Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hermes Calèche W EDT 100 ml
od 1 771 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro ženy Hermès Caleche vám umožní poznat krásu lučních květin ve spojení s dřevitými tóny. Osobitá kompozice evokující pocity radosti, rozkoše a vonné nezávislosti. Aromatická…
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, 60 ml
od 247 Kč
4,12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 60 ml
Jimmy Choo Illicit Flower je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny pomeranče a meruňky. Poté přichází na řadu srdce parfému tvořené růží, jasmínem a květem grapefruitu a…
Azzaro Twin W EDT, 80 ml
od 377 Kč
4,71 Kč/ml- Toaletní voda
- 80 ml
Pro "mladé dospělé" je určen Azzaro Twin. Azzaro Twin má lehký ovocný nádech broskve a růže, který se snoubí s krémovým tónem kosatce. Azzaro Twin pro smyslné ženy, které se nebojí hrát hru na…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 100 ml
od 294 Kč
2,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje lehkost a svěžest vůně. Zahalte se i vy do…
Gisada Donna W EDP, 100 ml
od 1 553 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Gisada Donna je orientálně-květinová parfémovaná voda pro ženy od švýcarské značky Gisada. Tento parfém je navržen tak, aby vyzařoval eleganci a jemnou smyslnost, přičemž zůstává nevtíravý a…
Thierry Mugler Alien Goddess Supraflorale W EDP, 90 ml
od 1 352 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Alien Goddess Supra Florale je parfémová voda od francouzského výrobce Thierry Mugler. Je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou autenticitu a vyniknout z davu. Její vůně je inspirována…
Lanvin Les Fleurs Sunny Magnolia W EDT, 90 ml
od 503 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda pro ženy od značky Lanvin Sunny Magnolia vás dostane svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Je lehká, svěží a zároveň…
Rasasi Junoon Satin W EDP 50 ml
od 452 Kč
9,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 50 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Rasasi Junoon Satin je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 30 ml
od 338 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
Police To Be Tattooart W EDP, 40 ml
od 224 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Mercedes-Benz Woman EDT, 60 ml
od 595 Kč
9,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Květinově - zelená vůně pro ženy uvedena na trh v 2016 Mercedes-Benz Parfums představuje nový okouzlující luxusní parfém Mercedes-Benz Woman. Tato ikonická vůně známé značky je věnována…
Christian Dior Hypnotic Poison W EDT, 150 ml
od 3 495 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda je orientální, teplá vůně. Musí být dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle…
Histoires de Parfums 1804 W EDP , 60 ml
od 1 187 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Dámská vůně Histoires de Parfums 1804 odráží smyslnost, svůdnost a krásu. Vyvážená kompozice parfému Histoires de Parfums 1804 nabízí tóny ovoce, které doplňuje jemný dotek květin. V srdci se…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 60 ml
od 429 Kč
7,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…
Mancera Paris Roses Greedy U EDP, 120 ml
od 1 701 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Mancera Paris Roses Greedy - parfémová voda. Květinově-ovocná vůně pro ženy a muže . Roses Greedy byla na trh uvedena v roce 2012.
Mancera Paris Musk of Flowers W EDP, 120 ml
od 1 299 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 120 ml
Mancera Paris Musk of Flowers - parfémová voda. Vůně pro ženy. Musk of flowers byla uvedena na trh v roce 2011.
Emanuel Ungaro Desnuda W EDP, 100 ml
od 413 Kč
4,13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Svým složením patří Desnuda do skupiny květinově orientálních vůní s jiskřivě zářící hlavou a velmi smyslným a poutavým orientálním srdcem. Horní noty vůně jsou velmi svěží a zářivé.
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck W EDP, 100 ml
od 402 Kč
4,02 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck. Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck EDP 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck EDP 100ml W. .
Gisada Gisada Donna W EDT 50 ml
od 1 115 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Gisada Donna od výrobce Gisada je výrazná a nadčasová toaletní voda, která oslavuje moderní ženskost prostřednictvím podmanivé orientální květinové kompozice. Tato vůně je určena ženám, které…
Lanvin Blue Orchid W EDT, 90 ml
od 540 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vzácný kořen kosatce vás vede na nebeskou cestu. Příjemný a pudrový, posiluje delikátní požitek tónů kandovaného citrónu a mandarinky. Delikátní akord orchideje a jablka v okamžiku evokuje chuť…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet W EDT, 50 ml
od 696 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- 50 ml
Už se taky těšíte, až si na jaře natrháte kytici fialek? Dámská toaletní voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet je jako hřejivý dotek prvního jarního slunce, který probouzí fialky ze…
Chanel Gabrielle Essence W EDP, 20 ml + náplň 2x 20 ml
od 2 972 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Gucci Bloom Profumo di Fiori W EDP, 100 ml
od 1 655 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Vůně Gucci Bloom oslavují život a rozmanitost lidí, kteří se ztotožňují s moderní filozofií domu. Jsou vyvinuty pod taktovkou vize Alessandra Micheleho a jsou určeny těm, kteří prožívají život a…
Chanel Gabrielle W EDP, 3x 20 ml
od 2 861 Kč
48 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 60 ml
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle se zakládá na citrusech, bílých květinách a vzácném dřevu. Odráží osobnost legendární francouzské módní návrhářky Gabrielle Chanel, která šla vždy neochvějně za…
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 674 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Police Passion For Her EDT, 100 ml
