Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita W EDT, náplň 200 ml
od 2 358 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita W EDT je toaletní voda, která v sobě kombinuje šťavnaté a svěží tóny. Tato vůně vás hned při prvním přivonění přenese do sluncem zalité středomořské zahrady. …
La Rive Sweet Hope W EDP 90 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
La Rive Sweet Hope je parfémovaná voda pro ženy. Tato vůně patří do kategorie orientálních vůní. Sweet Hope je sladká a příjemná vůně, která je ideální pro každodenní použití nebo pro zvláštní…
Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad W EDP, 50 ml + pouzdro na parfém
od 5 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Parfémovaná voda Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu na každodenní…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + toaletní voda 10 ml
od 1 943 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Bond No. 9 Park Avenue W EDP, 100 ml
od 3 363 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Park Avenue je květinová vůně pro ženy od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato…
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 854 Kč
8,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Mercedes-Benz Mercedes Benz W EDP, 60 ml
od 725 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Květinová orientální vůně pro ženy uvedena na trh v 2016. Naprosto okouzlující, luxusní, nečekaná a vytvořená za jediným účelem: zdůraznit ženskou osobitost. Tato nová vůně Mercedes Benz Woman…
Juliette Has A Gun Anyway W EDP, 50 ml
od 1 149 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Juliette Has A Gun Anyway se představuje jako nepředvídatelná, originální a svěží vůně pro muže i pro ženy. Lákavé složení parfému Juliette Has A Gun Anyway se otevírá vůní limetky a neroli. …
GRÉS Cabotine W EDT, 30 ml
od 175 Kč
5,83 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Gres Cabotine je exkluzivní dámská vůně pro romantické ženy, které jsou hravé a zároveň velmi intuitivní. Milují krásné věci a mají vytříbený vkus. Toaletní voda Gres Cabotine vám vykouzlí…
TOUS Tous W EDT, 30 ml
od 681 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 30 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
Mancera Paris Roses Greedy U EDP, 60 ml
od 1 115 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- 60 ml
Mancera Roses Greedy. Parfémovaná voda unisex 60ml Mancera Roses Greedy je ovocno-květinová vůně pro muže i pro ženy, kteří milují originální a kvalitní…
Mancera Indian Dream W EDP, 60 ml
od 1 677 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Mancera Indian Dream. Mancera Indian Dream EDP 60ml W u Vás do 24 hodin. Parfémy Mancera Indian Dream EDP 60ml W skladem. Mancera Indian Dream je květinová vůně pro ženy z roku 2014. …
Mancera Indian Dream W EDP, 120 ml
od 1 695 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 120 ml
Mancera Indian Dream je květinová vůně pro ženy z roku 2014. Jemné složení nabízí vůni květin a hřejivého dřeva. Podlehněte romantickému kouzlu parfému Mancera Indian Dream.
