Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Amouage Jubilation 25 W EDP, 100 ml
od 5 625 Kč
56 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Smyslná vůně Amouage Jubilation 25 for Woman Vás upoutá nádherným složením, kde si mísí ty nejvybranější složky. Úvodní tóny nabízejí jemnou vůni růže, která je obohacena o šťavnatý citrón a…
Dolce & Gabbana Dolce Shine W EDP, Tester 75 ml
od 834 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Okamžik, kdy první jarní paprsky po dlouhé zimě zahřejí vaši tvář, v sobě uzamyká zářivá parfémovaná voda pro ženy Dolce & Gabbana Dolce Shine. Oslnivá vůně vás přiměje k úsměvu a projasní den…
Chanel Gabrielle Essence W EDP, Tester 100 ml
od 3 495 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 50 ml
od 343 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch je dámskou toaletní vodou, která nabízí nevšední kombinaci vůní a je určena těm, kdo hledají osvěžující a hravou esenci. Tento parfém je ideální volbou…
MEXX Summer Daydream W EDT 40 ml
od 293 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Letní parfémovaná voda Mexx Summer Daydream je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a energickou vůni na teplé dny. Její květinově-ovocná kompozice přináší lehký a ženský charakter, …
Nino Cerruti Image W EDT 75 ml
od 406 Kč
5,41 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 75 ml
Rafinovaná a zároveň elegantní, přesně taková je vůně toaletní vody pro ženy Nino Cerruti Image. Citrusově aromatická vonná kompozice spatřila světlo světa v roce 2000 a za jejím vznikem stojí…
Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom EDP, Tester 100 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Okamžitý příval pozitivity vás zasáhne ihned, když se dámská parfémovaná voda Zadig & Voltaire This Is Her! Vibes Of Freedom setká s vaší kůží. S touto vůní nikdo nepřehlédne váš sexappeal a…
Eisenberg I Am W EDP, 100 ml
3 256 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Eisenberg I Am je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu. Vůně je vhodná na…
TOUS LoveMe The Silver W EDP, 90 ml
1 933 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
TOUS LoveMe The Silver zdůrazní vaši ženskost a okouzlí vás jedinečnou, osobitou vůní. Květinová, ovocná a pižmová vůně nás hypnotizuje již od prvních tónů, stejně jako stříbrná barva flakonu, …
La Rive Her Choice W EDP, 100 ml + deospray 150 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
La Rive Her Choice W EDP Produktem je dámská parfémovaná voda Her Choice od značky La Rive. Tato vůně je inspirována parfémem My Way od Giorgio Armani a nabízí harmonickou kompozici, která…
Bruno Banani Magic Woman EDT, 50 ml sprej
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Ovocná a květinová toaletní voda pro ženy, která v sobě spojuje svěží a svůdné tóny, je vhodná pro ty, kdo chtějí zaujmout a okouzlit své okolí. Vůně je navržena tak, aby podtrhla přirozenou…
MEXX Whenever Wherever W EDT, 30 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Whenever Wherever je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, hrušku a lístky konvalinky. V srdci ucítíte mirabelku, rebarboru, jasmín a fialku. Kompozici uzavírá pižmo, …
La Rive Saffira W EDP, 90 ml + deodorant sprej 150 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Saffira W EDP - Dárkový set parfémované vody a deodorantu Dárkový set La Rive Saffira W EDP obsahuje 90 ml parfémované vody a 150 ml deodorantu. Parfémovaná voda zaujme…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, Tester 100 ml
od 2 761 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Dicora Urban Fit NYC For Her EDT 150 ml
660 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Dámská toaletní voda Dicora Urban Fit NYC For Her je navržena pro ženy, které si cení dynamického a moderního životního stylu. Vůně v sobě nese esenci kosmopolitního prostředí New Yorku, kde se…
Aristea Diamond Your Way EDP 65 ml
399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Aristea Diamond Your Way je parfémovaná voda pro ženy, která je inspirována vůní My Way od Armani. Tento produkt je určen pro ženy, které jsou zvídavé, otevřené světu a chtějí poznávat nové…
Puma Time To Play Woman EDT, 40 ml + kabelka
670 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Puma Time To Play Woman je květinově-ovocná vůně pro aktivní ženy, které milují sport a trendy vůně. Na trh byla uvedeny v roce 2014.
