Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tom Tailor Modern Spirit For Her EDP, 30 ml
425 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Tom Tailor Modern Spirit For Her je květinová vůně, jejíž charakter je moderní a dynamický. Je ideální pro ženy, které hledají inspiraci a odvahu k tomu, aby se posunuly v životě…
TOUS Tous W EDT, 50 ml
od 512 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 50 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole W EDT, 125 ml
od 1 831 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda pro ženy je od značky Guerlain. Přináší vám radost spojenou s přírodou díky kolekci svěžích vůní Aqua Allegoria. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Duch zářících…
Furla Autentica W EDP, 50 ml
od 788 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato vůně v sobě propojuje tradici, současnost a italské kořeny s mezinárodní vizí. Spojení módní duše značky Furla a parfumářského umění je zárukou mimořádného díla těch nejvyšších kvalit. …
Zadig & Voltaire This is Her! Undressed W EDP, 30 ml
od 937 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Zadig & Voltaire This is Her! Undressed je jemná, smyslná a osobitá parfémovaná voda pro ženy. V její vonné kompozici ucítíte kromě květinových a dřevito-kořenitých tónů také akordy „slané…
Liu.Jo Glam W EDP, 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Nechte se inspirovat zářivými ženskými tóny korálové zahrady s vůní Liu.Jo Glam. Dámská parfémovaná voda se otevírá svěží kombinací grapefruitu a černého rybízu doplněných pikantním zázvorem. V…
Roccobarocco Uno W EDP 100 ml
od 436 Kč
4,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- 100 ml
Dřevitá, květinová, sladká vůně pro ženy je od značky Roccobarocco. Zahalte se do této vůně a ukažte svou pravou osobnost. Hlava - bergamot, broskev, žlutý narcis Srdce - hyacint, jasmín…
Giorgio Armani Sí Passione Éclat W EDP, 50 ml
od 2 001 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Sí Passione Éclat ztělesňuje odvážnou, moderní ženu a zachycuje představu vášně, která dává vašemu životu smysl. Květinový růžový parfém, vytvořený za použití zodpovědně…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 660 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Salus Aqua W EDP 10 ml
od 74 Kč
7,40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- 10 ml
Parfémová voda Aqua je typicky dámská, svěží květinová fantazie. Jejím základem je stále oblíbený komplex květů – jasmínu, tuberózy, pomerančových květů, konvalinky. Něžná květinová vůně je…
Laura Biagiotti Tender W EDT, 25 ml
od 270 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 25 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
TOUS Tous W EDT, Tester 90 ml
od 616 Kč
6,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 90 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
Bond No. 9 Nuits de Noho W EDP Tester 100 ml
od 4 302 Kč
43 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Nespoutaná, osobitá, jedinečná, taková je vůně parfémované vody pro ženy Bond No. 9 Nuits de Noho. Květinově-dřevitě pižmová vůně z roku 2003 našla svou inspiraci v jedné z částí města New York, …
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, Tester 100 ml
od 517 Kč
5,17 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Tester má identické složení jako produkt v běžném provedení. Odlišujícími rozdíly jsou: Balení – je provedeno v kartónových neozdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Obal – shodný…
Rochas Madame EDT, Tester 100 ml
od 563 Kč
5,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Madame Rochas je dámská vůně, která je na trhu již řádově několik desítek let. To značí o její velké oblíbenosti a nadčasovosti. Jedná se o květinově aldehydovou dámskou vůni s důmyslným…
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop W EDT, Tester 100 ml
od 680 Kč
6,80 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. Složení Hlava - citrusy, zelené jablko, levandule Srdce - jasmín, fialové a bílé květy Základ - pižmo, jantar,...
Paco Rabanne Olympéa Intense W EDP, 80 ml
od 1 400 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Bohyně dnešních dnů, vůně Paco Rabanne Olympéa Intense, která je oslavou krásy a vtipu každé ženy. Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určena pro probuzení smyslnosti, která dřímá v…
Gucci Bamboo W EDT , Tester 75 ml
od 1 164 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Tato toaletní vůně představuje ženskost a sebedůvěru. Jemná, elegantní zároveň velmi intenzivní. Je stořena pro moderní ženu, která má mnoho tváří a pohybuje se v dnešním světě jako ryba ve…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, Tester 100 ml
od 904 Kč
9,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Marc Jacobs Daisy je lehká, nevinná, svěží vůně kombinující akcenty květin a ovoce. Je ideální zejména pro nošení v létě a na jaře. Její název, Daisy, naprosto dokonale vystihuje vůni…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 60 ml
od 589 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Judith Leiber Amethyst W EDP, 75 ml
od 1 270 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 75 ml
Judith Leiber Amethyst je svěží, jiskřivá vůně pro ženy z roku 2012. Voní po šťavnatém ovoci, jemných květinách a dřevitých tónech. To vše vytváří harmonické spojení, které vyzařuje krásu a…
Amouage Interlude Woman EDP 100 ml
od 4 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Amouage Interlude Woman je květinová vůně pro ženy. Sladké tóny z bergamotu doplňuje hořkost grapefruitu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.
Betty Barclay Tender Blossom W EDT, 50 ml
od 425 Kč
8,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně Betty Barclay je určena pro ženy, které si chtějí užívat života a fascinují ostatní lidi kolem sebe s pomocí jejich přirozené a otevřené mysli a pozitivního přístupu. Ovocná a plná…
Christina Aguilera Red Sin W EDP, 15 ml
od 199 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Christina Aguilera Red Sin je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně je oslavou ženství s provokativním symbolem červené barvy. V úvodu vůně se skrývá jablko a skořice, v srdci brambořík. …
Fcuk Connect for Her EDT, 100 ml
od 252 Kč
2,52 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Standardní balení Connect for Her EDT 100ml od výrobce FCUK. Nakupte další parfémy a kosmetiku pro ženy.