od 198 Kč
1,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Passion For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, mandarinku, jablko odrůdy Granny Smith a listy černého rybízu. V srdci se snoubí frézie, lotus, slunečnice a hloh. …
Banana Republic Wildbloom Rouge EDP 100 ml
od 396 Kč
3,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Wildbloom Rouge je lehká, ovocně-květinová vůně s pižmovým aroma, kterou americká módní značka Banana Republic uvedla na trh v roce 2013. Vůně v roztomilém flakonu s…
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 50 ml
od 690 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Procházka voňavou cestičkou začíná barevným gejzírem sorbetu z hrušek nashi doplněných kapkou šťávy z granátového jablka. Poté dorazíme k srdci, v němž se právě rozvíjejí třešňové květy, jimž na…
Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose W EDT, 100 ml
od 266 Kč
2,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfém Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose se otevírá pikantními tóny zázvoru v doprovodu citrusových tónů mandarinky a šťavnatého pomeranče. V srdci parfému Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose se…
Jessica Simpson Fancy Love W EDP, 100 ml
od 536 Kč
5,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Jessica Simpson Fancy Love je prvním parfémem z dílny slavné popové ikony Jessicy Simpson. Tato dámská vůně je neodolatelná a velmi atraktivní, ukrývá se v mléčném flakonu s krásným zlatým…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …
Alyssa Ashley Fizzy W EDT, 100 ml
od 288 Kč
2,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Alyssa Ashley Fizzy je ovocně-květinová vůně pro ženy. Vůně Alyssa Ashley Fizzy byla uvedená na trh v roce 2005. Hlava je tvořena bergamotem, frezií, měsíčkem, pomerančovým květem a ylang-ylang. …
Alfred Sung Shi W EDP, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Dámský parfém Alfred Sung Shi přinesl do světa květinových vůní inovaci. Snoubí se v něm čistota a jemný květinový nádech, což nositelce navozuje klid a umožňuje jí vychutnat si každý moment v…
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies W EDT, 50 ml
od 225 Kč
4,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Diamonds And Rubies od značky Elizabeth Taylor je sladká, teplejší, květinově-orientální vůně pro ženy. Úvod vůně je složený z květin a ovoce - nalezneme v něm šeřík, dřevo mandloně, broskev, …
Christian Audigier Ed Hardy for Women EDP, 100 ml
od 447 Kč
4,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ovocná vůně pro ženy.
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro W EDP, 100 ml
od 2 269 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro je parfémovaná voda, která v sobě spojuje luxusní a sofistikovanou květinovou vůni s hlubokým a podmanivým charakterem. Její intenzivní a bohaté aroma osloví ženy, …
Ferragamo Signorina Romantica W EDP 30 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ferragamo Signorina Romantica je orientální vanilková vůně, která v sobě nese esenci nadčasové elegance a přirozeného ženského šarmu. Je určena pro moderní ženu, která miluje…
Roja Parfums Enigma Aoud W P, 50 ml
od 3 907 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Roja Parfums Enigma Aoud představuje unikátní spojení dvou odlišných čichových světů, které vytváří bohatou a propracovanou vůni. Jedná se o parfémovanou vodu, která v sobě snoubí…
La Fede Celeste Toffee W EDP, 100 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda La Fede Celeste Toffee je určena všem ženám, které touží po sladkých a hřejivých vůních s nádechem elegance. Tento parfém kombinuje pečlivě vybrané ingredience, které vytvářejí…
Gulf Orchid Sweet Cherry Kiss W EDP 100 ml
od 287 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Sweet Cherry Kiss je ovocná parfémovaná voda od značky None, která se vyznačuje sladkou a šťavnatou vůní. Tento parfém je vhodný pro ženy, které hledají výraznou a svěží vůni s nádechem ovocných…
Marc Jacobs Daisy Glow W EDT 50 ml
od 531 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Daisy Glow W EDT 50 ml Marc Jacobs Daisy Glow je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a květinovou vůni. Tato limitovaná edice je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehkou…
Paco Rabanne Fame W EDP, 80 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 936 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Objevte smyslnou vůni pro ženy od Paco Rabanne. Fame je jemná, mnohotvárná vůně plná lahodných jasmínových tónů, která za sebou zanechává překvapivě gurmánskou stopu. Tato vůně, zachycená v…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 50 ml
od 932 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Dior Miss Dior Rose N'Roses W EDT, 150 ml
od 3 251 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá a květinová toaletní voda Dior Miss Dior Rose N'Roses s hojností čerstvých a barevných růží z Grasse a jemnými tóny citrusové rosy. Miss Dior Rose N'Roses vytváří v kombinaci čerstvých…
Mancera Paris Feminity W EDP 120 ml
od 1 733 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mancera Paris Feminity je zosobněním ženskosti, něhy, elegance a smyslnosti. Orientální květinová kompozice si vás podmaní úžasnou hrou akordů již od první chvíle a vytváří auru nekonečné krásy, …
Burberry Her London Dream EDP, 50 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Yodeyma Nicolas for Her EDP, 15 ml
od 101 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma, jejíž podstatou jsou tóny bílého pižma, které společně s vetiverem a pomerančovým květem vytvářejí velmi ženskou směs vůní. Nicolas For Her je sofistikovaným…
Serge Lutens Fleurs d´Oranger W EDP, Tester 100 ml
od 1 330 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Fleurs d´Oranger je květinová vůně. Mezi její složky patří jasmín, pomerančový květ, bílá růže, indická tuberóza, citrusy, ibišek, muškátový oříšek a kmín. Vytvořil ji Christopher Sheldrake a na…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
