Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Dolce & Gabbana The One Gold Intense W EDP, Tester 75 ml
od 1 052 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Jen o některých vůních je možné říci, že jsou těmi pravými. Jednou z vůní, která si snadno získá vaše srdce, je i vůně parfémované vody pro ženy Dolce & Gabbana The One Gold Intense, která je…
Chanel Chance Eau Vive W EDT, Tester 100 ml
od 2 887 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Chance Eau Vive - toaletní voda s rozprašovačem - TESTER - bez krabičky 100 ml. Chance Eau Vive od světoznámé značky Chanel je svěží a energická vůně pro dívky a ženy, která vás překvapí dotekem…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 100 ml + tělový krém 100 ml
1 390 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a elegantní dámská parfémovaná voda Elizabeth Arden White Tea je určena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň osvěžující vůni. Tato parfémovaná voda se vyznačuje harmonickou kombinací…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte W EDP, 40 ml
od 1 517 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte je intenzivní a mnohovrstevnatá vůně, která oslavuje krásu přírody prostřednictvím vzácného jevu superkvetení. Vzniká jako harmonické…
Jimmy Choo Floral W EDT, Tester 90 ml
od 676 Kč
7,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Paco Rabanne Fame W P, náplň 200 ml
od 2 961 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Givenchy Irresistible W EDT, 80 ml
od 1 761 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Uvolněte se, nechte věci plavat a užijte si nová propojení – s druhými i sama se sebou. Potřebnou energii vám k tomu kdykoli dodá toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible. Přijměte její…
Versace Dylan Purple W EDP, Tester 100 ml
1 271 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Versace Eros pour Femme EDT, Tester 100 ml
1 026 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
KATY PERRY Indi W EDP, 30 ml
283 Kč
9,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Fougerové vůně
- 30 ml
KATY PERRY Indi byla uvedena na trh v roce 2017 a představuje vyjádření individuality a osobního příběhu. Katy Perry prostřednictvím této vůně vybízí k oslavě jedinečnosti a odlišnosti, které…
Icandy Beauty Lychee 59 W P 100 ml
890 Kč
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Lychee 59 představuje svěží a moderní vůni, která kombinuje ovocné, květinové a pižmové tóny. Její lehká intenzita zajišťuje příjemné nošení po celý den, aniž by byla příliš…
Oriflame All or Nothing pafrém 50 ml
999 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Žijte naplno s All or Nothing, neodolatelným orientálním parfémem, na nějž nelze zapomenout. Hlavní slovo v něm má kouzelná osobnost úchvatného akordu čisté vanilky, který se mísí s přepychovou…
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune W EDT, náplň 200 ml
od 3 550 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune W EDT Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune je toaletní voda, která je součástí kolekce Aqua Allegoria. Tato kolekce oslavuje krásu přírody a nabízí vůně plné…
Gucci Envy Me W EDT, 100 ml
od 1 700 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Envy Me od značky Gucci je určená pro ženy, které milují samy sebe a dokáží si život vychutnávat naplno. Rozmazlete se i vy touto luxusní vůní a propadněte sladkému…
Lancôme La Vie Est Belle En Rose W EDT, 50 ml
od 1 815 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vůně je svěží a květinová. Počáteční tóny bergamotu a červených plodů vás okouzlí, srdce z pivoňky a růže dodá vůni neodolatelnou přitažlivost. Vůně je oděná do elegantního flakónu s růžovým…
Rochas Audace W EDP, 90 ml
od 1 832 Kč
20 Kč/ml- Tester
- 90 ml
Rochas Audace W EDP Rochas Audace W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. Tento parfém je vhodný pro každodenní nošení i speciální…
Lattafa Ana Abiyedh Poudrée W EDP, 60 ml
421 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Lattafa Ana Abiyedh Poudrée je jemná, sladká, pudrová vůně, plná čistoty a hebkosti. Vůni otevírá smyslný tón růží, ke kterému se připojují orientální kořenité tóny nagarmothy, …
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT, 50 ml
od 697 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda s květinovou a citrusovou vůní je vhodná pro ženy, které hledají svěží a jemné vyjádření své osobnosti. Vůně se otevírá tóny hrušky, mandarinky a bergamotu, které vytvářejí…
Kiehl's Original Musk U EDT 50 ml
od 1 144 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Kiehl's vůně Original Musk obsahuje extrakt z bergamotového nektaru, pomerančového květu a pižma. Následuje jemný květinový buket růže, lilie, ylang-ylang a neroli. Nakonec přechází do…
Calvin Klein Reveal W EDP, 100 ml
od 1 398 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Parfémová voda Reveal je nová vůně od Calvin Klein. Je to vůně smyslně-orientální. Vůně sluncem políbená kůže, kterou omývají vlny s mořskou solí. Letní západ slunce, ramena schovávající se v…
MEXX Ice Touch W EDT, 15 ml
od 122 Kč
8,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 15 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
DKNY Be Delicious 100% W EDP, 30 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda DKNY Be Delicious 100% byla představena v roce 2021. Čeká na vás podmanivá květinově-ovocná vonná kompozice s intenzivními akordy sladké hrušky. Vše se ukrývá ve…
adidas Fruity Rhythm W EDT, 30 ml
od 79 Kč
2,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Sršíte pulzující a energickou pink náladou? Vaší ideální společnicí bude vůně Fruity Rhythm a na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy podtrhne každý váš…
Chanel No. 19 W EDT, Tester 100 ml
od 2 776 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Chanel No. 19 - (TESTER) toaletní voda (naplnitelný). Kolekce Chanelu z roku 1970, je kombinací osvícení a sofistikace, pro světovou parfumérii se stal testem složení. Míchá světlo s vůní…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 680 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Versace Versense W EDT, 30 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 459 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 10 ml
