Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ariana Grande R.E.M. Cherry Eclipse W EDP, 100 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Ariana Grande R.E.M. Cherry Eclipse je dámská parfémovaná voda, která zaujme svým jemným a zároveň výrazným charakterem. Tato vůně spojuje ovocné a květinové tóny, čímž vzniká komplexní a dobře…
Jeanne Arthes Romantic W EDP 100 ml
od 249 Kč
2,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 100 ml
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Jeanne Arthes Romantic je jako kytice uvázaná z krásných květinových tónů, které dohromady tvoří spojení plné smyslnosti a…
AVON Pur Blanca Hope W EDT 50 ml
od 136 Kč
2,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Okuste vůni plnou naděje a optimismu. Úvodní hořko-sladké tóny, které postupně vystřídá nezaměnitelná vůně mimózy, si vás získají pro svou hravost a výjimečnost. Vůně zrozená pro nadšení a…
Gucci Guilty W EDT, 50 ml
od 1 112 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Gucci Guilty je orientálně-květinovou kompozicí. Spojením všech ingrediencí vzniká jedinečná a neodolatelně svůdná Gucci Guilty, o které Frida Giannini prohlašuje, že je v ní skryto "cosi až…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro W EDP, náplň 200 ml
od 2 996 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro je součástí kolekce Aqua Allegoria, která vzdává hold kráse přírody a jejím divům. Tato kolekce je známá svými intenzivními…
Hollister Festival Vibes For Her EDP, 30 ml
od 174 Kč
5,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018. Nekonečné letní dobrodružství s každým stříknutím. Vůně Festival Vibes vibrují skvělou muzikou a festivalovou náladou. Živá, květinová…
Lalique Azalee W EDP, 100 ml
od 1 228 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Lalique Azalee je dokonalost květinového opojení. Teple kořeněná parfémovaná voda pro ženy, které chtějí zvýraznit svoji přirozenou krásu, smyslnost a eleganci. Exotické tóny, s nimiž poznáte…
Women´secret Intimate W EDP 30 ml
od 291 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Women'Secret Intimate je parfémová voda, která propojuje pižmové, květinové a sladké tóny do jedinečné vonné kompozice. Tato vůně je navržena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou vášnivou a…
Tiziana Terenzi Kirke U P Tester 100 ml
od 1 845 Kč
- Parfém
- Tester
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Kirke je luxusní chyprově-ovocná vůně pro ženy i muže. Na trh byla uvedena v roce 2015. Hlava - broskev, listy černého rybízu, hruška, malina, maracuja, písek Srdce - konvalinka Základ -…
Givenchy L’Interdit W EDT, Tester 80 ml
od 1 426 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 80 ml
Givenchy L'Interdit toaletní voda pro ženy je nová květinová vůně pro ženy, navazující na předchozí parfémovanou vodu. Rok uvedení na trh je 2019. Hlava - hruška, bergamot Srdce - květ…
Prada Paradoxe W EDP, plnitelný flakon 50 ml + EDP 10 ml
2 331 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Prada Paradoxe je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou přirozenou eleganci a sebevědomí. Její květinově-pižmová kompozice vytváří harmonickou rovnováhu mezi svěžestí a…
Versace Crystal Noir W EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 470 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
od 2 193 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Parfémová voda Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je navržena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni pro každodenní nošení. Její složení kombinuje teplé a obklopující tóny, …
Parfums De Marly Delina La Rosée W EDP, 30 ml
od 4 071 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Parfums De Marly Delina La Rosée vám přináší zážitek z uprostřed nádherné květinové zahrady. Tento parfém je určen pro ženy, které mají rády jemné a svěží vůně, jež jim dodají…
LAROME Paris Misdi Bouquet 80 W P, 50 ml
od 379 Kč
3,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
LAROME Paris – Misdi Bouquet 80 W P Parfémovaná voda LAROME Paris Misdi Bouquet je určena pro romantické ženy, které hledají květinovou vůni vhodnou pro denní nošení. Tento parfém vás ohromí…
Guess Iconic Sublime W EDP, 100 ml
