Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml
od 369 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml - Dámská toaletní voda Dámská toaletní voda English Lavender od značky Yardley of London přináší moderní variaci na klasickou vůni anglické…
Tom Tailor Modern Spirit For Her EDP, 50 ml
od 428 Kč
8,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Tom Tailor Modern Spirit For Her je květinová vůně, jejíž charakter je moderní a dynamický. Je ideální pro ženy, které hledají inspiraci a odvahu k tomu, aby se posunuly v životě…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle W EDP, 50 ml
od 1 758 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle přináší do každodenního života jemnou a harmonickou kombinaci květinových a vodních tónů. Vůně inspirovaná cestou dešťové kapky…
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia W EDT, Tester 100 ml
od 147 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěží a povzbuzující vůně, která spojuje energii zeleného čaje s citrusovými a květinovými tóny, představuje ideální volbu pro ty, kdo hledají lehký a osvěžující parfém. Tato toaletní voda…
Carven L´Eau de Toilette W EDT, 100 ml
od 1 367 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Elegantní dámská vůně Carven L´Eau propojuje svěží ovocné tóny, které doplňuje jemný nádech květin a svůdného dřeva. S vůní Carven L´Eau se budete cítit elegantně a velmi žensky.
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 10 ml
od 346 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT 100 ml
od 238 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze je toaletní voda, která přináší svěží a energizující zážitek. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni s tropickým…
Roberto Cavalli Signature W P, 50 ml
od 479 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Italské
Rudá rtěnka, lodičky na jehlovém podpatku, malé černé a elegantní vůně. Parfém pro ženy Roberto Cavalli je jako stvořený pro výjimečné a slavnostní příležitosti. Hlava - růžový pepř Srdce -…
Clinique Aromatics Elixir W EDP, 100 ml
od 1 732 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Clinique Aromatics Elixir jsou vůně pro sebevědomou a zralou ženu. Parfém Clinique Aromatics Elixir je klasifikován jako chypre-květinová vůně. První závan je poměrně ostré chypré, ale nenechte…
COTY Vanilla Fields W EDC 22,1 ml
995 Kč
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
COTY Vanilla Fields EDC je dámská kolínská voda, která zaujme svou specifickou vůní. S objemem 22 ml je ideálním společníkem do kabelky či na cesty, takže ji budete mít vždy po ruce, kdykoli…
Luxure Vestito Cristal Black W EDP 100 ml
od 182 Kč
1,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Vestito Cristal Black inspirováno vůní Versace Crystal Noir. Žena zabalená do vůně Vestito Cristal Black – krásný mix kontrastů. Ve dne decentní, večer rafinovaná…
Bugatti Bella Donna Gold W EDP, 60 ml
od 469 Kč
7,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 60 ml
Bugatti Bella Donna Gold je moderní a osvěžující vůně, která je inspirována elegancí a svobodou italské ženy. Květinově-ovocná parfémová voda se otevírá energizujícími tóny grapefruitu a…
Rochas Byzance W EDT, 60 ml
od 582 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Byzance je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 1987. Byzance působí jemně, mýdlově a orientální základ má sestavený z vzácných dřev a vanilky s pižmovým podtónem. Byzance pro jemnou, …
Betty Barclay Happiness W EDT, 20 ml
od 265 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Betty Barclay Happiness je určena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni pro každodenní nošení. Tento produkt nabízí kombinaci ovocných a květinových tónů, které…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 200 ml
od 1 889 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein CK One U EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 15 ml
od 600 Kč
Calvin Klein One je lehká, osvěžující vůně, určená pro ženy i muže. Je to přirozeně čistá vůně odpovídající novým trendům. One podtrhuje osobnost a současně se obrací na skupinu, která se s…
Prada Paradoxe Intense W EDP, plnitelný flakon 90 ml + EDP 10 ml
