Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 30 ml
od 442 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémová voda Mademoiselle Rochas je určena mladým, nespoutaným a chic ženám. Těm, které jsou odvážné a nebojí se provokovat. Ovocnokvětinová vůně zdůrazňuje jejich radost ze života a srší…
Laura Biagiotti Roma Rosa W EDT, 25 ml
od 279 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- 25 ml
Laura Biagiotti Roma Rosa Toaletní voda pro ženy 25 ml
Liz Claiborne Liz Claiborne W EDT 100 ml
od 371 Kč
3,71 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Liz Claiborne je jemně aldehydová vůně, evokující pocit čistoty a jemnosti. Jemný nádech vůni Liz Claiborne dodávají jemné bílé květiny - konvalinka, růže a brambořík.
Lalique Reve d Infini W EDP 100 ml
od 725 Kč
7,25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově - dřevitě - pižmová vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Živá, smyslná a energická. Reve d Infini opěvuje tóny čerstvých květin, věčnou dokonalost ženskosti. Parfemář Richard Ibanez…
Stella McCartney Pop W EDP, 50 ml
od 387 Kč
7,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Vzrušující, jiskřivá a plná energie - to je nová dámská vůně Stella McCartney Pop pro rok 2016. Pop představuje ženu, která je sama sebou, miluje svobodu a dobrodružství. Vůně Pop propojuje…
Lanvin Marry Me Love Balloons W EDP, 50 ml
od 517 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Lanvin představuje další úchvatnou vůni pro ženy a dívky, které milují květinové, dřevité parfémy. V úvodu se ukrývá neroli a červený rybíz - poté přichází na řadu květinové srdce, jež je…
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom 2014 W EDT, 100 ml
od 386 Kč
3,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Incanto Bloom New Edition byla vytvořena v roce 2014. Voní po sladkých malinách, které se pozvolna mísí s jemnými květinami. Parfém Salvatore Ferragamo Incanto Bloom New Edition se skvěle hodí…
adidas Get Ready! For Her EDT, 50 ml
od 170 Kč
3,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vášeň. Spontánnost. Život, který žijeme naplno. Duo limitované edice Adidas Get Ready! je inspirované brazilským pestrobarevným způsobem života. Kolekce vůní Get Ready! oslavuje jedinečný…
Montale Paris Aoud Damascus W EDP, 100 ml
od 1 142 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Montale Paris Aoud Damascus. Parfémovaná voda pro ženy 100ml. .
Alfred Sung For Women EDT , 100 ml
od 461 Kč
4,61 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Alfred Sung For Women. Alfred Sung For Women EDT 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Alfred Sung For Women EDT 100ml W. .
Jennifer Lopez Glow Miami W EDT, 100 ml
od 403 Kč
8,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémy Jennifer Lopez Miami Glow jsou sexy vůně plné úžasného kokosu. Květinově-ovocná vůně tropického ovoce, která evokuje letní dny zalité sluncem, pohodu, volno a nicnedělání. Namíchejte si…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 100 ml
od 928 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds W EDT, 50 ml
od 223 Kč
4,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds vás obklopí exotickými květinami smíchanými s lehkým ovocným nádechem lesních plodů a podtrženými teplými tóny vanilky a pižma. Žena nosící…
Zimaya Luxor W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Zimaya Luxor je parfémovaná voda, která spojuje orientální a květinové prvky do harmonické a intenzivní vůně. Objem 100 mililitrů zajišťuje dostatečnou zásobu pro dlouhodobé používání. Vůně se…
Khadlaj Musk Pour Amber W EDP 100 ml
od 817 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Musk Pour Amber je parfémová voda pro ženy, která spojuje svěžest ovocných tónů s květinovou elegancí a hřejivým dřevitě-vanilkovým základem. Vytváří tak harmonickou a sofistikovanou vůni, která…
Jean Paul Gaultier Divine W EDP 2025, 100 ml + tělové mléko 75 ml
od 2 854 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Divine je ambra-květinová vůně určená pro ženy, která spojuje eleganci a smyslnost v jedinečném vyjádření ženské síly a krásy. Vytvořená parfumérem Quentinem Bischem v roce…
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling W EDT, 100 ml
od 1 010 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling W EDT Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling je dámská toaletní voda, která v sobě kombinuje eleganci a ležérnost typickou pro…
Guess Forever W EDP 75 ml
od 203 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Guess Forever od značky Guess představuje květinově-ovocnou vůni pro náročné ženy, které hledají elegantní a svěží doplněk pro svůj každodenní život. Tento parfémovaný voda o objemu 75 ml…
4711 Floral Collection Magnolia W EDC 100 ml
od 262 Kč
- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