od 1 463 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které vyzařují pozitivitu a inspirují své okolí. Její složení oslavuje sílu a odolnost žen, přičemž kombinuje svěží a smyslné tóny, …
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT 60 ml
od 491 Kč
8,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 60 ml
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT je parfémovaná voda s ovocno-květinovou vůní. Lahvička je opatřena flakonem. Tuto jasnou a sofistikovanou vůni vytvořil mistr parfumér Dominique…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 30 ml
od 117 Kč
3,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
DKNY Cashmere Mist W EDP, 50 ml
od 1 572 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Podmanivý parfém DKNY Cashmere Mist je dalším zajímavým kouskem, který byl vytvořen pod taktovkou slavné módní návrhářky. Její inspirací se v tomto případě stal luxusní kašmír. Přesněji jeho…
Victoria's Secret Bare W EDP 100 ml
od 1 789 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Victoria's Secret Bare je parfémovaná voda, která vytváří jedinečnou a osobitou vonnou kompozici pro každou svou nositelku. Jeho vůně se přizpůsobuje pH vaší pokožky, čímž vzniká osobitá esence, …
Lancôme Idôle Aura W EDP, 100 ml
od 2 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Květinová vůně Lancôme Idôle Aura pro ženy byla uvedena na trh v roce 2021. Lancôme Idôle Aura v sobě promítá se sofistikovanou elegancí ryzí ženskost a vše, co k ní patří. Vděčí za to především…
Naomi Campbell Here To Shine W EDT 30 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská vůně Naomi Campbell Here To Shine je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Verset Parfums Coquette W EDP, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
Tato vůně je určena pro výjimečnou a rafinovanou ženu. Její zapudrované tóny reprodukují dějiště snů. Vůně je vhodná na každodenní nošení. Složení - pivoňka, konvalinka vonná, bílé pižmo
Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent W EDP, tester 100 ml
od 623 Kč
6,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Chyprové vůně
- 100 ml
Laura Biagiotti Forever Touche d'Argent W EDP je dámskou parfémovanou vodou, která přináší harmonii elegance a ženskosti. Návrháři italské značky Laura Biagiotti vytvořili vůni, která osloví…
Giorgio Beverly Hills Yellow W EDT, 50 ml
od 470 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Giorgio je smyslná zářicí vůně s pulzujícím květinovým srdcem. Je rozpoznatelná a dlouho vydrží. Giorgio je vitální a živá, dnes již klasická květinová dámská vůně. Vůbec první parfém Giorgio…
Moschino Toy 2 W EDP, 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 032 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Chopard Happy Spirit Amira d’amour W EDP 75 ml
od 896 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Orientální, květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - růžový pepř Srdce - jasmín, pomerančový květ Základ - fazole Tonka, med
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 90 ml
od 811 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
Moschino Fresh Couture Gold W EDP, 50 ml
od 799 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zlatá vůně je skutečnou ódou na ženskost, plnou opojných tónů, která potěší vaše smysly. Její spontánní, hravá a ironická kompozice vás rozechvěje už od samého úvodu. Akord zlaté mandarinky…
Gisada Ambassadora W EDP, 50 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 907 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
Gisada Ambassadora je parfémovaná voda pro ženy uvedená na trh v roce 2021. Tato vůně od švýcarské značky Gisada představuje elegantní a harmonickou kompozici, která spojuje květinové a ovocné…
Calvin Klein Eternity W EDP, růžová sada 100 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
1 297 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Calvin Klein Eternity pro ženy je parfémovaná voda, která z personální sféry okouzlí svou harmonickou a vyváženou vůní. Tato sada je ideální pro každou ženu, která hledá něco víc než jen běžný…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml 2025
