Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yodeyma Sophisticate W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Sophisticate je smyslným parfémem pro vášnivou a silnou ženu. Vůně Yodeyma Sophisticate se otevírá krásnými svěžími tóny bergamotu a mandarinky, které se prolínají se sladkými a smyslnými, …
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 30 ml
od 1 196 Kč
40 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, 100 ml
od 653 Kč
6,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Jimmy Choo Illicit Flower je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny pomeranče a meruňky. Poté přichází na řadu srdce parfému tvořené růží, jasmínem a květem grapefruitu a…
Dolce & Gabbana Dolce W EDP, 50 ml
od 787 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Módní dům Dolce & Gabbana uvádí na začátku roku 2014 na trh vůni Dolce. Dolce představuje emocionální a smyslnou cestu přes Sicílii, která je originálem a inspirací tohoto módního dua.Dolce je…
Serge Lutens Nuit de Cellophane W EDP, 50 ml
od 1 212 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémová voda s rozprašovačem Serge Lutens Nuit De Cellophane je šumivá, třpytivá ovocná vůně doprovázená květinami. Nechte se unést květinovými opojnými tóny a nebudete litovat své volby! Na…
Afnan Musk Abiyad parfémovaný olej 20 ml
od 399 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
O tom, že nanášení vůně může být komplexní smyslový zážitek, vás přesvědčí parfémovaný olej Afnan Musk Abiyad. Nejen jeho vonná kompozice vás přiměje zastavit se a vychutnat si každý okamžik…
Zimaya Bahjah W EDP 100 ml
od 334 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Bahjah je parfémovaná voda, která přináší osvěžující a energickou vůni určenou pro moderní ženy. Její složení spojuje květinové tóny s elegancí pačuli a zralým ovocem, čímž vytváří…
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon W EDT, 100 ml
od 1 007 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon je charakteristická svou citrusovou vůní, která je doplněna dřevitými a květinovými tóny. Orange Horizon byla uvedena na trh v roce 2024. Toaletní voda je…
Xerjoff Casamorati 1888 Fiore d´Ulivo W EDP 100 ml
od 3 167 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Fiore d'Ulivo je citrusová aromatická vůně pro ženy z kolekce Casamorati 1888 italské značky nikových (niche) parfémů Xerjoff. Luxusní značka Xerjoff od roku 2003 nabízí osobité vůně pro ty…
Yodeyma Vivacity W EDP, 100 ml
od 631 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Kdo by si nechtěl nechat zahalit do tak úžasné vůně. Díky mandarinkám, podmanivému jasmínu a vzácným růžím budete pro své okolí prostě nezapomenutelná. Yodeyma Vivacity je vhodná jak na den, tak…
Betty Barclay Pure Flower W EDP 20 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Betty Barclay Pure Flower je parfémovaná voda, která je určena pro ženy hledající jemnou a přirozenou vůni. Tato parfémovaná voda je vhodná pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas…
AVON Attraction for Her EDP, 30 ml
od 229 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
Essens w111 W P 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Dámský parfém Essens w111 je vzácný poklad, který ukrývá jemnou smyslnost a krystalickou čistotu. Balení obsahuje 50 ml. Hlava - granátové jablko, yuzu Srdce - pivoňka, magnólie, lotosový…
Riiffs Fleurie Violette W EDP 100 ml
od 458 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Při výběru této parfémované vody se setkáte s elegantní a jemně oslnivou kompozicí, která kombinuje květinové a gurmánské tóny. Jedná se o typ parfému, který osloví ženy hledající sofistikovanou…
Amouage Gold W EDP, 100 ml
od 5 118 Kč
51 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
- 100 ml
Amouage Gold pour Femme je prvním parfémem od značky Amouage. Parfém byl vytvořen v roce 1983 a za jeho vznikem stojí Guy Robert. V luxusním flakonu se skrývá intenzivní květinová vůně obohacena…
Ted Lapidus Rumba W EDT 100 ml
od 392 Kč
3,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Letní příběh vzrušující lásky k tanci, hudbě a opálenému muži je namíchaný ze sladkých a šťavnatých ovocných plodů a opojně vonících květin. Zralá švestka, chutná broskev a sladká malina se v…
Emir Super Crush W EDP 75 ml
od 368 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Paris Corner Emir Super Crush W EDP 75 ml Paris Corner Emir Super Crush je orientální parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují výrazné a přitažlivé vůně. Tento parfémovaný extrakt je…
DKNY Golden Delicious W EDP, 50 ml
od 492 Kč
9,84 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…
TOUS Tous W EDT, 90 ml
od 670 Kč
7,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 90 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
Betty Barclay Happiness W EDT, 50 ml
od 459 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Toaletní voda Betty Barclay Happiness je navržena tak, aby oslavovala radost a lehkost bytí, a přináší tak do každodenního života nádech štěstí. Její jemné a hravé složení je ideální pro chvíle, …
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 20 ml plnitelný flakón + 2x náhradní náplň 20 ml
od 2 612 Kč
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
GRÉS Cabochard W EDT, 100 ml
od 271 Kč
2,71 Kč/ml- Toaletní voda
- Kožená
- 100 ml
GRÉS Cabochard je zajímavá vůně pro ženy, která byla na trh uvedena již v roce 1959. Pro milovnice „starých“ retro vůní, co mají neobyčejné složení, bude Cabochard tím pravým ořechovým. Nevšední…
Houbigant Quelques Fleurs L´Original W EDP, 100 ml
od 1 441 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámský parfém Quelques Fleurs L'Original tradiční francouzské značky Houbigant byl vydán již v roce 1912. Klasika všech časů. Quelques Fleurs L'Original je jedním z nejznámějších klasických…
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea W EDT 100 ml
od 627 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea je toaletní voda pro ženy o objemu 100 ml. Tento produkt vznikl pod rukama italského parfuméra Paola Cerizzy a byl uveden na trh v roce 2024. Toaletní…
