Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
LOEWE Solo Ella Elixir W P, 50 ml
3 590 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
LOEWE Solo Ella Elixir EDP představuje přepracovanou verzi ikonické vůně LOEWE Solo Ella EDP, s vyšší koncentrací esenciálních olejů. Tato parfémovaná voda zanechává výraznější stopu díky své…
Giorgio Armani Sì Passione Intense W EDP, náhradní náplň 100 ml
od 2 750 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Sì Passione Intense Eau de Parfum je parfémovaná voda, která představuje intenzivní ovocně-květinovou vůni. Tento parfém je vhodný pro ty, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich…
Lancôme Idôle Aura W EDP, 50 ml
od 1 632 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Květinová vůně Lancôme Idôle Aura pro ženy byla uvedena na trh v roce 2021. Lancôme Idôle Aura v sobě promítá se sofistikovanou elegancí ryzí ženskost a vše, co k ní patří. Vděčí za to především…
Cuba Heartbreaker W EDP 100 ml + deodorant ve spreji 200 ml + tělové mléko 200 ml +…
od 189 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dárková sada Cuba Heartbreaker Women je ideální volbou pro ty, kteří hledají kompletní sadu vůní a kosmetiky pro ženy. Tato sada obsahuje čtyři produkty, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly…
Carolina Herrera 212 Sexy W EDP, 100 ml
od 1 232 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Carolina Herrera 212 Sexy je podstatou smyslné ženskosti, okouzlující, působivé a skutečně neodolatelné. Fialové barvy flakonu vůně Carolina Herrera 212 Sexy s matným kovovým uzávěrem…
Armaf Connoisseur Women W EDP 100 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Armaf Connoisseur Women je orientálně květinová vůně, která v sobě snoubí eleganci a sofistikovanost. Vznikla jako pocta blízkovýchodním tradicím a přináší podmanivou směs…
Bi-es Paradiso Woman EDP 50 ml
od 93 Kč
1,86 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Nádherné spojení šťavnatých akcentů ovoce se smyslností a zároveň nádech květů tvoří svádivou, smyslnou vůni Bi-es Paradiso. Jde o sladkou, šťavnatou ovocnou vůni.
Hermes Tutti Twilly d'Hermès W EDP, 30 ml
od 767 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Tato parfémovaná voda přináší svěží a živou interpretaci mladistvého ducha, která oslavuje individualitu a odvahu. Je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou jedinečnost a nekonvenční…
Swiss Arabian Vanilla 01 W P 50 ml
od 1 124 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vanilla 01 od Swiss Arabian je dámská parfémová voda, která spojuje květinové a gurmánské prvky v bohaté a smyslné kompozici. Vůně se otevírá svěžím a zároveň hřejivým úvodem, kde se jemně…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, Tester 100 ml
od 407 Kč
4,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 50 ml
od 2 389 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense je parfémovaná voda pro ženy, která je součástí kolekce Yum. Tato vůně je navržena tak, aby přinesla smyslný zážitek a evokovala sladké pokušení. …
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 50 ml
od 1 522 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Jour d´Hermes je tajemná vůně pro elegantní a smyslnou ženu. Hermes se rozhodl nedat přesné informace o složkách v tomto parfému. Samotný parfumér Jean-Claude Ellena řekl o vůní: "Chtěl jsem…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, 30 ml
od 563 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Guerlain La Petite Robe Noire je dámská vůně z roku 2012, která se nechala inspirovat módním oblečením žen. Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem…
Alexandre.J Morning Muscs W EDP 100 ml
od 1 261 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Alexandre.J Morning Muscs je okouzlující lehký, energický a osvěžující parfém pro ženy. Připomene vám svěží, chladné ráno a zahájí den jemnou, povznášející vůní. Ráno udává tón po zbytek dne, …
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 50 ml
od 579 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphires W EDT, 50 ml
od 227 Kč
4,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphire toaletní voda pro ženy 50 ml.
AVON Eve Privé W EDP 50 ml
od 200 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest parfémové vody AVON Eve Privé je inspirována jiskřivými tóny červených jablek v kombinaci s delikátní, ale působivou vůní okvětních lístků jasmínu a dotekem adaptabilního bílého mošusu, …
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 35 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se otevírá svěžími a jiskřivými tóny bergamotu a mandarinky, …
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 344 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Halston Classic W EDC 100 ml
od 348 Kč
3,48 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Kolínská voda Halston Classic je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a luxusním vyzněním. Vůně pro smyslnou ženu je vhodná především do chladného počasí, na…
Estée Lauder Modern Muse Chic W EDP, 50 ml
od 817 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Modern Muse Chic - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml. Estée Lauder Modern Muse Chic je symbolem ženské krásy, svůdnosti a přirozenosti. V originálním složení ucítíte vůni sladkých švestek a…
Risala Elite Fantasy Her W EDP 100 ml
od 328 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fantasy Her by Risala Elite je dámská parfémová voda, která spojuje svěží ovocné tóny s gurmánskou hloubkou a květinovou elegancí. Patří do kategorie květinově-ovocně-gurmánských vůní, kde se…
Acqua di Parma Peonia Nobile W EDP, 100 ml
od 2 372 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Půvabná, okouzlující a elegantní vůně parfémované vody Acqua di Parma Peonia Nobile našla svou inspiraci v kráse a v omamné vůni pivoňky, která se také stala její klíčovou složkou. Svěží…
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml Kiaana Crush od značky Afnan je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí bohatou a komplexní vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají způsob, …
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDT, 100 ml
od 438 Kč
4,38 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Paloma Picasso Paloma - parfémová voda. Paloma Picaso je cypřišově květinová vůně a je zároveň velmi elegantní. Flakon svým tvarem připomíná náramek z palmového dřeva.
