Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hollister Wave W EDP, 100 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Objevte kouzlo produktu Hollister Wave parfémovaná voda pro ženy 100 ml s Notinem.
COACH Floral W EDP, 30 ml
od 493 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 je individuální, autentická a současná vůně, která představuje duši značky Coach. Je individuální, autentická a současná. Coach Floral…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 30 ml
od 385 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
**Bruno Banani Vanilla Muse W EDP** Parfémová voda Bruno Banani Vanilla Muse představuje vyváženou kombinaci svěžích a sladkých tónů, která je vhodná pro každou příležitost. Díky svým…
Sabrina Carpenter Sweet Tooth W EDP, 75 ml
od 905 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**Sabrina Carpenter Sweet Tooth Eau de Parfum 75 ml** Parfémovaná voda Sabrina Carpenter Sweet Tooth je elegantní volbou pro ženy, které mají rády sladké a smyslné vůně. Tento parfém, …
Esteé Lauder Youth Dew W EDP, 67 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Youth Dew je vyzrálá vůně pro sebejisté ženy. Jedná se o květinově-kořenitou vůni, která na vás zanechá výraznou stopu smyslnosti, tajemna a učiní z vás elegantní a sofistikovanou…
Tom Ford Santal Blush W EDP, 50 ml
od 3 906 Kč
78 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Tom Ford Santal Blush. Parfémovaná voda pro ženy 50ml Tom Ford Santal Blush je okouzlující dámská vůně, která byla představena v roce 2011. Vůně Santal Blush kombinuje tóny pikantního koření a…
Montale Paris Aoud Queen Roses W EDP, 100 ml
od 1 174 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Parfém Montale Paris Aoud Queen Roses : Nádherná vůně arabského agarového dřeva a růže z Damašku, doplněná o akordy ibišku, pačuli a kůže. Opojná vůně, která vás uchvátí. Vytvořil ji Pierre…
ZARKOPERFUME The Muse W EDP 100 ml
od 1 785 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Svěží parfém
Parfémovaná voda The Muse od Zarkoperfume je svěží a aromatická vůně, která je určena pro muže i ženy. Vytvořil ji dánský parfumér Zarko Ahlman Pvalov, který se zaměřil na jednoduchou, ale…
s.Oliver So Pure W EDT, 50 ml
od 424 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
s.Oliver So Pure je dámská toaletní voda, která se jemně propojuje s kůží. Abyste se cítila dobře a jednoduše nádherně voněla, tomu napomáhají šťavnaté citrusové tóny v horní notě, doplněné…
Lancôme Trésor Midnight Rose W EDP, 75 ml
od 1 520 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Tresor Midnight Rose je květinově-dřevitá vůně pro ženy od značky Lancome. V úvodu vůně se ukrývá sladká růže s malinou, srdce této parfémové vody patří kasii, pivoňce, jasmínu a růžovému pepři. …
Caline Parfums Lait Clair W EDP 60 ml
360 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Dámská parfémovaná voda s orientálním a krémovým charakterem přináší do vašeho každodenního stylu hřejivou a smyslnou atmosféru. Vůně je postavena na harmonii sladkých a teplých tónů, které…
Louis Vuitton Dans La Peau W EDP 100 ml
od 7 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Dámská parfémovaná voda Louis Vuitton Dans La Peau přináší do světa vůní neopakovatelnou eleganci a jemnost s přetrvávajícím dozníváním kožené substance. Je určena pro ženy, které hledají…
Zadig & Voltaire This is Her! Undressed W EDP, Tester 100 ml
od 767 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Zadig & Voltaire This is Her! Undressed je určena těm, kdo hledají jemnou a smyslnou vůni s osobitým charakterem. Tento parfém je ideální volbou pro každodenní nošení, …
Dior Addict Eau Fraiche 2014 W EDT, Tester 100 ml
od 890 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda pro ženy Dior Addict Eau Fraiche (2014) je vyzývavou esenciální kompozicí, která vypráví příběh lásky a oddanosti. Romanticky založená vůně, která je protnuta čerstvou pikantností…
Versace Bright Crystal W EDT, 2 x 30 ml
od 1 500 Kč
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 100 ml
od 502 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Bruno Banani Magic Woman EDT, 30 ml
od 286 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Vůně Magic Woman je nepopsatelná, opojná a svůdná pro každou ženu. Magic Woman je vůně pro ženy, které milují flirt - kdekoli, kdykoli a jakkoli chtějí. Potají, troufale, svůdně nebo nezbedně s…
Lanvin Éclat D'Arpege Mon Éclat W EDP, 30 ml
od 208 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Mon Éclat, něžně prozářená ovocně-jasmínová kytice byla uvázaná pro všechny milovnice života, květinově ovocná kompozice odhalující přirozenou svěžest jasmínu díky zeleným a akvatickým tónům…
Maison Margiela Untitled L'Eau W EDT 100 ml
od 289 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská toaletní voda Maison Margiela Untitled L'Eau je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Ocení ji žena s…
Esprit Glow W EDP, 20 ml
od 340 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Esprit Glow for Her Eau de Parfum Esprit Glow for Her je parfémovaná voda, která přináší ovocně-květinovou vůni, a byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je navržena pro ženy, které chtějí…
Guess Bella Vita W EDP, 50 ml
od 629 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Carolina Herrera 212 VIP W EDP, Tester 80 ml
od 1 431 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
212 VIP Rosé je květinově chypre vůně určená pro elegantní ženy. Flakón je stejný jako u předchozích verzí 212, sklo je u parfému VIP Rosé tónované do růžova. Svou svěží, bezstarostnou…
Ralph Lauren Romance W EDP, Tester 100 ml
od 1 018 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ralph Lauren Romance je lahodná květinová vůně pro věčně zamilované ženy. Toužíte po krásných pocitech souznění? Věříte na lásku na první pohled? Pak si přivoňte k jedinečné romantické vůni…
Jeanne En Provence Mandle a ostružinové květy W EDP, 60 ml
od 189 Kč
3,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 60 ml
Parfémovaná voda vás potěší jemnými ostružovými tóny v kombinaci s nahořklou chutí mandlí s aromatickými akcenty svěžího bergamotu a mandarinky.
