Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry Her London Dream EDP, 100 ml
od 1 640 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 100 ml
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Creed Aventus For Her EDP 30 ml
od 3 239 Kč
108 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Tato chyprově-ovocná vůně od značky Creed dostala název Aventus For Her. Vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny výjimečné ženy, které milují výjimečné vůně. Kombinuje v sobě ovoce, koření a…
Juliette Has A Gun Sunny Side Up W EDP, 100 ml
od 1 197 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vůně působí jako léčba nezapomenutelnými, ale zároveň prchavými okamžiky radosti. Je svobodná a povznášející, jako horké dny, během kterých nám připadá, že slunce nikdy nezapadne a čas se…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 50 ml
od 745 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 100 ml
od 318 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Rochas Tocade W EDT, 100 ml
od 643 Kč
6,43 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tocade - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Mladistvá a živá vůně na teplém vanilkovém základě pro hravou a spontánní ženu. Svěží, mírně sladká, květinová dámská vůně s jemným orientálním…
Afnan Souvenir Floral Bouquet EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet je květinově laděná vůně, která přináší esenci rozkvetlé zahrady a osloví především ženy hledající jemnou a elegantní vůni. Její složení je…
French Avenue Sh'mallow Fluff W EDP 100 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda French Avenue Sh’mallow Fluff je hravá a sofistikovaná vůně, která osloví ženy hledající sladkou a zároveň elegantní kompozici. Její vůně se rozvíjí v několika vrstvách, které…
Victoria's Secret Neon Tropic tělový sprej 250 ml
od 317 Kč
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Tělový sprej se svěží a exotickou vůní přenáší nositelku do tropického ráje plného vzrušující energie a radosti. Jeho květinově-ovocná kompozice je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, …
Khadlaj Desert Rose W P 100 ml
od 326 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Desert Rose od Khadlaj je parfémovaná voda, která přináší jemnou, ale zároveň odvážnou a smyslnou vůni pro každou ženu. Vyniká spojením šťavnatého ovoce, něžných květin a hřejivého, gurmánského…
Thierry Mugler Alien Extraintense W EDP 30 ml plnitelný flakon
od 1 188 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Thierry Mugler Alien Extraintense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší intenzivní a výraznou vůni. Tato vůně je součástí legendární řady Alien a je navržena pro moderní ženu, která se…
Al Haramain L'Aventure Gold W EDP 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Al Haramain L'Aventure Gold je ideální volbou pro ty, kteří hledají vyváženou a sofistikovanou vůni. Tento produkt, který navazuje na úspěch svého předchůdce Al Haramain…
Emanuel Ungaro Cosmic W EDP, 90 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Emanuel Ungaro Cosmic je parfémová voda, která se vyznačuje svou jedinečnou kombinací květinových a kořenitých tónů. Tato parfémová voda je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež je zároveň…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 100 ml
od 1 118 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet W EDP, 50 ml
od 1 436 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Mon Guerlain Sparkling Bouquet ve vás probudí vaši osobní jiskru. Parfémovaná voda, díky které svou radostí a úsměvem nakazíte celý svět. Ovocná a svěží orientální vůně…
Moncler Pour Femme EDP, 100 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Vůně Moncler Pour Femme je nejprve pudrově svěží, pak smyslně květinová, až se rozloží do návykových akordů horských dřevin. Odráží jedinečnost přírody v kombinaci s moderními technologiemi. Je…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 125 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 30 ml
od 536 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Creed Love in Black W EDT 75 ml
od 3 747 Kč
50 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Značka Creed odhalila další ze svých parfémů Creed Love in Black v roce 2008. Vůně se nechala inspirovat bývalou první dámou Jacqueline Kennedy, její charakteristické hnědé vlasy vyčesané do…
Rasasi Egra for Women EDP, 100 ml
od 266 Kč
2,66 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Rasasi Egra for Women je pikantní květinová vůně pro ženy. Je určena pro opravdu zralé a moderní ženy, které si potrpí na luxus.
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 50 ml
od 280 Kč
5,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Hlava bergamot, mandarinka, jablko, orchidej Srdce pačuli, růžové a cedrové dřevo Základ ambra, pižmo Svůj první parfém představila hvězda kultovního seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker. …
Zimaya Infrad Luxe Edition M EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Infrad Luxe je parfémovaná voda zaměřená na ženy, které si oblíbily orientální a vanilkové tóny. Její sladká a smyslná kompozice vytváří bohaté a hřejivé aroma, ideální pro ty, kdo preferují…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 75 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
I v srdci města může rozkvést voňavá květina. Dámská parfémovaná voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší ikonickou růžovo-pižmovou vůni obohacenou o neotřelé akcenty žluté…
Xerjoff XJ 17/17 Elle W EDP 100 ml
od 7 096 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda XJ 17/17 Elle od Xerjoff je určena pro ženy, které hledají smyslnou a výraznou vůni. Tato orientálně-květinová kompozice byla uvedena na trh v roce 2007. Vůně je…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 50 ml
od 744 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Ajmal Aristocrat For Her EDP 75 ml
od 636 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Svádění je hra a neodolatelná vůně je ženskou zbraní, se kterou budete mít vždy navrch. Parfémovaná voda Ajmal Aristocrat vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít…
Montale Paris Ristretto Intense Café EDP 100 ml
od 1 861 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Unisex parfém Montale Ristretto Intense Café zaručí, že se vás vaše okolí nejednou zeptá, čím že to voníte. Jeho sofistikovaná vonná kompozice zkrátka zamotá hlavu všem kolemjdoucím. Orientální…
Juicy Couture Oui W EDP 100 ml
od 777 Kč
7,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ve světe Juicy Couture je vše o tom říkat ano věcem, ve které věříte: v lásku, dobrodružství a vaší vlastní duši. Parfém Juicy Couture Oui je květinová, ovocná vůně představená v roce 2018. …
Liu.Jo Lovely U W EDP, 30 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Liu.Jo Lovely U W EDP, 50 ml
od 239 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Paris Hilton Can Can Burlesque EDP 100 ml
od 558 Kč
5,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque je parfémovaná voda pro ženy inspirovaná Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Originální kompozitní variace, která vypráví nasládlý příběh plný čerstvosti a…
Lolita Lempicka So Sweet W EDP, 50 ml
od 420 Kč
8,40 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Sladká, ovocná, pižmová, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - višně, madrainka, maliny Srdce - růže, iris, angelika Základ - pižmo, kašmír,...