4711 Floral Collection Magnolia nabízí elegantní květinovou vůni, ve které dominují tóny magnólie. Kolínská voda je zejména vhodná pro jarní a letní období, kdy dokáže skvěle doplnit svěží…
AQUOLINA Pink Sugar Lollipink W EDT, 100 ml
od 275 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
AQUOLINA Pink Sugar Lollipink je určena pro všechny ženy, které mají rády ovocné a květinové vůně. Je ideální pro ty, kteří hledají sladkou, ale ne příliš těžkou toaletní vodu, která je vhodná…
Oscar de la Renta Bella Tropicale W EDP, 100 ml
od 765 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vás přenese do svěží zahrady v tropech. Je to vůně, která voní po květinách, slunci a smyslnosti. Bella Tropicale vychází z krásy tropické zahrady plné květů, jasné zeleně a slunečního…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 30 ml
od 492 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Eau Florale W EDT 100 ml
od 1 506 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato svěží vonná kompozice si vás získá svou jednoduchostí a propracovaností zároveň. Základem jsou tři vonné tóny, které na sebe navazují a propojují se v dokonalé harmonii. První z nich je…
Estée Lauder Beautiful Belle W EDP, 50 ml
od 999 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Zamilujte se do neodolatelné kombinace liči, mimózy, okvětních lístků růže, květů pomerančovníku, gardénie a marcipánu, kterou v sobě skrývá parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Beautiful…
Repetto So Repetto W EDT, 50 ml
od 362 Kč
7,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jste-li žena milující zábavu a flirtování, na vaše smysly neodbytně zaútočí celoroční toaletní voda Repetto So Repetto. Nechte se zlákat jejími hravými vonnými tóny růžového pepře, kosatce a…
Rochas Girl W EDT, 40 ml
od 366 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Rochas Girl ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji především žena…
Iceberg Twice Rosa W EDT, 125 ml
od 341 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Pletenou, sportovní, džínovou či koženou módu italské značky Iceberg si zamilovaly i Paris Hilton a Pamela Anderson. Jejich i vaše vonné touhy jistě naplní toaletní voda Iceberg Twice Rosa…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Dew W EDP, 30 ml
od 1 083 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémovaná voda Viktor & Rolf Flowerbomb Dew vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Jde o chypre a květinovou vůni…
Police To Be Tattooart W EDP, 125 ml
od 350 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Pascal Morabito Perle Precieuse EDP 100 ml
od 364 Kč
3,64 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Pascal Morabito Perle Precieuse je luxusní osvěžující květinová vůně pro náročné ženy, kterou vytvořila parfémářka Corinne Cachen. Je určená k využití při významných…
Rasasi Junoon Leather Pour Femme EDP 50 ml
od 322 Kč
6,44 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rasasi Junoon Leather Pour Femme je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Orientální vůně pro smyslnou ženu na každodenní nošení. Hlava -…
Juiciy Couture Rock The Rainbow Oh So Orange W EDT 75 ml
od 569 Kč
7,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Citrusová, ovocná, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - kumquat, mandarinka, červené bobule Srdce - květinové tóny, pomeranč, šlehačka Základ - pižmo, …
Cuba Tattoo W EDP, 35 ml
od 64 Kč
1,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 35 ml
Vůně pro ženy vhodná pro každodenní používání. Vůne Cuba Tattoo je hypnotickou explozí zeleného koriandru, voňavé levandule, osobitého pomerančového květu, kořenité pačuli a cedrového dřeva s…
Diptyque Do Son W EDT, 50 ml
od 2 255 Kč
45 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Niche
- 50 ml
Toaletní voda Do Son je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Dámská vůně Diptyque Do Son nabízí úchvatnou bílou květinovou vůni, inspirovanou…
Jean Patou Vacances W EDP 100 ml
od 1 219 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Jean Patou Vacances je parfémovaná voda pro ženy 100 ml. Hlava - mimóza, galbanum Srdce - jasmín, růže, šeřík Základ - pižmo, styrač, hyacint
Juliette Has A Gun Anyway W EDP, 100 ml
od 1 368 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Juliette Has A Gun Anyway se představuje jako nepředvídatelná, originální a svěží vůně pro muže i pro ženy. Lákavé složení parfému Juliette Has A Gun Anyway se otevírá vůní limetky a neroli. …
Juicy Couture I Am Juicy Couture W EDP, 30 ml
od 384 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
I Am Juicy Couture od značky Juicy Couture je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, která byla představena veřejnosti v roce 2015. Nechte se strhnout jejími podmanivými složkami!
