Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom W EDT, 30 ml
od 322 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Nechte se unášet kontrastem hřejivé smyslnosti a vzdušné svěžesti. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom kolem vás vytvoří slavnostní auru plnou optimismu s každou…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…
Lancôme Miracle W EDP, Tester 100 ml
1 500 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 100 ml + tělově mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 667 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 3 x 20 ml
od 3 190 Kč
53 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 60 ml
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
Jeanne Arthes Amore Mio W EDP 100 ml
219 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Moderní romantická vůně Jeanne Arthes Amore Mio symbolizuje pocit vzletné zamilovanosti. Vůně je jako stvořená pro mladé ženy, které věří v pravou lásku. Aroma vůně Amore Mio působí poeticky, …
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom W EDT, 50 ml
od 428 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Nechte se unášet kontrastem hřejivé smyslnosti a vzdušné svěžesti. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom kolem vás vytvoří slavnostní auru plnou optimismu s každou…
Montale Paris Roses Musk EDP 50 ml
1 550 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Niche
- Pižmová vůně
- 50 ml
Stejně jako jiné parfémy z domu Montale je exkluzivní pižmová vůně vytvářena spíše na bázi oleje než alkoholu. To umožňuje, aby vzácné složky kompozice zněly jasně, vznešeně a neobvykle krásně. …
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, náplň 150 ml
od 2 243 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 709 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
- 50 ml
Paco Rabanne Million Gold je parfémová voda, která přináší květinovou vůni s výraznými tóny bílých květin a růže. Je navržena tak, aby vyzařovala zářící energii a dodávala pocit výjimečnosti. Je…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 100 ml + EDT 15 ml
od 2 494 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Hermes Twilly d'Hermes Ginger W EDP 50 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Twilly Eau Ginger, nespoutaná energie dívek Hermès. Půvabná kreace spletená ze tří surovin: bohatá a vibrující pivoňka, zářivý a namořený zázvor, pružný a živoucí cedr. Twilly je květová…
Oraculum Sensualist Limited Edition W EDP 50 ml
3 690 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Oraculum Sensualist je orientálně-hřejivá kompozice, která osloví ty, kdo hledají vůni s hlubokým emocionálním nábojem a přitažlivostí. Její charakter je postaven na harmonii…
Givenchy Hot Couture W EDT, 100 ml
od 1 795 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
GIVENCHY Hot Couture EDT, dámská toaletní voda . GIVENCHY Hot Couture EDT Prohlédnete-li si tuto vůni, zjistíte, že je jedinečná již na pohled.
Kayali Capri In a Bottle Lemon Sugar 14 W EDP 50 ml
od 2 490 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Kayali Capri In a Bottle Lemon Sugar 14 W EDP přináší osvěžující a zároveň sladkou vůni, která evokuje atmosféru italského ostrova Capri. Její citrusové a květinové tóny…
Oriflame Giordani Gold Essenza W P, 50 ml
750 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Srdcem zářivé kompozice Parfému Giordani Gold Essenza je exkluzivní tón esence z pomerančových kvítků. Tato vysoce koncentrovaná luxusní vůně je skrytá v nádherném skleněném flakónu s uzávěrem…
Musk Women EDP 50 ml
297 Kč
5,94 Kč/ml- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Musk Women EDP 50 ml nabízí jemnou a harmonickou vůni, která se hodí pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, …
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 50 ml + EDP 7 ml
od 2 289 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Pižmová vůně
Sí Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší intenzivní a smyslný projev ženskosti skrze své harmonické složení. Vstupuje do světa vůní s prvkem autentičnosti a odvahy, založené na…
Missoni Missoni W EDT , 50 ml
od 426 Kč
8,52 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Toaletní voda Missoni Missoni je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny. Hlava -…
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml + EDT 15 ml + tělové mléko 100 ml + kosmetická…
od 546 Kč
7,28 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda, která představuje kombinaci květinových a ovocných tónů s lehce sladkým nádechem. Tato vůně je určena pro ženy, které preferují svěžest a subtilní…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 10 ml
od 468 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Ovocná vůně
Parfémová voda Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP je luxusní vůně, která zve na smyslnou hostinu sladkých a chutných tónů. Její intenzivní charakter zajišťuje dlouhotrvající…
Bugatti Sole d´Italia W EDP, 60 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Bugatti Sole d´Italia W EDP od značky Bugatti je dámská parfémovaná voda, která v sobě nese esenci slunečného letního dne na italském pobřeží. Tento parfém je ideální volbou pro každodenní…
Naomi Campbell Bohemian Garden W EDT , 30 ml
od 546 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
V roce 2016 představila značka Naomi Campbell svoji další dámskou vůni s názvem Bohemian Garden. Tato květinově-ovocná kompozice se otevírá svěžími tóny citronu, hrušky a květů broskvoně. Poté…
Carolina Herrera 212 VIP W EDP, 50 ml
od 1 973 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Carolina Herrera 212 VIP je obklopená slogany jako "Jsi na seznamu?" nebo "Toto je soukromá párty". Čerstvá vůně rumu a svůdné mučenky v začátku složení přechází do srdce složeného z pižma a…
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinum Ficus W EDT 100 ml
od 1 459 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Italské
Laura Biagiotti představuje toaletní vodu Divinum Ficus z kolekce AQVE ROMANE 2024. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají svěží a zelené aroma. Parfém byl vytvořen parfumérkou Suzy Le…
Moschino Toy 2 Pearl W EDP, 100 ml tester
