Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jovan Musk Oil W EDT, 26 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jovan Musk Oil Toaletní Voda pro Ženy 26 ml Jovan Musk Oil je toaletní voda, která osloví ženy hledající jemnou a elegantní vůni s nádechem moschusu. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a…
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 W EDP, 30 ml
od 973 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Givenchy uvádí na trh Ange Ou Démon Le Secret 2014, původně představenou už v roce 2009 jako svěží, květinovou vůni. Složení zůstává věrné kompozici bílých květin a jasmínového čaje. Úvodní…
Bi-es Blossom Hills W EDP 100 ml
od 157 Kč
1,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Bi-es Blossom Hills je dámská parfémová voda, která jemně zaujme svou vůní. Stimuluje smysly parfému, kterému dominuje jemná růžová nota. Spousta pocitů a emocí vyvolá cedrové dřevo s přízvukem…
Giordani Gold W EDP 50 ml
od 400 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Květinově dřevitý parfém nabízí hluboké a vyvážené aroma, které přináší svěží pocit s nádechem sofistikovanosti. V úvodních tónech se mísí jiskrné citrusové a zelené noty, které otevírají cestu…
El Nabil Musc Ismael roll-on W olejový parfém 5 ml
239 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
El Nabil Musc Ismael roll-on je smyslný vanilkový parfémový olej s pudrovým kosatcem a karamelem. Parfémový olej je oproti parfémovým vodám více koncentrovaný. Má tedy v porovnání s parfémovou…
Lalique Lalique W EDP, 100 ml
od 481 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Poznejte esenciální klenot v podání parfémované vody pro ženy Lalique Lalique. Ukrývá v sobě čistotu těch nejlepších vonných prvků. Vůně, s níž se zalíbíte všem kolem vás. Elegantní a jemně…
Dermacol Rose Flower W EDP 50 ml
od 509 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- České
- 50 ml
Ne nadarmo se růži říká královna květin, proto v sobě probuďte i vy královnu a přeneste se během dne do romantického a voňavého sadu, plného kvetoucích růží. Na vlastní kůži se zahalte do…
Yodeyma Mía W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní vůně Yodeyma Mía je intenzivní a zároveň zaručuje dlouhou výdrž, díky které budete pro své okolí nezapomenutelná. Zahalí vás do roušky podmanivých tónů. Základem vůně je bourbonská…
Yodeyma Berlue W EDP, 100 ml
od 628 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová směs tohoto parfému společně s vanilkovými tóny vyvolává nezapomenutelnou vůni. Jeho osobité delikátně silné aroma probouzí nespočetné pocity. Hlava - pomerančový květ Srdce -…
Guerlain Shalimar W EDP, 50 ml
od 1 549 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
ELIE SAAB Elixir W EDP, 100 ml
od 916 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Elixir od ELIE SAAB představuje kombinaci dřevité, kořenité a květinové vůně. Je inspirována arabskými a orientálními vůněmi, které jsou známé svou intenzitou a výrazností. …
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight W EDT, 50 ml
od 1 275 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight odhaluje husí kůži mladé ženy, která se právě vydává vlastní cestou. Je vášnivá a výrazná, odhodlaná proměnit své sny ve skutečnost. Září, kdekoli se objeví, …
Nina Ricci Luna W ETD, 50 ml
od 831 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Květy pomerančovníku a divokých borůvek se stávají nejsvrchnějšími tóny vůně. Odraz Niny, vytvořené Mistrem Olivierem Crespem v roce 2006. Tento jemný a následný výtvor píše novou kapitolu ve…
Juicy Couture La La W EDP, 100 ml
od 498 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Ovocná, citrusová, sladká vůně určená pro temperamentní a okouzlující ženy. Přináší pocity radosti a štěstí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 100 ml
od 595 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Hermes Kelly Caléche W EDP, 100 ml
od 2 053 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Kelly Caléche - propojení světa vůní s tradicí zpracování kůže. Kůže vonící jako květiny. Svěží a jemná skladba s jednoduchou a živou harmonií zpříjemní den i večer. Flakon doplňuje překvapení...
