Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Cuba Tattoo W EDP, 100 ml
od 109 Kč
1,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně pro ženy vhodná pro každodenní používání. Vůne Cuba Tattoo je hypnotickou explozí zeleného koriandru, voňavé levandule, osobitého pomerančového květu, kořenité pačuli a cedrového dřeva…
Montblanc Lady Emblem W EDP, 75 ml
od 598 Kč
7,97 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
V roce 2006, po mnoha letech výzkumu a při příležitosti stého výročí módního domu, Montblanc představil diamant. Navržený v podobě vlastního emblému, jehož tvar evokuje sněhem pokryté vrcholky…
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea W EDP 100 ml
od 854 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Lanvin Éclat d'Arpège White Tea představuje svěží a lehkou vonnou kompozici, která je ideální pro každodenní použití. V úvodu vás osvěží pikantní citron a zelené lístky, které…
DKNY Nectar Love W EDP, 50 ml
od 428 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda DKNY Nectar Love je orientálně-květinová vůně oslavující ženu a lásku. Úžasný mix sladkého medu, něžných květin a vanilky v elegantním flakonu zdobeném včelkami si…
Biotherm Eau Vitaminée W EDT, 100 ml
od 644 Kč
6,44 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Biotherm Eau Vitaminée Refreshing Mist je osvěžující vůně pro každodenní použití, dodávající pocit čistoty. Její lehkost a svěžest vás povzbudí nejen v teplých letních dnech. Svěží citrusové…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Chanel Gabrielle W EDP, 50 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle se zakládá na citrusech, bílých květinách a vzácném dřevu. Odráží osobnost legendární francouzské módní návrhářky Gabrielle Chanel, která šla vždy neochvějně za…
Tom Ford Black Orchid W EDP, 150 ml
od 3 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Yves Rocher Naturelle W EDT 75 ml
od 890 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Yves Rocher Naturelle vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. …
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml + 7,5 ml + kosmetická taška
od 723 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Amore Capri je květinově-ovocná toaletní voda, která je určena pro muže i ženy. Tato vůně čerpá inspiraci z italského ostrova Capri, kde se propojuje modrá obloha s třpytivým mořem. Je…
Jovan Musk Oil W olejový parfém 9,7 ml
od 278 Kč
- Olejový parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jovan Musk Oil je pro ženy, které hledají čistý parfém, který v sobě skrývá tajemství elegance a jemnou vůni moschusu. Nechte se každý den hýčkat jemnou vůní fantazie a smyslnosti. Úchvatná a…
Yodeyma Vivacity W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Kdo by si nechtěl nechat zahalit do tak úžasné vůně. Díky mandarinkám, podmanivému jasmínu a vzácným růžím budete pro své okolí prostě nezapomenutelná. Yodeyma Vivacity je vhodná jak na den, tak…
Oscar de la Renta Bella Essence W EDP, 100 ml
od 588 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Obnovte pocit zamilovanosti s třpytivou a působivou vůní od proslulého Oscara de la Renty. Zanechte skutečně nevšední dojem. Vůně Bella Essence zdůrazňuje krásu a evokuje nádherný pocit lásky. …
Pepe Jeans London Bright For Her EDP, 30 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato smyslná parfémová voda vás zahalí do ženských a sladce ovocných tónů mandarinky a hrušky, které vyvažuje jemně nahořklá svěží vůně zázvoru. V srdci tančí vůně jasmínu a pivoňky s pudrově…
Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale W EDP 30 ml
od 918 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Kdyby vaše vnitřní síla vypadala jako nádherný nadpozemský květ, jak by asi voněla? Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale přináší magický závan opojení, odvahy a…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 100 ml
od 721 Kč
7,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Na trh byla uvedena v roce 2022. Flakón má čistě bílý design. Hlava - mandarinka, mořské tóny, šalvěj muškátová Srdce - bílý čaj, jasmín, růžová…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 289 Kč
5,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Masaki Matsushima Masaki W EDP, 40 ml
od 1 050 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Masaki Masaki je přirozeně lehká a svěží květinově ovocná vůně pro ženy. Japonský designér Masaki Matsushima našel inspiraci pro tuto vůni v moderním a elegantním prostředí horní vrstvy New…
Yodeyma Tendenze W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůni Yodeyma Tendenze lze nosit jak na jaře díky třešním, létu zase dominuje pomeranč a bergamot, podzim si spojíme s hruškami a zimu s karamelem a vanilkou. Kdo by nemiloval kombinaci těchto…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 3x 20 ml
od 3 120 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
s.Oliver Selection Women EDT, 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Jediný pohled i přivonění k toaletní vodě pro ženy s.Oliver Selection vás přesvědčí o tom, že máte co do činění s opravdu výjimečnou vůní. Pod zátkou elegantního flakonku v bílé barvě se ukrývá…
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, náplň 100 ml
od 2 497 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds W EDT, 100 ml
od 265 Kč
2,65 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámská toaletní voda. Diamonds and Emeralds je orientálně-květinovou vůní pro ženy, která byla představena v roce 1993.
