Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lalique L´Amour W EDP, 50 ml
od 189 Kč
3,78 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Svůdná dámská vůně Lalique L´AmourLalique L´Amour je inspirovaná krajinou Vycházejícího slunce. Parfém je jako stvořený pro křehké a něžné ženy, které chtějí otevřít své sdce lásce. Vytříbené…
Rochas Audace W EDP, 60 ml
od 1 221 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Audace W EDP - Parfémovaná voda pro ženy Rochas Audace W EDP je parfémovaná voda, která je určena pro ženy, jež se nebojí vyjádřit svou jedinečnost a odvahu. Tato vůně patří do kategorie…
Dior Addict Purple Glow EDP, 50 ml
od 2 089 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Dior Addict Purple Glow je luxusní a intenzivní vůně, která osloví ženy hledající výrazné a sofistikované parfémy. Její květinově laděný charakter je doplněn o ovocné a pižmové…
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight W EDP, 30 ml
od 1 240 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight, která vám svými květinovými tóny…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, 90 ml + řasenka 8 ml
od 1 776 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Dárková sada
Million Gold For Her od značky Paco Rabanne je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje sladkou a pižmovou vůní. Tento produkt zaujme především milovnice výrazných a návykových vonných…
Versace Dylan Turquoise W EDT, Tester 100 ml
od 876 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Banana Republic Modern Woman EDP 100 ml
od 315 Kč
3,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Květinovo ovocná parfémovaná voda Modern Woman od značky Banana Republic byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně. Originální parfém světoznámého výrobce.
Guess Iconic W EDP, 100 ml
od 807 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 W EDP, Tester W 100 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfemovaná voda pro ženy Givenchy Ange ou Démon Le Secret 2014 je opředena orientálním původem. Květinový zábal svěžesti vás překvapí svojí výraznou čerstvostí. S originální kompozicí zažijete…
Jil Sander Softly W EDT, 80 ml
od 603 Kč
7,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 80 ml
Něžná toaletní voda Jil Sander Softly uklidní vaše tělo i ducha a navodí příjemné pocity odpočinku, relaxace a nekomplikované čistoty. Tato jemná pudrově-květinová vůně je určena pro elegantní…
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 100 ml
od 575 Kč
5,75 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
NIKE Floral Boom W EDT 100 ml
od 349 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Toaletní voda Floral Boom představuje harmonickou kombinaci květinových a pižmových tónů, která přináší svěží a zároveň sofistikovaný zážitek. V úvodu se rozvíjí citrusová svěžest, kde dominují…
Bi-es Blossom Garden W EDP 100 ml
od 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bi-es Blossom Garden je rajská zahrada uzavřená v láhvi. Květinová kompozice vůně s nenápadným vývojem, s převládajícími tóny pivoňky, jasmínu a bílých květů, které obklopují jejich aroma a…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 150 ml
od 3 349 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle W EDP, 50 ml
od 671 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy. Kompozice…
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDT, 50 ml
od 315 Kč
6,30 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Paloma Picasso je velmi elegantní, cypřišově květinová vůně. Flakon připomíná tvar náramku z palmového dřeva.
Lolita Lempicka Mon Eau W EDP, 30 ml
od 397 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Parfémovaná voda pro ženy Lolita Lempicka Mon Eau v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké…
Yodeyma Rinascere W EDP, 100 ml
od 607 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Yodeyma Rinascere je určena pro ženy, které hledají vůni, která podtrhne jejich jedinečnost. Jedná se o květinovou vůni, která je postavena na harmonii čtyř různých květin. V…
Yodeyma Paris Aroma W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Aroma je veselý a exotický parfém pro záhadnou a elegantní ženu. Tóny granátového jablka dávají ovocný a sametová ráz, který společně s orchideí a fialkou komponují smělý a důmyslný…
Emanuel Ungaro Diva W EDP, 100 ml
od 530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
EMANUEL UNGARO Diva, dámská parfémovaná voda . EMANUEL UNGARO Diva Orientální vůně s charakteristickou notou chypré Tuberóza - rostlina, která pochází ze střední Ameriky, a pěstuje se ve…
LOEWE 001 Woman W EDT 100 ml
od 2 349 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Loewe 001 Woman je sofistikovaná a elegantní dámská vůně, která zachycuje podstatu moderní ženy. Vzhledem k její osvěžující povaze je toaletní voda vhodná pro každodenní nošení i…
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 100 ml Tester
od 912 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Masaki Matsushima Fluo W EDP, 80 ml
od 727 Kč
9,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Masaki Matsushima Fluo je květinově-ovocná vůně inspirovaná ruchem newyorských ulic. Duhový flakon vyjadřuje mnohost kultur, které se zde setkávají, a zároveň napovídá, že uvnitř se ukrývá vůně…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 30 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Signorina od značky Salvatore Ferragamo je nádherná, květinově-ovocná vůně pro všechny ženy, které milují komfort. V úvodu vůně se představí kombinace růžového pepře a červeného rybízu, v srdci…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 50 ml
od 845 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
s.Oliver Pure Sense W EDT, 30 ml
od 355 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Pure Sense je vhodná pro každodenní použití. Vůně se otevírá v svěžích tónech ananasu, citronu a bergamotu. Květinové tóny růže a magnólie skvěle doplňují bambusové listy v srdci vůně. Dřevité…
Dolce & Gabbana L'Imperatrice 3 W EDT, 50 ml
