Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Abercrombie & Fitch Authentic Moment W EDP 50 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman je parfémovaná voda vytvořená pro moderní ženy, které hledají osvěžující, květinovou a ovocnou vůni. Tato parfémovaná voda je navíc obohacená o dřevité…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 50 ml + sprchový gel 75 ml
od 1 757 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
- 50 ml
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W EDT, 90 ml
od 591 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W je toaletní voda od francouzského výrobce Lanvin a je součástí kolekce Les Fleurs, která byla uvedena na trh v roce 2023. Sweet Jasmine je svěží květinově…
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia W EDT, 125 ml
od 1 737 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Aqua Allegoria Flora Salvaggia od Guerlain je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021. Krása a vůně divokých květů byla jen na okamžik zkrocená do flakonu, aby mohla dámská toaletní…
FILA Italia W EDT 100 ml
od 310 Kč
3,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Toaletní voda Fila Italia je sportovně-elegantní vonný doplněk pro moderní ženy, určený především k dennímu nošení od jara do podzimu. Kompozice z roku 2016 náleží do oblíbené skupiny…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache W EDT, 90 ml
od 832 Kč
9,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache je prezentována v moderní červené lahvičce. Tato toaletní voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž…
Esteé Lauder Youth Dew W EDP, 67 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Youth Dew je vyzrálá vůně pro sebejisté ženy. Jedná se o květinově-kořenitou vůni, která na vás zanechá výraznou stopu smyslnosti, tajemna a učiní z vás elegantní a sofistikovanou…
Kenneth Cole Reaction W EDP 100 ml
od 418 Kč
4,18 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Reaction for Her byla představena návrhářem Laurent Le Guernec v roce 2005. Reaction je svěží dřevitě květinová vůně pro ženy, která podtrhne vaši svůdnost a krásu.
DKNY Cashmere Mist W EDP, 100 ml
od 1 753 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Když se Donny Karan zeptali, proč je Cashmere Mist tak úspěšný, odpověděla: "Narodil se z pravé vášně. Miluji kašmír. Pro mě je kašmír životní styl, proto musel Cashmere Mist vzniknout." Vůně…
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, 40 ml
od 512 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 40 ml
Jimmy Choo Illicit Flower je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny pomeranče a meruňky. Poté přichází na řadu srdce parfému tvořené růží, jasmínem a květem grapefruitu a…
Histoires de Parfums 1804 W EDP , 120 ml
od 1 667 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 120 ml
Dámská vůně Histoires de Parfums 1804 odráží smyslnost, svůdnost a krásu. Vyvážená kompozice parfému Histoires de Parfums 1804 nabízí tóny ovoce, které doplňuje jemný dotek květin. V srdci se…
Perry Ellis 360 W EDT, 200 ml
od 786 Kč
3,93 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Perry Ellis 360 toaletní voda pro ženy 200 ml
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 75 ml
od 263 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová s dotekem hřejivého dřevo - to je dámská vůně Elizabeth Arden 5th Avenue Only NYC. Tento svůdný koktejl, plný elegance a svůdnosti skvěle doplní Váš styl. Jemné tóny se pozvolna…
Courrèges Generation W EDT 100 ml
od 501 Kč
5,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Generation - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. V roce 2001 představila značka Courreges vůni s názvem Generation. Jedná se o květinově-ovocnou vůni pro dívky a ženy, které mají rády právě…
Sergio Tacchini Donna W EDT, 75 ml
od 212 Kč
2,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Okouzlující, velmi ženská vůně Bella Donna je od značky Sergio Tacchini. Je plná jemných, decentních vonných tónů, které se snoubí v jednu nádhernou vůni. - Hlava - bergamot, akord zeleně -…
Ahmed Al Maghribi Blu Oud U P 100 ml
od 344 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Blu Oud Extrait de Parfum od Ahmeda Al Maghribi představuje intenzivní a vyváženou kompozici, která spojuje svěžest a temnotu v jedinečném aromatickém zážitku. Tato pánská vůně je…
Zadig & Voltaire This Is Her Dream W EDP , 100 ml
od 1 320 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
This Is Her Dream od Zadig & Voltaire je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně přináší jedinečnou kombinaci sladkých, ovocných a dřevitých tónů, čímž zaujme…
Armaf Venetian Girl W EDP 100 ml
od 422 Kč
4,22 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Armaf Venetian Girl je parfémovaná voda určena výhradně pro ženy, která se vyznačuje ovocným, svěžím a zeleným aroma. Tento parfém byl představen na trh v roce 2023 a nabízí moderní, svěží a…
