Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Benetton United Dreams Live Free W EDT 80 ml
od 608 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Osvěžující vůně pro ženy Benetton United Dreams Live Free má v jemném úvodu zelené jablko, svěží bergamot a čajové lístky. Pikantní zázvor, pomerančový květ a kardamon tvoří srdce vůně, které…
Laura Biagiotti Tender W EDT, 75 ml
od 581 Kč
7,75 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Calvin Klein Women W EDP, 30 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Lanvin Eclat D´Arpege So Cute W EDP 50 ml Tester
od 599 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Zakladatelka značky Lanvin, Jeanne Lanvin se narodila v Paříži roku 1867, jako nejstarší z jedenácti dětí, do chudé rodiny. Jeanne začínala jako učnice u zavedené pařížské kloboučnice a již v 16…
Mercedes-Benz Woman EDP Tester 90 ml
od 1 314 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 90 ml
Parfémovaná voda Mercedes-Benz Woman z produkce slavné německé automobilky je svěží energická vůně pro moderní ženu, určená pro denní i večerní nošení. Hlava - gardénie, hruška, lístky…
Chanel Gabrielle W EDP, Tester 100 ml
od 2 585 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle se zakládá na citrusech, bílých květinách a vzácném dřevu. Odráží osobnost legendární francouzské módní návrhářky Gabrielle Chanel, která šla vždy neochvějně za…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, Tester 100 ml
od 2 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Bruno Banani Woman EDT, 60 ml
od 785 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 60 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Creed Spring Flower W EDP , 75 ml
od 5 473 Kč
73 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Parfémová voda Spring Flower od značky Creed je květinově-ovocná vůně pro všechny ženy, které milují tento typ vůní. V úvodu se ukrývá jablko, broskev, meloun - v srdci růže a jasmín a v závěru…
Creed Fleurs de Gardenia W EDP , Tester 75 ml
od 3 150 Kč
42 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Creed Fleurs de Gardenia. Creed Fleurs de Gardenia Millesime 75ml W TESTER u Vás do 24 hodin. Parfémy Creed Fleurs de Gardenia Millesime 75ml W TESTER skladem. Fleurs de Gardenia je…
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa W EDP, 75 ml
od 1 443 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Čerstvá, opojná a velmi svůdná vůně Dolce Rosa Excelsa od návrhářského dua Dolce&Gabbana pro rok 2016. Trochu exotická i vášnivá, velmi ženská a zároveň i přirozená. Dámská vůně Dolce&Gabbana…
Bvlgari Rose Goldea W EDP, 50 ml
od 1 890 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská vůně Rose Goldea – pocta ženskosti, v níž se prolínají tóny vášnivé růže se sofistikovaným pižmem, aby společně vytvořily poselství smyslné a nekonečné touhy. Ke klíčovým inspiracím patří…
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, Tester 100 ml
od 1 008 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 100 ml
Provokativní parfemovaná voda pro ženy Juliette Has a Gun Not a Perfume je unikátní a moderní vůně plná odhodlání, která je založena na velice jednoduché esenciální receptuře. Silná zbraň…
Marina De Bourbon Golden Dynastie W EDP, 50 ml
od 636 Kč
6,36 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Marina de Bourbon Golden Dynastie - parfémová voda. Vůně, která evokuje okázalý životní styl bohaté a vážené dynastie. Charakterizuje ji delikátně opojný mix zralých tónů, doplněný jemnou esencí…
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml sprchový gel
od 1 090 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 50 ml
od 739 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Montale Paris Roses Elixir W EDP, 100 ml
od 1 773 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Montale Paris Roses Elixir. Montale Paris Roses Elixir EDP 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Montale Paris Roses Elixir EDP 100ml W. .
Salvador Dali Dalilight W EDT, 50 ml
od 441 Kč
8,82 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Dalilight - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje…
Hermes Kelly Caléche W EDT, Tester 100 ml
od 1 585 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Hermes Kelly Caléche 100 ml - (TESTER) Toaletní voda s rozprašovačem. Hermes Kelly Caléche - vůně pro ženy. Hermes Kelly Caléche - Kelly Caléche - propojení světa vůní s tradicí zpracování kůže. …
Pigmentarium Paradiso W EDP 10 ml
od 939 Kč
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Španělské
Parfémovaná voda Paradiso W EDP od Pigmentarium přináší bohatou a mnohovrstevnatou vůni, která vznikla v rámci spolupráce s módním návrhářem Arturem Obegerem. Tato vůně je inspirována světem…
Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche W EDT 30 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche je svěží a povzbuzující vonná kompozice, která přináší lehkost a čistotu do každodenního života. Její citrusové tóny v kombinaci s květinovými…
Escada Chiffon Sorbet W EDT, 30 ml
374 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která přináší pocit lehkosti a radosti, je ideální pro ženy, které hledají osvěžující a hravý doplněk do teplých dní. Jedná se o toaletní vodu, která kombinuje svěží ovocné tóny s jemnými…
Shandara Coral W EDT 100 ml
162 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
Toaletní voda pro ženy, která spojuje svěžest a eleganci, je určena pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Její složení je pečlivě vybráno tak, aby podtrhlo přirozenou ženskost a dodalo…
Gin Tonic Original 78 bílý W EDP 50 ml
od 206 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Gin Tonic Original 78 bílý W EDP 50 ml Výrobce: None Parfémovaná voda Gin Tonic Original 78 White nabízí výraznou květinově-muškátovou vůni. Tento vonný zážitek je určen pro sebevědomé ženy, …
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100 ml +…
od 2 382 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je citrusově-ovocná parfémovaná voda pro ženy. Tato vůně je inspirována tajemstvím fialové barvy, která je symbolem bohatství, moci, individuality a originality. Je určena…
