Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Gloria Vanderbilt Vanderbilt W EDT, 100 ml
od 170 Kč
1,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně je popsána jako okouzlující, klasická a elegantní. Design flakonku, zdobený zlatou labutí, napovídá o tom, že je vůně určena sofistikované a elegantní dámě, která ví, co od života…
Fragrance World Nectar of Ecstacy W EDP 100 ml
od 351 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fragrance World Nectar of Ecstacy je smyslná a ženská vůně, která kombinuje ovocné a květinové tóny s orientálním základem. Je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou…
Salvatore Ferragamo Incanto W EDP, 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Ušlechtilá vůně, která zůstává jako vzpomínka, vyvolává výjimečné emoce. Zářící a smyslné Incanto si dokáže dokonale podmanit vše a všechny kolem sebe svou květinově-dřevitou vůní s ovocnými…
Lattafa Asdaaf Andaleeb Flora W EDP 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Andaleeb Flora je parfémovaná voda, která spojuje květinové a orientální tóny do harmonické a sofistikované kompozice. Vůně je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou eleganci, něhu a…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, 100 ml
od 1 245 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Guerlain La Petite Robe Noire je dámská vůně z roku 2012, která se nechala inspirovat módním oblečením žen. Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem…
Narciso Rodriguez All Of Me W EDP, 90 ml
od 963 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Parfémová voda Narciso Rodriguez All Of Me je pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a mnohostrannost. Má dřevitou květinovou vůni, která je sebevědomá, ale zároveň zranitelná, …
Armaf Le Femme EDP, 100 ml
od 313 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Armaf Le Femme. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. Tato ovocná…
Trussardi My Name W EDP, 50 ml
od 659 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 60 ml
od 375 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
Betty Barclay Precious Moments W EDT, 20 ml
od 447 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 20 ml
Betty Barclay uvádí na jaře roku 2014 na trh parfém Precious Moments, který soudě podle designu flakonu má stejné linie jako předchozí stálice Tender Blossom z roku 2013. Precious Moment je…
El Nabil Musc Slim W olejový parfém 5 ml
od 112 Kč
- Olejový parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientální arabský parfémový olej Musc Slim představuje sladkou a smyslnou kombinaci, která je v arabském světě velmi oblíbená. Vyniká květinovou a ovocnou vůní, která osloví milovníky sladkých…
Neness Romantic Green W EDP 33 ml
129 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Lehká osvěžující vůně pro spontánní elegantní ženu, která je vhodná do horkých letních dnů. Nadchne vás kompozice bergamotu, aldehydů, grepu, broskve, citrónu, frézie, jasmínu, fialky, …
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 30 ml
od 258 Kč
8,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Betty Barclay Tender Blossom W EDP, 20 ml
od 361 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 20 ml
Vůně Betty Barclay je určena pro ženy, které si chtějí užívat života a fascinují ostatní lidi kolem sebe s pomocí jejich přirozené a otevřené mysli a pozitivního přístupu. Ovocná a plná…
Yodeyma Paris Nicolás White EDP 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Představujeme vám záhadný květinovo-dřevitý parfém Yodeyma Nicolás White, který je sametovým tajemstvím přitažlivosti nahé ženské pokožky v jejímž odrazu se zrcadlí zapadající slunce. Je vůní…
Salvador Dali Laguna W EDT, 50 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Laguna Maravilla si zachoval charakter a originalitu původní Laguny, ovšem v novém pojetí. Vůně je intenzivní, ale s větší dávkou svěžesti, průzračná, a přesto smyslná a stále…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 100 ml
od 3 825 Kč
38 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
Chanel Gabrielle Essence W EDP, 50 ml
od 2 440 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Afnan Supremacy Gold W EDP 100 ml
od 562 Kč
5,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Supremacy Gold od značky Afnan. Toto balení obsahuje 100 ml. Hlava - fialka, květ broskvoně, římský kmín, muškátový oříšek Srdce - pačuli, kosatec Základ - jantar, vanilka, …
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea W EDP 50 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Lanvin Éclat d’Arpège White Tea přináší jemnou a svěží kompozici, která osloví ženy hledající čistou a elegantní vůni pro každodenní nošení. Vůně se rozvíjí v harmonii…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 30 ml
od 540 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir W EDP 30 ml je parfémovanou vodou pro ženy, který zaujme zejména svou ambrovou vanilkovou esencí. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval eleganci a…
AVON Today, Tomorrow, Always This Love For Her EDP 50 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zvýrazněte všechny odstíny pravé lásky s tímto vonným klenotem z tónů bílých květů na výrazně dřevitě mošusovém základě, reflektující moderní podobu romantického citu. Vůně Today, Tomorrow, …
Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart W EDP 90 ml
od 478 Kč
5,31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart W EDP 90 ml Parfémovaná voda Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart je určena pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě spojuje svěžest, ovocné tóny a…
Burberry Her P 30 ml
od 980 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda s intenzivní a bohatou vůní je určena pro ženy, které hledají výrazný a sofistikovaný doplněk. Kombinace ovocných a sladkých tónů vytváří gurmánskou vůni, která je zároveň…
