Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ahmed Al Maghribi Blu Oud U P 100 ml
od 344 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Blu Oud Extrait de Parfum od Ahmeda Al Maghribi představuje intenzivní a vyváženou kompozici, která spojuje svěžest a temnotu v jedinečném aromatickém zážitku. Tato pánská vůně je…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir W EDP, 50 ml
od 1 047 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Vaše vnitřní krása možná není očím viditelná, ale parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir ji dokáže zvýraznit a stane se tak na vás nepřehlédnutelnou. Odhalte svou přirozenou…
Yves Saint Laurent Libre W EDT 30 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Ikonická struktura vůně Libre představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných speciálně pro značku Yves Saint Laurent. …
Lanvin Eclat D´Arpege W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 548 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Ať už jste prožila lásku na první pohled, nebo ne, její záři v sobě zachycuje něžně lila parfémovaná voda pro ženy Lanvin Éclat d’Arpège. Každý den vám navodí slastné pocity díky jemným opojným…
Frederic Malle Iris Poudre W EDP, 100 ml
od 5 051 Kč
51 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Výsostně ženská klasika je plná kontrastů jako oheň pod ledem. Sametovou vřelost kosatce, pižma a tonky proklál chladivý šíp aldehydů. Vetiverový základ dodává vůni tajemnost, zatímco růže, …
Creed Eladaria W EDP, 30 ml
od 3 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Creed Eladaria je parfémovaná voda, která spojuje svěžest květin s hřejivými tóny současné elegance, čímž vytváří jedinečnou a sofistikovanou vůni pro ženy. Tato kompozice z dílny značky Creed…
Boucheron Quatre En Bleu W EDP, 100 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Boucheron Quatre En Bleu je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Flakon vůně je…
Naomi Campbell Here To Stay W EDT, 15 ml
od 207 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 15 ml
Naomi Campbell dámská EDT Here To Stay je jiskřivá květinově ovocná kompozice určená silným a sebevědomým ženám. Vévodí jí šťavnaté tóny malin a červeného rybízu prolínající se s opojným srdcem…
Bruno Banani Woman Intense EDP, 30 ml
od 276 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Mercedes-Benz Mercedes Benz W EDP, 60 ml
od 724 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Květinová orientální vůně pro ženy uvedena na trh v 2016. Naprosto okouzlující, luxusní, nečekaná a vytvořená za jediným účelem: zdůraznit ženskou osobitost. Tato nová vůně Mercedes Benz Woman…
Armaf Niche Pink Coral W EDP 90 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
Armaf Niche Pink Coral je parfémovaná voda pro ženy. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého…
Paris Hilton Just Me W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je moderní vůně pro ženy. Just Me je mírně ostřejší květinovo-malinový dámský parfém. V počátku se vůně zobrazuje jako svěží. Má to na starosti bergamot s fialkou a květem…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml 2025
od 2 399 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl W EDP Popis produktu: Parfémovaná voda Good Girl od Caroliny Herrery je ztělesněním moderní ženy. Je určena ženám, které si cení sebevědomí a svůdnosti, přičemž si…
Ulric de Varens Indra W EDP 100 ml
od 127 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Indra představuje harmonické spojení jemných květinových tónů a hřejivých, smyslných akordů, které vytvářejí elegantní a sofistikovanou vonnou kompozici. V úvodu se rozvíjí…
CLEAN Classic Flower Fresh W EDP, 60 ml
od 770 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Classic Flower Fresh od značky Clean je určená především pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni s květinovými a citrusovými tóny. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2020…
La Perla Signature W EDP 30 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Tato úchvatná květinová vůně potěší každou ženu. Průsvitný černý flakon je zakončený krajkovým lemem a zářivým perleťovým uzávěrem, který připomíná hedvábné vrstvy spodního prádla La Perla. …
Plantes & Parfums Coton Poudré EDT 100 ml
od 669 Kč
6,69 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Přírodní
- 100 ml
Toaletní voda Plantes & Parfums Coton Poudré je hymnou jemnosti a komfortu. Bavlna a rýžový prášek mají v sobě světlo a svěží květinové nóty se sladkým kulatým základem. Hlava - bavlna, …
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, Tester 100 ml
od 1 078 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Zimaya Charisma Pour Femme EDP 100 ml
od 330 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Zimaya Charisma Pour Femme je dámská parfémovaná voda o objemu 100 ml, kterou vyrábí společnost Zimaya. Jedná se o květinově-orientální vůni, jež je vhodná pro ženy, které chtějí vyjadřovat svou…
Oscar de la Renta Rose W EDT 100 ml
od 436 Kč
4,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - růže Srdce - heliotrop, růže, tuberóza, ylang-ylang Základ - pižmo, tonka fazole, vanilka
Yodeyma Nicolas for Her EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma, jejíž podstatou jsou tóny bílého pižma, které společně s vetiverem a pomerančovým květem vytvářejí velmi ženskou směs vůní. Nicolas For Her je sofistikovaným…
Lanvin Marry Me Love Balloons W EDP, 50 ml
od 517 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Lanvin představuje další úchvatnou vůni pro ženy a dívky, které milují květinové, dřevité parfémy. V úvodu se ukrývá neroli a červený rybíz - poté přichází na řadu květinové srdce, jež je…
Jennifer Lopez Live Luxe W EDP, 15 ml
od 168 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 15 ml
Parfémy Jennifer Lopez Live Luxe jsou sladší, květinově ovocné vůně, které byly uvedeny na trh v roce 2006. Parfém Jennifer Lopez Live Luxe je sladký koktejl z hrušky a broskve, ozdobený květy…
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy W EDP, 30 ml
od 953 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy je parfémovaná voda pro ženy, která vás přenese do světa lahodných chutí a okouzlujících květinových vůní. V této vůni se setkávají ovocné a květinové tóny, …
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 30 ml
od 864 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine. Toaletní voda pro ženy 30ml. .
