Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
COTY Cuba Jungle Snake W EDP, 35 ml
od 45 Kč
1,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 35 ml
Dámská parfémová voda. Cuba Jungle Snake zachycuje harmonii tuberózy a anděliky a spojuje se s jasmínem a květem růže, to vše se rozvíjí v mrholení bílého pižma. Cuba Jungle Snake je čistou…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 100 ml
od 1 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, Tester 50 ml
od 430 Kč
8,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Korres White Tea W EDT 50 ml
od 567 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Korres White Tea ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Vůně je ideální do…
Yodeyma Sexy Rose W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Mladistvé vysoké tóny ovoce dodávají parfému svěžest umocněnou vonnými tóny srdce, které přinášejí dechberoucí závěrečné aroma parfému. Sexy rose je parfémem pro veselou a smyslnou…
s.Oliver Here & Now W EDT 30 ml
od 367 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská vůně s.Oliver Here & Now W EDT 30 ml představuje svěží a harmonickou kompozici, která osloví ženy hledající jemnou a zároveň výraznou vůni. Jedná se o toaletní vodu, která se vyznačuje…
Hermes Caléche W EDT 50 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní a nadčasová toaletní voda Hermes Caléche je ztělesněním sofistikovanosti a ženskosti. Její květinově-chyprová kompozice evokuje procházku bujnou květinovou zahradou a jízdu v luxusním…
The Body Shop White Musk W EDT, 60 ml
od 786 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 60 ml
Toaletní voda The Body Shop White Musk je jemným, ale silným doplňkem pro každou ženu. Tato anglická toaletní voda je charakteristický svou květinovou vůní, která je zároveň svěží a…
Essens W114 W EDP 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Essens W114 je Svůdná a elektrizující vůně pro cílevědomé ženy, které ví, co chtějí. Vychází z vůně Gucci Rush II. Hlava - frézie, lilie, růže Srdce - konvalinka, gardénie, palmové dřevo, …
Trussardi Delicate Rose W EDT, Tester 100 ml
od 689 Kč
6,89 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Na podzim roku 2012 uvedla značka Trussardi na trh vůni s názvem Delicate Rose. Povahu této vůně lze charakterizovat jako velmi ženskou, energickou a moderní se smyslnými a elegantními odstíny. …
Guerlain La Petite Robe Noire Rose W EDP 50 ml
od 975 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire Rose Noire je harmonickým spojením květinových a ovocných tónů, které oslavuje ženskost a eleganci. V úvodu vůně se rozvíjí svěží a energická…
Giorgio Armani Light di Gioia W EDP, 50 ml
od 1 160 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Light di Gioia v sobě snoubí vůni květin a čerstvost mladého zelného dřeva. Zachycuje světlo „zlaté hodiny“, kdy stále jasné a hřejivé denní světlo slábne a stává se měkčím a hřejivějším. …
Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle W EDP, 90 ml
od 1 008 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
- Vodní vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle, která vám svými květinovými tóny…
Hermes Tutti Twilly d'Hermès W EDP, 50 ml
od 997 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jde o další podobu parfému, která je plná odvahy a lehkosti. Květové složení parfémové vody vyjadřuje jejího univerzálního ducha v podobě sladkého zázvoru, nadýchaného liči a obepínajícího…
Rochas Eau de Rochas W EDT, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Eau De Rochas 100 ml - Toaletní voda Edt 100ml + 250ml tělové mléko. Rochas Eau De Rochas - vůně pro ženy. Rochas Eau De Rochas - HLAVA: verbena, limeta, mandarinka, bergamot SRDCE: růže, …
Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale W EDP, 60 ml
od 1 264 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
- 60 ml
Alien Goddess Supra Florale je parfémová voda od francouzského výrobce Thierry Mugler. Je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou autenticitu a vyniknout v davu. Její vůně je inspirována…
Jil Sander Sport Water W EDT, 50 ml