Dolce & Gabbana Dolce Violet W EDT, 50 ml
od 811 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dolce & Gabbana Dolce Violet EDT 50 ml Dolce & Gabbana Dolce Violet EDT je toaletní voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je inspirována rozkvetlými loukami plnými…
Issey Miyake Lumière d'Issey W EDP, 30 ml
od 1 223 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje květinovou eleganci s hřejivými jantarovými tóny, vytváří moderní a smyslnou auru. Vůně je inspirována zářivostí teplého světla a energií nového dne, což…
Maison Margiela Replica Beach Walk W EDT 100 ml
od 1 912 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Paprsek světla, sluneční teplo, písek na kůži, chuť soli a opalovacího krému na konci dne. Zavřít oči a přenést se okamžitě na písečnou pláž, kdo by po tom netoužil. Pokud vám ale jen snění…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 35 ml
od 2 021 Kč
58 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 35 ml
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 30 ml
od 338 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Serge Lutens Fleurs d´Oranger W EDP, 50 ml
od 1 207 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Fleurs d'Oranger je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Serge Lutens. Stejnojmenný zakladatel značky je oceňovaným mnohostranným umělcem a mnohé jeho…
Issey Miyake Lumière d'Issey W EDP, 50 ml
od 1 751 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Issey Miyake Lumière d'Issey je svěží a zářivá vůně, která v sobě spojuje květinovou eleganci s hřejivými jantarovými tóny. Její složení je inspirováno krásou světla a energií…
Hristina Thea W P 30 ml
od 539 Kč
- Parfém
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
Smyslný, tajemný, diskrétní. S mírnou příchutí vanilky, dřeva, černého rybízu, hřebíčku a sladkých exotických plodů. Parfém, který tě miluje, oblékne a svlékne tě. Tento parfém je ideální když…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 100 ml
od 1 410 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Givenchy Very Irresistible W EDT, 75 ml
od 1 448 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Tato na světě první květinově aromatická vůně v sobě spojuje různé odrůdy růže s hvězdičkami anýzu a verbenou. Vzdává hold tradicím a zároveň je boří, je hravá a velmí svůdná. Je skutečně…
Givenchy Irresistible Rose Velvet W EDP, 50 ml
od 1 137 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Givenchy Irresistible Rose Velvet je ztělesněním magnetické přitažlivosti, něžnosti, zářivé energie a optimismu. Podmanivě smyslná a vysoce návyková vůně se sametovými…
Guess Bella Vita W EDP, 30 ml
od 476 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
TOUS Your Moments W EDT, 30 ml
od 490 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tous Your Moments Toaletní Voda pro Ženy, 30 ml Tous Your Moments je dámská toaletní voda, která nabízí jedinečnou květinovou vůni s jemnými hřejivými podtóny. Tento parfém je navržen pro ženy, …
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 50 ml
od 582 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume W EDP, 60 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume je inspirována francouzskou oblastí St. Germain, která Karla uchvátila unikátní atmosférou a způsobem života. Tato květinová chypre okouzlující vůně je určená…
Mandarina Duck Mandarina Duck W EDT, 100 ml
od 367 Kč
3,67 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Mandarina Duck Mandarina Duck je autentická, radostná a čerstvá dámská vůně pro optimistické ženy, které jsou naplněné neočekávanou zvláštností a nadějí. Parfém Mandarina Duck dokonale vystihuje…
MEXX Woman Summer Edition EDT, Tester 40 ml
od 126 Kč
3,15 Kč/ml- Toaletní voda
- 40 ml
Summer Edition Woman 2014 - toaletní voda s rozprašovačem 40 ml. Zpříjemněte si čekání na léto. Oblíbená značka Mexx představuje limitovanou edici vůní pro letošní sezónu Mexx Summer Edition…
Chanel Chance Eau Splendide W EDP, 150 ml
od 4 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Při výběru dámské parfémy je klíčové zaměřit se na typ vůně, který nejlépe odpovídá osobnímu vkusu a příležitosti, pro kterou je určena. Chanel Chance Eau Splendide představuje parfémovanou…
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset In Salina W EDT, 100 ml
od 1 375 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Light Blue Sunset In Salina - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Svěží květinová a vodní vůně pro dívky a ženy - to je Light Blue Sunset In Salina od značky Dolce&Gabbana. Vůně evokují léto a…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 30 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Kenzo L'eau Par Kenzo W EDT, 100 ml
od 859 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. Elegantní…
Esprit Feel Good W EDP 20 ml
od 357 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 20 ml
Parfémovaná voda Esprit Feel Good je navržena tak, aby vyvolávala pocit radosti a pozitivní energie. Její vůně je inspirována svěžími a šťavnatými tóny ovoce, které se mísí s jemnými květinovými…
Maison Alhambra Eclat De Lune W EDP 100 ml
od 287 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-dřevitě-pižmová vůně Maison Alhambra Eclat De Lune představuje sofistikovanou a smyslnou kompozici, která evokuje noční záři a ženskou jemnost. V úvodu se rozvíjí jiskřivá kombinace…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 100 ml
od 407 Kč
4,07 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Lovely je první parfém hvězdy kultovního seriálu Sex ve městě - Sarah Jessica Parker. Vůně nese jméno Půvabná a přesně taková je. Nadčasový, elegantní a velmi ženský parfém Lovely je směsicí…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