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100 ml +…
od 1 810 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Versace Eros Pour Femme EDP Versace Eros Pour Femme je parfémovaná voda, která přináší harmonii svěžích citrusových tónů, květinových akordů a smyslného dřevitého základu. Tato vůně byla…
Chloé Nomade Absolu W EDP, 50 ml
od 1 417 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Dopřejte své nespoutané duši cestu za novým dobrodružstvím. Ať už se vydáte ve světě kamkoli parfémovaná voda pro ženy Chloé Nomade Absolu de Parfum vám umožní prostřednictvím své delikátní vůně…
Trussardi Elegantly Cool W EDP 30 ml
od 697 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Trussardi Elegantly Cool představuje harmonické spojení svěžesti a elegance, které osloví ženy hledající univerzální vůni pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V její…
Maison Alhambra Reyna W EDP 100 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Maison Alhambra Reyna Pour Femme EDP 100 ml Maison Alhambra Reyna Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou citrusově-sladkou vůní. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2023 a…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 1 466 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W EDT, 90 ml
od 591 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W je toaletní voda od francouzského výrobce Lanvin a je součástí kolekce Les Fleurs, která byla uvedena na trh v roce 2023. Sweet Jasmine je svěží květinově…
Montale Paris Roses Musk W EDP, 100 ml
od 1 480 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Francouzské
Parfémovaná voda Montale Roses Musk si navždy získá ženy, které milují květinové vůně ve spojení se smyslným aroma pižma. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která oceňuje skutečnou kvalitu a…
Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP, 30 ml
od 1 550 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP představuje intenzivní interpretaci ikonické vůně Shalimar, která oslavuje sto let od svého vzniku. V této variantě se tradiční prvky…
Juliette Has A Gun Midnight Oud W EDP, 100 ml
od 1 313 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Juliette Has A Gun Midnight Oud představuje orientální vůni pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2009. Juliette Has A Gun Midnight Oud je vůně plná očekávání a jedinečných tónů. Parfém byl…
Betty Barclay Soulgarden W EDT 20 ml
od 380 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 20 ml
Toaletní voda Betty Barclay Soulgarden vás přenese do světa plného harmonie, radosti a přirozené elegance. Tato jemně květinová vůně je ideální volbou pro ženy, které milují propojení s přírodou…
Caron Aimez-Moi W P 100 ml
od 3 061 Kč
31 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Caron Aimez-Moi je dámský parfém od francouzské značky Caron, který je určen pro ženy, jež si cení květinových vůní. Tento parfém je ideální volbou pro ty, které hledají vůni, jež kombinuje…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 50 ml
od 785 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Versace Dylan Purple W EDP, Tester 100 ml
1 271 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Essens W104 W P 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Neodolatelná vůně radosti ze života, která vás zahalí svěžestí. Parfém Essens W104 je inspirovaný vůní Dolce & Gabanna - Light Blue. Hlava - zelené jablko, cedr, zvonek, sicilský…
Essens W105 W P 50 ml
od 530 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Příjemná, sofistikovaná a jemně provokující vůně, ve které se květinové tóny snoubí s ovocem. Hlava - magnólie, okurka, grapefruit Srdce - tuberóza, fialka, jablko, konvalinka, růže Základ…
Ajmal Aurum Summer W EDP, 75 ml
od 468 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Parfémová voda Ajmal Aurum Summer je určena pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, která je zároveň sladká a svěží. Ajmal Aurum…
Maison Francis Kurkdjian A La Rose W EDP, 70 ml
od 4 010 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Maison Francis Kurkdjian A La Rose je opojná květinová vůně pro ženy z roku 2014. Ovocno-květinová kompozice se otevírá vůní svěžího pomeranče, citrónu a bergamotu. V srdci se snoubí jemné…
COTY Vanilla Musk W EDC 50 ml
od 248 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Coty Vanilla Musk je jemná a hřejivá kolínská voda, která oslovuje svou nadčasovou ženskostí prostřednictvím sladkých, hebkých a uklidňujících tónů. Uvedena na trh v roce 1994, tato vůně si…
Burberry Her Blossom EDT, 100 ml
od 1 449 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Společnost Burberry uvádí Her Blossom, gurmánskou podobu původní Eau de Parfum, která je zahalená do zářivých tónů švestkových květů. Tato lehoučká a něžná kombinace rozkvetlých květin a jemných…
Elizabeth Arden Beauty W EDP, 50 ml
od 251 Kč
5,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Tato vůně Beauty vyjadřuje poslání značky Elizabeth Arden, která již téměř jedno století učí ženy vnímat a ocenit ty nejkrásnější věci v životě. Podmanivá, temperamentní a smyslná květinově…
La Fede Aura Kiss Of Rose W EDP 100 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
La Fede Aura Kiss Of Rose je určena pro ženy, které hledají unikátní vůni s orientálním nádechem. Je výjimečná svou kombinací květinových, ovocných a orientálních tónů, které vytvářejí…
Christina Aguilera Definition W EDP, 75 ml
od 447 Kč
5,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 75 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose W EDT, 50 ml
od 449 Kč
8,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Představte si, že se procházíte okolo šumícího moře a najednou spatříte nádhernou, divoce rostoucí růži. Její sladkost a smyslnost umocňuje čerstvý vánek. Nemůžete odolat, chcete tu vůni cítit…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