Afnan Souvenir Floral Bouquet W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100…
1 025 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet nabízí možnost prožít každý den obklopeni svěží květinovou vůní. Tento produkt je určen pro ženy, které preferují jemné, avšak výrazné vůně, které…
Dales & Dunes Floral Scent W EDT 100 ml
od 173 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Dales & Dunes Floral Scent o objemu 100 ml je ideální volbou pro ženy, které preferují elegantní a půvabné vůně. Tento parfém se vyznačuje svěžími a květinovými tóny, jež…
Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W EDP 50 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Dámská parfémovaná voda Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W EDP 50 ml Parfémovaná voda Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W o objemu 50 ml je určena pro ženy, které se cítí energické a veselé. Tento…
Cartier La Panthere Elixir W EDP 100 ml
3 036 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Cartier La Panthère Elixir W EDP 100 ml Cartier La Panthère Elixir je dámská parfémovaná voda, kterou značka Cartier uvedla na trh v roce 2024. Tento parfém je navržen tak, aby nabídl…
CLEAN Classic Pure Soap W EDP, 60 ml
945 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Clean Classic Pure Soap představuje vůni, která evokuje pocit jemného mýdla na kůži. Tento produkt nabízí svěžest a čistotu díky své květinové a citrusové kompozici. Vůně byla…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 75 ml
od 2 340 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Výrobce: Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier přináší parfémovanou vodu Divine, která nabízí harmonické spojení květinových a sladkých tónů. Tento parfém je určen pro ženy, které chtějí…
Narciso Rodriguez Santal Musc Intense W EDP 100 ml
7 789 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Narciso Rodriguez představuje svou parfémovanou vodu Santal Musc Intense, která je součástí kolekce Les Luminances. Tento produkt byl navržen speciálně pro ženy a nabízí výraznou, smyslnou a…
Yardley of London Lilac & Pear W EDT 125 ml
280 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London Lilac & Pear je dámská toaletní voda, která kombinuje svěží a květinové tóny. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a přináší pocit svěžesti a elegance. Díky svému složení…
Versace Crystal Noir W EDP, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDP…
2 416 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Toni Gard Sea Side W EDP, 40 ml
od 489 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 40 ml
Nechejte se unést k moři a nadechněte se z plných plic čerstvého vzduchu. Vůně se hodí pro elegantní ženy. Propojuje v sobě živou energii moře, ovocné akcenty a klasickou ženskou smyslnost. …
Al Haramain Opposite Pink W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Al Haramain Opposite Pink. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. …
Eisenberg I Am W EDP, 50 ml
2 255 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Eisenberg I Am je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu. Vůně je vhodná na…
Eisenberg Secret V Ambre d'Orient W EDP, 100 ml
3 766 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Eisenberg Secret V Ambre d’Orient je ztělesněním elixíru opředeného tajemstvím. Za svým křehkým zevnějškem ukrývá fascinující sílu svádění. Její jedinečná, vřelá a…
Tom Tailor Time To Live! W EDP, 30 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně v sobě ukrývá jedinečnou ingredienci: odvahu být sama sebou. Vůně jemně podtrhne sílu tam, kde se sny setkávají s ambicemi. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. Hlava - černý…
Masaki Matsushima J-mat W EDP 80 ml
1 500 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Masaki Matsushima J-mat poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Narciso Rodriguez For Her Forever EDP, 30 ml
od 1 687 Kč
56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 30 ml
Narciso Rodriguez představuje parfémovanou vodu For Her Forever, která byla vytvořena k příležitosti výročí ikonické řady For Her. Tato vůně je oslavou ženského půvabu a elegance, přičemž nabízí…
Cacharel Yes I Am Fabulous W EDP, 50 ml
302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Cacharel Yes I Am Fabulous vám odhalí, jak svůdná umí být vůně orientu. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. …
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, Tester 90 ml
od 1 192 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 90 ml
Parfémovaná voda Serpent Bohéme je inspirována svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Vůně Serpent Bohéme ztělesňuje svobodného ducha, …
Vivaco Exclusive Line Sentiment W P 50 ml
499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dámský parfém Sentiment je něžná a líbivá vůně. Bude vás doprovázet celý den, zaplní ho nekonečnou harmonií a povznese vás do nepoznaných výšin. Těžší santalové dřevo a mošus skvěle kontrastují…
JFenzi Savoi Brillant W EDP 100 ml
od 181 Kč
1,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- 100 ml
J. Fenzi Savoir Brillant je dámská parfémovaná voda, která se perfektně hodí pro každou situaci. Je se svěží květinovou vůni. Začátek složení exploduje s čerstvostí ovoce díky granátovému…
Vivaco Exclusive Line Shine W P 50 ml
499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dámský parfém Vivaco Exclusive Line Shine je elegantní vůně, která vás překvapí nečekaným propojením svěžích citrusů v kombinaci s dřevitými tóny. Tato podmanivá a velmi ženská vůně vystihuje…
Armaf Passion W EDP 100 ml
439 Kč
4,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, díky které obdržíte jeden kompliment za druhým? Armaf Passion nabízí dokonalou vůni pro ženy. V této parfémované vodě je hlavní složkou orientální příměs, …
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation W EDP, 30 ml
od 1 189 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si elegantní vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Vůně Splendida Patchouli Tentation je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná kompozice potěší i ty…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
