Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Issey Miyake Lumière d'Issey W EDP, 100 ml
od 2 370 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lumière d'Issey od Issey Miyake představuje svěží a zářivou interpretaci květinových a dřevitých tónů, která oslavuje přirozenou eleganci a světlo. Vůně je navržena tak, aby…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 50 ml
od 468 Kč
9,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Italské
- 50 ml
Laura Biagiotti Roma patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do…
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 90 ml
od 776 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Mercedes-Benz Floral Fantasy Eau de Toilette je určena pro ženy, které chtějí svým osobitým stylem a vůní zazářit v každodenním životě. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, …
Guess Seductive Sunkissed W EDT 75 ml
od 449 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Toaletní voda Guess Seductive Sunkissed vznikla roku 2012 pod taktovkou Bernarda Ellena jako letní svěží vůně plná ovoce a květin. Flakonek s propracovaným detailem v podobě miniaturní rtěnky…
Vitco Herbal Perfect W P, 50 ml + bonboniéra
1 450 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Poznejte překrásnou ovocně-květinovou vůni, která obsahuje 20 % vonných složek. Dokáže potěšit každou ženu toužící po vůni odpovídající jejím vlastnostem. Vůni, která bude vyzdvihovat…
Christina Aguilera Moonlight Bloom W EDP 30 ml
od 382 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Christina Aguilera Moonlight Bloom je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2021. Okouzluje opulentním spojením provokativních nočních kvetoucích květin a tmavého ovoce. Vůně pro každého, …
Elizabeth Arden Green Tea Summer W EDT, 100 ml
od 224 Kč
2,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Známá vůně řady Green Tea obohacená o svěží vůně květů a citrusových plodů. Green Tea Summer je jemná, hravá, osvěžující, lahodná vůně s jiskřivými květinovými tóny a dávkou ovocné vůně. Na trh…
Kate Spade Chérie W EDP, 40 ml
od 336 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Kate Spade Chérie W EDP - Dámská parfémová voda Kate Spade Chérie W EDP je dámská parfémová voda, která kombinuje hravost a eleganci. Tato vůně je navržena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 90 ml
od 718 Kč
7,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…
LOEWE Aire Sutileza W EDT, 50 ml
od 2 050 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda LOEWE Aire Sutileza spatřila světlo světa roku 2017. Vůně se skrývá ve světle zeleném, minimalistickém flakonu, jehož tvar i jednoduchý a zároveň nadčasový design je pro vůně LOEWE…
Rochas Byzance Gold W EDP, 60 ml
od 607 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou krásných květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Rochas Byzance Gold, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý…
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 W EDP, 100 ml
od 1 452 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfemovaná voda pro ženy Givenchy Ange ou Démon Le Secret 2014 je opředena orientálním původem. Květinový zábal svěžesti vás překvapí svojí výraznou čerstvostí. S originální kompozicí zažijete…
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 100 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Trussardi Trussardi W EDP, 60 ml
od 641 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Trussardi Trussardi je květinová vůně uvedena na trh v roce 2021. Skrz naskrz italská vonná kompozice složená parfumérkami Julií Massé a Violaine Collas využívá sérii typických ingrediencí…
Christian Dior Hypnotic Poison W EDT, 20 ml
od 1 045 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda je orientální, teplá vůně. Musí být dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle…
Chopard Happy Spirit Forever W EDP 75 ml
od 892 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 75 ml
Květinová, citrusová, pikatní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: hlava - žlutá mandarinka, růžový pepř. Srdce - jalovec, jasmín, pomerančový květ. Základ - pačuli, …
Cerruti 1881 Image Femme EDT, 30 ml
od 419 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová inspirující vůně pro dnešní ženy. Probouzí optimismus a lásku k životu. Jako závan svěžího vánku. Jedna ze žhavých vůní nového milénia, která vás provede celým dlouhým dnem.