od 774 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně L´Imperatrice 3 je sebevědomá vášnivá vůně z jedinečné kolekce vůní D&G Anthology, která byla uvedena trh v roce 2009. Patronkou této vůně se stala charizmatická supermodelka Naomi…
s.Oliver Selection Eau Intense W EDP, 30 ml
od 593 Kč
s.Oliver Selection Eau Intense W EDP Parfémovaná voda s.Oliver Selection Eau Intense je navržena jako intenzivní doplněk, který zdůrazní váš osobitý styl a vytvoří nezapomenutelný zážitek. …
Guess Bella Vita Rosa W EDT 50 ml
od 661 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Tato vůně je věnována hravé a bezstarostné ženě. Její složení zahrnuje citron, magnólii a mech. Objem balení je 50 ml. Hlava - citron, černý rybíz, kdoule Srdce - jasmín, květ magnólie, …
Giorgio Armani My Way W EDP, 90 ml + EDP 15 ml
od 2 670 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Giorgio Armani My Way je vůní pro ženu, která je sama sebou. Je připravena rozšiřovat své obzory a získávat nové zkušenosti, které ji neustále posouvají vpřed. Tato dámská vůně je spojením…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 100 ml + EDT plnitelný flakon 10 ml
od 3 338 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Emanuel Ungaro Cosmic W EDP, 40 ml
od 374 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Emanuel Ungaro Cosmic je parfémová voda, která se vyznačuje svou jedinečnou kombinací květinových a kořenitých tónů. Tato parfémová voda je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež je zároveň…
Lancaster Eau de Lancaster W EDT, 125 ml
od 696 Kč
5,57 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 125 ml
Lancaster Eau de Lancaster je květinově-citrusová svěží vůně, která je doplňkem pro teplé jarní a letní dny. Tento lehký, svěží parfém je vhodný pro každodenní nošení, pro ženy všech věkových…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom W EDT, plnitelný flakon 125 ml
od 1 990 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom je inspirována čerstvostí a krásou přírody. Tento produkt francouzského výrobce Guerlain je ideální pro ženy, které preferují květinové a ovocné…
Armaf The Pride Of Armaf White W EDP 100 ml
od 527 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Armaf The Pride Of Armaf White je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tato vůně pochází ze Spojených arabských emirátů, země s bohatou tradicí v…
Iceberg Eau de Iceberg Jasmin W EDT, 100 ml
od 242 Kč
2,42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Iceberg Eau de Iceberg Jasmin je svěží dámská vůně se směsí zázvoru červených bobul zdůrazňující veselou náladu a dynamičnost. Nóty jasmínu v srdci vůně navozuje ženskost. Santalové dřevo dodává…
Diptyque Eau Duelle U EDP, 50 ml
od 2 820 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Diptyque Eau Duelle je toaletní voda, která vás zavede do tajemného světa vonných akordů a přenese na vzdálenou orientální tržnici. V úvodu se prosazuje bourbonská vanilka, která jemně pohladí…
Maison Alhambra La Voie W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Maison Alhambra La Voie je určena všem ženám, které si přejí obohatit svůj den o jemné a elegantní vonné zážitky. Její složení je navrženo tak, aby poskytlo dlouhotrvající a…
Replay Signature Secret W EDT, 100 ml
od 593 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinově ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem toaletním stolku rozhodně zaslouží. …
Lalique Amethyst W EDP, Tester 100 ml
od 386 Kč
3,86 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Lalique Amethyst Eclat elegantní a velmi ženská vůně, která skvěle podtrhne Váš přirozený půvab. Voní po šťavnatém ovoci, které se pozvolna mísí s opojnou vůní pivoněk a růží. Složení doplňuje…
Korres Cashmere Kumquat W EDT, 50 ml
od 560 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Korres Cashmere Kumquat Toaletní voda pro ženy, 50 ml Toaletní voda Cashmere Kumquat od značky Korres přináší osvěžující a jemnou vonnou kompozici inspirovanou přírodním prostředím Řecka. …
Chanel Gabrielle W EDP, 100 ml
od 1 960 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle se zakládá na citrusech, bílých květinách a vzácném dřevu. Odráží osobnost legendární francouzské módní návrhářky Gabrielle Chanel, která šla vždy neochvějně za…
Carolina Herrera CH W EDT, 50 ml
od 1 107 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Carolina Herrera CH je sladká ovocně-květinová vůně pro ženy, jejichž duše jsou plné žáru a spalující vášně. Oblečte se do rudého skvostu, který s sebou přináší jedinečný nápoj lásky, jež z vás…
Jennifer Lopez Love at First Glow W EDT, 30 ml
od 121 Kč
4,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
První dotek. První polibek. První láska. Love at first Glow by JLo, nová vůně od Jennifer Lopez. Vůně zrozena pro flirt. Ovocná a květinová vůně sladkého slibu hraje hru s láskou. Kouzlo lásky…
AVON Today Tomorrow Always Today EDP 50 ml
od 303 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
Dámská parfémová voda Today Tomorrow Always Today EDP přináší jemnou a okouzlující kompozici, která oslavuje rozkvétající romantiku. V jejím srdci se snoubí květinové a orientální tóny, které…
Britney Spears Fantasy W EDP, 30 ml
od 293 Kč
9,77 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Každý o něčem sní. Ani popová princezna Britney Spears není výjimkou, i ona má bohatou fantazii. Fantasy je plná kouzel a bohatá na vzrušení z lovu. Příběh fantazie se rozvíjí díky bohatosti…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 80 ml
od 341 Kč
4,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně Antonio Banderas Blue Seduction se otevírá zelenými květinovými nótami fialkových lístků, energickými tóny vodního melounu a…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 10 ml
od 589 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Blush je kompozicí, která oslavuje odvážné kulinářské umění a přináší do světa vůní sofistikovanou smyslnost a zářivou ženskost. Její aroma je ideální pro…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