Mercedes-Benz Woman EDP 90 ml
od 992 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 90 ml
Parfémovaná voda Mercedes-Benz Woman z produkce slavné německé automobilky je svěží energická vůně pro moderní ženu, určená pro denní i večerní nošení. Parfém s dominujícím jasmínem a vanilkou…
Jennifer Lopez Glow Miami W EDT, 30 ml
od 346 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Parfémy Jennifer Lopez Miami Glow jsou sexy vůně plné úžasného kokosu. Květinově-ovocná vůně tropického ovoce, která evokuje letní dny zalité sluncem, pohodu, volno a nicnedělání. Namíchejte si…
Victoria's Secret Love W EDP 50 ml
od 803 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Victoria's Secret Love je ikonická vůně pro ženy. Je to svěží, smyslná vůně ukrytá v elegantním flakónu. Kombinace jemných květinových a ovocných tónů vytváří dokonalou harmonii. Je vhodná pro…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose EDP, 100 ml
od 1 880 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným…
MEXX Ice Touch W EDT, 40 ml
od 284 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
Abercrombie & Fitch Away Tonight W EDP, 50 ml
od 345 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Away Tonight Women od značky Abercrombie & Fitch představuje vyváženou kombinaci kořeněných, květinových a pižmových tónů. Díky své komplexní vůni je vhodná pro ženy, které…
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 50 ml
od 189 Kč
3,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria W EDT, 125 ml
od 1 981 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
S toaletní vodou Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria zavítáte do sluncem zalitých kalábrijských sadů plných provoněných stromů bergamotu. Zahalte se do osvěžující vůně citrusů s vůní…
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 25 ml
od 389 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží a vzrušující toaletní voda Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi je inspirovaná dynamickým nádechem Říma, italskými tradicemi a moderním designovým uměním. Vůně se otevírá akordem nardu, …
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 60 ml
od 479 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Mercedes-Benz Woman Floral Fantasy je toaletní voda pro ženy s objemem 60 ml. Tento parfémový produkt od výrobce Mercedes-Benz představuje květinově-citrusovou vůni, která byla uvedena na trh v…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 100 ml
od 484 Kč
4,84 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Incanto Charms omámí všechny smysly svou jedinečnou magickou silou a dopřeje vám únik ze šedivého světa obyčejných starostí. Žena Incanto Charms je osobností, která vnímá každý nový den jako…
Fragrance World Elysia Marshmallow W EDP 100 ml
od 401 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Elysia Marshmallow je dámská vůně, která v sobě spojuje sladkost, jemnost a hřejivou atmosféru, vytvářející hravou a lákavou kompozici. Její charakter je založen na gurmánských…
Maison Alhambra La Vivancité Intensa W EDP 100 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Maison Alhambra La Vivacité Intensa W EDP 100 ml Maison Alhambra La Vivacité Intensa je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají elegantní a smyslné vůně. Tento parfém je pečlivě…
Tom Tailor Time To Live! W EDP, 50 ml
od 331 Kč
6,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Tato vůně v sobě ukrývá jedinečnou ingredienci: odvahu být sama sebou. Vůně jemně podtrhne sílu tam, kde se sny setkávají s ambicemi. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. Hlava - černý…
Kenzo L´Eau 2 Kenzo W EDT, 30 ml
od 447 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Kenzo L´Eau Kenzo 2 toaletní voda pro ženy s obsahem 30 ml.
