Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chanel No.5 W EDT, náplň 50 ml
od 2 098 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
GRÉS Cabotine W EDP, 100 ml
od 257 Kč
2,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine je květinová vůně pro ženy od značky Gres. Hlavu parfému tvoří mandarinka, zázvor a ylang-ylang. Srdce je ve znamení lilie, hyacintu, tuberózy a pačuli. Základ vás zahalí do vůně…
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 30 ml
od 356 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Tiffany & Co. Rose Gold W EDP, 30 ml
od 980 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Nejen krásné rose gold šperky jsou symbolem vytříbeném stylu. Parfémovaná voda pro ženy Tiffany Rose Gold, která se rozvoní na kůži, podtrhne osobitost své nositelky stejně dokonale. Očím…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 30 ml
od 925 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Omerta Free & Mysterious W EDP 100 ml
199 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Senzační parfém ohromující a neodolatelný jako radost ze života. Při prvním nadechnutí zaznamenáte "živou vůni" jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou, průzračnou vůni bambusu a barevnost…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 50 ml
od 665 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Signorina je sladká, květinově ovocná, jemně pikantní vůně od Salvatore Ferragamo. Signorina je oslavou elegantních dívek. Nová vůně Signorina v elegantním italském stylu Salvatore Ferragamo je…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 30 ml
od 1 216 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Replay Tank For Her EDT, 50 ml
od 345 Kč
6,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Charismatická vůně Tank For Her je vůně od Replay. Květinově-ovocná kombinace potěší nejednu výraznou osobnost, která se ráda seznamuje s novými lidmi a místy. Extroverti se zkrátka s touto vůní…
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale W EDP, 30 ml
od 1 425 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale W EDP Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale je parfémovaná voda určená pro ženy, která nabízí jedinečnou kombinaci dřevitých a kořeněných tónů, …
Bourjois Mon Bourjois La Fantastique W EDP 50 ml
od 253 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Vůně, která přináší okamžitý pocit štěstí. To je parfémovaná voda pro ženy Bourjois Mon Bourjois La Fantastique, jejíž svěží vonná kompozice plná květinových tónů vám rozzáří každý den. Je jako…
Hermes Twilly d´Hermes Eau Poivrée W EDP, 30 ml
od 962 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Pro odvážné a podnikavé dívky milující Hermès. Vůně podbarvená vibrujícím růžovým kořením, něžnou růží a ušlechtilým pačuli. Kořeněná, květinová a dřevitá vůně. Barevně vznešená a podmanivá…
Esprit Pink Moments W EDP 20 ml
od 365 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Esprit Pink Moments W EDP 20 ml Dámská parfémovaná voda Pink Moments od značky Esprit přináší ovocně-květinový zážitek, který se hodí pro různé příležitosti. Tento produkt je určen pro ženy, …
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 50 ml
od 520 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název: Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT Výrobce: Lacoste Pro všechny ženy, které hledají neotřelou a přitom elegantní vůni, přichází Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense, toaletní voda, …
Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces je parfémová voda, která je určena pro ženy, které si potrpí na odvahu, smyslnost, rozpustilost a romantiku. Vyznačuje se květinovými a ovocnými tóny, …
Acqua di Parma Peonia Nobile W EDP, 50 ml
od 1 957 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Půvabná, okouzlující a elegantní vůně parfémované vody Acqua di Parma Peonia Nobile našla svou inspiraci v kráse a v omamné vůni pivoňky, která se také stala její klíčovou složkou. Svěží…
Iceberg Effusion Woman EDT, 75 ml
od 229 Kč
3,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Effusion Woman je odrazem protikladů - divokosti a sebekontroly, energie a jemnosti. Jiskra exotického ovoce zdůrazňuje ten kontrast a podtrhuje její "zlomyslnou", sexy povahu. Elegantní…
La Rive Her Choice W EDP, 30 ml
od 115 Kč
3,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
La Rive Her Choice je květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022. Je inspirována vůní Giorgio Armani My Way. Vůně je určena pro ženy, které se chtějí uvolnit od všech překážek. Hlava…
Burberry Her Parfum P 50 ml
od 1 449 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Burberry Her Parfum představuje intenzivní a komplexní vůni, která spojuje ovocné, květinové a gurmánské prvky do harmonického celku. Její charakter je hřejivý a ambrový, s…
Salvador Dali Dali W EDP 30 ml
od 214 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Název: Salvador Dali Dali W EDP 30 ml Výrobce: Salvador Dali Popis produktu: Parfémovaná voda Salvador Dali Dali o objemu 30 ml je určena pro ženy, které hledají originální a sofistikovanou…
Rochas Byzance Gold W EDP, 90 ml
od 543 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou krásných květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Rochas Byzance Gold, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý…
Oscar de la Renta Bella Bouquet W EDP 100 ml
od 677 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oscar de la Renta Bella Bouquet W EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují květinové vůně. Tento parfém je inspirován krásou a rozmanitostí květinových zahrad, což se…
Pascal Morabito Purple Ruby W EDP 95 ml
od 288 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda Pascal Morabito Purple Ruby je sladká ovocná vůně s lákavými gurmánskými tóny vanilky a karamelu. Osloví moderní samostatnou dámu, která často velmi úspěšně působí v spíše jen…
Dolce & Gabbana The One W EDP, Tester 75 ml