Stella McCartney Pop W EDP, 30 ml
od 494 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Vzrušující, jiskřivá a plná energie - to je nová dámská vůně Stella McCartney Pop pro rok 2016. Pop představuje ženu, která je sama sebou, miluje svobodu a dobrodružství. Vůně Pop propojuje…
Bob Mackie Mackie W EDT 100 ml
od 542 Kč
5,42 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Dámský parfém Mackie uvedl na trh módní dům Bob Mackie v roce 1991. Pokud jste fanynkou ovocně-květinových vůní stane se Mackie vaší stálicí pro každodenní nošení. Stačí jedna aplikace a budete…
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom W EDT, 30 ml
od 281 Kč
9,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Parfém Salvatore Ferragamo Incanto Bloom zrcadlí moderní a okouzlující osobnost mladé, sofistikované dívky či ženy, které není cizí touha po posledních trendech a módních doplňcích. Má ráda…
Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy W EDP, 100 ml
od 1 967 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
Parfémová voda Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy je svěží a hravá kompozice, která spojuje květinové a ovocné tóny v harmonické rovnováze. Vytvořená pro ženy, které hledají vůni vyjadřující…
GANT Sunset Club W EDP 100 ml
od 739 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda GANT SUNSET CLUB přináší harmonickou kombinaci svěžesti, kořeněnosti a hřejivosti, která odráží nadčasovou eleganci a přirozenou sílu nositelky. Vůně je inspirována pobřežní…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 100 ml + Pure Musc EDP 10 ml
od 1 818 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- Dárková sada
- Pižmová vůně
Název: Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP Výrobce: Narciso Rodriguez Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her přináší jedinečnou kombinaci vůní, která osloví širokou škálu…
La Rive Her Choice W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml
329 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Her Choice EDP Výrobce: La Rive La Rive Her Choice je parfémovaná voda, která ztělesňuje kombinaci elegance, jemnosti a ženské smyslnosti. Tento parfém je navržen pro ženy, které…
Lamborghini Ginevra White W EDP, 50 ml
od 273 Kč
5,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Představujeme Parfémovaná voda Lamborghini Ginevra White je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a podmanivou vůni s vícevrstvým aromatem. Tento produkt je od značky Lamborghini, jejíž…
Roger & Gallet Fleur de Figuier W EDT, 100 ml
od 646 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně je od od parfémáře Francise Kurkdjiana. Je aromatická a květinová. Nejprve se rozprostírá hřejivý akord fíkové dužiny ve svěžesti šťavnatých citrusových plodů. Dále ožívá sladká hořkost…
TOUS LoveMe The Silver W EDP, 50 ml
od 1 333 Kč
27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
TOUS LoveMe The Silver zdůrazní vaši ženskost a okouzlí vás jedinečnou, osobitou vůní. Květinová, ovocná a pižmová vůně nás hypnotizuje již od prvních tónů, stejně jako stříbrná barva flakonu, …
Floris London White Rose W EDT 100 ml
od 1 547 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Anglické
- 100 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Floris White Rose ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji žena s…
Memo Paris Inlé W EDP 75 ml
od 4 124 Kč
55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 75 ml
Kolekce Memo Paris je inspirovaná vzdálenými cestami. Parfém vytvořil Aliénor Massenet a připomíná jezero Inlé. Tato květinová vůně je vhodná pro všechny sebevědomé ženy. Vhodná na běžné nošení…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 100 ml + EDT 5 ml + sprchový gel 100 ml + tělový gel…
od 1 799 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Lalique L´Amour W EDP, Tester 100 ml
od 519 Kč
5,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
L´Amour Lalique – to je název vůně značky Lalique, tato květinově-dřevitá vůně byla veřejnosti poprvé přestavena v roce 2013. Jedná se o smyslnou, hřejivou vůni pro dívky a ženy, které milují…
Paris Hilton Pink Prestigium W EDP, 120 ml
od 1 494 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Citrusová, ovocná, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: Hlava - černý rybíz, bergamot, agarové dřevo, šafrán Srdce - růže, jasmín, pačuli Základ - kůže, …
Acqua dell' Elba Arcipelago W EDT, 100 ml
od 1 592 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Niche
- 100 ml
Acqua dell' Elba Arcipelago toaletní voda pro ženy 100 ml.
