Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chloé Nomade Absolu W EDP, 50 ml
od 1 417 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Dopřejte své nespoutané duši cestu za novým dobrodružstvím. Ať už se vydáte ve světě kamkoli parfémovaná voda pro ženy Chloé Nomade Absolu de Parfum vám umožní prostřednictvím své delikátní vůně…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom W EDT, náplň 200 ml
od 2 461 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom je inspirována čerstvostí a krásou přírody. Tento produkt francouzského výrobce Guerlain je ideální pro ženy, které preferují květinové a ovocné…
Ariana Grande Cloud W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 311 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 90 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Osobitá parfémovaná voda Hugo Deep Red značky Hugo Boss vám okamžitě zajistí pocit výjimečnosti. Odhoďte pravidla všedních dní a nechte se zahalit čistou energií ženství a smyslnosti! Hlava -…
Lolita Lempicka So Sweet W EDP, 30 ml
od 448 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Sladká, ovocná, pižmová, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - višně, madrainka, maliny Srdce - růže, iris, angelika Základ - pižmo, kašmír, ambrové…
s.Oliver Soulmate Women EDT, 30 ml
od 227 Kč
7,57 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Soulmate Women - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml. "Dvě duše, jedno tělo." to je heslo pro dámskou i pánskou vůni Soulmate od značky s. Oliver. Kolekce je inspirovaná lidmi, kteří milují…
Armand Basi In Red W EDT, 50 ml
od 494 Kč
9,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Jaro je ve vzduchu, cítíte jej? S vůní Armand Basi In Red jej budete cítit pořád a…
Cuba Authentic Tasty W EDP 100 ml
od 152 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Cuba Authentic Tasty W EDP 100 ml od výrobce Cuba Paris je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato květinově dřevitá vůně je určena pro ženy, které preferují jemné a…
Yodeyma Nota W EDP, 100 ml
od 607 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Yodeyma Nota je jemná květinová vůně a skvěle se hodí, pokud chcete přivítat jaro, nebo si ho naopak připomenout, když je venku chladněji. Díky němu se budete cítit jedinečně, kouzelně a nabije…
Yodeyma Prosa W EDP, 100 ml
639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Prosa je krásná květinová vůně, která se otevírá tóny citrusů, frézie a šalvěje. Následně se rozvíjí jako kytice nádherných a svůdných květin a vy ucítíte konvalinku, fialku, jasmín, …
LOEWE Solo Ella Elixir W P, 50 ml
3 590 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
LOEWE Solo Ella Elixir EDP představuje přepracovanou verzi ikonické vůně LOEWE Solo Ella EDP, s vyšší koncentrací esenciálních olejů. Tato parfémovaná voda zanechává výraznější stopu díky své…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, Tester 100 ml
od 1 226 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Letní edice Jean P. Gaultier Classique vítá léto s veselou náladou. Atraktivní flakon napoví, že vůně je jemná, plná života a také velmi vášnivá. V počáteční fázi budete oslněni svěžími tóny…
Prada Infusion de Rhubarbe W EDP 100 ml
od 3 300 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Prada Infusion de Rhubarbe přináší květinově-ovocnou vůni, která zachycuje jedinečný charakter rebarbory. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a…
Givenchy Irresistible W EDP, 125 ml
od 2 664 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží Irresistible vzdoruje zákonům přitažlivosti. Vůně je symbolem čistého svádění, vyzařuje šarm a ženskost. Její spontánnost je nakažlivá a přirozeně podmanivá. Irresistible odhaluje barevné…
Franck Olivier Pour Femme EDP 50 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Franck Olivier je vůně s květinovým a dřevitým aroma, navržená v roce 2012. Tato vůně vás okamžitě zaujme. Kombinace maliny, černého rybízu, grapefruitu, broskve, švestky a…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 50 ml
od 646 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Rozverně zabalená toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radost ze života a umělecký styl Salvadora Dalího. Nadchne mladé ženy, které se rády smějí a dokážou si udělat legraci i…
B.U. Vibe W EDT, 50 ml
od 212 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
**B.U. Vibe W EDT - Toaletní voda pro ženy 50 ml** B.U. Vibe toaletní voda pro ženy je květinově jantarová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tento parfém je navržen tak, aby…
Lalique L´Amour W EDP, 50 ml
od 189 Kč
3,78 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Svůdná dámská vůně Lalique L´AmourLalique L´Amour je inspirovaná krajinou Vycházejícího slunce. Parfém je jako stvořený pro křehké a něžné ženy, které chtějí otevřít své sdce lásce. Vytříbené…
Versace Bright Crystal W P, Tester 90 ml
od 1 808 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Versace Bright Crystal W P je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní zážitek díky harmonické kombinaci svěžích citrusů a bohatých květinových tónů. Vůně je určena pro ženy, které…
Thierry Mugler Angel W EDP, 25 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 521 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel, 25 ml Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel představuje výraznou a dlouhotrvající vůni, která pokrývá celou škálu smyslových zážitků. Tento parfém…
Ahmed Al Maghribi Azure Royal U P 100 ml
od 600 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Azure Royal představuje jemně vyváženou kompozici, která spojuje svěží ovocné tóny, jemné květiny a hřejivé dřevité akordy. V úvodu se rozvíjí sladce šťavnatá hruška, doplněná o jiskřivou…
Montale Paris Intense Roses Musk W EDP 100 ml
od 1 760 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Niche
- 100 ml
Hlavou dámského parfému Montale Paris Intense Roses Musk je růže, srdce tvoří jasmín a pižmo a základní složka obsahuje ambru.