od 431 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sport Water Woman je sportovní květinová vůně s vodními tóny, která skvěle doplňuje prosluněné jarní a letní dny a vyvolá ve vás vzpomínky na prázdniny, na osvěžující slaný vánek a…
Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle W EDP, 50 ml
od 533 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle, která vám svými květinovými tóny…
Roberto Cavalli Signature W P, 50 ml
od 479 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Italské
Rudá rtěnka, lodičky na jehlovém podpatku, malé černé a elegantní vůně. Parfém pro ženy Roberto Cavalli je jako stvořený pro výjimečné a slavnostní příležitosti. Hlava - růžový pepř Srdce -…
Narciso Rodriguez Amber Musc W EDP 100 ml
od 2 234 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Amber Musc je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Je to orientální vůně pro smyslnou ženu na celodenní nošení. Hlava -…
Montblanc Femme Individuelle EDT, Tester 75 ml
od 521 Kč
- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Mont Blanc Femme Individuelle je velmi sexy, smyslná a překvapivá vůně pro moderní sebevědomé ženy. Vyjadřuje ženskou individualitu, osobitost a styl. Pomáhá objevovat nejniternější pocity a…
Britney Spears Circus Fantasy W EDP, Tester 100 ml
od 393 Kč
3,93 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně Britney Spears Circus Fantasy byla vytvořena ve spolupráci se světoznámou Elizabeth Arden. Skrývá v sobě tóny svěžího ovoce, voňavých květin a krémového pižma. Parfém Cirkus Fantasy od…
Kenzo Le Rouge Flower W EDP 50 ml
od 1 172 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Intenzivní květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší spojení elegance a síly, které osloví sebevědomé nositelky. Vůně je postavena na harmonii přírodních složek, které dodávají parfémované vodě…
Hermes Twilly d´Hermes Eau Poivrée W EDP, 85 ml
od 1 750 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Pro odvážné a podnikavé dívky milující Hermès. Vůně podbarvená vibrujícím růžovým kořením, něžnou růží a ušlechtilým pačuli. Kořeněná, květinová a dřevitá vůně. Barevně vznešená a podmanivá…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 30 ml
od 644 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Christian Dior Escale a Portofino W EDT, 125 ml
od 2 554 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 125 ml
Dior Escale a Portofino EDT 125ml je opravdu italská, dámská toaletní voda. Tato vůně je určena především ženám, které mají rády slunce a exotiku. Hodí se všem ženám, které velmi často cestují…
Maison Alhambra Exclusif Rose W EDP 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Exclusif Rose od značky Maison Alhambra je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Nabízí osvěžující a zároveň smyslný zážitek, který je vhodný pro různé…
Carner Barcelona Tardes W EDP 100 ml
od 2 043 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Carner Barcelona Tardes je čistá a jasná vůně pro ženy, skutečná óda na klid a harmonii pozdních letních odpolední. Patří do exkluzivní řady parfémů vytvořených z touhy po autentických…
Emanuel Ungaro Ungaro Feminin EDT , 90 ml
od 441 Kč
4,90 Kč/ml- Toaletní voda
- 90 ml
Luxusní toaletní voda Emanuel Ungaro Ungaro Feminin je speciálně navržená pro silné a sebevědomé ženy. Tato neobyčejná vůně dokáže každou svojí kapkou probouzet instinktivní pocity a navozovat…
Jennifer Lopez Still W EDP, 50 ml
od 438 Kč
8,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Still Jennifer Lopez je vůně, která vystihuje pocity ženy objevující samu sebe. Překvapivý a vibrující tón saké doplňují pikantní bílý pepř, jiskrná mandarinka a přirozené aroma čaje Earl Grey. …
Arabiyat Prestige Hypnotic Vanilla W EDP 100 ml
od 984 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Arabiyat Prestige Hypnotic Vanilla představuje moderní a sofistikovanou kompozici, která spojuje krémově-květinové tóny s jemným „mléčným“ podtónem. Přestože název odkazuje na…
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml
od 389 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Esprit Provence Thé Vert W EDT, 45 ml
