Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry For Women EDP, 50 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Jednoduše elegantní, nadčasová a přirozeně krásná – taková je dámská parfémovaná voda Burberry for Women, stejně jako žena, které tato luxusní vůně padne dokonale na míru. Burberry for Women…
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You W EDP, 100 ml
od 1 420 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You - neodolatelná, svůdná vůně plná radosti a něhy. Parfémovaná voda Emporio Armani Because It´s You v sobě ukrývá přirozenou krásu, eleganci a touhu. …
Cacharel Noa W EDT, 100 ml
od 629 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Flakón parfému Cacharel Noa symbolizuje perlu, která evokuje otevřenost a věčnost života. Parfém Cacharel Noa je jako symbol šťastné planety, je jako zeměkoule plná šťastných lidí, kteří chtějí…
Revlon Charlie Silver W EDT, 100 ml
od 102 Kč
1,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie Silver toaletní voda pro ženy 100 ml Charlie Silver je květinově ovocná vůně pro ženy. Šťavnatá meruňka zabalená do okvětních lístků magnólie se ponoří do svěžího, ovocného srdce a nechá…
Yodeyma For You W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůni. Francouzská vůně, přinášející štěstí a úsměv na tváři každé své majitelce. Umožní vám to…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Ironie Pour Femme – Parfémovaná voda 50 ml Parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme nabízí dynamický a kontrastní zážitek pro ženy, které rády objevují nové horizonty. Tento parfém je…
VALAVANI Magnetifico Pheromone Seduction W P, 30 ml
od 799 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pheromone Seduction pro ženy - Magnetifico Power of Pheromones, řada pro ženy. Unikátní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu. Jedinečné složení řady Magnetifico…
Bugatti Bella Donna W EDP , 60 ml
od 427 Kč
7,12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 60 ml
Bugatti Bella Donna je parfémovaná voda, která vnese do vašeho života kousek italského dolce vita. Je plná životního elánu a spontánnosti. Její květinově-ovocné tóny připomínají prosluněný den a…
Escada Magnetism W EDP, 75 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí kůži svěže-orientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu a mandlového květu. Magnetism přináší pocit jedinečné krásy a přirozené sexy…
Cacharel Amor Amor W EDT, 100 ml
od 652 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Guess Guess by Marciano W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po něžnosti s kapkou smyslnosti? Pak jsou tu pro vás parfémy Guess by Marciano, zahalí každou ženu do vůně něžných květin, šťavnatého ovoce a teplého dřeva. Tato smyslná kombinace…
Tesori d'Oriente Fior Di Loto W EDP, 100 ml
od 99 Kč
0,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémová voda Fior Di Loto od značky Tesori d´Oriente je květinová, orientální vůně pro dívky a ženy, které milují dlouhotrvající a výraznější vůně. Nechte se pohltit touto vonnou kompozicí a…
Versace Eros Pour Femme EDP, 50 ml
od 954 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Versace Crystal Emerald W EDP, 50 ml
od 1 370 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
- Pižmová vůně
Versace Crystal Emerald Parfémová Voda pro Ženy, 50 ml Versace Crystal Emerald parfémová voda představuje jemnou a zároveň výraznou volbu pro ženy, které hledají vůni kombinující svěžest a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 30 ml
od 592 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
La Rive Miss Dream Pink EDP 100 ml
od 185 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Miss Dream Pink od značky La Rive je kompozice plná jemné romantiky a ženskosti. Parfémovaná voda, nebo také eau de parfum, je navržena tak, aby přinášela dlouhotrvající…
Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire W EDP, 100 ml
od 1 470 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda La Vie Est Belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských mistrů značky Lancôme a její dlouholeté znalosti v oblasti květinových vůní. Spolu s flakonem…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 200 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 257 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 689 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 30 ml
od 212 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Chanel Chance Eau Splendide W EDP, 50 ml
od 2 417 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chanel Chance Eau Splendide je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Je dílem parfuméra Oliviera Polge a je určena pro ženy, které hledají elegantní a podmanivou vůni…
Victoria´s Secret Bombshell W EDP, 100 ml
od 1 500 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Vůně Bombshell byla vytvořena pro silnou, sebevědomou a sexy ženu. Složení této vůně je lehké a bohaté. Skládá se z jemné směsi pečlivě vybraných složek. Horní tóny otevírají ovocné kapky bobulí…
Clinique Happy W EDP, 100 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Clinique Happy je elegantní, moderní, květinová vůně pro ženy. Je to vůně, která zachycuje pocit štěstí, ve všech podobách, emocích a věku. Je to jiskřící vůně citrusových plodů a bohatství…
