Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, Tester 90 ml
od 1 192 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 90 ml
Parfémovaná voda Serpent Bohéme je inspirována svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Vůně Serpent Bohéme ztělesňuje svobodného ducha, …
Vivaco Exclusive Line Sentiment W P 50 ml
499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dámský parfém Sentiment je něžná a líbivá vůně. Bude vás doprovázet celý den, zaplní ho nekonečnou harmonií a povznese vás do nepoznaných výšin. Těžší santalové dřevo a mošus skvěle kontrastují…
JFenzi Savoi Brillant W EDP 100 ml
od 181 Kč
1,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- 100 ml
J. Fenzi Savoir Brillant je dámská parfémovaná voda, která se perfektně hodí pro každou situaci. Je se svěží květinovou vůni. Začátek složení exploduje s čerstvostí ovoce díky granátovému…
Vivaco Exclusive Line Shine W P 50 ml
499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dámský parfém Vivaco Exclusive Line Shine je elegantní vůně, která vás překvapí nečekaným propojením svěžích citrusů v kombinaci s dřevitými tóny. Tato podmanivá a velmi ženská vůně vystihuje…
Armaf Passion W EDP 100 ml
439 Kč
4,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, díky které obdržíte jeden kompliment za druhým? Armaf Passion nabízí dokonalou vůni pro ženy. V této parfémované vodě je hlavní složkou orientální příměs, …
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation W EDP, 30 ml
od 1 189 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si elegantní vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Vůně Splendida Patchouli Tentation je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná kompozice potěší i ty…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, Tester 100 ml
od 735 Kč
7,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 100 ml
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Laura Biagiotti Forever W EDP, 60 ml
od 1 715 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
Classic Collection Dollar & Gambling Light Blue W EDT 50 ml
od 51 Kč
1,02 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Senzační, ohromující a neodolatelná vůně, jako radost ze života. Vůni jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou vůni sicilského citronu a barevnost modrých zvonků si zamilujete. Průzračnou…
fenjal Miss Blossom Edition W EDT 50 ml
od 174 Kč
3,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Fenjal Miss Blossom Edition je květinově aldehydová toaletní voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2017. Klasická, nadčasová, ženská Blossom Edition šikovně kombinuje klasický profil, …
Marc Jacobs Dot W EDP, Tester 100 ml
od 896 Kč
8,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Naomi Campbell Glam Rouge W EDT, 15 ml
od 1 011 Kč
67 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Toaletní voda Naomi Campbell Glam Rouge je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinovo-ovocná vůně je…
Eisenberg Back to Paris W EDP 30 ml
1 489 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Temperamentní, smyslná a zároveň patřičně sofistikovaná – dámská parfémovaná voda Eisenberg Back to Paris ztělesňuje pařížskou ženu a její životní elán. Vůně je zpočátku velmi odvážná, …
Kenzo Flower by Kenzo Eau de Vie W EDP, Tester 50 ml
od 931 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Kenzo Flower by Kenzo Eau de Vie je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Hlava -…
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita W EDT, Tester 125 ml
od 2 716 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita vás rázem přenese do bájné zahrady Hesperidek plné posvátných plodů. V její vonné kompozici, která vám kdykoliv připomene šťastné chvíle, …
Estée Lauder Modern Muse W EDP, Tester 100 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
Jeanne Arthes Sultane W EDP 100 ml
od 235 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Jeanne Arthes Sultane Sultane vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Je to květinovo-orientální…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, Tester 100 ml
664 Kč
6,64 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Fleur De Murier je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří malina, červený rybíz a pomeranč. V květinovém srdci se snoubí fialka, konvalinka, květ ostružiny a pomerančovníku. Vůně se…
