Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bugatti Bella Donna Dolce Amore W EDP 60 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Bugatti Bella Donna Dolce Amore W EDP 60 ml Bugatti Bella Donna Dolce Amore je dámská parfémová voda, která je zaměřená na ženy, jež ocení smyslnou a vášnivou vůni. Tato parfémová voda je…
Ulric de Varens Mini Pink W EDP 25 ml
od 70 Kč
2,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 25 ml
Parfémovaná voda Ulric de Varens Mini Pink je mladistvá vanilkově-karamelová vůně s dřevitými, pudrovými a sladkými podtóny. Vynosíte ji celoročně, ale nejvíce se hodí k podzimním a zimním…
Les Fleurs de Bach Bio parfém Šťastný den 30 ml
od 949 Kč
32 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Bio parfém Les Fleurs de Bach nejen krásně voní, ale navrací fyzickou i psychickou pohodu. Poskytuje jemnou a podmanivou vůni, u které se otevírají svěží tóny mandarinky na teplých tónech cedru…
Kayali Eden Juicy Apple 01 W EDP, 50 ml
od 2 490 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Kayali Eden Juicy Apple 01 v objemu 50 ml představuje zajímavou volbu pro ženy, které preferují ovocné a sladší vůně. Tato vůně je určena těm, kteří hledají výrazné a přitom…
Chanel Gabrielle Essence W EDP, 35 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 50 ml
od 2 055 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Pure Musc Blanc od Narciso Rodriguez představuje intenzivní a zároveň jemnou vůni, která v sobě spojuje čistotu a smyslnost. Patří do kategorie chypre vůní s bílými květinovými…
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml
od 252 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci svěžesti a elegance. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a je ideální volbou pro ty, kteří…
La Rive Look of Woman W EDP 75 ml
od 162 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
La Rive Look of Woman je květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2010. Hravá a lehká kompozice jiskří vůní exotických sadů a bude dokonalým doplňkem romantického vzhledu. Vůně…
Gisada Ambassadora Gold W EDP 100 ml
od 1 950 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gisada Ambassadora Gold je komplexní vonná kompozice, která spojuje svěží a hřejivé tóny do harmonického celku. V úvodu se rozvíjí ovocné akcenty mandarinky a borůvky, doplněné…
Yodeyma Dinara W EDP, 15 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Yodeyma Dinara je dámský parfém vonící po parfémovaném pudru, mastku, sametu a růži. Je to charizmatická vůně, která definuje myšlenku ženskosti. Je skvělý na den i večer. Hlava - růže Srdce…
Rue Broca Pride Pour Femme W EDP 100 ml
od 340 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro ženy od značky Rue Broca Pride Pour Femme. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude…
Chopard Cašmir W EDP, Tester 100 ml
od 366 Kč
3,66 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 100 ml
Chopard Cašmir Orientální ovocná vůně Chopard Cašmir s kořeněnými přísadami. Zpočátku nastupují šťavnaté plody a pak vůně přechází do květinového podkladu. V základu převažuje vanilka spolu s…
French Avenue Elinor Green W EDP 100 ml
od 825 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
French Avenue Elinor Green je parfémovaná voda, která spojuje svěžest ovocných a vodních tónů s elegancí květin a teplem dřevitých podtónů. Její univerzální charakter zajišťuje vhodnost pro…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 100 ml
od 976 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Salvatore Ferragamo Signorina byla na trh uvedena v roce 2011. Vznikla jako pocta dívkám, které mají rády vše krásné, jsou půvabné a šarmantní. Tato vůně v elegantním italském stylu je něžně…
Laura Biagiotti Forever W EDP, Tester 100 ml
od 327 Kč
3,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
COTY Cuba Jungle Tiger W EDP, 100 ml
od 112 Kč
1,12 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Značka Cuba přináší jedinečné parfémované vody ve tvaru slavných kubánských doutníků. Exotiky se vám dostane také s vůní Cuba Tiger, která vás přenese do samotného srdce džungle. S tygrem však…
Lanvin Water Lily W EDT, 90 ml
od 491 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Lanvin Water Lily ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji žena s…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 125 ml plnitelná
od 2 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Juliette Has A Gun Miss Charming W EDP, 100 ml
od 1 263 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Miss Charming je květinová ovocná vůně pro ženy z dílny nezávislé italské značky nikových (niche) parfémů Juliette Has a Gun, která je projektem Romana Ricciho, vnuka ve světě parfémů proslulé…
Chanel No.5 W EDT, náplň 3x 20 ml
od 2 428 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
Salvador Dali Dalia W EDT, 30 ml
od 181 Kč
6,03 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
DaliA - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml Salvador Dalí DaliA je jasná, květinově-dřevitá dámská vůně. Parfém DaliA ztělesňuje bezstarostnou povahu, dobrou náladu a lehkost slunečného dne. …
Carolina Herrera Good Girl Légére W EDP, 50 ml
od 614 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Légére parfémovaná voda pro ženy 50 ml, Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v únoru v roce 2018 Vaše nové já V únoru 2018 přijde Carolina Herrera na trh…
Mancera Roses Vanille W EDP , 120 ml
od 1 671 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Niche
- 120 ml
Mancera Roses Vanille. Parfémovaná voda pro ženy 120ml Dámská vůně Mancera Roses Vanille vyzařuje krásu a luxus. Svěží kompozice je obohacena o…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 30 ml