Replay for Her EDT, 40 ml
od 118 Kč
2,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 40 ml
Hlava zelené jablko, citrusy Srdce švestka Základ fazole Tonka Dělat obyčejné neobyčejně. Replay podtrhuje tvou spontánní stránku vytvářet nezapomenutelné momenty. Je o přeměně obyčejných…
Lanvin Eclat D´Arpege White Tea W EDP, 30 ml
od 457 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Lanvin Éclat d’Arpège White Tea přináší jemnou a sofistikovanou vůni, která oslavuje harmonii mezi láskou a přírodou. Její květinově-citrusová kompozice vytváří pocit klidu a…
Santini Bela W EDP, 50 ml
799 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Santini Bela W EDP Parfémovaná voda Bela od výrobce Santini je vhodná pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci svěžesti a smyslnosti. Tato vůně zaujme svou…
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 50 ml
od 363 Kč
7,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Kenzo World W EDT, 30 ml
od 685 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Kenzo World Eau de Toilette toaletní voda pro ženy 30 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh na jaře v roce 2018 vychutnejte si vzrušení a půvab s Kenzo World Eau de Toilette Neber se…
Dsquared2 Icon Pour Femme W EDP, 50 ml
od 740 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Dsquared2 Icon Pour Femme je moderní vůně, navržená pro současnou ženu, která se nebojí projevit svou jedinečnost. Tato parfémovaná voda nabízí harmonickou kombinaci svěžesti, …
Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément W EDP, 30 ml
od 1 480 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Vůně Mon Paris Intensément jako kdyby volala: "Je t'aime". V jejím samotném srdci vyniká absolut z růže stolisté. Je intenzivní, ale ne temná. Září křiklavě růžovou vášní. Bílý záblesk…
Armaf High Street W EDP 100 ml
od 326 Kč
3,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Armaf High Street je květinová a dřevitá vůně určená pro ženy. Hlava se otevírá šťavnatými citrusovými tóny v kombinaci se sladkou malinou. Vůně pak přechází do květinových akordů, srdce se…
Carolina Herrera 212 VIP Rosé W EDP, 50 ml
od 1 380 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfemovaná voda pro ženy Carolina Herrera 212 VIP Rose je vyjádřením elegance, luxusu a přirozené svěžesti. Vonné opojení určené pro dámy, které milují novodobé trendy a následují aktuální…
Yodeyma Sensación W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Yodeyma Sensación W EDP 100 ml YODEYMA Sensación je parfém, který je navržen tak, aby poskytl pocit svěžesti, elegance a vitality. Tento parfém kombinuje různé vonné tóny, které společně…
Real Time Sexy Dentelle EDP 100 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
Květinová dámská vůně Real Time Sexy Dentelle je aromatickou kombinací vanilky, bergamotu, černého rybízu, zelených listů, růže, pomerančového květu, santalového dřeva, gardénie, kosatce a…
Narciso Rodriguez For Her Forever EDP, 50 ml
od 973 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Narciso Rodriguez představuje parfémovanou vodu For Her Forever, která byla vytvořena k příležitosti výročí ikonické řady For Her. Tato vůně je oslavou ženského půvabu a elegance, přičemž nabízí…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 150 ml
od 1 149 Kč
7,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 150 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Acqua Di Parma Rosa Nobile W EDP, 100 ml
od 2 787 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámský parfém Acqua Di Rosa Nobile je věnován elegantní a věčné růži. Sofistikovanou vůni Rosa Nobile si zamilují ženy, které touží po něčem novém a výjimečném. Bohaté složení se otevírá svěžími…
COTY Cuba Jungle Zebra W EDP, 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Květinová, vodní vůně pro ženy.
Guess Seductive Charm W EDT 75 ml
od 437 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si šarmantní dámskou toaletku s ovocnou hlavou, květinovým srdcem a dřevitým základem obohaceným afrodiziakálním pižmem. Elegantní toaletní voda s promyšlenou a uspořádanou strukturou…
ELIE SAAB Le Parfum Lumière W EDP 50 ml
od 812 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
Vaše vlastní světlo, se všemi jeho zlatavými odlesky, odhalí dámská parfémovaná voda ELIE SAAB Le Parfum Lumière. Ve flakonu, který jako by odrážely paprsky ranního slunce, se ukrývá smyslná…
Creed Queen of Silk W EDP, 30 ml
od 3 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Creed Queen of Silk je luxusní vůně, která v sobě spojuje bohatství a kouzlo hedvábí, symbolu luxusu napříč staletími. Tato vůně je navržena tak, aby okouzlila smysly svou…
Blase W EDT, 90 ml
od 374 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Klasická květinová vůně. Uvedena na trh v roce 1975 z dílny Jean-Louis Sieuzaca, který je tvůrcem parfémů např. Fahrenheit, Dune, Opium. Blase je vskutku luxusní a rafinovaná vůně, je kombinací…
ELIE SAAB Le Parfum Bridal W EDP 90 ml
od 941 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda ELIE SAAB Le Parfum Bridal je určena pro ženy, které hledají květinově-ambrovou vůni s nádechem citrusových tónů. Tento parfém je inspirován svatební kolekcí návrhářky Elie Saab…
Armaf Tag-Her EDP 100 ml
od 355 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armaf Tag-Her, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava -…
Prada Candy Florale W EDT, 50 ml
od 946 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Prada Candy Florale je vzrušující, smyslná vůně plná života. Parfumér Daniel Andrier se inspiroval imaginární květinou, která voní jako bonbóny nebo kytice květin, které stojí na pultu obchodu…
La Rive River Of Love W EDP, 100 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
La Rive River Of Love je spojením ovocných, květinových a orientálních tónů. Je ideální pro ženy, které preferují svěží a lehké vůně s nádechem romantiky. Kompozice je vhodná pro každodenní…
Betty Barclay Pure Style W EDT 20 ml
od 299 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 50 ml
od 772 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 50 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Rue Broca Ma Belle Fantasy W EDP 100 ml
od 381 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Rue Broca Ma Belle Fantasy je svěží a poutavá vůně, která kombinuje eleganci s hravým půvabem. Je určena pro ženy, které hledají harmonickou a přitažlivou vůni, jež se hodí pro…
Lanvin Modern Princess W EDP, Tester 90 ml
od 530 Kč
5,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Parfémovaná voda Lanvin Modern Princess představuje svůdnou a vášnivou ženu. Složení se otevírá mixem červeného jablka a rybízu, které se prolínají s něžným jasmínem a frézií. Základ je složen z…
Lattafa Abaan W EDP, 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská parfémová voda Abaan od značky Lattafa je svěží citrusově-květinová parfémová voda, která se otevírá okouzlujícím spojením bergamotu a pomeranče. Sladké tóny pomerančového květu a…
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 239 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 100 ml
od 657 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
Gisada Ambassador W EDP, 100 ml
od 1 299 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Gisada Ambassador W EDP Parfémovaná voda Gisada Ambassador For Women přináší orientální, květinově-ovocnou vůni, která je určena pro ženy, které preferují elegantní a smyslné vůně. Značka…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