Shiseido Ever Bloom EDT, 50 ml
od 1 788 Kč
36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Toaletní voda Shiseido Ever Bloom je symbolem vitální energie a přirozené ženské krásy. Vaše smysly v mžiku okouzlí něžnou vůní bílých květin. Hlava - bergamot, citron, fialka, pivoňka, …
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 200 ml
od 6 583 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
Jimmy Choo L'Eau W EDT, Tester 90 ml
1 022 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Vůně Jimmy Choo L'Eau je vyjádřením dynamické, svůdné a dobrodružné ženy Jimmy Choo. Vrchní nóty této vůně jsou tvořeny ibiškem a bergamotem, jež se jemně mísí se sladkou nektarinkou a pivoňkou…
COACH Floral W EDP, Tester 90 ml
od 695 Kč
7,72 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 je individuální, autentická a současná vůně, která představuje duši značky Coach. Je individuální, autentická a současná. Coach Floral…
Narciso Rodriguez Narciso Poudree W EDP, Tester 90 ml
od 2 254 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Narciso Poudrée je dámská parfémovaná voda, která vás okouzlí svou jedinečnou dřevitě-květinovou vůní. Pochází z dílny amerického výrobce Narciso Rodriguez a byla uvedena na trh v roce…
Mexx Forever Classic Never Boring for Her EDT, 15 ml
374 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- 15 ml
Nechte se unést novými, nadčasově klasickými vůněmi Mexx Forever Classic Never Boring. Dámská vůně v sobě ukrývá opojný mix černého rybízu, lístků fialky a santalového dřeva. Objevte nestárnoucí…
DKNY Be Delicious City Girls EDT 50 ml Tester
od 1 128 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Vůně toaletní vody DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl je jednou z omamných vůní kolekce DKNY Be Delicious, jež svou inspiraci čerpá v atmosféře newyorských čtvrtí. Vůně z roku 2017 je…
Kenzo Flower by Kenzo L´Eau Originelle W EDT, Tester 50 ml
od 853 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Svěží, podmanivá a originální vůně Kenzo Flower By Kenzo L´Eau Originelle byla uvedena na trh v roce 2015. Parfém Flower By Kenzo L´Eau Originelle je inspirovaný květem bílého máku, který…
Molinard Habanita W EDP, 75 ml
2 236 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Dámská parfémovaná voda Molinard Habanita vyzařuje sílu a eleganci. Bohaté složení nabízí svěží a jemné tóny květin, které se pozvolna prolínají s hřejivým dřevem. To vše vytváří originální a…
Naomi Campbell Bohemian Garden W EDT, 15 ml
od 383 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- 15 ml
V roce 2016 představila značka Naomi Campbell svoji další dámskou vůni s názvem Bohemian Garden. Tato květinově-ovocná kompozice se otevírá svěžími tóny citronu, hrušky a květů broskvoně. Poté…
Jean Paul Gaultier Classique Betty Boop Eau de Fraiche W EDT , Tester 100 ml
od 3 021 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Květinová, sladká, vanilková vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - citrón, sorbet, cukrová třtina, zázvor Srdce - květ pomerančovníku, jasmín, lilie Základ -...
Prada Candy Gloss W EDT, 80 ml
od 1 702 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Prada Candy Gloss reprezentuje nápad využití několika vrstev čichových tónů, kde každý z nich vytváří celkový prožitek zářivější a ženštější. Počáteční dojem a střed vůně tvoří sladká základní…
Emanuel Ungaro La Diva EDP 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Sladká, ovocná, květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: Hlava - hruška, malina, pomeranč, růžový pepř Srdce - jasmín, gardénie, kdoule Základ - pačuli, …
Prada Candy Gloss W EDT 30 ml
od 990 Kč
33 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 30 ml
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh na jaře 2017. Okouzlující, troufalá a jiskřivá. Prada Candy Gloss je pátou vůní z gurmánské kolekce Prada Candy. Linie Candy odhaluje novou lesklou…
Bvlgari Goldea the Roman Night W EDP, 75 ml
od 3 603 Kč
48 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Italské
- 75 ml
Bvlgari Goldea the Roman Night parfémovaná voda pro ženy 75 ml, Chypré květinová vůně pro ženy uvedena na trh v září 2017 Když jsem přemýšlel, čím bych mohl nejlépe vystihnout vůni římských…
Marc Jacobs Daisy Sorbet W EDT 50 ml