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 100 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Montale Paris Aoud Queen Roses W EDP, 100 ml
od 1 174 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Parfém Montale Paris Aoud Queen Roses : Nádherná vůně arabského agarového dřeva a růže z Damašku, doplněná o akordy ibišku, pačuli a kůže. Opojná vůně, která vás uchvátí. Vytvořil ji Pierre…
Banana Republic W EDP, 125 ml
od 376 Kč
3,01 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Svěží vůně Banana Republic W pro každodenní zahalení ženy do vůně z exotické Banánové republiky. Svěží parfém Banana Republic W EDP je vhodný pro každodenní nošení ale i pro zvláštní…
GRÉS Cabotine Rose W EDT, 50 ml
od 167 Kč
3,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Gres Rose představuje čerstvý květinový zábal opředený pikantností a svěžestí. Toaletní voda určená pro sebevědomé dámy, jejichž prioritou je vznešenost, elegance a sebejistota. A právě s touto…
Baldessarini Bella Mare W EDP 30 ml
od 521 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Baldessarini Bella Mare je parfémovaná voda, která přináší svěží a elegantní květinově-akvatickou vůni pro ženy. Její moderní kompozice inspirovaná mořským vánkem a letní lehkostí evokuje pocit…
Moncler Pour Femme EDP, 60 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-dřevitá vůně Moncler Pour Femme přináší do vašeho každodenního života nádech horské svěžesti a elegance. Parfémová voda se otevírá jemnými pudrovými akordy, které se mísí s chladivým…
Creed Wind Flowers W EDP 30 ml
od 2 088 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Wind Flowers je květinová a citrusová vůně, která oslavuje ženskou eleganci a sofistikovanost. Vznikla jako výsledek pětileté práce parfémového mistra Oliviera Creeda, který se inspiroval…
Lou De Pre Kashmir Pink W EDP 90 ml
od 336 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lou De Pre Kashmir Pink představuje harmonické spojení květinově-ovocných tónů, které evokují pocit jemnosti a zároveň záhadnosti. Úvod vůně vás přivítá osvěžujícími tóny…
Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya W EDT, 50 ml
od 1 436 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název produktu: Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya W EDT Výrobce: Sisley Objem: 50 ml Toaletní voda Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya vám přináší zážitek podobný procházce tropickým pralesem po teplém…
Xerjoff Casamorati 1888 Dama Bianca W EDP, 30 ml
od 1 570 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda ve spreji Dama Bianca od značky Xerjoff Casamorati 1888 nese v sobě kouzlo elegance a vkusu. Tato jedinečná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2012, je určena pro ženy, …
CLEAN Lush Fleur W EDP 100 ml
od 845 Kč
8,45 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 100 ml
Clean Lush Fleur v parfémované vodě (EDP) představuje dámskou vůni, která se zaměřuje na jedinečnost a osobitost každé ženy. Parfémovaná voda (EDP) je charakteristická vyšší koncentrací vonných…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