Chanel Chance Eau Tendre W EDP, 100 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre je produkt francouzského výrobce Chanel. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Chanel Chance Eau Tendre…
Dior J'adore W EDP, 30 ml
od 1 674 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Dior J'adore je vyjádřením absolutní ženskosti. Moderní a nadčasová vůně je velmi oblíbenou u mnoha žen po celém světě, které tento skvost s nadšením používají již od…
Ariana Grande Cloud W EDP, 100 ml
od 889 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Yodeyma Paris Iris W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma Paris se představuje úvodním tónem, který je výrazný jasmín snoubící se s hřejivým kašmírovým dřevem. Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 30 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 50 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je parfémovaná voda, která přináší smyslnou květinovou vůni pro ženy. Parfém symbolizuje pocit osvěžení a radosti ze života, přičemž zároveň vyzdvihuje…
Calvin Klein Beauty W EDP, 50 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hlava semínka Ambrette Srdce jasmín Základ cedrové dřevo Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její…
Michael Kors Sexy Amber W EDP, 100 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Michael Kors Sexy Amber je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou ženskou krásu a smyslnost. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2013 a za jejím vznikem stojí…
Ralph Lauren Ralph W EDT, 50 ml
od 610 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Svěží květinová vůně Ralph Lauren Ralph vás ihned nadchne svojí neobyčejnou lehkostí a vzdušností. Hravá, svobodomyslná křišťálová vůně roztančí vaši mysl a zaujme vaše okolí. Parfém Ralph je…
Tesori d'Oriente Ayurveda W EDP, 100 ml
od 108 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Ayurveda od značky Tesori d`Oriente je orientální vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2017. Ovocnou hlavu tvoří pomeranč, citron a bergamot. Srdce se skládá z pepře a dalšího koření, …
Givenchy Hot Couture W EDP, 100 ml
od 1 459 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Givenchy Hot Couture je luxusní vůně určená pro ženy, které touží být pravými dámami. Oblečte se do prvotřídního stylu Hot Couture. Žádný muž vám neodolá. Každá žena bude chtít být jako vy. …
Asombroso By Osmany Laffita The Mania W EDP 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Asombroso By Osmany Laffita The Mania for Woman je parfémovaná voda, jež vznikla jako oslava 60. narozenin designéra Osmanyho Lafitty. Tato vůně přináší orientálně-kořeněnou kombinaci s…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 50 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
AVON Far Away Glamour W EDP 50 ml
od 269 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Avon Far Away Glamour, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Parfémovaná voda Avon Far Away Glamour vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 362 Kč
3,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 30 ml
od 1 265 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml + EDP 10 ml
od 1 913 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémová voda Gaultier Divine představuje ambra-květinovou vůni, která oslavuje ženskost a eleganci. Její složení spojuje svěží citrusové tóny, květinovou jemnost a hřejivou smyslnost, čímž…
Revlon Charlie Blue W EDT, 100 ml
od 92 Kč
0,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Revlon Charlie Blue Eau Fraiche je květinová vůně pro ženy, zavedena na trh v roce 1973. Nadčasová a elegantní Revlon Charlie Blue Eau Fraiche pro všechny věkové kategorie.
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy W EDT, 50 ml
od 1 696 Kč
34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2022. Je rozšířením ikonické řady značky Valentino. Podobně jako ostatní vůně ze stejné řady je…
Asombroso by Osmany Laffita for Women EDP, 50 ml
od 1 119 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Kubánské rytmy, horké slunce a šum moře. To vše v sobě skrývá parfémovaná voda Asombroso Eau de Parfum od charismatického módního návrháře Osmanyho Laffity. Dostane vás svou květinovou, dřevitou…
VALAVANI Magnetifico Pheromone Allure W P, 50 ml
od 994 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pheromone Allure pro ženy - Magnetifico Power of Pheromones, řada pro ženy. Unikátní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy. Jedinečné složení řady…
Yodeyma Cheante W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Tato moderní kombinace tónů způsobuje a vytváří parfém s odvážným duchem, který připomíná luxus a eleganci. Citrusová vůně s podtóny vanilky se inspiruje vůní Coco Chanel. Vanilka a pačuli to…
Lancôme Trésor Midnight Rose W EDP, 30 ml
od 825 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Lancome Tresor Midnight Rose je parfémem uvedeným na trh v roce 2011. Jedná se o sametově květinovou vůni s akcenty dřeva. Tresor Midnight Rose je vůní vhodnou zejména pro chladnější dny, kdy se…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