169 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Thé Vert od Esprit Provence přináší svěží a harmonickou vůni, která osvěží a povzbudí. Její aromatická a citrusová kompozice vychází z přírodních ingrediencí, které vytvářejí…
Oriflame Giordani Gold White W EDP 50 ml
429 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Giordani Gold White přináší harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů, která osloví ženy hledající jemnou, ale zároveň výraznou vůni. Její složení je navrženo tak, aby…
Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya W EDT, 100 ml
od 1 938 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Existuje něco tak nevyzpytatelného a záhadného jako sny? Tato toaletní voda vás zve do světa, kde se sny stávají skutečností. Přivoňte si k tomuto tropickému buketu a nechte plně rozkvést svou…
Tom Ford White Suede W EDP, 30 ml
od 2 293 Kč
76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
White Suede z kolekce Private Blend White Musk je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Hlava obsahuje čaj a tymián. V srdci ucítíte kombinaci aromatického šafránu, růže a konvalinky. Kompozici…
French Avenue Venus de Milo W EDP 100 ml
od 860 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Venus de Milo je parfémovaná voda, která spojuje sladké gurmánské tóny s jemnou květinovou elegancí, čímž vytváří vyváženou a sofistikovanou vůni. Její orientální vanilkový charakter se otevírá…
Elizabeth Arden Green Tea Lavender W EDT, Tester 100 ml
od 138 Kč
1,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Levandulové vůně
- 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Lavender. Elizabeth Arden Green Tea Lavender EDT 100ml Tester W u Vás do 24 hodin. parfémy Elizabeth Arden Green Tea Lavender EDT 100ml Tester W. .
New Brand Prestige Velvet W EDP 100 ml
od 124 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
New Brand Prestige Velvet W EDP 100 ml je dámská parfémovaná voda, která nabízí bohatou a smyslnou kompozici ovocných, květinových a dřevitých tónů. Tato vůně je navržena pro ženy, které hledají…
Bebe Sheer W EDP 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Bebe Sheer se stala mladší sestrou původní vůně Bebe. Oproti ní je lehčí, jemnější, více romantická a nabízí smyslnější příběh. Na trh byla uvedena v roce 2010 a za…
MEXX Ice Touch W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 30 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
Banana Republic Wildbloom W EDP, 100 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Banana Republic Wildbloom Vert (2012) je novější variantou Wildbloom z roku 2011. Vůně je svěží, temperamentní a energická ve srovnání se svým předchůdcem. Je určen především pro vyrovnanou, ale…
Reebok Cool Your Body W EDT 100 ml
od 141 Kč
1,41 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Toaletní voda Reebok Cool Your Body je charakteristická svou květinovou a ovocnou vůní, která je ideální pro ženy, které hledají svěží a čistou vůni. Reebok Cool Your Body je toaletní voda, …
LovelyLovers Bemine W EDP 100 ml
1 110 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Jedinečný dámský parfém s feromony vyvinutý pro sebevědomé ženy, které nezůstanou nepovšimnuté. Žena, která je „oděna“ do těchto parfémů, neprojde, aniž by nebyla povšimnuta. To Vám můžeme…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana W EDP, 40 ml
od 957 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
S parfémovanou vodou Flower by Kenzo Ikebana přichází záplava květin. Toto vůně přináší unikátní spojení ikonických máků s tradičními jemnými kvítky sakury. Nechte se unést záplavou růžových…
Boucheron Pour Femme EDT, 100 ml
od 634 Kč
6,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme…
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel W EDP, 50 ml
od 1 229 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Italské
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel parfémová voda pro ženy 50 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 Magnólie, nádherně silná a intenzivní rozvíjí své květinové srdce. …
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 30 ml
od 881 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