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 322 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Versace Bright Crystal W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 355 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP, 90 ml
od 2 728 Kč
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain Shalimar Essence Intense je intenzivní ambrová vůně, která oslavuje stoleté dědictví ikonické vůně Shalimar. Vytvořená parfumérkou Delphine Jelk, tato kompozice se…
La Rive She is Mine W EDP 90 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive She is Mine je parfémová voda, která přináší harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Je navržena pro ženy, které si chtějí užívat každý okamžik a vyzařovat energii, která…
Prada Les Infusions Infusion de Santal Chai EDP 100 ml
od 2 596 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dřevitá a mléčná vonná kompozice parfémované vody Prada Les Infusions Infusion de Santal Chai přináší hřejivou a elegantní vůni, která se hodí pro každodenní nošení. Vůně je unisex, tedy vhodná…
Versace Yellow Diamond W EDT, 50 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml sprchový gel
od 1 165 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Santini Cosmetic Pink Yvésse W EDP 50 ml
od 539 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Santini Cosmetic Pink Yvésse je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ttao orientální vůně je určená pro romantickou ženu na běžné nošení, ale…
Givenchy Irresistible W EDP, 125 ml
od 2 664 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží Irresistible vzdoruje zákonům přitažlivosti. Vůně je symbolem čistého svádění, vyzařuje šarm a ženskost. Její spontánnost je nakažlivá a přirozeně podmanivá. Irresistible odhaluje barevné…
Bi-es World Bouquet of Euphoria W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Bi-es World Bouquet of Euphoria W EDP 100 ml je dámská parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci květinových, sladkých a gurmánských tónů. Tato vůně je ideální volbou pro chladnější…
Lolita Lempicka So Sweet W EDP, 30 ml
od 448 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Sladká, ovocná, pižmová, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - višně, madrainka, maliny Srdce - růže, iris, angelika Základ - pižmo, kašmír, ambrové…
s.Oliver Soulmate Women EDT, 30 ml
od 227 Kč
7,57 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Soulmate Women - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml. "Dvě duše, jedno tělo." to je heslo pro dámskou i pánskou vůni Soulmate od značky s. Oliver. Kolekce je inspirovaná lidmi, kteří milují…
Armand Basi In Red W EDT, 50 ml
od 494 Kč
9,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Jaro je ve vzduchu, cítíte jej? S vůní Armand Basi In Red jej budete cítit pořád a…
Cuba Authentic Tasty W EDP 100 ml
od 152 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Cuba Authentic Tasty W EDP 100 ml od výrobce Cuba Paris je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato květinově dřevitá vůně je určena pro ženy, které preferují jemné a…
Montale Paris Coco Vanille W EDP 120 ml
od 1 569 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 120 ml
Květinová, vanilková, kokosová, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: Hlava - kokos, broskev Srdce - jasmín, ylang-ylang, květ Tiaré Základ - pižmo, dřevité…
Yodeyma Nota W EDP, 100 ml
od 607 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Yodeyma Nota je jemná květinová vůně a skvěle se hodí, pokud chcete přivítat jaro, nebo si ho naopak připomenout, když je venku chladněji. Díky němu se budete cítit jedinečně, kouzelně a nabije…
Yodeyma Prosa W EDP, 100 ml
639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Prosa je krásná květinová vůně, která se otevírá tóny citrusů, frézie a šalvěje. Následně se rozvíjí jako kytice nádherných a svůdných květin a vy ucítíte konvalinku, fialku, jasmín, …
Ariana Grande Cloud W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 311 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Jeanne Arthes Romantic W EDP 100 ml
od 249 Kč
2,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 100 ml
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Jeanne Arthes Romantic je jako kytice uvázaná z krásných květinových tónů, které dohromady tvoří spojení plné smyslnosti a…
Betty Barclay Happiness W EDT, 20 ml
od 265 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Betty Barclay Happiness je určena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni pro každodenní nošení. Tento produkt nabízí kombinaci ovocných a květinových tónů, které…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom W EDT, náplň 200 ml
od 2 461 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom je inspirována čerstvostí a krásou přírody. Tento produkt francouzského výrobce Guerlain je ideální pro ženy, které preferují květinové a ovocné…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 90 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Osobitá parfémovaná voda Hugo Deep Red značky Hugo Boss vám okamžitě zajistí pocit výjimečnosti. Odhoďte pravidla všedních dní a nechte se zahalit čistou energií ženství a smyslnosti! Hlava -…
MEXX City Breeze W EDT, 30 ml
od 176 Kč
5,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Vůně City Breeze For Her je přesně to, co potřebujete po dlouhém dni v rušném městě. Osvěžující vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava - pomerančový olej, hruška, liči…
Yodeyma Red W EDP 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Yodeyma Red je orientální, teplá vůně. Vypadá jako by byla dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle dokonalou orientální…
Prada Infusion de Rhubarbe W EDP 100 ml
od 3 300 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Prada Infusion de Rhubarbe přináší květinově-ovocnou vůni, která zachycuje jedinečný charakter rebarbory. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