Dolce & Gabbana The One Collector W EDP, 75 ml
od 1 233 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Orientálně-květinové složení této vůně nabízí podmanivé tóny ovoce a svůdných květin. To vše je doplněno jemnými tóny ambry, vanilky a pižma. Tato vůně představuje symbol luxusu, elegance a…
Korloff Lady Korloff W EDP, 88 ml
od 2 485 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vytvořeno z umělcovi palety majestátních vůní domova, kterou skrýval v hloubi duše jako zrdcadlo reflektující dar k dokonalosti své ženy. Ovocně-dřevěná parfémovaná voda Korloff Lady je pro…
Bruno Banani Absolute Woman W EDP, 40 ml
od 491 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy a zachycuje jejich sladkou…
Banana Republic Malachite W EDP, 100 ml
od 360 Kč
3,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Banana Republic Malachite. Parfémovaná voda pro ženy 100ml Malachite od Banana Republic je orientální vůně pro ženy. Originální květinová vůně je ukrytá v zeleném flakónu, který dodává vůni na…
Versace Yellow Diamond W EDT, 50 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml sprchový gel + 10…
od 1 163 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
GRÉS Cabotine W EDT, Tester 100 ml
od 177 Kč
1,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine je svěží, jarní, zelená vůně jako vůně čerstvě vypraného prádla. Cabotine má svěží začátek a postupně rozkvete do srdce z hyacintu, tuberózy a zázvoru. Svůdný závěr doladí pačuli, …
Aigner Too Feminine EDP, 100 ml
od 686 Kč
6,86 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Květinově ovocná vůně je určena ženám vědomým si svého sex-appealu, ženám, které milují kontrasty a vědí jak je využít ve svůj prospěch. Jsou svůdné, smyslné, a zároveň aktivní, milující risk, …
Arcadia Auric W EDP 100 ml
4 519 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Gucci Flora Gorgeous Gardenia W EDP, 100 ml + rtěnka 1,8 g
2 826 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dárková sada Gucci Flora Gorgeous Gardenia představuje spojení luxusní parfémové vody a pečující rtěnky, které společně vytvářejí harmonický beauty rituál. Parfémová voda, která je jádrem sady, …
Volaré Perfumes Kenzie Candid Vanilla W EDP 100 ml
od 702 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Kenzie Candid Vanilla je parfémovaná voda, která přináší bohatou a hřejivou vůni, jejíž jádro tvoří sladká krémová vanilka. V úvodu se rozvíjí lahodná směs vanilkových bobů a karamelu, která…
Volaré Perfumes Kenzie Oud Blend W EDP 100 ml
750 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Volare Kenzie Oud Blend W EDP přináší bohatou a komplexní vůni, která osloví ženy hledající hluboký a smyslný zážitek. Arabský původ parfému se odráží v jeho intenzivním a…
Dsquared2 Icon Pour Femme W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + kosmetická taštička
od 1 299 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dárková sada Icon Pour Femme představuje ideální dárek pro ženy, které hledají harmonickou a ženskou vůni. Součástí sady je parfémová voda v praktickém objemu 100 mililitrů, doplněná o…
Jovan Make Them Talk W EDP 50 ml
od 179 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jovan Make Them Talk je dámská parfémovaná voda (EDP) od renomované americké značky Jovan. Tato vůně je navržena pro ženy, které hledají něco osobitého a výrazného. Parfém Make Them Talk nabízí…
Gin Tonic Original 78 Pink W EDP 50 ml
od 206 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Gin Tonic Original 78 Pink parfémovaná voda pro ženy 50 ml Gin Tonic Original 78 Pink je parfémovaná voda pro ženy se zaměřením na chypre a květinové tóny. Tento druh vůně bývá oblíbený pro…
Ayat Perfumes Enchanted Bouquet Series Farha W EDP 100 ml
790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda Ayat Perfumes Enchanted Bouquet Series Farha přináší možnost zažít exotickou a gurmánskou vůni, která je plná radosti a tepla. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, …
Bugatti Felicitá W EDP, 60 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Bugatti Felicitá W EDP 60 ml je vhodnou volbou pro ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a jemnou sladkostí. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a jeho…
Tiffany & Co. Limited Edition W EDP 50 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Tiffany & Co. Limited Edition W EDP 50 ml Výrobce: Tiffany & Co. Tiffany & Co. Limited Edition W EDP je dámská parfémová voda, která byla uvedena na trh v roce 2018. Tato vůně nese osobitý…
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml
od 474 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni určenou pro ženy. Tento parfém se řadí mezi chyprové a květinové vůně, což znamená, že kombinuje…
Narciso Rodriguez Narciso Poudrée W EDP, 30 ml + 50 ml tělové mléko
od 1 059 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Dárková sada
Narciso Poudrée je dámská parfémovaná voda, která vás okouzlí svou jedinečnou dřevitě-květinovou vůní. Pochází z dílny amerického výrobce Narciso Rodriguez a byla uvedena na trh v roce…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
