Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 200 ml
od 5 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 25 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 50 ml
od 2 479 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
AVON Célébre W EDT 50 ml
od 199 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Célébre 50 ml Lehká, průzračná vůně patřící do ovocně-květinové kategorie. Nejdříve ucítíte syté tóny vodního melounu a bramboříku jemně podbarvené vůní černého rybízu a…
Burberry London for Women 2006 EDP, 50 ml
od 562 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje atmosféru britské metropole, která v sobě jedinečným způsobem spojuje…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 75 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
AVON Eve Confidence W EDP, 100 ml
od 306 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda AVON Eve Confidence vás díky svému smyslnému aroma přenese do kouzelné orientální zahrady plné rozkvetlých květin. Dřevitá orientální vůně je vhodná pro moderní sebevědomou ženu…
Moschino Funny! W EDT, 50 ml
od 308 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 200 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Jil Sander No.4 W EDP, 30 ml
od 368 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Jedinečná a elegantní Jil Sander No.4 je plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vitalita v ženské podobě, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Zlatá barva parfému No.4…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml
od 1 567 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Giorgio Armani Acqua di Gioia Intense W EDP, 50 ml
od 1 645 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Acqua di Gioia Intense je vůně, která v sobě kombinuje prvky květinové a ovocné vůně. Její charakter je inspirován atmosférou italského léta a nabízí tak skvělý zážitek pro všechny…
KATY PERRY Purr W EDP, 100 ml
od 319 Kč
3,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
V roce 2010 se Katy Perry rozhodla proniknout do světa vůní uvedením tohoto svého prvního parfému. Ten je stejně jako Katy provokativní, žhavý a smyslný. Vůně je ukrytá v nápaditém hravém…
Lattafa Yara Collection Lattafa Yara EDP 25 ml + Lattafa Yara Candy EDP 25 ml +…
od 867 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Dárková sada
- Sada parfémů
- 25 ml
Parfémová kolekce Lattafa Yara Collection je vytvořena pro ženy, které chtějí mít na výběr z více vůní. Každá z parfémovaných vod v této sadě nabízí jiné aromatické zážitky, přičemž všechny…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 50 ml
od 1 564 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 074 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
Paco Rabanne Million Gold je parfémová voda, která přináší květinovou vůni s výraznými tóny bílých květin a růže. Je navržena tak, aby vyzařovala zářící energii a dodávala pocit výjimečnosti. Je…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 80 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
Giorgio Armani My Way Nectar W EDP, 50 ml
od 1 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armani My Way Nectar, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří…
Dsquared2 Red Wood W EDT, 50 ml
od 282 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 50 ml
od 347 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 90 ml
od 2 022 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 90 ml
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Christian Dior J´adore The New Eau Lumiere W EDT , 50 ml
od 1 804 Kč
36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
J´adore Eau Lumiere od značky Dior navazuje na úspěch klasické vůně J´adore z roku 1999. Tato květinová vůně v sobě skrývá v úvodu směs citrónů a krvavého pomeranče, srdce je tvořeno neroli a…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, 100 ml
od 777 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
AVON Cherish W EDP 50 ml
od 194 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Rozkvetlá zahrada ženskosti uvnitř parfémové vody Avon Cherish. Silně květinová vůně spolu s jasmínem a santalovým dřevem upoutá pozornost každého. Avon Cherish pro ženy, které se nebojí být…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 90 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana W P, 100 ml
od 1 455 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Luxusní a sofistikovaná vůně pro ženy Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Parfum je luxusní dámská parfémovaná voda, která spojuje prvky elegance a současné smyslnosti. Tento parfém oslavuje…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml
od 255 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
AVON Rare Pearls W EDP, 50 ml
od 239 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Srdce vůně tvoří magnólie, která byla používána k upoutání pozornosti. Perly symbolizují čistotu a nevinnost. S touto vůní nezůstanete nepovšimnutá. Hlava - brazilské růžové dřevo, med, pepř, …
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 50 ml
od 1 612 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
Lancôme O d´Azur W EDT, 75 ml
od 709 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Toaletní voda Lancome O d´Azur je jiskřivá a svěží vůně květin a ovoce. Parfém Lancome O d´Azur byl vytvořen díky talentu dvou žen Domitille Bertier a Sophie Labbé a byl stvořen právě pro ženy. …
La Rive For Woman EDP 90 ml
od 139 Kč
1,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 90 ml
Larive For Woman je vůně, která je inspirovaná velice úspěšnou vůní Lacoste Pour Femme. Tato vůně je určena pro ženy, které mají v sobě ryzí přitažlivost a původ a pro které je život nekonečné…
Yodeyma Cheante W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato moderní kombinace tónů způsobuje a vytváří parfém s odvážným duchem, který připomíná luxus a eleganci. Citrusová vůně s podtóny vanilky se inspiruje vůní Coco Chanel. Vanilka a pačuli to…
Thierry Mugler Angel W EDP, plnitelný flakon 15 ml
od 633 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Burberry Her Elixir EDP, 100 ml
od 1 520 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…
Dior Miss Dior 2012 W EDP, 150 ml
od 3 866 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato vůně je romantická. Inspirací pro vytvoření vůně byla láska a radost ze života mladých žen. Vůně představuje svobodu, svádění a krásu. Hlava - italská mandarinka Srdce - růže, egyptský…
AVON Eve Confidence W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda AVON Eve Confidence vás díky svému smyslnému aroma přenese do kouzelné orientální zahrady plné rozkvetlých květin. Dřevitá orientální vůně je vhodná pro moderní sebevědomou ženu…
AVON Perceive W EDP, 50 ml
od 173 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…
Yodeyma Seducción W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Harmonická směs tónů tohoto parfému připomíná něžnost a hebkost. Jeho zapudrované tóny reprodukují dějiště snů. Seducción je sladkým a okouzlujícím parfémem pro jedinečnou a něžnou ženu. …
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 100 ml
od 2 200 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Givenchy Amarige W EDT, 100 ml
od 982 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Versace Yellow Diamond W EDT, 90 ml
od 1 132 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Armaf Club De Nuit W EDP, 200 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 30 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Prada Paradoxe Radical Essence W P, plnitelný flakon 30 ml
od 1 568 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
**Prada Paradoxe Radical Essence - Parfém pro ženy** Prada Paradoxe Radical Essence představuje moderní dámský parfém, který nabízí neobvyklý a sofistikovaný zážitek pro vaše smysly. Tato…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDP, 50 ml
od 1 606 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Omnia Crystalline představuje výraznější pojetí dnes už ikonické toaletní vody. Tato energická a zářivá vůně zaujme květinovými a dřevitými tóny a dodává jemnou auru, ve…
Givenchy L'Interdit W EDT 50 ml
od 1 187 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Givenchy L'Interdit toaletní voda pro ženy je nová květinová vůně pro ženy, navazující na předchozí parfémovanou vodu. Vznešená a lehká toaletní voda, která rozzáří všechny ženy. Svými zářivými…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
