Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Christian Siriano People Are People W EDP, 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda People Are People spojuje svěží a květinové tóny s pižmovou a dřevitou hloubkou, čímž vytváří univerzální denní vůni pro ženy. Její charakter je čistý a jemný, vhodný pro…
Oraculum Helenist 50 ml
3 590 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
Parfémovaná voda Oraculum Helenist je jemná a energická vůně, která v sobě nese esenci středomořské přírody a lehkosti bytí. Tato niche parfémovaná voda je určena pro ty, kteří hledají únik z…
Carven Parfums Dans Ma Bulle W EDT 100 ml
od 1 436 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Dans Ma Bulle od Carven představuje jemnou a vzdušnou květinově-ovocnou kompozici, která osloví ženy hledající svěží a přirozenou eleganci. Vytvořená jako lehčí varianta původního…
La Fede Aura Crisp Flower W EDP 100 ml
od 458 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda La Fede Aura Crisp Flower je určena pro ženy, které hledají jemnou a sofistikovanou vůni, jež podtrhne jejich eleganci a romantický styl. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny…
Victorinox Swiss Army First Snow W EDP 100 ml
od 370 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Victorinox Swiss Army First Snow EDP 100 ml Victorinox Swiss Army First Snow je elegantní dámská parfémovaná voda, která svými jemnými tóny evokuje první sněhové vločky a poklidnou zasněženou…
s.Oliver Life Time Women EDP 30 ml
od 402 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda Life Time Women je určena pro ženy, které hledají harmonickou a elegantní vůni pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V úvodu se setkáte s jemnou květinovou kompozicí. …
Guess Bella Vita W EDP, 50 ml
od 629 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Ellen Tracy Ellen Tracy W EDP 100 ml
od 336 Kč
3,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Ellen Tracy je orientální dřevitá vůně. Elegantní a moderní vůně, která zdůrazňuje osobitost. Parfém Ellen Tracy je určen pro ženy, které mají svůj vlastní styl a nebojí se ho vyjádřit. Hlava…
Tommy Hilfiger Tommy Girl Now W EDT, 100 ml
od 625 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Tommy Girl Now vás přenese na rozkvetlou, orosenou letní louku. Jde o květinově ovocnou vůni, se kterou se budete cítit svěže, čistě a získáte energii pro celý den. Hlava - bergamot, …
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 30 ml
od 375 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 30 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Montale Paris Pure Gold W EDP, 100 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Montale Pure Gold je květinová vůně pro ženy s ovocnými akordy. Tato parfémovaná voda od francouzské značky parfémů, specifické zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné…
Narciso Rodriguez Rose Musc W EDP 100 ml
od 3 946 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Rose Musc od značky Narciso Rodriguez byla vytvořená výhradně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Hlava - růže, skořice, pivoňka, hřebíček Srdce - pižmo Základ…
Kenneth Cole Black W EDP, 100 ml
od 605 Kč
6,05 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Dámský parfém Black for Her od Kenneth Cole se otevírá moderními květinovými tóny exotické černé fialky a bílého hyacintu a rozvíjí se do bohaté květinově zelené vůně s hlubokým a smyslným…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 200 ml
od 545 Kč
2,73 Kč/ml- Parfémová voda
- 200 ml
Sarah Jessica Parker Lovely Sheer se představuje jako elegantní a svůdná vůně pro moderní ženy. Něžné květinové tóny se pozvolna proplétají s tóny hřejivého dřeva a ovoce. Výsledkem ja dokonalé…
Dolce & Gabbana Dolce W EDP, 150 ml
od 1 930 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 150 ml
Módní dům Dolce & Gabbana uvádí na začátku roku 2014 na trh vůni Dolce. Dolce představuje emocionální a smyslnou cestu přes Sicílii, která je originálem a inspirací tohoto módního dua. Dolce je…
Juicy Couture I Am Juicy Couture W EDP, 100 ml
od 823 Kč
8,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Svůdná a podmanivá to je Juicy Couture I Am Juicy Couture. Květinovo-ovocná kompozice se otevírá šťavnatými tóny malin, pomela a marakuji. Srdce přimoná zahradu plnou právě rozkvetlých květin. …
Estée Lauder Modern Muse W EDP, 100 ml
od 1 400 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
NICKI MINAJ Pink Friday W EDP, 100 ml
od 655 Kč
6,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Extravagantní parfém je inspirovaný světem celebrit. Nezaměnitelná vůně je tvořena osvěžujícími ostružinami, mandarinkou, jemná vůně květin, hedvábí, sladké vanilky a dřevin. Tato parfémovaná…
Paris Hilton Dazzle W EDP, 125 ml
od 510 Kč
4,08 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Paris Hilton Dazzle. Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W. .
Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture W EDP, 100 ml
od 416 Kč
4,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture - parfémová voda. Nová vůně Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture je vůně inspirovaná Hippie stylem a vrací nás do free 60tých let. Masivní…
Jennifer Lopez Still W EDP, Tester 100 ml
od 548 Kč
5,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Still Jennifer Lopez je vůně, která vystihuje pocity ženy objevující samu sebe. Překvapivý a vibrující tón saké doplňují pikantní bílý pepř, jiskrná mandarinka a přirozené aroma čaje Earl Grey. …
Paris Hilton Can Can W EDP , 100 ml
od 551 Kč
5,51 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Pociťte atmosféru nejsmyslnějšího města světa! Pojděte se tmavými uličkami Montmartru, abyste konečně objevily zářivou scénu Moulin Rouge. Tančete kankán obklopeny vůní nektarinky, pomerančového…
Oscar de la Renta Rosamor W EDT, 100 ml
od 398 Kč
3,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Oscar de la Renta Rosamor vystihuje ve španělštině smysl pro lásku a růži. Přináší hormonií květin a vzácných dřevin. Top poznámky této ženské vůni hledejte ve svěžích mandarinkách s květinovými…
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five W EDP, 125 ml
od 447 Kč
3,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Ideálním průvodcem vám bude parfém Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - moderní, lehce orientální vůně, která vás bude doprovázet na cestě odpolednem do noci. 5th Avenue After Five vám…
Salvador Dali Femme EDT, 50 ml
od 300 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
SALVADOR DALI Dali Femme, dámská toaletní voda . SALVADOR DALI Dali Femme První z parfému Salvador Dalí, delikátně orientální vůně Salvador Dalí Femme, byla vytvořena samotným mistrem jako…
Risala Elite Fruity Bliss W EDP 100 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Fruity Bliss je dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest a sladkost v harmonické kompozici, vhodnou pro každodenní nošení. Vůně se řadí mezi květinově-ovocně-gurmánské, kde se prolínají…
Floris London Sirena W EDP 50 ml
od 1 267 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Floris Sirena W EDP 50 ml je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají vonnou harmonii spojující květinové a svěží tóny. Tento parfém je vhodný především pro teplejší dny, kdy jeho svěžest…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 35 ml
od 575 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense v sobě kombinuje různé druhy vůní. Tento produkt pochází od výrobce Lacoste, který je známý svými kvalitními parfémy. Tato toaletní voda je…
Ellis Brooklyn Salt W EDP, 50 ml
od 2 849 Kč
57 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Zhluboka se nadechněte. Ve vzduchu ucítíte vůni moře a tropických květin, na kůži hřejivé paprsky slunce a drobné krystalky soli. Vůně Salt je ztělesněním léta. Jedním přivoněním vás v…
Afnan Highness V W EDP 100 ml
od 1 460 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně s arabským původem je určena pro ženy. Afnan je mladá parfémová značka z dálného východu založená v roce 2012. Zakladatelem je Imran Fazlani, výkonný ředitel a parfémový tvůrce společnosti…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100…
od 1 983 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
s.Oliver Black Label Women EDT 30 ml
od 301 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Než se ponoříte do květinové vůně opulentní růže, jasmínu a šeříku, rozpráší pomerančové a mandarinkové tóny spolu s něžnou vůní broskve otevřenost a půvab. Tyto smyslné základní tóny dokončují…
Christian Siriano Silhouette W EDP 100 ml
od 324 Kč
3,24 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Dámská vůně Christian Siriano Silhouette byla uvedena na trh v roce 2014. Vůně inspirována večerními šaty, elegantním stylem a originalitou. Ovocno-květinová kompozice parfémované vody…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 100 ml + EDT 10 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 064 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita W EDT, 125 ml
od 2 003 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita vás rázem přenese do bájné zahrady Hesperidek plné posvátných plodů. V její vonné kompozici, která vám kdykoliv připomene šťastné chvíle, …
Abercrombie & Fitch First Instinct For Her EDP, 50 ml
od 715 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra.