Cartier Must de Cartier Gold W EDT, 100 ml
od 1 860 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Cartier Must Woman je orientální vůně pro ženy z roku 1981. Topem parfému jsou aldehydy, ananas, zelená mandarinka, galbanum, broskev, brazilský palisandr, bergamot a citron. Tento bohatý…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense W EDP 100 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název produktu: Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense Výrobce: Maison Alhambra Objem: 100 ml Typ parfému: Parfémová voda Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense je dámská parfémová…
Guerlain Apres L´Ondee W EDT, 75 ml
od 1 550 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Guerlain Apres L´Ondee je toaletní voda, která přináší jemnou květinovou vůni inspirovanou čistým letním vzduchem po dešti. Tato vůně, vytvořená Jacquesem Guerlainem v roce 1906, je klasikou…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
od 2 590 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Versace Crystal Noir W EDT, Tester 90 ml
od 1 008 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 50 ml
od 426 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
Betty Barclay Pure Pastel Mint W EDT, 20 ml
od 249 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Pure Pastel Mint od Betty Barclay je květinově dřevitá vůně pro ženy. Ideální pro horké letní dny. Svěží vůně a velmi příjemný design flakonu. V hlavě naleznete yuzu, černý rybíz a růžový pepř. …
Christina Aguilera Definition W EDP, 15 ml
od 213 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 15 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Yodeyma Prosa W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma Prosa je krásná květinová vůně, která se otevírá tóny citrusů, frézie a šalvěje. Následně se rozvíjí jako kytice nádherných a svůdných květin a vy ucítíte konvalinku, fialku, jasmín, …
Giorgio Armani Terra Di Gioia W EDP, 50 ml
od 1 629 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Terra di Gioia je poctou hřejivé, smyslné a přívětivé oblasti Středomoří. Vůně se otevírá jiskřivým a něžným hruškovým akordem, který se mísí se svěžími tóny citrusů. V srdci najdeme nasládlý a…
Givenchy III. W EDT, 100 ml
od 1 457 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Givenchy III.. Toaletní voda pro ženy 100ml. Tester .
Lattafa Pride Queen Of Roses W EDP 100 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinová vůně s výrazným růžovým akordem je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a smyslnou kompozici. Vůně kombinuje klasickou eleganci růže s teplými orientálními tóny, …
MEXX Life Is Now For Her EDT, 15 ml
od 104 Kč
6,93 Kč/ml- 15 ml
Vůně Life Is Now For Her od značky Mexx je květinově-ovocná. Je určena pro všechny ženy a dívky, které milují kombinaci šťavnatého ovoce a vznešených květin. Jakmile se jednou naladíte na vlnu…
Swiss Arabian Shaghaf W EDP, 75 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy je navržena tak, aby oslovila smysly a podtrhla osobitost nositelky. Vůně se vyznačuje citrusovou a ovocnou kompozicí, která je doplněna o sladké a květinové tóny, čímž…
Essens W117 W P 50 ml
od 530 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Svěží orientální vůně dámského parfému Essens w117 byla inspirovaná moderní ženou. Chyprová, květinová vůně, ve které se květinové tóny snoubí s ovocem. I samotný flakonek parfému je velice…
Versace Dylan Purple W EDP, 50 ml
od 1 192 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Versace Woman EDP, 50 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Versace Woman je vkusná a velmi svůdná vůně pro ženu s moderním smyslem pro krásu. Bohatá a dokonalá vůně pro většinu příležitostí. Noste ji přes den nebo i večer, vždy bude skvělá a společně…
Ocean Dream Ocean Dream W EDT, 90 ml
od 398 Kč
4,42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Lehká a tajemná vůně tak svěží jako mořský vánek. S použitím moderních technologií tvůrci vůně uchopili vůni oceánu a spojili ji s překrásným tónem vodních květin.Ocean Dream zaujme souhrnem…
ELIE SAAB Girl of Now Forever W EDP, 50 ml
od 854 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Novinka inspirovaná příjemnými vibracemi květu ormondu, návykových mandlí a pomeranče. Svěží, barevná, evokující optimismus s nádechem libanonské limonády, chutí italského citronu a malin. …
Parfums De Marly Meliora W EDP 75 ml
od 4 754 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfums De Marly Meliora W EDP 75 ml Parfums De Marly Meliora je dámská parfémovaná voda, která přináší svěží a květinově-zelený charakter s výraznými ovocnými a květinovými tóny. Tato vůně…
Jennifer Lopez Live W EDP, 50 ml
od 299 Kč
5,98 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Live - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml Live, v pořadí již čtvrtá vůně od Jennifer Lopez, se nese v sexy tanečním rytmu. Je živá a neposedná stejně jako tělo za zvuků latinské hudby, vůně…
Guerlain Insolence 2021 W EDT 75 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Objevte svou smyslnost a buďte za každých okolností elegantní, ale zároveň svůdná. Guerlain Insolence toaletní voda pro ženy vás nadchne svými jemnými květinově-citrusovými tóny, které vás rázem…
Milton-Lloyd Bondage W EDT 50 ml
od 270 Kč
5,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Bondage je originální a velice oblíbená vůně, patří mezi bestsellery. Bohatá květinová, kořeněná a orientální vůně s důrazem na květ pomeranče. Další příjemná květinová aromata pocházejí z…
adidas Fruity Rhythm W EDT, 75 ml
od 117 Kč
1,56 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Sršíte pulzující a energickou pink náladou? Vaší ideální společnicí bude vůně Fruity Rhythm a na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy podtrhne každý váš…
Cacharel Amor Amor W EDP, 100 ml
od 994 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Cacharel Amor Amor o objemu 100 ml je určena ženám, které preferují květinové a sladké vůně. Tento parfém je navržen tak, aby denně doprovázel moderní ženu 21. století jak při…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