610 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …
Jil Sander Sunlight W EDP, 40 ml
od 645 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 40 ml
Parfémovaná voda Jil Sander Sunlight je příběhem o sebevědomím zářící ženě, která – stejně jako světlo samotné – nic neskrývá a oslňuje vše ve svém okolí. Z počátku vás osvěží záplava šťavnatého…
Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP, 50 ml
od 2 025 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém GUERLAIN Shalimar Essence je dlouholetým symbolem značky GUERLAIN, kterou proslavil svou bohatou historií a charakteristickou vůní již před sto lety. Tato intenzivní varianta, známá jako…
Prada Paradoxe W EDP, náplň 100 ml + plnitelný flakon 50 ml
3 943 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada Paradoxe W EDP je parfémovaná voda, která představuje výrazný doplněk pro každodenní nošení. Tento produkt od renomované značky Prada přináší komplexní vonný zážitek, který je vhodný jak…
Marina De Bourbon Royal Marina Rubis W EDP, 50 ml
999 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Royal Marina Rubis je parfém inspirovaný dědictvím francouzských královských rodin. Stejně jako Royal Marina Turquoise je i Rubis zaměřen na ženy, které milují pocit luxusu a honosnosti. To už…
Narciso Rodriguez For Her Forever EDP, 100 ml
od 3 321 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Narciso Rodriguez představuje parfémovanou vodu For Her Forever, která byla vytvořena k příležitosti výročí ikonické řady For Her. Tato vůně je oslavou ženského půvabu a elegance, přičemž nabízí…
MEXX Fresh Splash For Her EDT, 30 ml
od 300 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 30 ml
Svěží MEXX Fresh Splash je perfektní pro udržení každodenní svěžesti. Díky technologii Time Release se vůně uvolňuje postupně, tudíž se můžete cítit svěží po celý náročný den. Je ideální pro…
Britney Spears Fantasy Intimate Edition W EDP , 100 ml
od 621 Kč
6,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Britiney Spears Fantasy Intimate Edition se představuje jako smyslná, romantická a něžná vůně pro ženy. Bohátá vůně Fantasy Intimate Edition s jemnými tóny květin a ovoce probudí všechny Vaše…
Chloé Love Story W EDT, 75 ml
1 100 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 75 ml
Staňte se součástí vášnivého příběhu v romantickém prostředí francouzské metropole. Neodolatelná toaletní voda pro ženy Chloé Love Story není jen dočasným milostným vzplanutím. Je to láska na…
Moschino Femme EDT, 25 ml
od 477 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 25 ml
Moschino Femme je velice zajímavá dlouhotrvající vůně, určená spíše k večernímu nošení. Moschino Femme se otevírá do tónů italského bergamotu, mandarinkové kůry a růžového dřeva. Dále se rozvíjí…
Escada Especially Delicate Notes W EDT, 30 ml
od 809 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Je báječně lehká, světí a delikátní interpretace originální vůně plné růží od značky Escada. ESPECIALLY ESCADA Delicate notes je báječně lehká, světí a delikátní interpretace originální vůně…
Jimmy Choo For Women EDP, Tester 100 ml
od 737 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jimmy Choo For Women je ovocně-květinová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011. Vstupte do světa Jimmy Choo a získejte jedinečnou auru ženské přitažlivosti a smyslnosti. Načerpejte…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml + krém na ruce 30 ml + tělový krém Honey…
282 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Yves Saint Laurent Parisienne W EDP, 90 ml
od 2 087 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Probuďte v sobě vášeň a žijte naplno jako rozená Pařížanka. Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Parisienne je smyslná květinová vůně, která vám poskytne pocit naprosté svobody a vyzradí tajnou…
Jimmy Choo Floral W EDT, 60 ml
od 247 Kč
4,12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 60 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP, 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Název: Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP Výrobce: Maison Alhambra Maison Alhambra Very Velvet Noir je parfémovaná voda, která vznikla pod taktovkou značky Maison Alhambra. Jedná se o…
fenjal Miss Floral Fantasy W EDT 50 ml
od 155 Kč
3,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Toaletní voda Floral Fantasy okouzlí smysly sametovou vůní bohaté kytice z čajových růží, orchidejí a fialek, které probouzejí fantazii. Je rafinovaně sladká po exotickém ovoci a zaujme ovocným…
Esprit Provence Fialka W EDT, 45 ml
169 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Přírodní
- Pižmová vůně
Toaletní voda Esprit Provence Fialka W EDT přináší jemnou a elegantní květinovou vůni, která osloví milovníky klasických a romantických kompozic. Vůně se otevírá svěžími a něžnými tóny fialky, …
Kayali Eden Juicy Apple 01 W EDP, 100 ml
od 2 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Kayali Eden Juicy Apple 01 Kayali Eden Juicy Apple 01 je parfémovaná voda vytvořená pro ženy, které touží po svěží a ovocné vůni. Tento parfém je ztělesněním hravé…
LOEWE Solo Ella Elixir W P, 100 ml
5 890 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
LOEWE Solo Ella Elixir je elegantní volbou pro ženy, které hledají sofistikovanou a vyváženou vůni. Tento parfém byl představen na trh v roce 2023 a přináší unikátní kombinaci tuberózových, …
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 30 ml
od 1 186 Kč
40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
MUSK EDT women 50 ml
296 Kč
1,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Pižmová vůně
- 150 ml
MUSK je toaletní voda dámská. Objem je 50 ml. Teplá vůně, která upoutá nejen spoustu žen kolem vás. Budete sexy a okouzlíte! Vůně je sladká, výrazně mošusová.
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