od 699 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěží a energická vůně, která přináší jarní náladu do každodenního života, je charakteristická pro parfémovanou vodu Moschino Toy 2 Pearl. Tato kompozice je ideální pro denní nošení, zejména v…
Versace Bright Crystal W EDT, 30 ml + Bright Crystal Absolu EDP 30 ml
od 1 649 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Chanel No. 19 Poudre W EDP, Tester 100 ml
od 3 334 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Chanel No.19 Poudré je další jedinečná vůně pro ženy, která poprvé spatřila světlo světa v roce 2011. Tak jako je pro značku Chanel již zvykem, i No.19 Poudré je naprostým unikátem, jež se…
Yves Saint Laurent Libre W EDT 50 ml
od 1 857 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Ikonická struktura vůně Libre představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných speciálně pro značku Yves Saint Laurent. …
Moschino Fresh Couture Gold W EDP, 30 ml
od 644 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zlatá vůně je skutečnou ódou na ženskost, plnou opojných tónů, která potěší vaše smysly. Její spontánní, hravá a ironická kompozice vás rozechvěje už od samého úvodu. Akord zlaté mandarinky…
Carven L´Eau de Toilette W EDT, 50 ml
od 1 060 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Květinová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Vůni parfému tvoří italský citron, hrášek, pivoňka, frézie, bílý hyacint, vistárie, santalové dřevo, bílé dřevo a…
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel W EDP, 100 ml
od 1 882 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Italské
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 Magnólie, nádherně silná a intenzivní rozvíjí své květinové srdce. Šperkařský dům Bvlgari uvedl v roce 2017 novou kolekci vůní…
Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Perle De Parfum W EDT 20 ml
od 1 086 Kč
54 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 20 ml
Luxusní dámská vůně Dior Miss Dior Blooming Bouqet oslavuje krásu a jemnost květů v rozpuku. Toaletní voda je inspirovaná myšlenkou, že květiny jsou po ženách tím nejbožštějším ze všech…
Versace Yellow Diamond W EDT, 90 ml + 100 ml sprchový gel + 100 ml tělové mléko +…
od 1 837 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond Toaletní Voda pro Ženy Versace Yellow Diamond je svěží toaletní voda pro ženy, která zaujme svým elegantním a výrazným charakterem. Tento parfém, inspirovaný vzácností a…
Dolce & Gabbana Q By D&G W EDP, 50 ml + 5 ml
od 1 236 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dolce & Gabbana Q By D&G je dámská parfémovaná voda. Tato EDP má vůni s ovocnými tóny, obohacenou silným dřevitým základem. Svěží chuť sicilských citronů v kombinaci s kontrastní sladkokyselou…
Yves Saint Laurent Paris W EDP, 75 ml
od 1 635 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Yves Saint Laurent představuje věčnou romantiku. Parfém Paris byl stvořen v Paříži v roce 1983. Vůně Paris je romantickou symfonií více než 230 parfémových ingrediencí (tónů).
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 50 ml
od 304 Kč
6,08 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
MEXX Inspired Nature W EDP, 50 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
MEXX Inspired Nature je parfémovaná voda pro ženy, která přináší nový vonný zážitek inspirovaný přírodou. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila atmosféru klidu a…
Replay Jeans Original For Her W EDT, Tester 60 ml
od 289 Kč
4,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 60 ml
Replay uvedl v červenci 2012 na trh dámskou vůni Jeans Original For Her. Je to další květinově-ovocná vůně od této značky, která je určena pro všechny ženy, které kráčejí s trendy, jsou…
Replay Tank For Her EDT, 100 ml
od 429 Kč
4,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Charismatická vůně Tank For Her je vůně od Replay. Květinově-ovocná kombinace potěší nejednu výraznou osobnost, která se ráda seznamuje s novými lidmi a místy. Extroverti se zkrátka s touto vůní…
Oriflame Magnetista W EDP 50 ml
1 100 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Odhalte sílu přitažlivosti s touto mimořádnou parfémovanou vodou. Moderní a skutečně okouzlující vůni Magnetista vyvinuly dvě mistryně parfumérky specificky tak, abyste se s ní cítila…
Tom Ford Santal Blush W EDP, 30 ml
od 2 784 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Santal Blush představuje bohatou a komplexní vůni, která spojuje aromatické, dřevité a kořenité tóny s květinovými a orientálními prvky. Její charakter je založen na exotickém…
Jennifer Lopez JLuxe W EDP, 30 ml
od 403 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
JLuxe od Jennifer Lopez je parfémovaná voda navržená pro ženy, které mají rády styl a neztratí se v davu. Tato vůně je tinkturou moderní elegance, která se skvěle hodí pro každodenní nošení, ať…
Lattafa Rouat Al Musk W EDP, 100 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Objevte vůni, která nezapadá do žádných škatulek. Tato vůně umožní vyniknout vaší originalitě. Vůně je vhodná pro každodenní nošení. Hlava - fialka, šafrán, ylang-ylang Srdce - růže, jasmín, …
COACH Floral Blush W EDP, 90 ml
od 1 006 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Ovocno-květinová vůně se otevírá jiskrnými tóny goji bobulí a grapefruitu. V srdci se rozeznívá vůně buketu pivoněk spolu s vůní čerstvých broskev. Dovršením je delikátní bílé dřevo a smyslné…
Moschino Toy 2 W EDP, Tester 100 ml
od 716 Kč
7,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Moroccanoil L'Originale W EDP, 60 ml
od 1 786 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Moroccanoil L'Originale je dámská parfémovaná voda, která přináší osvěžující a harmonickou vůni inspirovanou marockým prostředím. Tento produkt je navržen pro ženy, které hledají rovnováhu mezi…
ELIE SAAB Girl of Now Forever W EDP, 90 ml
od 1 326 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 90 ml
Novinka inspirovaná příjemnými vibracemi květu ormondu, návykových mandlí a pomeranče. Svěží, barevná, evokující optimismus s nádechem libanonské limonády, chutí italského citronu a malin. …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