od 1 337 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Okouzlující, svůdná a hrává to je nová dámská vůně Daisy Sorbet od značky Marc Jacobs pro rok 2015. Vůně inspirována přirozenou krásou, ženskostí a půvabem se stane Vaším nepostradatelným…
Replay Jeans Spirit For Her EDT, 20 ml + tělové mléko 100 ml
od 752 Kč
38 Kč/ml- Toaletní voda
- 20 ml
Vůně Replay Jeans Spirit For Her je oslavou individuality, tvořivosti a radosti z toho, že jste skutečně sami sebou. Vůně vám dodá stejný pocit sebedůvěry, optimismu a svobody jako vaše oblíbené…
Jimmy Choo Blossom W EDP, Tester 100 ml
1 209 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
M.Micallef Royal Rose Aoud W EDP , 100 ml
od 2 428 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
M.Micallef Royal Rose Aoud je podmanivá dámská vůně z roku 2012. Orientální kompozice propojuje podmanivé tóny dřeva, který udávají celkový charakter vůně. Vůně vzácného dřeva je doplněna…
Amouage Ciel pour Femme EDP 100 ml
9 342 Kč
93 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Amouage Ciel pour Femme - parfémová voda . Květinová parfemovaná voda Amouage Ciel zachycuje všechny odstíny a tóny jarního rána. Vůně je příjemně svěží jako rosa na trávě a navodí ve vás pocit…
Nina Ricci Les Délices De Nina W EDT, 75 ml
od 1 564 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Dámský parfém Nina Ricci Les Délices De Nina je inspirovaný sladkostmi, šťavnatým ovocem a bonbony. Hravá vůně Les Delices de Nina je určena pro všechny ženy, které si chtějí zpříjemnit všední…
Dolce & Gabbana Dolce W EDP, Tester 75 ml
od 999 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Módní dům Dolce & Gabbana představil novou vůni pro rok 2014 Dolce. Parfém Dolce & Gabbana Dolce představuje smyslnou cestu po Sicílii, která se stala inspirací tohoto módního dua. Vůně Dolce je…
Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! W EDT, 50 ml
od 1 262 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 80 ml
Luxusní vůně Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold byla uvedena na trh v roce 2014 a za jejím vznikem stojí Anne Flipo. Inspirací pro vytvoření parfému Lady Million Eau My Gold byla slavnostní…
Prada Candy Florale W EDT, Tester 80 ml
od 1 631 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Prada Candy Florale je vzrušující, smyslná vůně plná života. Parfumér Daniel Andrier se inspiroval imaginární květinou, která voní jako bonbóny nebo kytice květin, které stojí na pultu obchodu…
Prada Candy Florale W EDT, 30 ml
od 1 078 Kč
36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Prada Candy Florale je vzrušující, smyslná vůně plná života. Parfumér Daniel Andrier se inspiroval imaginární květinou, která voní jako bonbóny nebo kytice květin, které stojí na pultu obchodu…
Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture W EDP, Tester 100 ml
od 452 Kč
4,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Nová vůně Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture je vůně inspirovaná Hippie stylem a vrací nás do free 60tých let. Masivní flakon vůně je z těžkého skla, zdobený nádhernými dekoracemi jako…
Escada Especially Delicate Notes W EDT, Tester 75 ml
od 1 403 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Escada Especially Escada Delicate Notes. Toaletní voda pro ženy 75ml Tester Módní dům Escada přináší novou kompozici oblíbené vůně Especially. Escada Especially Escada Delicate Notes je…
Replay Jeans Spirit For Her EDT, 20 ml
od 642 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- 20 ml
Vůně Replay Jeans Spirit For Her je oslavou individuality, tvořivosti a radosti z toho, že jste skutečně sami sebou. Vůně vám dodá stejný pocit sebedůvěry, optimismu a svobody jako vaše oblíbené…
Replay Jeans Spirit For Her EDT, 40 ml
od 755 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- 40 ml
Vůně Replay Jeans Spirit For Her je oslavou individuality, tvořivosti a radosti z toho, že jste skutečně sami sebou. Vůně vám dodá stejný pocit sebedůvěry, optimismu a svobody jako vaše oblíbené…
Moschino Cheap & Chic W EDT, Tester 100 ml
od 598 Kč
5,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - (TESTER) toaletní voda. Z lahvičky s rozprašovačem naneste "olej" na nejsmyslnější partie svého těla (krk, zápěstí, dekolt, špičku nosu, paty, otlačená kolena…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