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 50 ml
od 646 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Rozverně zabalená toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radost ze života a umělecký styl Salvadora Dalího. Nadchne mladé ženy, které se rády smějí a dokážou si udělat legraci i…
Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy W EDT, 100 ml
od 420 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Moderní parfém Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy je kouzelnou květinově-ovocnou směsí. Magická vůně je symbolem šťavnatého polibku svůdné ženy, pro kterou je flirtování uměním. Tato žena se…
Givenchy Irresistible Fraiche W EDT, 50 ml
od 1 087 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Přijměte výzvu, se kterou přichází toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible Fraiche, a ukažte světu svou spontánnost a bezstarostnost. Tato jiskřivá, živá vůně na vaší kůži okamžitě promění…
Jimmy Choo L'Eau W EDT, 90 ml
od 766 Kč
8,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Vůně Jimmy Choo L'Eau je vyjádřením dynamické, svůdné a dobrodružné ženy Jimmy Choo. Vrchní nóty této vůně jsou tvořeny ibiškem a bergamotem, jež se jemně mísí se sladkou nektarinkou a pivoňkou…
Al Haramain Narjis W 15 ml
od 280 Kč
Je to královské, je to květinové. Je to ztělesnění všech roztomilých vlastností, po kterých toužíte. Vůně, díky které budete vynikat mezi ostatními. Parfémový olej pro ženy, které umí ocenit…
Diptyque L´Ombre Dans L´Eau W EDT, 100 ml
od 2 852 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Zelená, ovocná, aromatická, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1983. Hlava - pomeranč, ambra, bergamot Srdce - lístky černého rybízu, pižmo, černý rybíz Základ - růže, …
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 30 ml
od 341 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 30 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Yodeyma Freshia W EDP, 15 ml
od 101 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Freshia je dámská parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci květinových a ovocných tónů. Je ideální pro moderní ženu, která hledá odlišnou a svěží vůni. Vůně se vyznačuje…
Aigner Etienne Cara Mia W EDP 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Etienne Aigner Cara Mia vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Květinová, orientální vůně pro…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 200 ml
od 421 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně Antonio Banderas Blue Seduction se otevírá zelenými květinovými nótami fialkových lístků, energickými tóny vodního melounu a…
C-THRU Harmony Bliss W EDT 50 ml
od 239 Kč
4,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Harmony Bliss, která nahradila dřívější Tender Love, je aromatická ovocně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku, mandarinku a jahodový sorbet. V čistě květinovém srdci se rozvoní…
Dior Addict Purple Glow EDP, 30 ml
od 1 789 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda přináší intenzivní a přitažlivou vůni, která spojuje květinové a ovocné tóny s jemným pižmem. Její vonná kompozice je inspirována květinou poprášenou moučkovým cukrem, což…
Creed Queen of Silk W EDP, 75 ml
od 5 437 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Queen of Silk je parfémovaná voda, která spojuje ambrově-květinové tóny do bohaté a smyslné kompozice. Vyniká svou elegancí a sofistikovaností, vhodná pro ženy, které hledají luxusní vůni s…
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro W EDP, 30 ml
od 909 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Gucci Bloom Ambrosia d'Oro představuje bohatou a intenzivní vůni, která spojuje květinové a pižmové tóny s ambrovou hloubkou. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit…
AVON Eve Become W EDP 50 ml
od 211 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Vůně, která se rozvíjí spolu s vámi. AVON Eve Become je květinová vůně inspirovaná fascinující zrozením motýla. Exkluzívní akord Butterfly Blossom byl vytvořen speciálně pro AVON, kombinuje tóny…
Yodeyma Seducción W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
Parfémová voda Yodeyma Seducción W EDP je navržena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou jedinečnost a něžnost prostřednictvím jemné a okouzlující vůně. Její květinové a pižmové tóny vytvářejí…
Guess 1981 Los Angeles W EDT, 100 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Sladká, citrusová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka Srdce - pomeranč, jasmín, pivoňka, hořký pomerančový květ Základ -…
Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet W EDP, 100 ml
od 2 037 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Mon Guerlain Sparkling Bouquet ve vás probudí vaši osobní jiskru. Parfémovaná voda, díky které svou radostí a úsměvem nakazíte celý svět. Ovocná a svěží orientální vůně…
Guerlain Shalimar W EDP, Náplň 50 ml
od 1 203 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Jeanne Arthes Boum W EDP 100 ml
179 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Jeanne Arthes Boum Boum je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Kětinovo-ovocná vůně pro…
Jesus Del Pozo Halloween Freesia W EDT, 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Jesus Del Pozo Halloween Freesia je sladší, květinová verze parfému Halloween. Vůni Halloween Fresia dominují šťavnaté ovocné tóny spolu s tóny svůdné frézie. Některé představují neškodné, …
Gulf Orchid Mysterious Tahara W EDP 60 ml
od 452 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Gulf Orchid Mysterious Tahara je parfémovaná voda, která nabízí čistou a smyslnou vůni pro ženy. Kompozice této vůně je minimalistická, přesto hluboce intimní a ženská. Soustředí se na jednu…
Yodeyma Nicolas for Her EDP, 15 ml
od 101 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma, jejíž podstatou jsou tóny bílého pižma, které společně s vetiverem a pomerančovým květem vytvářejí velmi ženskou směs vůní. Nicolas For Her je sofistikovaným…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