od 1 097 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová vůně od Dolce & Gabbana je nástupce veleúspěšného parfému Light Blue. Okouzlující úvod vůně pojatý coby svěží ovocný akord kombinuje šťávu čerstvých broskví, delikátnost čínského liči a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, náplň 200 ml
od 1 742 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 100 ml
od 1 434 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Novellista Rouge Privé W EDP, 10 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Novellista Rouge Privé představuje unikátní spojení květinových a orientálních tónů, které vytváří smyslnou a elegantní vůni vhodnou pro ženy. Její složení je inspirováno…
Laura Biagiotti Laura W EDT, Tester 25 ml
od 315 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Svěží parfém
- Italské
- 25 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
ELIE SAAB Girl of Now Forever W EDP, 30 ml
od 550 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 30 ml
Novinka inspirovaná příjemnými vibracemi květu ormondu, návykových mandlí a pomeranče. Svěží, barevná, evokující optimismus s nádechem libanonské limonády, chutí italského citronu a malin. …
Shiseido Zen Essence W EDP, 30 ml
od 967 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Ponořte se do světa klidu a rovnováhy s vůní, která oslovuje tělo i mysl. Tato parfémovaná voda přináší harmonickou a smyslnou kompozici inspirovanou čistou estetikou japonských zenových zahrad. …
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies W EDT, 50 ml
od 225 Kč
4,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Diamonds And Rubies od značky Elizabeth Taylor je sladká, teplejší, květinově-orientální vůně pro ženy. Úvod vůně je složený z květin a ovoce - nalezneme v něm šeřík, dřevo mandloně, broskev, …
Armaf Ego Exotic W EDP, 100 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Armaf Ego Exotic poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní vaše…
Chanel No. 19 W EDT, 100 ml
od 3 052 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Kolekce Chanelu z roku 1970, je kombinací osvícení a sofistikace, pro světovou parfumérii se stal testem složení. Míchá světlo s vůní středozemí, přináší nové obzory. Nejlepší vůně roku 1973…
Issey Miyake Pleats Please W EDT, 50 ml
od 433 Kč
8,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Značka Issey Miyake uvedla na trh v roce 2012 dámskou vůni Pleats Please - jedná se o květinově-ovocnou vůni. Issey Miyake se inspiruje skládaným materiálem a světlými barvami a přenáší tento…
Jean-Louis Scherrer Pop Delights 01 W EDT 50 ml
od 269 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Máte ráda parfémy s výraznou energií svěžích citrusů? Rozrušují vás také čajové, květinové a pižmové vonné akordy? Pak by vám neměla ujít toaletní voda Jean-Louis Scherrer Pop Delights 01. Za…
Dolce & Gabbana Lily W EDT, 30 ml
od 756 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Ženskost a něhu od nepaměti ztělesňuje ve světě flóry růžová lilie. V srdci své vonné kompozice ji má i dámská toaletní voda Dolce & Gabbana Lily. Vůně této květiny se propojuje s exotickou…
Montale Dark Purple W EDP, 50 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
Montale Dark Purple parfémovaná voda pro ženy 50 ml značky Montale koupíte na notino.cz!
Lanvin Éclat D'Arpege Mon Éclat W EDP, 50 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Mon Éclat, něžně prozářená ovocně-jasmínová kytice byla uvázaná pro všechny milovnice života, květinově ovocná kompozice odhalující přirozenou svěžest jasmínu díky zeleným a akvatickým tónům…
Yodeyma Paris Miseho W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Yodeyma Paris Miseho W EDP 100 ml Yodeyma Paris Miseho je parfém, který nabízí květinovou vůni pro ženy. Tato esence je vhodná pro každodenní používání a může doplnit vaši osobnost jak během…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 100 ml + EDT 15 ml
od 2 494 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Burberry Brit Sheer W EDT, Tester 100 ml
od 885 Kč
8,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Burberry Brit Sheer je hodnocen jako citlivá, elegantní, ženská, květinová a naprosto dokonalá vůně vhodná pro moderní ženu. Dámská vůně Burberry Brit Sheer je něžným parfémem, který se vás…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 50 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Lancôme Idôle L`Intense W EDP, 75 ml
od 1 680 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Lancome Idole L`Intense je věnována generaci úspěšných žen, silných, upřímných a odvážných. Všem ženám zítřka, které předávají svou sílu ostatním a otvírají jim novou cestu k…
The English Soap Company Lemon & Mandarin W EDT 100 ml
300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
English Soap Lemon & Mandarin W EDT 100 ml Zvažujete nákup nové vůně a hledáte něco svěžího a citrusového? Dámská toaletní voda English Soap Lemon & Mandarin může být tou pravou volbou. Tato…
El Nabil Baby Musc U roll-on parfémový olej 5 ml
228 Kč
- Olejový parfém
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Baby Musc je svěže jemná vůně, jejíž úvod rozehraje křehká krása pomerančových květů s nádechem běloskvoucího jasmínu a pudrového kosatce. Elegantní, všeobjímající bílé pižmo zahalí celou…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa W EDT, 125 ml
od 1 941 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Aqua Allegoria Rosa Rossa z kolekce Aqua Allegoria je květinově-ovocná vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2018. Hlava - bergamot, liči, citron, černý rybíz Srdce - pivoňka, …
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, Tester 100 ml
od 691 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Kenzo Flower by Kenzo Eau Legere W EDT 30 ml
od 614 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Květinová, balzamiková, pudrová, růžová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - mandarinka, černý rybíz, květ černého rybízu Srdce - růže, fialka, hedione, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