Lalique Amethyst Eclat W EDP, 50 ml
od 839 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Lalique Amethyst Éclat to je svěží, jiskřivá kombinace květin a ovoce. Tato sofistikovaná vůně Vás zahalí do harmonického, květinového závoje, který je výrazný, ale zároveň lehký a čistý. Parfém…
Juliette Has A Gun Citizen Queen W EDP, 100 ml
od 1 606 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfém Juliette Has A Gun Citizen Queen je moderní dámský parfém z roku 2008. Smyslné složení vytváří jedinečný a originální parfém. Citizen Queen je vůně pro odvážné ženy.
Jovan White Musk W EDC, 96 ml
od 182 Kč
- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jovan White Musk edc cologne concentrate spray 96 ml Jovan White Musk je kolínská voda, která obsahuje 3 až 5 % vonné parfemové kompozice v cca 70% lihu. Musk White je bílá, jemná, pudrová, …
s.Oliver Soulmate Women EDP, 30 ml
od 359 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
"Dvě duše, jedno tělo." to je heslo pro dámskou i pánskou vůni Soulmate od značky s. Oliver. Kolekce je inspirovaná lidmi, kteří milují život, kteří mají vášeň a spontánnost v krvi. Tito lidé si…
Angel Schlesser Femme W EDT, 50 ml
od 593 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Angel Schlesser Femme. Toaletní voda pro ženy 50ml. .
Benetton Hot W EDT, 100 ml
od 150 Kč
1,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Benetton Hot je dřevitá vůně pro ženy s citrusovou nótou. I proto parfém působí jemně. Vůni Benetton Hot vytvořil americký návrhář Bill Blass. Benetton Hot vás rozzáří a naladí do jaké koliv…
GRÉS Cabotine W EDT, 50 ml
od 158 Kč
3,16 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Cabotine je svěží, jarní, zelená vůně jako vůně čerstvě vypraného prádla. Cabotine má svěží začátek a postupně rozkvete do srdce z hyacintu, tuberózy a zázvoru. Svůdný závěr doladí pačuli, …
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 50 ml
od 629 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Rumeur 2 Rose představuje třpytivou variaci na originální parfém Rumeur. Je přímo „ušitý“ na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází na spontánnosti a smělosti podněcované svůdným…
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver W EDT, náhradní náplň 200 ml
od 2 999 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver přináší svěží a harmonickou kompozici, která oslavuje krásu přírody a italského pobřeží. Vůně se rozvíjí jako květinově-dřevitá harmonie s…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa W EDT, náplň 200 ml
od 2 261 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest přírody s elegancí květin, přináší jedinečný zážitek pro smysly. Aqua Allegoria Rosa Rossa je toaletní voda, jejíž složení vychází z až 95 % přírodních ingrediencí, …
Christina Aguilera Cherry Noir W EDP 15 ml
od 216 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Christina Aguilera Cherry Noir nabízí kombinaci květinových a sladkých tónů, které zvýrazní vaši osobnost a eleganci. Tento parfém vás zaujme nejen svou vůní, ale i elegantním…
SuperDry Neon Orange W EDC 25 ml
od 325 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**SuperDry Neon Orange EDC 25 ml** SuperDry Neon Orange je citrusová toaletní voda pro ženy, která je součástí kolekce vůní uvedené na trh v roce 2013. Tato vůně je navržena pro ženy, které…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
