914 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
Sonia Rykiel Belle En Rykiel je dámská toaletní voda, ve které se mísí svěží vůně citronu, zeleného jablka a s aromatickou vůní růží, konvalinky a levandule. Toaletní voda Sonia Rykiel Belle En…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
3 186 Kč
- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Moschino Fresh Couture Gold W EDP, Tester 100 ml
1 209 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Zlatá vůně je skutečnou ódou na ženskost, plnou opojných tónů, která potěší vaše smysly. Její spontánní, hravá a ironická kompozice vás rozechvěje už od samého úvodu. Akord zlaté mandarinky…
Givenchy L'Interdit Édition Millésime W EDP 50 ml
2 778 Kč
56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Vzniká díky jedinečnému květu. Věnovaného výhradně pro značku Givenchy, nejkrásnější květina v Egyptě, činí tuto vůni jedinečnou: pomerančový květ a jeho plátky vyzařují tisíc aspektů naší…
Police Passion For Her EDT, 100 ml + deodorant 200 ml + tělový krém 125 ml
767 Kč
7,67 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Passion For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, mandarinku, jablko odrůdy Granny Smith a listy černého rybízu. V srdci se snoubí frézie, lotus, slunečnice a hloh. …
Eva Longoria Eva W EDP 100 ml
969 Kč
9,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 100 ml
Eva Longoria Eva je vůně z roku 2010, ve které se harmonicky mísí citrusové tóny, květinové tóny a mošus. Je to lehká, svěží vůně, která odhalí ženský sex-appeal. Hlava - aldehyd, bergamot, …
Issey Miyake Nectar D´issey Premiere Fleur W EDP, Tester 90 ml
1 144 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Sáhněte po velmi ženské vůni, působící jako sladký nektar, ve flakonku zpodobňujícím kapku životadárné vody. Parfémovaná voda Issey Miyake Nectar D´Issey Premiere Fleur vstoupila na trh roku…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