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, Tester 90 ml
od 1 299 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia W EDT, 75 ml
od 1 235 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 75 ml
Citrusová vůně Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia byla uvedena na trh na přelomu jara a léta 2020. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Vůně je stvořená pro každodenní…
Cacharel Amor Amor W EDT, Tester 100 ml
od 592 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
AVON Today Tomorrow Always Today for Her EDP, 50 ml
399 Kč
7,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Vůně této parfémové vody je složená z několika hlavních složek. Hlava je tvořena neroli, což je esence z květů pomerančovníku. Tato složka dodává vůni svěží a jemně květinový tón. Srdce vůně…
Guerlain La Petite Robe Noir Intense W EDP, 100 ml
od 1 822 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Nechte 100% originální Women's Perfume La Petite Robe Noire Guerlain EDP intense , aby vás překvapil a zdůraznil vaši ženskost, používejte dámský parfém s jedinečnou a osobitou vůní. Objevte …
Hugo Boss Deep Red W EDP, Tester 90 ml
849 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Osobitá parfémovaná voda Hugo Deep Red značky Hugo Boss vám okamžitě zajistí pocit výjimečnosti. Odhoďte pravidla všedních dní a nechte se zahalit čistou energií ženství a smyslnosti! Hlava -…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, Tester 100 ml
od 745 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir W EDP, 100 ml
od 2 133 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Vaše vnitřní krása možná není očím viditelná, ale parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir ji dokáže zvýraznit a stane se tak na vás nepřehlédnutelnou. Odhalte svou přirozenou…
Michalsky Berlin Sunshine W EDP 25 ml
od 144 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Michalsky Berlin Sunshine přináší do světa dámských vůní harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, která evokuje pocit slunečného dne. V úvodu se rozvíjí pikantní…
Ellis Brooklyn Apple Love W EDP 10 ml
890 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Ellis Brooklyn Apple Love je parfémová voda pro ženy, která v sobě skrývá energii, sofistikovanost a bezstarostnost New Yorku. Tato vůně je jako milostný dopis tomuto městu, které je plné…
Tom Tailor True Values for Her EDP, 50 ml
od 820 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tom Tailor True Values for Her propojuje květinové, ovocné a zelené tóny. Jemný citrusový úvod vůně, kterému kralují pomerančové listy, je předehrou k něžně květinovému srdci s ovocnými…
Helene Fischer That´s Me W EDP 50 ml
od 488 Kč
9,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Neskrývejte svou vášnivou stránku osobnosti. Dámská parfémovaná voda Helene Fischer That's Me je nabitá vzrušením, touhou a provokací a naladí na smyslnou notu vás i všechny kolem. Hlava -…
Karl Lagerfeld Fleur de Pecher W EDP, Tester 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2017 Dámská vůně s květem broskve obléká pokožku do sametové elegance. Legendární návrhář ji utkal z ovocných, květinových a pižmových nót. Nová…
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 100 ml + EDP 5 ml + tělové mléko 100 ml +…
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + 5 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 877 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Creed Carmina W EDP 75 ml
od 6 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Creed Carmina je parfémová voda, která v sobě spojuje dřevité a květinové tóny. Je určena pro ženy, hledají odvážnou a smyslnou vůni, která podtrhne jejich půvab a vytříbený vkus. Carmina se…
Guess Iconic W EDP, 30 ml
od 903 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 30 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Replay Essential W EDT, Tester 60 ml
689 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 60 ml
Replay Essential je dámský parfém plný dobré nálady a spontánnosti. Ovocno-květinový mix kombinuje tóny sicilského bergamotu, zeleného jablka, černého rybízu, frézie a divokého hlohu. Základ…
Versace Versense W EDT, 2x 30 ml
923 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Khadlaj Pistachio Musky W EDP 100 ml
190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Pistachio Musky od značky Khadlaj je navržena tak, aby nabídla jemnou a osvěžující vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tento produkt neobsahuje alkohol, což…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Pop W EDT 75 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Pop je určena pro ženy, které hledají vůni, která dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost a charisma. Tento parfém je kombinací jemnosti a síly, …
Chanel Coco Mademoiselle L'Eau Privée W EDT, 100 ml
od 2 620 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Chanel Coco Mademoiselle L'Eau Privée je luxusním produktem od francouzského výrobce Chanel. Tato toaletní voda je charakterizována jako orientální květinová vůně, což znamená, že…
Parfums De Marly Valaya W EDP, 30 ml
od 4 430 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Niche
Parfémovaná voda Parfums De Marly Valaya vnáší do prostoru ženskost a intimitu zapomenutých dámských spodniček z 18. století a dojem hlubokého nádechu čerstvého vzduchu. Vrací se k dědictví…
Jil Sander Sunlight Lumiere W EDP 40 ml
1 111 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 40 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Jil Sander Sunlight Lumière je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Christian Dior J'adore W EDT, 100 ml
od 2 899 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Christian Dior Jadore je extrémně ženská, průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností. Ženy jí podlehly! Řekly Jadore a zamilovaly se. Objevily nové dimenze svých…
JOOP! Wow for Women EDT, 60 ml
od 609 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Toaletní voda se otevírá omamnou vůní delikátních malin, jež jsou zasypány okvětními plátky růží. Elegantní a svůdné aroma rudých růží naplňuje i celé srdce toaletní vody. Závěrečné tóny…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, Tester 100 ml
2 988 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 5 ml
299 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra Pour Elle W EDP 50 ml
od 180 Kč
3,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra Pour Elle je neobyčejně smyslná a návyková vůně, kterou si zamilujete vy i vaše okolí. Květinovo-dřevitá vůně pro smyslnou ženu, která je vhodná na…
Versace Yellow Diamond W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 895 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Versace Woman EDP, Tester 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Versace Woman je vkusná a velmi svůdná vůně pro ženu s moderním smyslem pro krásu. Bohatá a dokonalá vůně pro většinu příležitostí. Noste ji přes den nebo i večer, vždy bude skvělá a společně…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