od 3 231 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Parfémovaná voda Prada Paradoxe Intense je intenzivní a smyslná vůně, která osloví ženy, které chtějí zdůraznit svou individualitu a přirozené charisma. Její květinové a pižmové tóny vytvářejí…
Prada Les Infusions Infusion de Santal Chai EDP 100 ml
od 2 596 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dřevitá a mléčná vonná kompozice parfémované vody Prada Les Infusions Infusion de Santal Chai přináší hřejivou a elegantní vůni, která se hodí pro každodenní nošení. Vůně je unisex, tedy vhodná…
s.Oliver Life Time Women EDT 30 ml
od 403 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
--- s.Oliver Life Time Women EDT 30 ml Toaletní voda s.Oliver Life Time Women přináší svěží a jemné vonné tóny, které potěší každou ženu, jež upřednostňuje přirozenost a nadčasovou eleganci. …
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes W EDT, Tester 100 ml
od 809 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato toaletní voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. Vůně má…
Louis Vuitton Dans La Peau W EDP 100 ml
od 7 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Dámská parfémovaná voda Louis Vuitton Dans La Peau přináší do světa vůní neopakovatelnou eleganci a jemnost s přetrvávajícím dozníváním kožené substance. Je určena pro ženy, které hledají…
L'Occitane Lavande Blanche W EDT 50 ml
od 1 305 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda L’Occitane Lavande Blanche je jemná a uklidňující vůně, která v sobě nese esenci klidu a harmonie. Její aromatické tóny s bylinnými podtóny vytvářejí smyslný a vyvážený celek, …
Lalique le Parfum W EDP, Tester 100 ml
od 441 Kč
4,41 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Dámský parfém Lalique Le Parfum EDP 100ml TESTER je vůní s níž objevíte rozkošnicky smyslný Orient obdařený maximální svůdností. V pozoruhodné flakónu zdobeném "Masque de Femme" (dámská…
Kenzo World W EDT, 50 ml
od 1 205 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Kenzo World Eau de Toilette toaletní voda pro ženy 50 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh na jaře v roce 2018 vychutnejte si vzrušení a půvab s Kenzo World Eau de Toilette Neber se…
Kate Spade Chérie W EDP, 100 ml
od 730 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda Kate Spade Chérie je určena pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Je ideální pro ty, kteří hledají sladkou, ale ne příliš těžkou vůni. Vůně je inspirována pop-artem, …
adidas Fruity Rhythm W EDT, 50 ml
od 143 Kč
2,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Sršíte pulzující a energickou pink náladou? Vaší ideální společnicí bude vůně Fruity Rhythm a na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy podtrhne každý váš…
ELODE Deep Blue W EDP 100 ml
od 163 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elode Deep Blue je svěží a elegantní vůně, která osloví ženy hledající lehkost a dlouhotrvající vonný zážitek. Její složení kombinuje jiskřivé citrusové tóny s květinovými…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, Tester 85 ml
od 1 472 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- 85 ml
Parfém Hermes Jour d´Hermes : Dvorní parfumář značky Hermès, Jean-Claude Ellena vytvořil zcela novou vůni, který má evokovat báseň. Tento plný květinový buket od Jeana-Clauda Elleny, ve kterém…
Vera Wang Princess W EDT, 100 ml
od 595 Kč
5,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vera Wang Princess je krásná květinová vůně pro všechny "princezny". V srdci parfému tepe vodní lilie a mandarinka. Smyslnost vůně zajišťuje vanilka a mošus v základu vůně. Flakon je ve tvaru…
Prêt à Porter Tokyo W EDP 100 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Prêt à Porter Tokyo představuje harmonické spojení jiskřivé ovocnosti a jemné květinové elegancie. Je určena ženám, které oceňují svěží a vyvážené vůně, jež odrážejí vrozenou…
Eisenberg J'ose W EDP, 100 ml
od 1 595 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- 100 ml
Bohatá nabídka Eisenberg zahrnuje desítky přípravků určených pro náročné zákazníky z řad žen i mužů - parfémy, make-upy, krémy, séra, deodoranty atd. V jejich složení naleznete ty nejluxusnější…
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme W EDP, 70 ml
od 4 429 Kč
63 Kč/ml- Parfémová voda
- 70 ml
Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme je neodolatelná dámská vůně, která snoubí elegantní květinové tóny spolu s dotekem podmanivého dřeva. Výsledkem je vyvážená kompozice, kde se mísí vytříbené…
Cartier La Panthere Soir W EDP, Tester 75 ml
od 1 640 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 75 ml
Představte si luxus, nebe plné hvězd, svíčky a to přesně je La Panthere Edition Soir od Cartieru. Toto je květinově-chyprová vůně pro ženy. Parfém má silný charakter vyzařující elegancí a…
Giorgio Armani My Way W P, plnitelný flakon 100 ml
od 2 078 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém pro ženy Armani My Way podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Intenzivní, sladká variace na charakteristickou květinovou vůni My Way je zrozená z kontrastu krémově…
Playboy Keep It Real W EDT 40 ml
od 235 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda pro ženy Playboy Keep It Real je navržena pro ty, kdo hledají lehčí, osvěžující a přesto výraznou vůni vhodnou pro každodenní použití. Tato vůně vás provede celým dne, od svěžích…
Playboy Wham Glam W EDT 40 ml
od 213 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Playboy Wham Glam W EDT 40 ml je určena pro ženy, které si chtějí užívat každý okamžik života a nebojí se vyjádřit svou osobnost. Tato vůně je inspirována atmosférou…
LeGer Signature W EDP 50 ml
od 450 Kč
9 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
LeGer Signature W EDP 50 ml Parfémovaná voda LeGer Signature přináší možnost zahalit se do jedinečné vůně, která podtrhne ženskou smyslnost a sofistikovanost. Tento produkt je určen především…
Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet W EDP, 30 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Mon Guerlain Sparkling Bouquet ve vás probudí vaši osobní jiskru. Parfémovaná voda, díky které svou radostí a úsměvem nakazíte celý svět. Ovocná a svěží orientální vůně…
Khadlaj Nafais Sharq W EDP 100 ml
od 509 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Nafais Sharq je parfémovaná voda, která spojuje květinové a ovocné tóny s hladkou dřevitou základnou, čímž vytváří vyváženou a přitažlivou kompozici. Původem z arabské parfumérské tradice, tato…
Tom Ford White Musk Collection White Suede W EDP 50 ml
od 3 785 Kč
76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Dámský parfém Tom Ford White Musk Collection White Suede nabízí opojnou vůni květin, která je obohacena o nádech čaje. Tuto jedinečnou kompozici doprovázejí tóny pižma a hřejivého santalového…
DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze W EDT, 50 ml
od 229 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Ovocná, citrusová a aromatická vůně pro ženy, která je vhodná na jarní a letní období. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - bergamot, jalovec, lesní ovoce Srdce - konvalinka, …
Carolina Herrera 212 VIP W EDP, 125 ml
od 2 042 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 125 ml
Ovocná vůně zachycuje elán a dynamiku města, které nikdy nespí. Nový luxusní vzhled, který je mladistvý a trendy. Fascinující parfém, který kombinuje vzrušení, půvab a svěžest. Carolina Herrera…
Bi-es Experience The Magic W EDP 100 ml
od 118 Kč
1,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Bi-Es Experience The Magic je úžasná, smyslná a magická, odvážná a elegantní, ale zároveň velmi jemná vůně, která okouzlí od prvního okamžiku. Je to vůně pro svůdné ženy, které…
Khadlaj Pink Musk W parfémový olej 20 ml
od 454 Kč
23 Kč/ml- 20 ml
**Khadlaj Pink Musk W parfémový olej 20 ml** Parfémovaný olej pro ženy Pink Musk od značky Khadlaj je určen pro ty, kdo hledají osobitou a dlouhotrvající vůni. Tento parfémový olej se vyznačuje…
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, Tester 100 ml
od 2 800 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, Tester 100 ml
od 1 078 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole W EDT, 75 ml
od 1 339 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda pro ženy je od značky Guerlain. Přináší vám radost spojenou s přírodou díky kolekci svěžích vůní Aqua Allegoria. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Duch zářících…
Marc Jacobs Daisy Love Pop W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Love Pop v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Ovocná…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
