Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guess Iconic Sublime W EDP, 30 ml
od 710 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je harmonickým spojením ambrových a květinových tónů, které vytvářejí unikátní a vyváženou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a inspiraci v…
Betty Barclay Pure Flower W EDT 20 ml
od 248 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Betty Barclay Pure Flower je toaletní voda ve spreji, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena ženám a nabízí sladce květinovou přítomnost, která je ideální pro teplé a horké…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 50 ml
od 208 Kč
4,16 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Popis Hlava meloun, lístek fialky, hruška, bergamot Srdce pivoňka, konvalinka, gardénie, maliny Základ pačuli, pižmo, pryskyřice Antonio Banderas Blue Seduction má originální flakon, …
Elizabeth Arden Green Tea Lotus W EDT, 100 ml
od 198 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Green Tea Lotus je svěží, květinově-ovocná vůně laděná do vodních květin s osvěžujícími a povzbuzujícími účinky zeleného čaje. Svojí vůní vás zavede do exotické zahrady. Přináší potěšení těla…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 50 ml
od 866 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Jean-Louis Scherrer One Love W EDP, 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Svádění je hra a neodolatelná vůně je ženskou zbraní, se kterou budete mít vždy navrch. Parfémovaná voda Jean-Louis Scherrer One Love vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy…
Betty Barclay Tender Blossom W EDT, 20 ml
od 299 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 20 ml
Vůně Betty Barclay je určena pro ženy, které si chtějí užívat života a fascinují ostatní lidi kolem sebe s pomocí jejich přirozené a otevřené mysli a pozitivního přístupu. Ovocná a plná…
Gisada Ambassadora Gold W EDP 50 ml
od 1 468 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gisada Ambassadora Gold je luxusní vůně, která spojuje svěžest ovocných a květinových tónů s hřejivou hloubkou dřevitých a sladkých akcentů. Vytváří tak mnohotvárný charakter, …
Guerlain Idylle W EDP, 75 ml
od 495 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
S láskou sesbíraná kytice těch nejkrásnějších květů vyjádří vášnivé city lépe než tisíc slov. Parfémovaná voda pro ženy Guerlain Idylle zachycuje jedinečný okamžik, ve kterém existujete pouze…
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 30 ml
od 500 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Inspirovaný pestrostí květinových lupínků, design vůně Signorina in fiore je poctou mladistvé ženskosti. Živý růžový flakón je ozdoben růžovo-zlatým uzávěrem a ikonickou mašlí Vara v…
Narciso Rodriguez for Her dárková sada W EDT 100 ml + tělový krém 75 ml
od 1 709 Kč
Narciso Rodriguez for Her Dárková sada obsahuje toaletní vodu Narciso Rodriguez for Her EDT 100 ml a tělový krém Narciso Rodriguez for Her 75 ml. Vše v dárkovém balení.
Mauboussin Rose Pour Elle W EDP, 100 ml
od 440 Kč
4,40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Mauboussin Rose Pour Elle podpoří vašeho volného ducha a zahalí vás do okvětních lístků. Vůně přinášející štěstí, lásku, jemnost a smyslnost. Kontrastní esenciální…
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 100 ml
od 622 Kč
6,22 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Kayali Eden Sparkling Lychee 39 W EDP, 100 ml
od 2 519 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Kayali Eden Sparkling Lychee 39 W EDP je ovocně-květinová vůně, která v sobě spojuje svěžest a eleganci. V úvodu vás osvěží exploze šťavnatého černého rybízu, šumivého liči, …
Essens Escada Moon Sparkle W P 50 ml
od 530 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Essens Escada Moon Sparkle je květinová vůně pro ambiciózní ženy, které nezapomínají ani na svůj přirozený šarm. Vůně je svěží a stejně svůdná jako její nositelka. Hlava - černý rybíz, …
Yodeyma Gianna W EDP, 50 ml
od 369 Kč
7,38 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém. Hlava - květ papáji Srdce - narcis Základ - pižmo
Liz Claiborne Curve W EDT, 100 ml
od 320 Kč
3,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Curve je osvěžující, květinově ovocná vůně. Curve pro moderní ženu, která má aktivní životní styl, která je vždy o krok napřed. Curve se rozprostírá na svěžích ovocných tónech, které přibarvuje…
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia W EDT, 125 ml
od 2 046 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Radost spojená s přírodou díky kolekci svěžích vůní Aqua Allegoria. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Do ovocné zahrady proniknete díky toaletní vodě Granada Salvia, energetické, …
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 125 ml
od 1 387 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT 60 ml
2 599 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Chanel Chance Eau Tendre představuje jemnou a smyslnou vůni, kterou si oblíbí všechny ženy, jež touží po něčem hravém, osvěžujícím a sladce ženském. Chance Eau Tendre je…
HEAD Elite W EDT 100 ml
od 89 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
HEAD Elite Woman Toaletní voda 100 ml Elite Woman od značky HEAD je dámská toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tuto novou vůni vytvořila parfumérka Valerie Bessone a jedná se…
Sisley Soir de Lune W EDP, 50 ml
od 2 637 Kč
53 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Sisley Soir de Lune se inspiroval noční oblohou posetou zářivými hvězdami. Inspirující parfém zahalený do róby ušité z fantazie a romantiky. Parfém Soir de Lune ukrývá temnou vůni. Sisley Soir…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, Tester 100 ml
od 1 550 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Moschino Toujours Glamour W EDT, 30 ml
od 425 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Moschino Glamour Toujours - toaletní voda. Vaší pokožky se lehce dotkne závan svěžesti, který rázem odhalí i ty nejtajnější touhy a přání. Fascinující kompozice je živoucím vyjádřením moderní…