Elizabeth Arden Pretty EDP, 100 ml
od 153 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfém Elizabeth Arden Pretty vás obklopí a donutí se usmívat. Dokonalá tečka, neviditelný doplněk, se kterým se budete vždy cítit krásná. Pretty je energická květinová vůně s výjimečným šarmem.
Prada Infusion De Fleur d´Oranger W EDP, 100 ml
od 2 280 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Prada Infusion De Fleur D´Oranger - parfémová voda . Prada Infusion de Fleur d´Oranger je první limitovanou vůní v sérii nazvané Ephemeral Infusion Collection. Spojuje v sobě prvky vůně Infusion…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 50 ml
od 379 Kč
7,58 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Incanto Charms je nový dámský parfém od Salvatore Ferragamo, který okouzlí všechny vaše smysly a zavede vás do čarokrásných krajin kypících barvami. Je to most do imaginárních vesmírů, …
Philipp Plein Plein Fatale W EDP 50 ml
od 417 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Výrobce: Philipp Plein Typ produktu: Parfémovaná voda Plein Fatale od Philipp Plein je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Spadá do kategorie květinově ovocných…
Iceberg Twice Rosa W EDT, 75 ml
od 214 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Pletenou, sportovní, džínovou či koženou módu italské značky Iceberg si zamilovaly i Paris Hilton a Pamela Anderson. Jejich i vaše vonné touhy jistě naplní toaletní voda Iceberg Twice Rosa…
Chopard Bigaradia W EDP, 40 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato vůně vás zahalí do vůně plné citrusových tónů a povzbudí vaše smysly. Vůně je ideální volba pro svobodomyslnou ženu. Hlava - hořký…
Shiseido Ginza Intense W EDP, 50 ml
od 826 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Shiseido Ginza Intense je určena pro ženy, které hledají květinově-ovocnou vůni. Tento parfém je součástí kolekce inspirované čtvrtí Ginza v japonském Tokiu, která je známá svým…
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 80 ml
od 499 Kč
6,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 80 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Jean-Louis Scherrer Scherrer 1979 W EDT 100 ml
od 967 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Doplňte své večerní šaty šperkem, který nikdy nevyjde z módy – dokonalou vůní. Toaletní voda pro ženy Jean-Louis Scherrer Scherrer 1979 vás obklopí aurou tajemné smyslnosti. Díky svému…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache W EDT, 50 ml
od 601 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache je prezentována v moderní červené lahvičce. Tato toaletní voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž…
TOUS Oh! The Origin W EDP 100 ml
od 736 Kč
7,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Tous Oh! The Origin je vůně pro ženu s delikátním dotykem překvapení. Značka, která vždy přináší emoce, aby nás ohromila detaily a návratem ke klasice. Květinově pižmová vůně, zdůrazněna růžovým…
Diptyque L´Ombre Dans L´Eau W EDT, 50 ml
od 2 097 Kč
42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Zelená, ovocná, aromatická, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1983. Hlava - pomeranč, ambra, bergamot Srdce - lístky černého rybízu, pižmo, černý rybíz Základ - růže, …
Juicy Couture Rock The Rainbow Bye Bye Blues W EDT 75 ml
od 302 Kč
4,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Citrusová, ambrová, vodní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - vodní tóny, vodní ovoce, citron Srdce - květinové tóny Základ - ambra, naplavené dřevo, pižmo
Jimmy Choo L’Eau W EDT 40 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Jimmy Choo L’Eau je zářivá, elegantní a zároveň lehce vyzývavá toaletní voda, která se stane vaším osobním podpisem ženskosti. Dámská toaletní voda Jimmy Choo L’Eau je vyjádřením moderní…
Cuba City New York W EDP 35 ml
od 49 Kč
1,40 Kč/ml- Parfémová voda
- 35 ml
Dámská parfémová voda. Tabáková vůně pro ženy. Vhodná na denní nošení.
Laura Biagiotti Roma Rosa W EDT, 50 ml
od 400 Kč
8 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Vanilková, ovocná, květinová, růžová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Složení Hlava - bergamot, divoké plody Srdce - jasmín, neroli, pivoňka, růže Základ - mošus, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