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil W EDT 100 ml
od 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a jiskřivou vůni inspirovanou středomořskou riviérou. Tato vůně je moderní interpretací klasické Eau de Rochas, …
Ajmal Qasida Dahabia W EDP 60 ml
od 877 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Ajmal Qasida Dahabia je orientální parfémovaná voda určená ženám, které hledají vůni s výrazným charakterem a hloubkou. Tato vůně nabízí komplexní zážitek, který se proměňuje v různých fázích…
Reebok Inspire Your Mind W EDT, 100 ml
od 171 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Reebok Inspire Your Mind je navržena tak, aby vyhovovala potřebám a požadavkům žen. Vůně je charakteristická svou smyslností a přináší inspiraci pro nové zážitky a výzvy. Její veselé tóny…
Roja Parfums Elixir P W 50 ml
od 5 124 Kč
102 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Pokud milujete ovoce, pak si vás dámský parfém Roja Parfums Elixir zcela získá. Lahodným šťavnatým tónům ovocných plodů je těžké odolat a zaručeně zpříjemní každý váš den. Hlava…
Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds W EDT 100 ml
od 419 Kč
4,19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Říká se, že diamanty jsou nejkrásnější ozdobou ženy, dokonalým šperkem je však také správně zvolená vůně, jež každou ženu rozzáří. Oblečte se do jiskřivého závoje vůně toaletní vody pro ženy…
Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas W EDT, 200 ml
od 846 Kč
4,23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Španělské
- 200 ml
Toaletní voda pro ženy Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas patří k vyhlášeným moderním vůním. Dekadentní a květinami prorostlá kompozice, u níž byla inspirace čerpána v okvětních…
Maison Francis Kurkdjian L`Eau À La Rose W EDT 70 ml
od 4 006 Kč
57 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 70 ml
Svěží květinově-ovocná vůně L'Eau À La Rose evokuje svěžest orosených okvětních lístků za rozbřesku a stejně jako originál obsahuje 400 rozkvetlých májových a damašských růží, jejichž smyslně…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 001 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Rasasi Fattan Pour Femme W EDP 50 ml
od 209 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rasasi Fattan Pour Femme je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Orientální vůně pro smyslnou ženu. Parfémovaná voda určená především do…
Tous Tous L`Eau W EDT 90 ml
od 643 Kč
7,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Tous L´Eau je dámská, dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem. Svěží citrusovou hlavu tvoří grep s bergamotem. V srdci ucítíte levanduli, africký pomerančový květ a virginské cedrové dřevo. …
Creed Acqua Fiorentina Millesime W EDP, 30 ml
od 3 452 Kč
115 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda Creed Acqua Fiorentina vás zahalí do svého elegantního závoje a stane se nepostradatelnou součástí vaší osobnosti. Květinově-ovocná vůně pro smyslnou ženu, která je vhodná na…
Sarah Jessica Parker SJP NYC W EDT, 30 ml
od 241 Kč
2,41 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Sarah Jessica Parker NYC je originální ovocně-květinová vůně pro ženy. Oblíbená herečka Sarah Jessica Parker vytvořila dokonale ženský parfém, který padne všem neuvěřitelně osobitým a jedinečným…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, Tester 100 ml
od 1 669 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem podmanivá a neopakovatelná, taková je nová vůně značky Guerlain, La Petite Robe Noire. Hlava: růže, …
Lalique le Parfum W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 887 Kč
8,87 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Umělecký skvost le Parfum, inspirovaný duchem Lalique, kombinuje tmavé a průzračné sklo. Elegantní skleněnou krychli korunuje čtvercový uzávěr, kombinující černou a průsvitnou plochu, uprostřed…
Angel Schlesser Pirouette W EDT 50 ml
od 227 Kč
4,54 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Angel Schlesser Pirouette je neobyčejně vzrušující a podmanivá dámská vůně, která byla inspirována krásou, křehkostí a zároveň neobyčejnou energií a vnitřní silou baletek. Parfém Pirouette…
Histoires de Parfums 1876 W EDP , 60 ml
od 1 328 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 60 ml
Histoires de Parfums 1876 je květinová vůně pro ženy z roku 2001. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého pomeranče, liči a bergamotu. Srdce překypuje tóny opojné růže, jemné fialky a…
Rasasi Faqat Lil Rijal M EDP, 50 ml
od 188 Kč
3,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Rasasi Faqat Lil Rijal je orientální dřevitá vůně pro muže. Nepřekonatelná výdrž této luxusní vůně vás přímo nadchne. Budete se cítit dominantní, silný a mužný stejně jako je tento parfém.