od 2 399 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl W EDP Popis produktu: Parfémovaná voda Good Girl od Caroliny Herrery je ztělesněním moderní ženy. Je určena ženám, které si cení sebevědomí a svůdnosti, přičemž si…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 100 ml Tester
od 645 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Gulf Orchid Meydan W EDP 110 ml
od 529 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Kayali The Wedding Silk Santal 36 Intense 50 ml
2 490 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Kayali The Wedding Silk Santal 36 Intense 50 ml Kayali The Wedding Silk Santal 36 Intense je intenzivní parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečnou kombinaci vůní, jež osloví milovnice…
Chantal Paris Mademoiselle W EDT 50 ml
129 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Vůně vystihující tóny nebezpečné svůdnosti, přirozené krásy a odvážnosti. Neodolatelně svěží vůně. Vonnou kompozici toaletní vody zdobí sladká vůně vanilky. Hlava – bergamot, pomeranč, …
Ariana Grande Ari W EDP, Tester 100 ml
od 666 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia W EDT, náplň 200 ml
od 2 356 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia je dámská toaletní voda, která přináší svěží a ovocnou vůni inspirovanou slunečnými andaluskými zahradami. Tento produkt je součástí renomované kolekce…
Liu.Jo Glam W EDP, 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Nechte se inspirovat zářivými ženskými tóny korálové zahrady s vůní Liu.Jo Glam. Dámská parfémovaná voda se otevírá svěží kombinací grapefruitu a černého rybízu doplněných pikantním zázvorem. V…
Dolce & Gabbana L´Imperatrice Women EDT, 50 ml
od 1 050 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Dolce & Gabbana L'Impératrice Women EDT představuje jedinečnou volbu pro ženy hledající harmonickou kombinaci svěžích, ovocných a květinových tónů. Produkt od renomovaného výrobce…
Câline Parfums Vanille No. 25 W EDP 60 ml
299 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Câline Vanille No. 25 je orientální vůně, která spojuje jemné květinové tóny s teplými a gurmánskými akcenty, čímž vytváří smyslnou a harmonickou kompozici. Její základ tvoří…
Replay Essential W EDT, 40 ml
589 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 40 ml
Replay Essential je dámský parfém plný dobré nálady a spontánnosti. Ovocno-květinový mix kombinuje tóny sicilského bergamotu, zeleného jablka, černého rybízu, frézie a divokého hlohu. Základ…
adidas Pure Lightness W EDT, 30 ml
360 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Pure Lightness od Adidasu je květinově-ovocná vůně pro ženy, klasická a osvěžující. Vrchní tóny jsou příjemné melounovou vůní, po chvíli přecházejí do jasmínovo-fialkové. Závěr podtrhuje…
Bourjois Kobako W EDT 50 ml
od 166 Kč
3,32 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Bourjois Paris Kobako je legenda mezi vůněmi. Je to babička, která je tu s námi od roku 1936. Klasická orientálně laděná dámská vůně s velkou historií a tradicí.
Montale Paris Roses Musk W EDP, 100 ml
od 1 480 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Francouzské
Parfémovaná voda Montale Roses Musk si navždy získá ženy, které milují květinové vůně ve spojení se smyslným aroma pižma. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která oceňuje skutečnou kvalitu a…
Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom EDP, 50 ml
od 1 277 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Okamžitý příval pozitivity vás zasáhne ihned, když se dámská parfémovaná voda Zadig & Voltaire This Is Her! Vibes Of Freedom setká s vaší kůží. S touto vůní nikdo nepřehlédne váš sexappeal a…
Naomi Campbell Queen Of Gold W EDT, 15 ml + 50 ml sprchový gel
od 410 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 15 ml
Naomi Campbell Queen of Gold je květinově-ovocná dámská vůně, která byla na trh uvedena v červnu 2013. Tato vůně zdůrazňuje sílu žen a jejich krásu. Nechala se inspirovat drahými surovinami, ke…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown W EDP, 125 ml
od 418 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
5th Avenue NYC Uptown symbolizuje okouzlující životní styl v New Yorku. Vůně inspirována ženou, která je sama sebou, má vytříbený vkus a miluje New York. Parfémovaná voda propojuje jemné…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