Mancera Paris Juicy Flowers EDP W 120 ml
od 1 676 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Povzbudivá přitažlivost dámské parfémy spočívá v kombinaci šťavnatých ovocných tónů, jemných květin a elegantního pižma, která vytváří nezaměnitelnou vůni působící na smysly. Základem této vůně…
Police To Be Tattooart W EDP, 75 ml
od 246 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 100 ml
od 622 Kč
6,22 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 2 028 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 50 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Clinique Aromatics Elixir W EDP, 45 ml
od 753 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 45 ml
Aromatics Elixir je vůně pro sebevědomou zralou ženu, která ji unese. Aromatics Elixir je klasifikován jako chypre-květinová vůně. První závan je poměrně ostré chypré, ale nenechte se odradit, …
Attar Collection The Queen of Sheba W EDP 100 ml
od 1 758 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Attar Collection The Queen of Sheba EDP 100 ml Parfémovaná voda Attar Collection The Queen of Sheba EDP 100 ml je určena ženám, které hledají intenzivní a unikátní vůni s orientálním nádechem. …
Paco Rabanne Olympéa Elixir Intense W EDP, 30 ml
od 1 223 Kč
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rabanne Olympéa Elixir Intense přináší intenzivní a hřejivou květinově-dřevitou kompozici, která evokuje atmosféru pařížského soumraku. V úvodu se rozvíjí svěží a lehce tropická…
Oriflame Possess Absolute W EDP 50 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Odhalte absolutní moc své ženskosti s parfémovou vodou Possess Absolute, vůní inspirovanou Venuší, bohyní lásky a krásy. Intenzivně ženská parfémovaná voda vychází z akordu granátového jablka a…
Masaki Matsushima Suu W EDP, 80 ml
od 1 450 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 80 ml
Masaki Matsushima Suu je orientální květinová vůně pro ženy. Parfém Masaki Matsushima Suu byl představen v roce 2008. "SUU" neboli zhluboka se nadechnout v čínském jazyce. Topem parfému Masaki…
Women´secret Intimate Daydream W EDP 30 ml
od 229 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Women´secret Intimate Daydream je orientálně-květinová vůně, která spojuje svěžest citrusů s jemností květin a teplem gourmandových tónů. Je určena pro ženy, které hledají…
Eisenberg Tentation Irrésistible W EDP 30 ml
od 669 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Eisenberg Tentation Irrésistible je kompozicí, která osloví ženy hledající výraznou a zároveň jemnou vůni. Její orientální charakter se prolíná s citrusovými, gurmánskými a…
Salvatore Ferragamo Incanto W EDP, 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Ušlechtilá vůně, která zůstává jako vzpomínka, vyvolává výjimečné emoce. Zářící a smyslné Incanto si dokáže dokonale podmanit vše a všechny kolem sebe svou květinově-dřevitou vůní s ovocnými…
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica W EDP 50 ml
od 2 092 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Salvatore Ferragamo Signorina Romantica přináší orientální vanilkovou vůni, která v sobě spojuje eleganci a přirozený ženský šarm. Je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 40 ml
od 306 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Chopard Imperiale Vanille Malika W EDP 100 ml
od 1 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Chopard Imperiale Vanille Malika je navržena speciálně pro ženy, které hledají originální a nezapomenutelnou vůni. Tento produkt o objemu 100 ml nabízí propojení exotických a…
Lancôme Idôle W EDP, plnitelný flakon 100 ml + EDP 10 ml
od 2 423 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Lancôme Idôle W EDP Sada parfémované vody Lancôme Idôle je určena pro ženy, které hledají vůni spojující jemnou eleganci se svěžestí. Nabízí dvě balení: hlavní flakon o objemu…
Britney Spears Midnight Fantasy W EDP, 50 ml
od 365 Kč
7,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně Britney Spears Fantasy Midnight vypadá v tmavomodrém flakonu s malými krystaly jako skutečná hvězda na noční obloze. Parfém se otevírá vůní černé třešně a švestky. Srdce parfému patří…
Gisada Donna W EDP, 50 ml
od 1 271 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Gisada Donna nabízí orientálně-květinovou vůni, která je určena pro ženy, jež chtějí vystoupit z davu a zvýraznit svou eleganci a smyslnost. Tento parfém je výběrem pro…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, náplň 200 ml
od 1 742 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Cacharel Amor Amor W EDP, 50 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Cacharel Amor Amor je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2003. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají smyslný a romantický parfém, jenž podtrhne jejich osobnost a…
Helene Fischer That's Me Honest W EDP 50 ml
od 469 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda ve spreji That's Me Honest přináší svěží a harmonickou kompozici, která odráží autenticitu a eleganci. V úvodu vůně se rozvíjí osvěžující citrusové tóny citronu a mandarinky, …
Lanvin Jeanne Blossom W EDP 100 ml
od 429 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si lehký dotek smyslnosti, který na vaší pleti vytvoří parfémovaná voda Lanvin Jeanne Blossom. Máte-li romantickou duši, s její vonnou kompozicí se vám rozbuší srdce. A nejen vám –…
Burberry My Burberry W EDP, 30 ml
od 933 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Ahmed Al Maghribi Lush Noir U EDP 75 ml
od 511 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lush Noir od Ahmed Al Maghribi je květinově-dřevitě-pižmová parfémovaná voda, která se vyznačuje sofistikovanou a vyváženou kompozicí vhodnou pro ženy i jako unisex volba. Vůně odhaluje své…
House of Thêom Velvet Whisper EDP 75 ml
od 409 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Velvet Whisper představuje jemnou a svěží kompozici, která spojuje citrusovou svěžest s květinovou čistotou a hřejivým základem. Vytváří lehký a nevtíravý dojem, ideální pro…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