Acqua Di Parma Rosa Nobile W EDP, 50 ml
od 1 967 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámský parfém Acqua Di Rosa Nobile je věnován elegantní a věčné růži. Sofistikovanou vůni Rosa Nobile si zamilují ženy, které touží po něčem novém a výjimečném. Bohaté složení se otevírá svěžími…
Bruno Banani Fun-loving Flower W tělový sprej 250 ml
od 110 Kč
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tělový sprej Fun-loving Flower od značky Bruno Banani je inspirovaný oblíbeným parfémem Woman. Se svou vzdušnou kompozicí s nižší koncentrací vonného oleje vám dodá pocit osvěžení během horkého…
TOUS Gold W EDP, 50 ml
od 586 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Tous Gold je květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2002. Otevírá se tóny brazilského růžového dřeva a listů červeného rybízu. Poté přechází do čistě květinového srdce, v…
Jimmy Choo Blossom W EDP, 60 ml
od 261 Kč
4,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 60 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Sisley Soir de Lune W EDP, 30 ml
od 1 896 Kč
63 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 30 ml
Sisley Soir de Lune se inspiroval noční oblohou posetou zářivými hvězdami. Inspirující parfém zahalený do róby ušité z fantazie a romantiky. Parfém Soir de Lune ukrývá temnou vůni. Sisley Soir…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 784 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Tom Tailor Perfect Day W EDP, 50 ml
od 431 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Tom Tailor Perfect Day W EDP Tom Tailor Perfect Day je parfémovaná voda pro ženy, která přináší gurmánský zážitek pro vaše smysly. Tento parfém je určen pro ty, kdo si rádi vychutnají sladké a…
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W EDT, 50 ml
od 452 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W je toaletní voda od francouzského výrobce Lanvin a je součástí kolekce Les Fleurs, která byla uvedena na trh v roce 2023. Sweet Jasmine je svěží květinově…
Versace Woman EDP, 30 ml
od 172 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Parfém Versace Woman vypráví příběh perfektního manželství mezi módou a parfémem. Žena Versace je ztělesnění elegance, vyrovnanosti a moderního přístupu. K vůni Versace Woman se hodí elegantní…
AVON TTA Wonder W EDP 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Dámská parfémovaná vůně TTA Wonder je ukrytým vyznáním hořkosladké lásky v malých poupatech pomerančovníku těsně před rozkvětem. Má květinové aroma, které se postupně otevře a rozvoní na vaší…
Jeanne Arthes Guipure & Sheer Silk W EDP 100 ml
od 319 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Jeanne Arthes Guipure & Sheer Silk je dámská parfémovaná voda, která nabízí bohatou paletu vůní. S objemem 100 ml je tato parfémovaná voda ideální pro každodenní použití i zvláštní příležitosti. …
Bvlgari Omnia Coral W EDT, 100 ml plnitelný flakon
od 1 940 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Omnia Coral od Bvlgari je toaletní voda určená pro ženy, vyznačující se květinově-ovocnou vůní. Uvedena byla na trh v roce 2012 a pochází z dílny parfuméra Alberta Morillase. Je inspirována…
Afnan La Fleur Bouquet W EDP 80 ml
od 699 Kč
8,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Arabské
- 80 ml
Nechte se strhnout na zahradní procházku čerstvě rozkvetlých květů a sladkosti ovoce, kde zlaté sluneční paprsky rozlévají uklidňující, zemité teplo, takže živé barvy louky ožívají. Větve…
Escada Sorbetto Rosso W EDT, 100 ml
od 490 Kč
4,90 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Vůně **Escada Sorbetto Rosso** - novinka pro rok 2018. Představte si moře, slunné italské pobřeží, vítr ve vlasech, letní ovocné drinky a přesně taková je dámská vůně Sorbetto Rosso. Je určena…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, Tester 90 ml
od 1 514 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 30 ml
od 422 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Byredo Blanche W EDP, 100 ml
od 5 162 Kč
52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Byredo představilo parfém, který oslavuje bílou barvu. Zajímá-li vás jak voní bílá barva pořiďte si parfém Blanche. Skládá se z malého množství surovin. Nejprve vás ovane růžový pepř, růže a…
Moschino Funny! W EDT, 25 ml
od 516 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Inspired Warmth je parfémovaná voda, která přináší hřejivý a útulný pocit. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila příjemnou atmosféru. Parfémovaná voda je vyrobena…
Naomi Campbell Bohemian Garden W EDP 30 ml
499 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Naomi Campbell Bohemian Garden je květinová vůně pro ženy z roku 2016. Květinový mix se otevírá svěžími tóny hrušky a citrónu. Srdce překypuje jemný tóny jasmínu, konvalinky a růže. To vše je…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 30 ml
od 276 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda MEXX Inspired Warmth pro ženy je navržena tak, aby přinesla hřejivý a útulný pocit do vašeho každodenního života. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají jemnou, ale…
Lattafa Asdaaf Atlantis Blue EDP 100 ml
od 390 Kč
3,90 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Lattafa Asdaaf Atlantis Blue EDP 100 ml je určena pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci svěžesti a hloubky. Tento parfém se vyznačuje citrusově-dřevitou kompozicí, která…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 200 ml
od 3 183 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Náhradní náplň
- 200 ml
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Novellista Rouge Privé W EDP, 75 ml + EDP 10 ml
od 2 479 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Rouge Privé od značky Novellista je dámská květinově-orientální parfémovaná voda, která spojuje smyslnost, jemnou provokaci a eleganci. Je inspirována literárním dílem Roxana od Daniela Defoe, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