Ajmal Hatkora Wood W EDP 100 ml
od 1 717 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientálně-kořeněná vůně Hatkora Wood je unikátní kompozice, která osloví ty, kdo hledají výraznou a neotřelou vůni. Její základ tvoří vzácný citrus hatkora, který dodává vůni nezaměnitelný…
Ajmal Entice W EDP 75 ml
od 397 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Ajmal Entice nabízí kombinaci květinových a ovocných tónů, které se harmonicky prolínají a vytvářejí svěží a zářivý dojem. Vůně začíná svěžími citrusovými tóny mandarinky, …
Miu Miu L’Eau Rosée W EDT, 50 ml
od 1 552 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
L’Eau Rosée od značky Miu Miu je květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří citron, limetka, bergamot a listy černého rybízu. V srdci se mísí konvalinka, broskev, hruška, pivoňka a růže. V základu se…
Maison Alhambra Chic Velvet Pink Secret W EDP 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Maison Alhambra Chic Velvet Pink Secret W EDP 100 ml Maison Alhambra přináší do vaší každodenní rutiny parfémovanou vodu Chic Velvet Pink Secret, která osloví ženy hledající elegantní a…
ELODE Miss Elode W EDP 100 ml
od 162 Kč
1,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Miss Elode je parfémovaná voda s osvěžujícím, jantarovým, intenzivním a jedinečným květinovým aroma. Vůně je určena pro dámu, která vyniká svou svobodou, nezávislostí a okouzlující…
Jo Malone Peony & Blush Suede W EDC, 50 ml
od 1 825 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Květinová vůně s jemným nádechem svěžesti je ideální volbou pro ženy, které hledají elegantní a zároveň přirozenou vůni. Kolínská voda Jo Malone Peony & Blush Suede kombinuje květinové tóny s…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 50 ml náplň
od 2 144 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Estée Lauder Knowing W EDP, 75 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Knowing - parfémová voda. Estée Lauder Knowing je elegantní, teplá, květinová vůně pro náročné ženy. Je určena pro všechny ženy, které se chtějí stát hvězdou večera.Estée Lauder…
DKNY Be Delicious Matcha Latte W EDP 50 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda DKNY Be Delicious Matcha Latte představuje vyváženou kompozici, která spojuje svěží a hřejivé tóny, ideální pro každodenní nošení. Vůně se otevírá osvěžujícím závanem, který…
C-THRU Harmony Bliss W EDT, 30 ml
od 208 Kč
6,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
C-THRU Harmony Bliss je dámská EDT s inovovaným složením i balením. Je to aromatická ovocně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku, mandarinku a jahodový sorbet. V čistě…
L'Occitane Rose W EDT 75 ml
od 938 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda L’Occitane Rose ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Květinová vůně…
Antonio Banderas Her Golden Secret W EDT, 80 ml
od 349 Kč
4,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 80 ml
Parfém Antonio Banderas Her Golden Secret : Tajemná, intenzivní a hravá vůně Her Golden Secret vítězí nad všemi smysly, takže je nemožné ubránit své ženské přitažlivosti. Tváří vůně se stala…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, 50 ml
od 718 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Vůně inspirována elegancí a věčností malých černých šatů. Parfém vyzařuje pařížskou elegancí a půvabem. Sladká, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Novellista Summer Flare W EDP, 75 ml
2 299 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Novellista Summer Flare W EDP Novellista Summer Flare je dámská parfémovaná voda, která přináší svěží květinovou vůni obohacenou o letní atmosféru. Tento parfém je inspirován příběhem Daisy…
Hristina Frey W P 30 ml
od 539 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Frey parfém s feromony je vzrušující, vášnivý a originální. Tento parfém je ideální, kdykoli máte zájem o získání pozornosti opačného pohlaví, nebo jen pro pocit, že přitahuje ostatní. Svrchní…
Franck Olivier In Pink EDP 75 ml
od 315 Kč
4,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Parfémovaná voda Franck Olivier In Pink je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinově ovocná vůně pro…
Al Haramain Floral Fair W P, 100 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Al Haramain Floral Fair - Parfém pro ženy Al Haramain Floral Fair je sofistikovaný parfém určený pro ženy, které ocení květinové vůně. Tento parfém byl představen v roce 2024 a vytváří…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