od 795 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 30 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Lolita Lempicka Sweet W EDP, 100 ml
od 842 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Ovocná, koketní vůně Lolita Lempicka Sweet symbolizuje radost a potěšení z každodenních maličkostí. Lahodná vůně Sweet je inspirována ženskostí a přirozenou elegancí. Složení se otevírá tóny…
LOEWE Aire W EDT, 50 ml
od 593 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Loewe Aire představuje vhodný výběr pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou květinovou vůni. Určená je pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas nebo na…
Zimaya Reverie Petals W EDP, 100 ml
od 559 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Název: Zimaya Reverie Petals W EDP Výrobce: Zimaya Zimaya Reverie Petals je parfémovaná voda určená pro ženy, které ocení smyslné a sofistikované vůně. Tento produkt se stane vaším elegantním…
Christina Aguilera Violet Noir W EDP, 50 ml
od 344 Kč
6,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Violet Noir od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro všechny ženy, které mají rády výrazné a sladší vůně. Otevírá se tóny nektarinkového květu, marakuji a červeného grepu. …
ELIE SAAB Girl of Now Rose Petal W EDP 30 ml
od 680 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Elie Saab Girl of Now Rose Petal je ideální volbou pro ženy, které hledají květinově-ovocnou vůni s moderním nádechem. Tato vůně je navržena tak, aby podtrhla ženskost a…
Yves Saint Laurent Libre W EDT, 90 ml
od 1 724 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDT má ikonická strukturu vůně, která představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných…
La Rive Prestige Pink W EDP 100 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Prestige Pink W EDP 100 ml La Rive 315 Prestige Pink je parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují květinově-ovocné vůně. Tento produkt byl uveden na trh v roce 2025 a svými…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 50 ml
od 487 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden White Tea toaletní voda pro ženy 50 ml.
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 50 ml
od 1 101 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 15 ml
od 182 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Tom Tailor Exclusive Woman EDT, 30 ml
od 314 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chvilka pro dva. Speciální okamžiky strávené s těmi, které milujeme, vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky. Nová dvojice vůní Exclusive od Tom Tailor je věnována tímto unikátním chvílím v našich…
Xerjoff Casamorati 1888 Lira W EDP, 30 ml
od 1 835 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Xerjoff Casamorati 1888 Lira je podmanivá dámská vůně z roku 2011. Ovocně-květinová kompozice je obohaceno o dotek sladkého karamelu a vanilky. Nechte se unášet podmanivými tóny vůně Xerjoff…
Rasasi Al Shaghaf Pour Femme EDP 100 ml
od 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Rasasi Al Shaghaf vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. Květinová vůně podtrhne smyslnost každé ženy. Vůně je vhodná pro každodenní…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 50 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají nadčasovou eleganci a smyslnost. Tato vůně je charakterizována ambrovými a vanilkovými tóny, které…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 30 ml
od 251 Kč
8,37 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Incanto Charms omámí všechny smysly svou jedinečnou magickou silou a dopřeje vám únik ze šedivého světa obyčejných starostí. Žena Incanto Charms je osobností, která vnímá každý nový den jako…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml 2024
od 1 957 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément W EDP, 50 ml
od 2 010 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Vůně Mon Paris Intensément jako kdyby volala: "Je t'aime". V jejím samotném srdci vyniká absolut z růže stolisté. Je intenzivní, ale ne temná. Září křiklavě růžovou vášní. Bílý záblesk…
Trussardi Ruby Red W EDP, 90 ml
od 749 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Trussardi Ruby Red je italským produktem. Parfémová voda se vyznačuje chypré, ovocně-dřevitou vůní. Inspirací pro vývoj této parfémové vody byla elegantní, odvážná a nezávislá…
Diptyque Do Son W EDT, 100 ml
od 3 083 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Niche
- 100 ml
Toaletní voda Do Son je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Dámská vůně Diptyque Do Son nabízí úchvatnou bílou květinovou vůni, inspirovanou…
Victoria's Secret Hardcore Rose W EDP 50 ml
od 714 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hardcore Rose představuje intenzivní a smyslnou interpretaci moderní růže, která spojuje ovocnou svěžest s temnějším květinovým akordem a hřejivým základem. Vzniká tak vůně, …
Armaf Tres Jour W EDP 100 ml
od 304 Kč
3,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Tres Jour z kolekce Tres je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Hlava obsahuje zelený čaj, svěží citron a esenci z květů hořkého pomeranče (neroli). V srdci se rozvoní kombinace bílých květů, …
DKNY Golden Delicious W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…
Ahmed Al Maghribi Opaline Wave U P 100 ml
od 369 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanel No.5 W EDT, Twist and Spray 3x 20 ml
od 2 791 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