M.Micallef Royal Muska W EDP, 100 ml
od 2 812 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
M.Micallef Royal Muska. Parfémovaná voda pro ženy 100ml. .
Franck Olivier Sun Java W EDP, 50 ml
od 260 Kč
5,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Franck Olivier Sun Java 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Sun Java - vůně pro ženy. Franck Olivier Sun Java - HLAVA: citrón, broskev, černý rybíz, jablko, broskev SRDCE: jasmín, ..
Fragrance World Queen of Hearts U EDP 80 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Fragrance World Queen of Hearts je parfémovaná voda, která spojuje květinově-orientální prvky do bohaté a harmonické kompozice. Vůně se vyznačuje střední intenzitou a dlouhou výdrží, která…
Kenzo Flower by Kenzo Le Rouge W EDP 30 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší intenzivní a smyslné vyjádření, které spojuje sílu a eleganci. V úvodu se rozvíjí jemné pižmo v kombinaci s rýžovou párou, což dodává vůni moderní a…
Creed Eladaria W EDP, 75 ml
od 5 572 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Creed Eladaria přináší do světa vůní jedinečnou kombinaci květinových a pudrových tónů, které oslavují eleganci a ženskost. Vůně se otevírá svěžím a tajemným nádechem, který…
Carolina Herrera CH L'Eau 2017 W EDT 100 ml
od 1 223 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Carolina Herrera CH L'Eau 2017 je svěží a zároveň smyslnou volbou pro ženy, které hledají vůni vhodnou pro teplé dny i večerní společenské události. Její květinová kompozice…
Riiffs Perfumes Samah Red W EDP 100 ml
od 497 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinový parfém Samah Ruby od Riiffs Perfumes představuje sofistikované spojení sladkých, smyslných a lehce enigmatických tónů, které vytváří moderní a ženskou vůni. Parfém zaujme…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 463 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
La Perla Luminous W EDP 90 ml
od 1 219 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 30 ml
Zatímco La Perla Signature je ztělesněním tajemné italské elegance, její mladší sestra, Luminous je temperamentní a spontánní. Vychutnejte si dřevito-květinové aroma, které je zároveň zářivé a…
La Rive Glow W EDP, 90 ml
od 155 Kč
1,72 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Tato květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2020. Vnímejte teplo sálající kolem sebe a dovolte ostatním, aby to viděli také – buďte plamenem. Ovocné akordy parfému podtrhnou…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro W EDP, 125 ml
od 2 193 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou přírody a jejími výjimečnými ingrediencemi. Tato vůně je výsledkem…
Marc Jacobs Daisy Pop W EDT, 50 ml
od 895 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Pop je určena pro ženy, které hledají svěží vůni s nádechem optimismu a radosti. Je ideální pro teplé počasí, kdy její aroma plně vynikne. Jedná se o…
Lolita Lempicka Mon Eau W EDP, 50 ml
od 698 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Parfémovaná voda pro ženy Lolita Lempicka Mon Eau v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