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 100 ml tester
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je hravou a radostnou interpretací klasické žvýkačky, která v sobě spojuje svěží citrusové tóny, sladké ovocné akordy a hřejivé dřevité podtóny. Její kompozice je navržena tak, aby…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret W EDP 100 ml
548 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Pink Shimmer Secret je okouzlující dámská vůně, která spojuje svěží ovocné tóny s květinovou elegancí a dřevitou hloubkou. Tato vůně je ideální pro ženy, které hledají harmonii…
Lazell Vivien W EDP 100 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje klasickou eleganci s moderním stylem, přináší jemnou a svůdnou vůni vhodnou pro každou příležitost. Vůně je založena na orientálních tónech, které…
AVON Eve Confidence W EDP, 10 ml
od 79 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Eve Confidence přináší intenzivní a zároveň jemnou orientální vůni, která se hodí pro důležité schůzky i zvláštní příležitosti. Vyniká svůdnou exotikou plumérie, která se…
adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml
od 279 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml Adidas Vibes Wonder Force je dámská parfémovaná voda navržená pro ty, kteří hledají optimistickou a radost budící vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro…
Sistelle Paris Forbidden Dreams W EDP 100 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Sistelle Paris Forbidden Dreams W EDP 100 ml Dámská parfémovaná voda Sistelle Paris Forbidden Dreams je navržena pro mladé charismatické ženy, které vyhledávají tajemné a podmanivé vůně. Tato…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + balzám 100 ml
od 745 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Elizabeth Arden 5th Avenue EDP Elizabeth Arden 5th Avenue je rafinovaná a sofistikovaná parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 1996. Tento parfém se inspiroval jednou z…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, Tester 90 ml
od 2 086 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Paco Rabanne Million Gold For Her Paco Rabanne Million Gold For Her je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečný zážitek díky své zvučné a přitažlivé vonné kompozici. …
AQUOLINA Pink Sugar Red Velvet W EDT, 100 ml
od 319 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Aquolina Pink Sugar Red Velvet je toaletní voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2021. Tato vůně je součástí oblíbené řady Pink Sugar a přináší moderní a sladký zážitek, který je…
Naomi Jon Bite Me W EDP 50 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Naomi Jon Bite Me W EDP 50 ml je parfémovaná voda, která přináší jedinečnou sladko-orientální směs vůní. Tento typ parfému je ideální volbou pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow W EDT, 75 ml
od 1 804 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow je určena ženám, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Vyznačuje se jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je…
Korloff Korlove W EDP 50 ml
od 1 680 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémová voda Korloff Korlove je inspirována láskou a je okořeněna rockově-romantickým nádechem, což jí dodává jedinečný charakter. Korlove je typická svými květinovými a orientálními…
Furla Favolosa W EDP, 30 ml
od 1 019 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Furla Favolosa je parfémová voda, která patří do kategorie květinových a ovocných vůní. Je určena pro ženy, které hledají vůni vyzařující radost a půvab. Favolosa je součástí kolekce Furla…
Maison Alhambra Floral Profumo W EDP 100 ml
563 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Floral Profumo je květinově-dřevitá parfémová voda pro ženy. Nejvýraznější složkou je jasmín, který v srdci vůně doprovází ylang-ylang a tuberóza. V základu vůně se rozvoní damašská růže, pižmo…
Tom Tailor Woman EDT 50 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato vůně je živá a osvěžující, sportovní a energická, zahalená do trendy oranžové barvy. Ovocné svěží tóny melounu, hrušky a broskve vévodí úvodu vůně. Růže společně s pivoňkami vytvářejí v…
Giorgio Armani My Way Floral W EDP, 30 ml
od 1 569 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
V roce 2022 představil Giorgio Armani kvetoucí, zářivou a květinovou vůni My Way Floral. Vůně se otevírá kombinací zelené mandarinky, petitgrainového oleje a pomerančových květů. Přichází tedy…
JFenzi Le´Chel Madame EDP 100 ml
od 179 Kč
1,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 100 ml
Krásná, smyslná a svěží květinová vůně pro ženy, jenž přináší nádech orientu a smyslnosti. Smyslná vůně klade důraz na svůdnost, eleganci a nezávislost žen. Vůně je inspirovaná Chanel Coco…
Narciso Rodriguez Narciso Eau Néroli Ambrée W EDT, 90 ml
od 1 200 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Narciso Eau Néroli Ambrée představuje nový odstín světla. Více energizující a ještě více vibrující. Hlavní ingredience Neroli je sluneční květina se sladkými medovými tóny. Dále vás vůně provede…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělový gel 50 ml
od 1 528 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Thierry Mugler Secret W EDT 50 ml
od 1 203 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Vzdušná, pižmová, ovocná vůně pro ženy je od značky Thierry Mugler. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Zahalte se do svého tajemstí. Hlava - kumquat, červený rybíz Srdce - lístky fialky, …
Santini Cosmetic Pink Yvésse W EDP 50 ml
od 539 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Santini Cosmetic Pink Yvésse je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ttao orientální vůně je určená pro romantickou ženu na běžné nošení, ale…
Dolce & Gabbana Dolce Shine W EDP, 30 ml
od 1 124 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Okamžik, kdy první jarní paprsky po dlouhé zimě zahřejí vaši tvář, v sobě uzamyká zářivá parfémovaná voda pro ženy Dolce & Gabbana Dolce Shine. Oslnivá vůně vás přiměje k úsměvu a projasní den…
Laura Biagiotti Forever W EDP, 30 ml
od 1 274 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Italské
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
