Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
NUXE Prodigieux Néroli W EDP, 50 ml
od 899 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Tato vůně se v hlavě otevírá citrusovými tóny do aromatické svěžesti exotické verbeny. Její květinové srdce s tóny levandule a pomerančového květu vyzařuje klidnou energii. Nakonec se její…
Xerjoff Casamorati 1888 La Tosca W EDP, 100 ml
od 3 368 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jde o luxusní květinovou chypre ženskou vůni s mírným zeleným akcentem. Název parfému La Tosca vychází ze stejnojmenné opery skladatele Giacoma Pucciniho, která živě a obrazně ukazuje luxus a…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 50 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Versace Bright Crystal W EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 278 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Moncler Pour Femme EDP, 150 ml
od 1 319 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Vůně Moncler Pour Femme je nejprve pudrově svěží, pak smyslně květinová, až se rozloží do návykových akordů horských dřevin. Odráží jedinečnost přírody v kombinaci s moderními technologiemi. Je…
Zimaya A La Rose W EDP, 100 ml
od 342 Kč
3,42 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
A La Rose od značky Zimaya je mystická, snová vůně pro ženy. Parfémový extrakt se otevírá neodolatelnými květinovými akordy jasmínu a růže za doprovodu intenzivních dřevitých akordů, které…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 30 ml
od 915 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tiffany & Co. znovu oslovila světově proslulého mistra parfuméra Danielu Andrier ze studia Givaudan. Nová pižmová květinová vůně je silnější variací originálu a je doslova zabalená do hřejivého…
Dolce & Gabbana Lily W EDT, 50 ml
od 817 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Ženskost a něhu od nepaměti ztělesňuje ve světě flóry růžová lilie. V srdci své vonné kompozice ji má i dámská toaletní voda Dolce & Gabbana Lily. Vůně této květiny se propojuje s exotickou…
DKNY 24/7 Electric W EDP, 100 ml
od 529 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda DKNY 24/7 Electric je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou dynamickou a energickou povahu. Vůně je inspirována pulzujícím rytmem New Yorku a přináší do každodenního…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 10 ml
od 394 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 10 ml
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Gisada Ambassadora W EDP, 50 ml
od 1 672 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název: Gisada Ambassador pro ženy W EDP 50 ml Výrobce: Gisada Gisada Ambassador je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2021. Tato vůně se vyznačuje květinově-ovocnou…
Moroccanoil L'Originale W EDP, 100 ml
od 1 783 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Moroccanoil L'Originale je dámská parfémovaná voda, která přináší osvěžující a harmonickou vůni inspirovanou marockým prostředím. Tento produkt je navržen pro ženy, které hledají rovnováhu mezi…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Rochas Byzance W EDP 40 ml
od 499 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 40 ml
Elegantní vonný koktejl evokující svět, kde se setkávají kouzla, tajemství a svádění. Dámská parfémovaná voda Rochas Byzance (2019) vám otevře dveře do moderní pohádky, v níž nechybí smyslnost a…
Prêt à Porter Fashion Paris Collection W EDP, 100 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Prêt à Porter Fashion Paris Collection je určena pro ženy, které hledají květinovou vůni s ovocnými a dřevitými tóny. Je vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 50 ml
od 226 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Lolita Lempicka Coral Flower W EDP, 80 ml
od 846 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Hlava citrusové plody Srdce květ frangipani, vanilková orchidej Základ ambra, pižmo, dřevité nóty Objevte tajemství korálových hlubin! Květinová, orientální a slunečná vůně Coral Flower nabízí…
Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
od 426 Kč
4,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ed Hardy Hearts a dýky 30ml eau de parfum spray na dámské . vzrušující abstrat květinovými koktejl . Glitering ovoce a florals, sálavé lesy a smyslné pižma jsou kombinovány krásně . Blood orange…
s.Oliver For Her EDP 30 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
s.Oliver For Her je určena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň podmanivou vůni. Parfémovaná voda se vyznačuje květinovou vonnou kompozicí, která je ideální pro každodenní nošení. Flakonek…
Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria W EDT, 75 ml
od 1 424 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
S toaletní vodou Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria zavítáte do sluncem zalitých kalábrijských sadů plných provoněných stromů bergamotu. Zahalte se do osvěžující vůně citrusů s vůní…
Carolina Herrera CH L´Eau EDT, 100 ml
od 1 207 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vzdušná a jiskřivá Carolina Herrera CH L`Eau nabízí svěží a delikátní stopu citronového květu, frézie, pomeranče a bergamotu, které postupně přechází v monumentální květinové srdce. Základní…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 25 ml
od 323 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Italské
- 25 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Paco Rabanne Million Gold W EDP, náplň 200 ml
od 2 597 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Paco Rabanne Million Gold For Her je parfémovaná voda, která přináší květinově dřevitou mošusovou vůni. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a je první velkolepou květinovou vůní od značky…
Versace Bright Crystal W EDT, 30 ml + tělové mléko 50 ml
od 899 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Dior Miss Dior 2021 W EDP, Roller Pearl 20 ml
od 1 094 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Smyslnost květinové vůně parfémové vody Miss Dior probudí všechny vaše smysly. Vůně oslavuje sametově hebké a smyslné růže, které podtrhuje svěží konvalinka vonná a kořeněná pivoňka. K ovinutí…
Guy Laroche Fidji W EDT, 50 ml
od 352 Kč
7,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Uvedena na trh návrhářským domem Guy Laroche v roce 1966. FIDJI je klasifikována jako svěží, květinová vůně. Tato dámská vůně je směsicí hyacintu, citronu, bergamotu, karafiátu, jasmínu a růže. …
AVON Percieve Dew W EDT 50 ml
305 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Okouzlující vůně z řady Perceive ve speciální jarní edici Perceive Dew EDT. Oslní vás smyslnou kombinací květinových tónů a ovocné svěžesti. Sladké, andělské akordy zimolezu a meruňky jsou…
Acqua dell' Elba Arcipelago W EDP, 100 ml
od 1 736 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Niche
- 100 ml
Acqua dell' Elba Arcipelago parfémovaná voda pro ženy 100 ml.
