Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphires W EDT, 100 ml
od 285 Kč
2,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Diamonds And Saphires od Elizabeth Taylor je romantická vůně s lehkým závanem orientu. Jasmín a ylang-ylang tvoří velmi svůdné srdce. V první řadě ucítíte vůni konvalinek, v poslední řadě vás…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 353 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…
Roja Parfums Scandal Pour Femme P, 50 ml
od 5 050 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roja Parfums Scandal Pour Femme je dámský parfém vytvořený renomovaným parfémářem Roja Dove a uvedený na trh v roce 2007. Tato vůně je určena ženám, které hledají sofistikovanou a smyslnou vůni…
Lanvin Modern Princess in Jeans W EDP, 90 ml
od 710 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Lanvin Modern Princess in Jeans je parfémovaná voda pro ženy, která přináší květinovou vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou osobnost a jít…
Juliette Has a Gun Mmmm... W EDP 50 ml
od 928 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Niche
Parfémovaná voda Juliette has a gun Mmmm... je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Hlava - neroli Srdce - jasmín pravý (arabský), kosatec, malina, …
Juliette Has A Gun Lady Vengeance W EDP, 50 ml
od 1 006 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- 50 ml
Juliette Has A Gun Lady Vengeance. Juliette Has A Gun Lady Vengeance EDP 50ml W u Vás do 24 hodin. Parfémy Juliette Has A Gun Lady Vengeance EDP 50ml W skladem. Juliette Has A Gun Lady Vengeance…
Juliette Has A Gun Lady Vengeance W EDP, 100 ml
od 1 342 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- 100 ml
Juliette Has a Gun Lady Vengeance je neobyčejně svůdná dámská vůně, která je jako stvořená pro vášnivé moderní ženy. Bohatá kompozice vůně nenechá žádného muže klidným. Umocněte svůj sex-appeal…
Elizabeth Arden Untold W EDP, 100 ml
od 474 Kč
4,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Ovocno-květinová vůně Elizabeth Arden Untold byla představena v roce 2013. Parfém Untold je určen pro moderní ženy, které se chtějí cítit krásně a přirozeně každý den. Okouzlující kompozice…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 50 ml
od 1 522 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Jour d´Hermes je tajemná vůně pro elegantní a smyslnou ženu. Hermes se rozhodl nedat přesné informace o složkách v tomto parfému. Samotný parfumér Jean-Claude Ellena řekl o vůní: "Chtěl jsem…
Al Haramain Belle Rouge W EDP 75 ml
od 291 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Al Haramain Belle Rouge poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 30 ml
od 747 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Guess Seductive Charm W EDT 75 ml
od 437 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si šarmantní dámskou toaletku s ovocnou hlavou, květinovým srdcem a dřevitým základem obohaceným afrodiziakálním pižmem. Elegantní toaletní voda s promyšlenou a uspořádanou strukturou…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Dew W EDP, 100 ml
od 1 319 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Parfémovaná voda Viktor & Rolf Flowerbomb Dew vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Jde o chypre a květinovou vůni…
Burberry Her London Dream EDP, 100 ml
od 1 640 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 100 ml
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Creed Aventus For Her EDP 30 ml
od 3 239 Kč
108 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Tato chyprově-ovocná vůně od značky Creed dostala název Aventus For Her. Vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny výjimečné ženy, které milují výjimečné vůně. Kombinuje v sobě ovoce, koření a…
Juliette Has A Gun Sunny Side Up W EDP, 100 ml
od 1 197 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vůně působí jako léčba nezapomenutelnými, ale zároveň prchavými okamžiky radosti. Je svobodná a povznášející, jako horké dny, během kterých nám připadá, že slunce nikdy nezapadne a čas se…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 50 ml
od 745 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 100 ml
od 318 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Rochas Tocade W EDT, 100 ml
od 643 Kč
6,43 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tocade - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Mladistvá a živá vůně na teplém vanilkovém základě pro hravou a spontánní ženu. Svěží, mírně sladká, květinová dámská vůně s jemným orientálním…
Afnan Souvenir Floral Bouquet EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet je květinově laděná vůně, která přináší esenci rozkvetlé zahrady a osloví především ženy hledající jemnou a elegantní vůni. Její složení je…
French Avenue Sh'mallow Fluff W EDP 100 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda French Avenue Sh’mallow Fluff je hravá a sofistikovaná vůně, která osloví ženy hledající sladkou a zároveň elegantní kompozici. Její vůně se rozvíjí v několika vrstvách, které…
Victoria's Secret Neon Tropic tělový sprej 250 ml
od 317 Kč
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Tělový sprej se svěží a exotickou vůní přenáší nositelku do tropického ráje plného vzrušující energie a radosti. Jeho květinově-ovocná kompozice je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, …
Khadlaj Desert Rose W P 100 ml
od 326 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Desert Rose od Khadlaj je parfémovaná voda, která přináší jemnou, ale zároveň odvážnou a smyslnou vůni pro každou ženu. Vyniká spojením šťavnatého ovoce, něžných květin a hřejivého, gurmánského…
Thierry Mugler Alien Extraintense W EDP 30 ml plnitelný flakon
od 1 188 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Thierry Mugler Alien Extraintense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší intenzivní a výraznou vůni. Tato vůně je součástí legendární řady Alien a je navržena pro moderní ženu, která se…