Chanel Gabrielle Essence W EDP, 100 ml
od 3 720 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Armaf Miss Armaf Voce Viva W EDP 100 ml
od 468 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Armaf Miss Armaf Voce Viva je parfémovaná voda pro ženy, která svým jemným květinovým akordem potěší především ty, které hledají vůni plnou elegance a romantiky. Květinová kompozice se vyznačuje…
Chanel Chance W EDT 60 ml
od 2 614 Kč
44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké…
Chopard Brilliant Wish W EDP, 75 ml
od 361 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Chopard Wish Brilliant je květinová, orientálně-sladká vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny a jasmínem. V srdci vůně se ukrývá červený pepř a ambra. Základ vůně tvoří dřevité tóny. Tato…
Molinard Le Rêve Nirmala W EDT, 75 ml
od 1 270 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 75 ml
Vydejte se na magickou cestu lemovanou okouzlujícími květinami a vůní tropického ovoce a gurmánskými akordy s toaletní vodou pro ženy Molinard Le Reve Nirmala. Tento nadčasový tělový elixír, …
Parfums De Marly Delina Exclusif W EDP, 30 ml
od 4 441 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Parfums De Marly Delina Exclusif W EDP Parfums De Marly přináší parfémovanou vodu Delina Exclusif, která zaujme nejen svou vůní, ale i svou moderní kombinací designových prvků pudrové růžové a…
ELIE SAAB Le Parfum In White W EDP, 50 ml
od 891 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 50 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Dámská vůně je inspirovaná něžnou bílou barvou, která evokuje nevinnost a čistotu. Je určena pro moderní ženu s puncem elegance. Úvodní jemná symfonie…
Byredo Blanche W EDP, 50 ml
od 3 781 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Inspirací pro Blanche, jak název napovídá, byl dojem, který ve mně vyvolává bílá barva. Poprvé jsem vlastně také připravoval vůni s myšlenkou na konkrétní osobu. Chtěl jsem zachytit její nevinný…
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy W EDP, 50 ml
od 1 355 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
--- Kenzo Cherry Poppy W EDP 50 ml Parfémovaná voda Kenzo Cherry Poppy je inspirována japonskou cukrárnou a nabízí ovocně-květinovou kompozici, která se hodí pro každodenní nošení i speciální…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 50 ml
od 656 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Rochas Mademoiselle Rochas parfémovaná voda pro ženy 50 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 elegance a romantika ve francouzském stylu Nechejte se okouzlit smělou…
Jesus Del Pozo Halloween Blossom W EDT 100 ml
od 694 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jesus Del Pozo přináší dámskou toaletní vodu Halloween Blossom, která byla uvedena na trh v roce 2022. Jedná se o květinově-ovocnou vůni, která je určena pro ženy hledající svěžest a jemnou…
Nina Ricci Nina Collector Edition EDT, 80 ml
od 1 352 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 80 ml
Nina Ricci Nina Collector Edition EDT je dámská toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato limitovaná edice přináší novou interpretaci známé vůně Nina Eau de Toilette. Flakon je…
Dermacol Paradiso W EDP 50 ml
od 375 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dermacol Paradiso W EDP 50 ml je parfémovaná voda, která nabízí harmonii citrusových, květinových a dřevitých tónů. Tento produkt je určen pro ženy, které hledají vůni vhodnou pro každodenní…
Lanvin Jeanne Blossom W EDP 100 ml
od 429 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si lehký dotek smyslnosti, který na vaší pleti vytvoří parfémovaná voda Lanvin Jeanne Blossom. Máte-li romantickou duši, s její vonnou kompozicí se vám rozbuší srdce. A nejen vám –…
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 183 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 720 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Jimmy Choo Jimmy Choo W EDT, 100 ml
od 810 Kč
8,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Nejpopulárnější značka luxusních bot a doplňků Jimmy Choo uvádí svůj první parfém, jednoduše pojmenovaný Jimmy Choo. Jimmy Choo je popisovaná jako velmi moderní, ženská a plná smyslnosti. Svůdná…
Aigner Début W EDP, 100 ml
od 719 Kč
7,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Aigner Début je dámský parfém, který je novinkou pro červen 2013. Parfém je inspirovám elegantní ženou v saténových šatech, která zaujme pozornost každého. Láká Vás svou krásou na první pohled. …
Emanuel Ungaro For Her EDP 100 ml
od 371 Kč
3,71 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Stylovou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro ženy Emanuel Ungaro For Her. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že…
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT, 100 ml
od 688 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT 100 ml je dámská toaletní voda, která vyniká svou květinovo-citrusovou svěžestí. Tato vůně je navržena pro ženy, které upřednostňují lehké a vzdušné parfémy, …
Maison Margiela Replica Up At Dawn EDT 100 ml
od 1 913 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Replica Up at Dawn přenáší nositele do atmosféry anglické zahrady za časného rána, kdy se příroda probouzí a vzduch je plný svěžesti. Vůně kombinuje květinové, dřevité a kořenité…
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight W EDP, 75 ml
od 1 985 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight, která vám svými květinovými tóny…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
od 1 795 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …
Billie Eilish Eilish W EDP, 30 ml
od 1 175 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Billie Eilish Eilish je parfémová voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni ideální pro různé příležitosti. Vůně začíná svěžími a sladkými tóny mandarinky, cukru a červených bobulí, které…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