Jimmy Choo Floral W EDT, 90 ml
od 1 073 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Parfums De Marly Delina La Rosée W EDP, 75 ml
od 4 949 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně s nádechem svěžesti, která jemně rozjasňuje pokožku, to je parfémovaná voda pro ženy Parfums De Marly Delina La Rosée. Srdce této jiskřivě svěží vůně obsahuje jeden z nejvzácnějších…
Yodeyma Delá W EDP 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Diskrétní kombinace vonných tónů tohoto mladistvého parfému připomíná jemnost, čistotu a svěžest. Yodeyma Delá to jsou květinové a dřevité vonné tóny. Složení: frézie, růže, dřevo
Emanuel Ungaro Cosmic W EDP, 90 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Emanuel Ungaro Cosmic je parfémová voda, která se vyznačuje svou jedinečnou kombinací květinových a kořenitých tónů. Tato parfémová voda je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež je zároveň…
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop W EDT, 100 ml
od 659 Kč
6,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
V roce 2012 uvedla na trh značka Jesus Del Pozo vůni pro ženy Halloween Blue Drop. Tato květinově-orientální vůně v sobě kombinuje citrusově-ovocné tóny v úvodu, v srdci se nachází květiny a v…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
French Avenue Irida EDP 100 ml
od 790 Kč
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
French Avenue Irida je dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest ovoce, eleganci květin a smyslné dřevité tóny. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo ženy, které ocení jemnou, ale…
Burberry Her W EDP, 50 ml + 75 ml tělové mléko
od 1 747 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Gucci Rush 2 W EDT, 75 ml
od 1 500 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Dámská toaletní voda Gucci Rush 2 je určena všem originálním a náročným ženám, které si umí vychutnat vzrušující okamžiky naplno. Luxusní italská módní značka Gucci přišla na trh v roce 2001…
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 30 ml
od 984 Kč
33 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Luxusní kolínská voda Jo Malone Wild Bluebell je inspirovaná atmosférou podzimního lesa. Zahalí vás do svého hedvábného závoje a příjemně vás zahřeje. Dámská kolínská voda Jo Malone Wild…
Versace Eros pour Femme EDT, 30 ml
od 825 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
Juliette Has A Gun Gentlewoman W EDP, 100 ml
od 1 284 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Juliette Has A Gun Gentlewoman je elegantní vůně pro ženy. Jedinečná kombinace svěžího ovoce v doprovodu omaných květin a dřeva vytváří originální parfém pro každodenní nošení.
Givenchy Amarige W EDT, Tester 100 ml
od 862 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Rue Broca Exotic Paradise W EDP 100 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Rue Broca Exotic Paradise představuje bohatou a smyslnou vůni, která spojuje ovocné, květinové a dřevité tóny do harmonického celku. Vytváří unikátní vonný zážitek, který osloví…
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 50 ml
od 1 298 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine 50 ml - Parfémovaná voda Edp 50ml + 30ml tělové mléko + 30ml sprchový gel. Roberto Cavalli Serpentine - vůně pro ženy. Roberto Cavalli Serpentine - HLAVA: mandarinka, …
Jimmy Choo Floral W EDT, 40 ml
od 681 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Calvin Klein CK One U EDT, 15 ml
od 250 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 15 ml
Calvin Klein One je lehká, osvěžující vůně, určená pro ženy i muže. Je to přirozeně čistá vůně odpovídající novým trendům. One podtrhuje osobnost a současně se obrací na skupinu, která se s…
Luxure Parfumes I Miss You W EDP, 100 ml
od 182 Kč
1,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Aromatická vůně
- 100 ml
Primární složkou této parfémované vody je aromatická příměs, ve které se krásně doplňují dřevité a citrusové tóny. Zásadní je pro parfémovanou vodu také vedlejší vůně květin, k níž…
Kayali Fleur Majesty Rose Royale 31 W EDP, 100 ml
od 3 089 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Kayali Fleur Majesty Rose Royale 31 je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Poskytuje hřejivý a zároveň jemný zážitek, který evokuje…
Yodeyma Notion Woman EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Svěžest mandarinky v hlavě parfému a směs květinových a kořenitých esencí, jako gardénie a santal, vytváří tento sofistikovaný parfém. Yodeyma Notion Woman to jsou květinově, ovocný vonné tóny. …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