Al Haramain L'Aventure Gold W EDP 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Al Haramain L'Aventure Gold je ideální volbou pro ty, kteří hledají vyváženou a sofistikovanou vůni. Tento produkt, který navazuje na úspěch svého předchůdce Al Haramain…
Emanuel Ungaro Cosmic W EDP, 90 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Emanuel Ungaro Cosmic je parfémová voda, která se vyznačuje svou jedinečnou kombinací květinových a kořenitých tónů. Tato parfémová voda je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež je zároveň…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 100 ml
od 1 118 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet W EDP, 50 ml
od 1 436 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Mon Guerlain Sparkling Bouquet ve vás probudí vaši osobní jiskru. Parfémovaná voda, díky které svou radostí a úsměvem nakazíte celý svět. Ovocná a svěží orientální vůně…
Moncler Pour Femme EDP, 100 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Vůně Moncler Pour Femme je nejprve pudrově svěží, pak smyslně květinová, až se rozloží do návykových akordů horských dřevin. Odráží jedinečnost přírody v kombinaci s moderními technologiemi. Je…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 125 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 30 ml
od 536 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Creed Love in Black W EDT 75 ml
od 3 747 Kč
50 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Značka Creed odhalila další ze svých parfémů Creed Love in Black v roce 2008. Vůně se nechala inspirovat bývalou první dámou Jacqueline Kennedy, její charakteristické hnědé vlasy vyčesané do…
Rasasi Egra for Women EDP, 100 ml
od 266 Kč
2,66 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Rasasi Egra for Women je pikantní květinová vůně pro ženy. Je určena pro opravdu zralé a moderní ženy, které si potrpí na luxus.
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 50 ml
od 280 Kč
5,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Hlava bergamot, mandarinka, jablko, orchidej Srdce pačuli, růžové a cedrové dřevo Základ ambra, pižmo Svůj první parfém představila hvězda kultovního seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker. …
Zimaya Infrad Luxe Edition M EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Infrad Luxe je parfémovaná voda zaměřená na ženy, které si oblíbily orientální a vanilkové tóny. Její sladká a smyslná kompozice vytváří bohaté a hřejivé aroma, ideální pro ty, kdo preferují…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 75 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
I v srdci města může rozkvést voňavá květina. Dámská parfémovaná voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší ikonickou růžovo-pižmovou vůni obohacenou o neotřelé akcenty žluté…
Xerjoff XJ 17/17 Elle W EDP 100 ml
od 7 096 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda XJ 17/17 Elle od Xerjoff je určena pro ženy, které hledají smyslnou a výraznou vůni. Tato orientálně-květinová kompozice byla uvedena na trh v roce 2007. Vůně je…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 50 ml
od 744 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Ajmal Aristocrat For Her EDP 75 ml
od 636 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Svádění je hra a neodolatelná vůně je ženskou zbraní, se kterou budete mít vždy navrch. Parfémovaná voda Ajmal Aristocrat vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít…
Montale Paris Ristretto Intense Café EDP 100 ml
od 1 861 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Unisex parfém Montale Ristretto Intense Café zaručí, že se vás vaše okolí nejednou zeptá, čím že to voníte. Jeho sofistikovaná vonná kompozice zkrátka zamotá hlavu všem kolemjdoucím. Orientální…
Juicy Couture Oui W EDP 100 ml
od 777 Kč
7,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ve světe Juicy Couture je vše o tom říkat ano věcem, ve které věříte: v lásku, dobrodružství a vaší vlastní duši. Parfém Juicy Couture Oui je květinová, ovocná vůně představená v roce 2018. …
Liu.Jo Lovely U W EDP, 30 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Liu.Jo Lovely U W EDP, 50 ml
od 239 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Paris Hilton Can Can Burlesque EDP 100 ml
od 558 Kč
5,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque je parfémovaná voda pro ženy inspirovaná Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Originální kompozitní variace, která vypráví nasládlý příběh plný čerstvosti a…
Lolita Lempicka So Sweet W EDP, 50 ml
od 420 Kč
8,40 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Sladká, ovocná, pižmová, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - višně, madrainka, maliny Srdce - růže, iris, angelika Základ - pižmo, kašmír,...
Elizabeth Arden Pretty EDP, 100 ml
od 153 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfém Elizabeth Arden Pretty vás obklopí a donutí se usmívat. Dokonalá tečka, neviditelný doplněk, se kterým se budete vždy cítit krásná. Pretty je energická květinová vůně s výjimečným šarmem.
Prada Infusion De Fleur d´Oranger W EDP, 100 ml
od 2 280 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Prada Infusion De Fleur D´Oranger - parfémová voda . Prada Infusion de Fleur d´Oranger je první limitovanou vůní v sérii nazvané Ephemeral Infusion Collection. Spojuje v sobě prvky vůně Infusion…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 50 ml
od 379 Kč
7,58 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Incanto Charms je nový dámský parfém od Salvatore Ferragamo, který okouzlí všechny vaše smysly a zavede vás do čarokrásných krajin kypících barvami. Je to most do imaginárních vesmírů, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
